Hoşgeldiniz!

Özge Borak

Demet Akbağ - Chiculata (Haydi Sev Sev) Beyaz Show 02:33
Demet Akbağ - Chiculata (Haydi Sev Sev) Beyaz Show 23.106 izlenme - 3 yıl önce Demet Akbağ - Chiculata (Haydi Sev Sev) (Canlı) Eyyvah Eyvah 3 - Beyaz Show 2014
O Ses Hasan Doğru 'nun Sinirli Anları (Beyaz Show) 04:08
O Ses Hasan Doğru 'nun Sinirli Anları (Beyaz Show) 9.611 izlenme - 3 yıl önce O Ses Hasan Doğru 'nun Sinirli Anları (Beyaz Show) 31 Ocak 2014 Beyaz bu gece O Ses Türkiye 1.si Hasan Doğru nun sakin ve sempatik tavırlarına karşın Hasan'ın hiç görülmemiş sinirli yönünü seyircilere göstermek istedi.fakat başarısız oldu.
Eyyvah Eyvah 3 - Dol Karabakır 02:24
Eyyvah Eyvah 3 - Dol Karabakır 5.257 izlenme - 3 yıl önce Hüseyim Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı olan Müjgan ile evlenmiş, kendiside Zabıta olmuştur. Yol arkadaşı Firuzan ise şöhretine şöhret katmıştır. İşte tam bu sırada Müjgan'ın hamile olmasıyla birlikte Geyikli'de olaylar yine çığırından çıkacaktır. "Eyyvah Eyvah 3" 31 Ocak'ta Sinemalarda!
Ferman Toprak Ve Hüsnü Şenlendirici Güldür Güldür'de - Pazar Sürprizi 11:51
Ferman Toprak Ve Hüsnü Şenlendirici Güldür Güldür'de - Pazar Sürprizi 3.298 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; ekranların kahkaha makinası güldür güldür'den komik sahneler ekranlara geliyor.
Güldür Güldür'de Bu Hafta Burcu Esmersoy Fırtınası 00:48
Güldür Güldür'de Bu Hafta Burcu Esmersoy Fırtınası 2.671 izlenme - 3 yıl önce Burcu Esmersoy ve Altay'ın konuk olacağı Güldür Güldür Show'da Özge Borak ilk defa izleyici ile buluşacak!
küçük kadınlar dizisi 92. bölüm 01:04
küçük kadınlar dizisi 92. bölüm 6.811 izlenme - 6 yıl önce küçük kadınlar dizisi 92. bölüm
Özge Borak Beyaz Show'a Damga Vurdu 02:20
Özge Borak Beyaz Show'a Damga Vurdu 1.363 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show'a katılan Özge Borak şarkı performansıyla sosyal medyayı salladı. Beyaz Show bu hafta Eyvah Eyvah film ekibini konuk etti. Programa filminin oyuncularından Özge Borak'ın "Fall İn' " performansı damgasını vurdu. Ata Demirer'le evli olan Borak'ın zenci gırtlağıyla söylediği şarkı stüdyoda büyük alkış aldı.
Ata Demirer  Evlendi 02:01
Ata Demirer Evlendi 1.684 izlenme - 5 yıl önce Ata Demirer Evlendi
Başak Parlak - Başak Parlak Bana Adını Sor'u Anlatıyor! 01:24
Başak Parlak - Başak Parlak Bana Adını Sor'u Anlatıyor! 969 izlenme - 2 yıl önce Başak Parlak https://www.facebook.com/PARLAKBASAK
Özge Borak Güldür Güldür'de - Cumartesi Sürprizi 13:14
Özge Borak Güldür Güldür'de - Cumartesi Sürprizi 995 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; ekranların kahkaha makinesi güldür güldür'den komik sahneler ekranlara geliyor.
Özge Borak'tan Canlı Performans (Beyaz Show) 02:20
Özge Borak'tan Canlı Performans (Beyaz Show) 2.413 izlenme - 3 yıl önce Güzel oyuncu Özge Borak Beyaz Show un konuğu oldu ve seslendirdiği şarkuyla konukların kulağının pasını sildi
Başak Parlak - Bana Adını Sor  [FRAGMAN] 01:19
Başak Parlak - Bana Adını Sor [FRAGMAN] 783 izlenme - 2 yıl önce
Raul Meireles Benzeri (Beyaz Show) 01:54
Raul Meireles Benzeri (Beyaz Show) 1.485 izlenme - 3 yıl önce Raul Meireles Benzeri Beyaz Show (Beyaz Show) 31 Ocak 2014 Bu Benzerlik Raul Meireles i Bile Şaşırttı
Küçük Kadınlar Dizisi 88. Bölüm 00:54
Küçük Kadınlar Dizisi 88. Bölüm 1.694 izlenme - 7 yıl önce küçük kadınlar dizisi 88. bölüm
Ata Demirer İle Özge Borak Boşandı 01:57
Ata Demirer İle Özge Borak Boşandı 326 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer ile Özge Borak boşandı Ata Demirer ile Özge Borak çifti dün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Sürpriz ayrılık kararlarıyla herkesi şoke eden çift, birbirlerinden tazminat, nafaka, mal paylaşımı talebinde bulunmadı Komedyen Ata Demirer ‘Eyyvah Eyvah’ filmindeki rol arkadaşı Özge Borak’la 2 yıl önce evlenmişti. Ancak çiftin evliliği dün Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nde görülen boşanma davasıyla aniden sona erdi. Adliyeye birlikte gelen ikilinin duruşma saatini beklerken üzgün oldukları, bir ara Borak’ın gözyaşlarına hâkim olamadığı görüldü HİÇBİR TALEPLERİ OLMADI Habertürk'ten Hayati Arıgan'ın haberine göre Demirer’in iki avukatı ile hazır bulunduğu duruşmaya Özge Borak yalnız katıldı. Hâkimin, “Ayrı mı yaşıyorsunuz?” sorusuna, “Hayır hâlâ aynı evi paylaşıyoruz” cevabını veren çift, birbirlerinden nafaka, tazminat ve mal paylaşımı talebinde bulunmadı. Hâkim, ‘sunulan sulh girişiminin faydası olmayacağını’ belirterek çiftin boşanmasına karar verdi. "ARKADAŞÇA AYRILDIK" Çift boşanma davasının ardından yaptığı ortak yazılı açıklamada, “3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. Geçireceğimiz bu zor süreçte gerekli hassasiyetin gösterilmesini önemle rica ederiz” dedi. YOKSA TWİT'LER GERÇEK MİYDİ? Çiftin ani boşanması akıllara yaklaşık bir ay önce Özge Borak’ın Twiter hesabından atılan, “Bu yaşta boynuz yiyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Ata Demirer gibi bir herifle birlikte olduğumdan dolayı utanıyorum. Serra Yılmaz’la beni aldatıyor, boşanma kararı aldık” twit’lerini getirdi. Olayın ardından hesabın hack’lendiği duyurulmuş ve çift Demirer’in konserinde birlikte sahneye çıkmıştı.
küçük kadınlar dizisi 84. bölüm 00:53
küçük kadınlar dizisi 84. bölüm 1.330 izlenme - 7 yıl önce küçük kadınlar dizisi 84. bölüm
Erdal Bakkal Dansı (Beyaz Show) 01:36
Erdal Bakkal Dansı (Beyaz Show) 857 izlenme - 3 yıl önce Erdal Bakkal Dansı (Beyaz Show) 31 Ocak 2014
Ata Demirer Ve Özge Borak Çiftinden Boşanma Kararı 02:01
Ata Demirer Ve Özge Borak Çiftinden Boşanma Kararı 252 izlenme - 2 yıl önce Borak ve Demirer yaptıkları ortak yazılı açıklamada, "3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça ve dostane duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. İnsani sevgisinden bir şey kaybetmemiş iki arkadaş olarak, geçireceğimiz bu zor süreçte sizlerin de yanımızda olarak gerekli hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz" dedi.
