Hoşgeldiniz!

Özgür Basın

Özgür Medya Protestosunda Gazetecilere Saldırmak 13:18
Özgür Medya Protestosunda Gazetecilere Saldırmak 1.944 izlenme - 3 yıl önce Evet biliyorsunuz gündemimize bomba gibi düşen bir haber var bir grup kayyuma düştü cemaatçilerde o grubu savunmak için bina önünde toplanmışlar bizim bedükde durur mu o anları görüntülemek istemiş fakat beklendik bir protesto ile karşı karşıya kalmış vuranmı istersin söven mi istersin sonra birde tost ikram ediyorlar garip bir fantezi yani.
Özgür Basın ve Özgür Halk, Muhabiri Kovması 03:52
Özgür Basın ve Özgür Halk, Muhabiri Kovması 91 izlenme - 2 yıl önce Bildiğimiz üzere bizim ve halkın uğraştığı, Basın ve Halk tarafından "Yuhhhh" Eşliğinde Kovuldu. Polislerin ona olan saygısı'da bir başkta tabiki.....
Çin medyasından Erdoğan'a Animasyonlu Tepki 01:33
Çin medyasından Erdoğan'a Animasyonlu Tepki 74 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’de özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonu Çin medyasında bir animasyon videosuyla eleştirildi. Söz konusu videoda operasyonla ilgili çok sert ifadeler kullanılıyor. "Türkiye’nin Utancı: 27 gazeteci gözaltında" başlığı ile hazırlanan animasyon videosunda ilk olarak 27 medya çalışanının gözaltına alınma gerekçeleri anlatılıyor. Gözaltı görüntülerinin yer aldığı videoda aynı zamanda Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın avukatı Fikret Duran'ın, "Samanyolu televizyonu biat etmeye zorlandı, bu olmayınca polis korkusuyla…" açıklamasına yer veriliyor. Animasyonda ayrıca avukatın açıklamalarına binaen söz konusu operasyon, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın "hesap sorması" olarak değerlendiriliyor.
Raşit Grubu - Özgür Basın 02:16
Raşit Grubu - