Hoşgeldiniz!

özeren

Emre Özeren - Saçlarını Taramışsın Sarı Renge Boyamışsın 05:09
Emre Özeren - Saçlarını Taramışsın Sarı Renge Boyamışsın 2.874 izlenme - 4 yıl önce Saçlarını Taramışsın Sarı Renge Boyamışsın haberin Varmıydı Bende Beni Bana Dolamışsın keşke Seni Görmeseydim Gönül Verip Sevmeseydim lal Olsaydı Aqzım Dilim Keşke Çirkin Demeseydim...!
Grup Ayna - Kiziroğlu Mustafa Bey 03:45
Grup Ayna - Kiziroğlu Mustafa Bey 1.367 izlenme - 3 yıl önce Kiziroğlu Mustafa Bey hakkında baya bir hikaye anlatılır, kimine göre Köroğlu'nu alt etmiş Köroğlu can havliye bu türküyü çadırında hemen söylemiş kelleyi kurtarmış,kimine göre at üzerinde baya bir çarpışmışlar ama galip gelen olmamış falan filan... Ayna grubunun 98 yılında çıkan Dön Bak Ayna'ya isimli albümünde yer alan kendi tarzlarıyla yorumladıkları akıllarlarda kalan güzel şarkı ..
Ayna - Gittiğin Yağmurla Gel 05:13
Ayna - Gittiğin Yağmurla Gel 771 izlenme - 3 yıl önce Ayna hakkinda cok fazla soylenek birsey yok aslinda. Hepsimizin 90'larda dilimizden dusmeyen ve hatta yillar gecmesine rahmen hic eskimeyen Ayna sarkilari olmustur. Cemil Ozeren'i kaybettigimiz bugunde bu sarkiyi dinlemek istedim ama sitemizde yokmus, yuklemek istedim. Hepsimizin basi sagolsun. Nur icinde yat Cemil Ozeren..
1998 Kral Tv Ödülleri En İyi Grup - Ayna 10:11
1998 Kral Tv Ödülleri En İyi Grup - Ayna 1.301 izlenme - 3 yıl önce 1994 yılından bu yana her sene yapılan Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nden 1998 yılına ait bu ödül töreninde En İyi Grup ödülünün 1998 yılında Akdeniz,Kiziroğlu ve Sen Unutma Beni şarkılarıyla muhteşem bir çıkış yapmış Ayna grubunun kazandığı ödüldür. Diğer grup adayları ise Destan,Athena,Kim Bunlar ve Kargo'dur.Ayrıca videoya başlamadan önce diğer gruplar hakkında bilgi verelim ki belki hatırlayamayan arkadaşlara hatırlatırız. Destan : 1998 yılının aralık ayında Cilveloy klipleri bomba gibi çıkış yapmışlardı.Öyle ki daha ilk aydan albümleri 280 bin satmıştı.Ayna grubuna rakip olarak gösterilen grubun ilk albümünde Atabarı,Nalına Da Vur ve Hanım Hey türküleri de baya ilgi çekmeyi başarmıştı.İlk albüm 450 bin satmıştı fakat Burak Uçkun'un gruptan ayrılmasıyla grup bir süreliğine dağıldı.Daha sonra ikinci albüm için gruba büyük insan virtüöz sevgili Gür Akad katıldı.Destan grubu Gür Akad'ın katılmasıyla daha bir güçlenmiş olsa da ne yazık ki ikinci albümde ilk albüm kadar başarı yakalanamadı.Ancak albümde bulunan Annem,İstanbul ve Tophane Rıhtımı şarkıları yine de ilgi görmeyi başardı.İkinci albümleri 280 bin sattı fakat ardından grup arasında yaşanan anlaşmazlıklarla grup dağıldı.Daha sonra 3.albümde de farklı grup oluşturulsa da eskisi gibi ilgi çekmedi.En son sevgili Cemil Özeren'in gruba dahil olmasıyla dördüncü albümleri çıkmıştı fakat ne yazık ki albüm yok denecek kadar az satmış ve bu efsane grup unutulmaya yüz tutmuştur. Athena : 1998 yılının Nisan ayında Tarlaya Ektim Soğan şarkısına ilk kliplerini çekmişlerdi.İlk klipleriyle pek ses getirmeseler de asıl çıkışları Skalonga ile oldu.Ardından peş peşe gelen Holigan ve Senden Benden Bizden klipleriyle 300 bin gibi büyük bir satış yakalamışlardı.Daha sonra ardı sıra gelen albümlerle Athena grubu hala devam etmektedir. Kargo : 90'ların en iyi rock grubuydu şüphesiz Kargo grubu.Özellikle Mehmet Şenol Şişli'nin efsane söz yazarlığı sayesinde unutulmaz şarkılara imza atmıştı Kargo grubu.İşte bu ödülde çalan Kalamış Parkı şarkısının olduğu Yalnızlık Mevsimi albümü Türk Rock müzik tarihinin en iyi albümlerinden biri olmayı başardı.Ancak daha sonra grup arasındaki anlaşmazlıklar ve Koray Candemir'in bencil hareketlerinden dolayı grup dağıldı.Şimdilerde farklı bir grup görünümüyle devam etseler de eskisi gibi popüler değil Kargo grubu. Kim Bunlar : 1998 yılının Aralık ayında Grup Destan'dan bir hafta sonra piyasaya çıkmışlardı.Çakma Beatles imajları ve taklitçi hareketleriyle çoğunluk kesimin antipatisini kazanmışlardı.Öyle ki albümleri 100 bin gibi satmış ve unutulmaya yüz tutmuşlardı.Fakat bu Çakma Beatles imajlarından kurtulup 2001 yılında Flört adıyla devam etmektedirler.Şu anda çok iyi şarkılar yapmaktadırlar ve Kim Bunlar'daki hallerinden eser kalmamıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Ayna Grubunun Solisti Cemil Özeren Hayatını Kaybetti! 03:54
Ayna Grubunun Solisti Cemil Özeren Hayatını Kaybetti! 1.073 izlenme - 6 yıl önce Yaklaşık bir yıldır karaciğer tedavisi gören Ayna grubu üyelerinden müzisyen Cemil Özeren hayatını kaybetti.
Derin Mert Özeren - Grenade (O Ses Çocuklar Türkiye 31 Mart Perşembe 2016) 01:36
Derin Mert Özeren - Grenade (O Ses Çocuklar Türkiye 31 Mart Perşembe 2016) 489 izlenme - 2 yıl önce Derin Mert Özeren - Grenade (O Ses Çocuklar Türkiye 31 Mart Perşembe 2016) Şarkı Sözleri. Easy come easy go, that's just how you live Oh, take, take, take it all but you never give Should've known you was trouble from the first kiss Had your eyes wide open, why were they open Gave you all I had and you tossed it in the trash You tossed it in the trash, you did To give me all your love is all I ever asked 'Cause What you don't understand is I'd catch a grenade for ya Throw my hand on a blade for ya I'd jump in front of a train for ya You know I'd do anything for ya oh oh oh oh oh I would go through all this pain Take a bullet straight right through my brain Yes, I would die for you, baby But you won't do the same No, no, no, no Black, black, black and blue, beat me 'til I'm numb Tell the devil I said, hey, when you get back to where you're from Mad woman, bad woman, that's just what you are, yeah You'll smile in my face then rip the brakes out my car Gave you all I had and you tossed it in the trash You tossed it in the trash, yes, you did To give me all your love is all I ever asked 'Cause What you don't understand is I'd catch a grenade for ya Throw my hand on a blade for ya I'd jump in front of a train for ya You know I'd do anything for ya Oooh I would go through all this pain Take a bullet straight right through my brain Yes, I would die for ya, baby But you won't do the same If my body was on fire Ooh, you'd watch me burn down in flames You said you loved me, you're a liar 'Cause you never, ever, ever did, baby But darling, I'd still catch a grenade for ya Throw my hand on a blade for ya I'd jump in front of a train for ya You know I'd do anything for ya I would go through all this pain Take a bullet straight right through my brain Yes, I would die for you, baby But you won't do the same No, you won't do the same You wouldn't do the same Ooh, you never do the same No, no, no, no
Ayna - Severek Ayrılanlar 04:57
Ayna - Severek Ayrılanlar 369 izlenme - 3 yıl önce Erhan Güleryüz ve geçen sene kaybettiğimiz Cemil Özeren tarafından 1996 yılında kurulmuş Rock müzik grubudur. 2002 yılında çıkarılan Bostancı Durağı albümünün en güzel şarkılarından biridir.Keyifle dinliyoruz Grup üyeleri; Erhan Güleryüz: Akustik ve elektro gitar, vokal Cemil Özeren: Vokal Orçun Çolak: Klavyeler Murathan Araz: Bas gitar Bülent Akbay: Davul
Ayna - Ölünce Sevemezsem Seni (Videoklip - 1996) 04:40
Ayna - Ölünce Sevemezsem Seni (Videoklip - 1996) 430 izlenme - 3 yıl önce Çok tartışıldı baştan söylüyorum kimse kendini kasmasın klipteki hanım kızımız İclal Aydın..1996 yılında kurulan ve 'rock' olarak bilinse de hala tam olarak tarzları belli olmayan 'Ayna' grubunun ilk albümleri olan 'gittiğin yağmurla gel' albümünden en çok sevilen ve sevgiliyle beraber canlı olarak dinlenildiğinde inanılmaz etkileşimler yaratan şarkısı..tecrübeyle sabittir.Şarkının asıl sözleri Karacaoğlan'a aittir,ayna tarafından bazı sözleri değiştirilmiştir,90'ları bilenlerin bu şarkıyla aklına çook şey gelecektir.evet...gidin sevgilinizi bi alın bak saat kaç hah git bi al dışarı çıkar ayna'yı bulamasan da herhangi bi kafedeki gitariste söyle o hem söyler hem çalar sana. gözgöze dinle sevdiceğinle hadi beni de unutma. toprağından dönsün yüzüm ölünce sevemezsem seni kan ağlasın iki gözüm ölünce sevemezsem seni hak rahmetin görmeyeyim gonca gülün dermeyeyim muradıma ermeyeyim ölünce sevemezsem seni yaşamak yıldızlarda seninle olmak istiyorum sevişmek hüner değil yanında kalmak istiyorum yaşamak hüner değil seninle ölmek istiyorum ben bu yerde ölsem de ay yüzlüm yine elde muhtaç olayım namerde ölünce sevemezsem seni... ölünce.. sevemezsem.. seni..
Funndy & Emre Özeren - Ayrılığın Narası 02:56
Funndy & Emre Özeren - Ayrılığın Narası 446 izlenme - 4 yıl önce Funndy Emre Özeren Sercash
Mustafa Çiftci ve Ayna Müzik Grubu Erhan Güleryüz 13:45
Mustafa Çiftci ve Ayna Müzik Grubu Erhan Güleryüz 1.022 izlenme - 8 yıl önce Mustafa Çiftci’nin Ayna Grubu Eşliğindeki Fotoğrafları
Cemil Özeren'in Kendi Sesinden Şarkıları (39 Dk) 39:30
Cemil Özeren'in Kendi Sesinden Şarkıları (39 Dk) 292 izlenme - 3 yıl önce 90'larda Ayna'nın Kel'i olarak tanıdığımız,çocukluğumuzun ve gençliğimizin idolü olmuş ve 2012 yılında hayatını kaybetmiş büyük insan sevgili Cemil Özeren'in kendi sesinden söylediği şarkılardır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve sevgili Cemil Özeren'i huzurunuzda bir kez daha anmak istedim. İyi dinlemeler.
Ayna Solisti Cemil Özeren Yaşam Savaşı Veriyor! 02:25
Ayna Solisti Cemil Özeren Yaşam Savaşı Veriyor! 312 izlenme - 6 yıl önce Ayna Solisti Cemil Özeren Yaşam Savaşı Veriyor!
Op. Dr. Sultan Kaya Ünsal - Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır? 20:39
Op. Dr. Sultan Kaya Ünsal - Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılır? 234 izlenme - 2 yıl önce Doktorlarımızdan Op. Dr. İsmail Hakkı Özeren ve Op.Dr. Sultan Kaya Ünsal ,Beyaz Tv’ de Deniz Akkaya ile “Sağlık Denizi” programına konuk olmuşlardır.Programda Op.Dr. İsmail Hakkı Özeren ‘Gözdeki Kırma Kusurlarının Tedavisi, Excimer Laser ve Katarakt Tedavisinde Son Gelişmeler’ ve Op. Dr. Sultan Kaya Ünsal ‘Göz Kapağı Hastalıkları ve Göz Estetiği’ konularıyla ilgili bilgiler vermiştir.
Derin Mert Özeren - Grenade | O Ses Çocuklar Türkiye (31 Mart Perşembe) 01:36
Derin Mert Özeren - Grenade | O Ses Çocuklar Türkiye (31 Mart Perşembe) 236 izlenme - 2 yıl önce Derin Mert Özeren - Grenade | O Ses Çocuklar Türkiye (31 Mart Perşembe) Şarkı Sözleri: Easy come, easy go That's just how you live, oh Take, take, take it all But you never give Should've known you was trouble From the first kiss Had your eyes wide open Why were they open? [Pre-Chorus:] Gave you all I had And you tossed it in the trash You tossed it in the trash, you did To give me all your love is all I ever asked 'Cause what you don't understand is... [Chorus:] I'd catch a grenade for you (yeah, yeah, yeah) Throw my hand on a blade for you (yeah, yeah, yeah) I'd jump in front of a train for you (yeah, yeah, yeah) You know I'd do anything for you (yeah, yeah, yeah) Oh, I would go through all this pain Take a bullet straight through my brain Yes, I would die for you, baby But you won't do the same No, no, no, no Black, black, black and blue Beat me 'til I'm numb Tell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from Mad woman, bad woman That's just what you are Yeah, you'll smile in my face then rip the brakes out my car [Pre-Chorus:] Gave you all I had And you tossed it in the trash You tossed it in the trash, yes you did To give me all your love is all I ever asked 'Cause what you don't understand is... [Chorus:] I'd catch a grenade for you (yeah, yeah, yeah) Throw my hand on a blade for you (yeah, yeah, yeah) I'd jump in front of a train for you (yeah, yeah, yeah) You know I'd do anything for you (yeah, yeah, yeah) Oh, I would go through all this pain Take a bullet straight through my brain Yes, I would die for you, baby But you won't do the same [Bridge:] If my body was on fire Oh, you'd watch me burn down in flames You said you loved me, you're a liar 'Cause you never, ever, ever did, baby [Chorus:] But, darling, I'd still catch a grenade for you (yeah, yeah, yeah) Throw my hand on a blade for you (yeah, yeah, yeah) I'd jump in front of a train for you (yeah, yeah, yeah) You know I'd do anything for you (yeah, yeah, yeah) Oh, I would go through all this pain Take a bullet straight through my brain Yes, I would die for you, baby But you won't do the same No, you won't do the same You wouldn't do the same Oh, you'd never do the same Oh, no no no, oh
Ayna'daki Kel Adam -  Cem-i Cümle - Cemil Özeren 04:21
Ayna'daki Kel Adam - Cem-i Cümle - Cemil Özeren 211 izlenme - 3 yıl önce Grup Ayna'nın kırılan büyük parçası Cemil Özeren"in ilk solo çalışması, yorumculuğunun daha önde olduğu bu şarkı da, sanatçımız mükemmel bir oyunculukta sergiliyor. Bu renkli kişiliği ve klibi keyifle izleyiniz efenim...
Senden Vazgeçmem 05:16
Senden Vazgeçmem 375 izlenme - 8 yıl önce aslı özeren
Bahar Semiha Acar 8/b Xd 01:12
Bahar Semiha Acar 8/b Xd 428 izlenme - 9 yıl önce İşte 8/b
Ayna - Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar 04:07
Ayna - Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar 165 izlenme - 3 yıl önce Ayna grubunun en güzel parçalarından birisinin sitede bulunmadığını fark ettim ve yükledim. Bu şarkı vesilesiyle Cemil Özeren'i de rahmetli anmış olalım.
Ayna - Arzu Kızım (1999) 03:59
Ayna - Arzu Kızım (1999) 210 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılından bu yana bir çok kaliteli şarkılara,konserlere ve işlere imza atmış,Türkiye'de albüm satışı 1 milyonu geçen tek rock grubu (Gittiğin Yağmurla Gel albümü) olma özelliğini kazanmış sevgili Ayna grubunun 1998 yılın Haziran ayında çıkmış Dön Bak Aynaya albümünün 1999 yılının Şubat ayında çekilmiş beşinci klibi olan Arzu Kızım'ın klibidir. Ayrıca 1998 yılında çıkmış ve 1 milyona yakın bir satış yakalamış Dön Bak Aynaya albümünün tamamı sitede aşağıdaki linkte bulunmaktadır : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225269/ayna-don-bak-aynaya-albumu-1998-50-dk Ayrıca Sevgili Cemil Özeren'in de mekanı cennet olsun ve ruhu şad olsun. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Ayna ile Röportaj (Kanal D - Spor Magazin Programı) 07:08
Ayna ile Röportaj (Kanal D - Spor Magazin Programı) 180 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılından bu yana bir çok kaliteli şarkılara , konserlere ve işlere imza atmış , Türkiye'de albüm satışı 1 milyonu geçen tek rock grubu (Gittiğin Yağmurla Gel albümü) olma özelliğini kazanmış sevgili Ayna grubunun Kanal D ile yaptığı eğlenceli bir röportajdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Dj Burak 04:24
Dj Burak 258 izlenme - 7 yıl önce o bir 15 yaşında bir dj burak özeren
Dj Burak Özeren-Joker Süper Bass 02:57
Dj Burak Özeren-Joker Süper Bass 252 izlenme - 7 yıl önce henüz 15 yaşında fakat o bir dj burak özeren...
Dj Burak Özeren - Tektonik 05:56
Dj Burak Özeren - Tektonik 296 izlenme - 7 yıl önce henüz o 15 yaşında fakat o bir dj burak özeren
Ayna - Kadınım (2001) 04:37
Ayna - Kadınım (2001) 78 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun ve 90'ların efsane grubu Ayna'nın 2000 yılındaki Çayımın Şekeri albümünde bulunan Kadınım şarkısının 2001 yılında çekilmiş klibidir.
Ayna - Ahu Gözlüm (2001) 03:47
Ayna - Ahu Gözlüm (2001) 113 izlenme - 3 yıl önce Ayna'nın çayımın şekeri albümünün son klip parçasıdır.bence albümün en güzel parçası klip çok renkli 01:28- 01:35 deki abimizin kafasını herkesin yaşaması dileği ile bu arada sevgili cemil özeren i unutmayalım mekanı cennet olsun...
Ayna Konseri - 1997 Altın Güvercin Ödül Töreni 22:11
Ayna Konseri - 1997 Altın Güvercin Ödül Töreni 149 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılının Kasım ayında Ceylan şarkısıyla büyük bir çıkış yakalamış , Gittiğin Yağmurla Gel ve Ölünce Sevemezsem Seni şarkılarıyla daha ilk albümden efsane bir grup olmuş ve ilk albümleriyle Türkiye'de albüm satışları 1 milyonu geçen tek rock grubu olma özelliğini de kazanmış Ayna grubunun Altın Güvercin Ödül Töreni'nde vermiş olduğu konserdir . İyi izlemeler . Ayrıca Rahmetli Cemil Özeren'i de saygıyla anıyoruz . Mekanı cennet olsun , huzur içinde yatsın Cemil Abi'miz . Onun yaptığı Ölünce Sevemezsem Seni , Topraktan Ötesi Yok gibi şarkıları hep yaşayacak , biz hep yaşatacağız .
Ayna - Bostancı Durağı Kaseti (2002 - 50 Dk) 49:59
Ayna - Bostancı Durağı Kaseti (2002 - 50 Dk) 118 izlenme - 3 yıl önce Sene 2002.O zamanlar Çayımın Şekeri,Ceylan,Sen Unutma Beni,Ölünce Sevemezsem Seni,Gelincik,Leyla,Gittiğin Yağmurla Gel,Anlatmalıymış Meğer,Dön Bak Aynaya ve Akdeniz şarkılarıyla kasıp kavuran ve klasik şarkılara imza atmış Ayna'nın şimdikilerdeki gibi para için değil müzik için şarkılar yaptıkları dönemlerde çıkardıkları 2002 yazına damgasını vurmuş Bostancı Durağı kasetidir. Bu şarkıları dinlerken şimdiki Ayna değil de eski Ayna'yı özledik diyesi geliyor insanın.Müzik için şarkılar yapan Ayna grubunu özlemek geliyor. İşte bu içeriği paylaşmanın nedeni de eski Ayna'yı hatırlatmak,Severek Ayrılanlar,Tırtıl,Adı Konmuş Ayrılığın,Seyyah ve Bostancı Durağı gibi unutulmaz şarkıların olduğu bu efsane albümü sizlere paylaşmak istedim. Ayrıca bu albüm 2002 senesinin en çok satan 10.albümü olmakla birlikte Severek Ayrılanlar,Tırtıl,Bostancı Durağı,Adı Konmuş Ayrılığın ve Seyyah şarkılarıyla 2002 yazına damgasını vurmuştur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Ayna'nın o eski kaliteli dönemlerini hatırlatmak istedim. İyi dinlemeler.
Derin Mert Özeren - Grenade (O Ses Çocuklar Türkiye) 31 Mart Perşembe 01:36
Derin Mert Özeren - Grenade (O Ses Çocuklar Türkiye) 31 Mart Perşembe 79 izlenme - 2 yıl önce Derin Mert Özeren - Grenade | O Ses Çocuklar Türkiye Şarkı Sözleri (lyrics): Easy come, easy go That's just how you live, oh Take, take, take it all But you never give Should've known you was trouble From the first kiss Had your eyes wide open Why were they open? [Pre-Chorus:] Gave you all I had And you tossed it in the trash You tossed it in the trash, you did To give me all your love is all I ever asked 'Cause what you don't understand is... [Chorus:] I'd catch a grenade for you (yeah, yeah, yeah) Throw my hand on a blade for you (yeah, yeah, yeah) I'd jump in front of a train for you (yeah, yeah, yeah) You know I'd do anything for you (yeah, yeah, yeah) Oh, I would go through all this pain Take a bullet straight through my brain Yes, I would die for you, baby But you won't do the same No, no, no, no Black, black, black and blue Beat me 'til I'm numb Tell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from Mad woman, bad woman That's just what you are Yeah, you'll smile in my face then rip the brakes out my car [Pre-Chorus:] Gave you all I had And you tossed it in the trash You tossed it in the trash, yes you did To give me all your love is all I ever asked 'Cause what you don't understand is... [Chorus:] I'd catch a grenade for you (yeah, yeah, yeah) Throw my hand on a blade for you (yeah, yeah, yeah) I'd jump in front of a train for you (yeah, yeah, yeah) You know I'd do anything for you (yeah, yeah, yeah) Oh, I would go through all this pain Take a bullet straight through my brain Yes, I would die for you, baby But you won't do the same [Bridge:] If my body was on fire Oh, you'd watch me burn down in flames You said you loved me, you're a liar 'Cause you never, ever, ever did, baby [Chorus:] But, darling, I'd still catch a grenade for you (yeah, yeah, yeah) Throw my hand on a blade for you (yeah, yeah, yeah) I'd jump in front of a train for you (yeah, yeah, yeah) You know I'd do anything for you (yeah, yeah, yeah) Oh, I would go through all this pain Take a bullet straight through my brain Yes, I would die for you, baby But you won't do the same No, you won't do the same You wouldn't do the same Oh, you'd never do the same Oh, no no no, oh "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayna - Çayımın Şekeri Kaseti (2000 - 45 Dk) 45:11
Ayna - Çayımın Şekeri Kaseti (2000 - 45 Dk) 111 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılından bu yana bir çok efsane şarkılara imza atmış ve hala da atmakta olan sevgili Ayna grubunun Türkiye'de 1 milyon satışını geçen tek grup olma özelliğini kazandığı ilk albümleridir.Albümde en çok ön plana çıkan şarkılar olarak Ceylan,Gittiğin Yağmurla Gel,Ölünce Sevemezsem Seni ve Fesleğen bulunmaktadır. Ayrıca sevgili Cemil Özeren'in de mekanı cennet olsun,ruhu şad olsun.Kendisi Topraktan Ötesi Yok,Ölünce Sevemezsem Seni ve Uyandım gibi bir çok efsane şarkılarıyla kalbimizde hep yaşayacak. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. Ayrıca albümün kapağı da budur : http://www.gokceada.com/turkce/turizm/ayna_cayimin_sekeri.jpg İyi dinlemeler.
dj burak özeren-doubtsüper bass 01:00
dj burak özeren-doubtsüper bass 191 izlenme - 7 yıl önce dj burak özeren'den güzel bimüzik