küçük kadınlar dizisi 85. bölüm 00:52
küçük kadınlar dizisi 85. bölüm 1.204 izlenme - 7 yıl önce küçük kadınlar dizisi 85. bölüm
küçük kadınlar dizisi 87. bölüm 00:55
küçük kadınlar dizisi 87. bölüm 1.173 izlenme - 7 yıl önce küçük kadınlar dizisi 87. bölüm
küçük kadınlar dizisi 86. bölüm 00:52
küçük kadınlar dizisi 86. bölüm 996 izlenme - 7 yıl önce küçük kadınlar dizisi 86. bölüm
küçük kadınlar dizisi 79 bölüm fragmanı 00:58
küçük kadınlar dizisi 79 bölüm fragmanı 990 izlenme - 7 yıl önce küçük kadınlar dizisi 79 bölüm fragmanı
küçük kadınlar dizisi 91. bölüm 00:53
küçük kadınlar dizisi 91. bölüm 915 izlenme - 6 yıl önce küçük kadınlar dizisi 91. bölüm
Küçük Kadınlar Dizisi 90. Bölüm 01:03
Küçük Kadınlar Dizisi 90. Bölüm 753 izlenme - 6 yıl önce küçük kadınlar dizisi 90. bölüm
Eyvah Eyvah 3'ten Ege Çıkarması - Cumartesi Sürprizi 06:05
Eyvah Eyvah 3'ten Ege Çıkarması - Cumartesi Sürprizi 233 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; eyvah eyvah 3 ekibinden ege çıkarması ekreanlara geliyor.
Özge Borak Resimleri 04:10
Özge Borak Resimleri 27 izlenme - 12 ay önce özge borak
Konuklar Ve Benzediği Objeler (Beyaz Show) 02:40
Konuklar Ve Benzediği Objeler (Beyaz Show) 255 izlenme - 3 yıl önce Konuklar ve Benzediği Objeler (Beyaz Show) 31 Ocak 2014
Ata Demirer ile Özge Borak Boşanıyor 01:57
Ata Demirer ile Özge Borak Boşanıyor 71 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer ile Özge Borak boşandı Ata Demirer ile Özge Borak çifti dün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Sürpriz ayrılık kararlarıyla herkesi şoke eden çift, birbirlerinden tazminat, nafaka, mal paylaşımı talebinde bulunmadı. ŞOK AYRILIK KARARI Komedyen Ata Demirer ‘Eyyvah Eyvah’ filmindeki rol arkadaşı Özge Borak’la 2 yıl önce evlenmişti. Ancak çiftin evliliği dün Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nde görülen boşanma davasıyla aniden sona erdi. Adliyeye birlikte gelen ikilinin duruşma saatini beklerken üzgün oldukları, bir ara Borak’ın gözyaşlarına hâkim olamadığı görüldü. HİÇBİR TALEPLERİ OLMADI Habertürk'ten Hayati Arıgan'ın haberine göre Demirer’in iki avukatı ile hazır bulunduğu duruşmaya Özge Borak yalnız katıldı. Hâkimin, “Ayrı mı yaşıyorsunuz?” sorusuna, “Hayır hâlâ aynı evi paylaşıyoruz” cevabını veren çift, birbirlerinden nafaka, tazminat ve mal paylaşımı talebinde bulunmadı. Hâkim, ‘sunulan sulh girişiminin faydası olmayacağını’ belirterek çiftin boşanmasına karar verdi. "ARKADAŞÇA AYRILDIK" Çift boşanma davasının ardından yaptığı ortak yazılı açıklamada, “3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. Geçireceğimiz bu zor süreçte gerekli hassasiyetin gösterilmesini önemle rica ederiz” dedi. YOKSA TWİT'LER GERÇEK MİYDİ? Çiftin ani boşanması akıllara yaklaşık bir ay önce Özge Borak’ın Twiter hesabından atılan, “Bu yaşta boynuz yiyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Ata Demirer gibi bir herifle birlikte olduğumdan dolayı utanıyorum. Serra Yılmaz’la beni aldatıyor, boşanma kararı aldık” twit’lerini getirdi. Olayın ardından hesabın hack’lendiği duyurulmuş ve çift Demirer’in konserinde birlikte sahneye çıkmıştı.
Ata Demirer, Özge Borak, Tarık Ünlüoğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu Burada Laf Çok'ta 00:30
Ata Demirer, Özge Borak, Tarık Ünlüoğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu Burada Laf Çok'ta 51 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 3 Şubat Pazartesi akşamı 23.30'da Ata Demirer, Özge Borak, Tarık Ünlüoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu konuk olacak. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok