Hoşgeldiniz!

özet geç

Serkan İnci feat Daler Mehndi - Tunak Tunak Tun (İnci Sözlük) 04:57
Serkan İnci feat Daler Mehndi - Tunak Tunak Tun (İnci Sözlük) 417 izlenme - 3 yıl önce İnci Sözlük moderatörlerinin yapmış olduğu bir klip. İnci sözlük'ün admini Serkan İnci bu klibin yönetmenliğini üstlenmiştir. Şahsen absürd bir çalışma olmuş. Emeği geçen herkese şukular şelale
HTC M8s İnceleme 19:46
HTC M8s İnceleme 112 izlenme - 2 yıl önce HTC One M8s İncelemesi http://shiftdelete.net/htc-one-m8s-incelemesi-66370 HTC One M8s İncelemesi 5.0 inç'lik bir ekrana sahip olan One M8s, metal kasası ve özellikleri ile ön plana çıkıyor. Fiyat / Performans oranı yüksek olan M8s, kullanıcılarına kaliteli bir deneyim sunuyor. HTC'nin klasik BoomSound hoparlörlerine yer verilen telefonda, çift LED flaşh ve Duo Kamera bulunuyor. Geçen senenin amiral gemisi telefonlarına rakip olan One M8s, batarya konusunda tatmin edici bir değerlere sahip. Güç tasarrufu modları ile 2 gün dayanabilen telefon, bu performansını yeni nesil sayesinde sağlıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler. Teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun https://goo.gl/ylUFmZ İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/IIKYIK Akıllı Telefon İnceleme videolarını buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/gyOGYq ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Facebook https://goo.gl/UINJGO Twitter https://goo.gl/ASvKP2 Google+ https://goo.gl/BMUPvn ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli büyümektedir. Son teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, akıllı telefon inceleme videoları, tablet videoları, canlı yayınlar, televizyon incelemeleri, android ve ios rehberleri, kısacası teknolojiye dair her şeyi ShiftDelet.net YouTube hesabında bulabilirsiniz.
 Sansürsüz Hayat, Özgürlüğünü Sen Yarat - İnci Sözlük 02:40
Sansürsüz Hayat, Özgürlüğünü Sen Yarat - İnci Sözlük 120 izlenme - 3 yıl önce Özet geçersek, domain isimlerine getirilen sansüre karşı Kocaelinci'den güzel bir çalışma izleyeceksiniz.
İşte Yeni Qualcomm Teknolojileri 05:48
İşte Yeni Qualcomm Teknolojileri 22 izlenme - 2 yıl önce Bunlardan bir taneside 2002 yılında patenti alınan tuş kilidi. Bunun dışında uçak modu, uçakta wi-fi, 3G, LTE ve Assisted GPS gibi birçok patent de Qualcomm imzası taşıyor. :: Snapdragon 820 Herkesi Tokatladı! VİDEO :: Snapdragon 820 Coşturuyor Mobil cihaz ve şebeke tarafında çeşitli yenilikler, bütün hızıyla devam ediyor. 2007 yılından günümüze kadar sürekli gelişmeye devam eden mobil cihazlar, artık hayatımızın bir parçası oldu. Akıllı baz istasyonlarına yönelik çeşitli çalışmalar yapan Qualcomm, bu cihazlar ile LTE ve wi-fi sinyallerini birleştirerek yüksek hızlı veri transferi sunmayı planlıyor. 5G için yatırımlar yapan Qualcomm yetkilileri, henüz alt yapının yetersiz olduğunu ve bu teknolojinin 2020 yılından önce kullanıma sunulamayacağını belittiler. Her sene patent miktarını yüzde 32 arttıran Qualcomm, bu patentleri diğer firmalarla da paylaşıyor. Qualcomm patentlerini paylaşırken 3 farklı yöntemden yararlanıyor. Bu yöntemleri ise şu şekilde sıralamak mümkün; lisanslama - paylaşma - çipset. 2015 yılında 932 milyon çipset üreten firma, 2016 yılında Çinli üreticilerin pazar payının artması ile bu rakamın yükseleceğini belirtiyor. Qualcomm, 2017 yılı için mobil veri kullanımının 1000 kat artacağını ve şebekelerin henüz bunun için hazır olmadığını iddia ediyor. Qualcomm'a göre gelecek sene 4.5G'ye geçecek olan Türkiye'yi, birçok yenilik bekliyor. Akıllı ev, akıllı şehir, sağlık ve eğitim alanlarında yapılacak olan yenilikler kullanılmaya başlanacak. Önümüzdeki sene amiral gemisi modellerde kullanılacak olan Snapdragon 820 işlemcisi, eski nesillere oranla birçok yenilik barındırıyor. Snapdragon 810 modeline oranla yüzde 40 daha fazla performans veren ve daha az güç tüketen işlemci, 60'ın üzerinde cihazda kullanılacak. Qualcomm Türkiye Ülke Müdürü Barış Ruacan ile yaptığımız röportaja aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.
Özet Geç Eeey Editör # 11 Aralık 2015 04:01
Özet Geç Eeey Editör # 11 Aralık 2015 11 izlenme - 2 yıl önce Teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun https://goo.gl/ylUFmZ İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/IIKYIK Akıllı Telefon İnceleme videolarını buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/gyOGYq ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Facebook https://goo.gl/UINJGO Twitter https://goo.gl/ASvKP2 Google+ https://goo.gl/BMUPvn ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli büyümektedir. Son teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, akıllı telefon inceleme videoları, tablet videoları, canlı yayınlar, televizyon incelemeleri, android ve ios rehberleri, kısacası teknolojiye dair her şeyi ShiftDelet.net YouTube hesabında bulabilirsiniz.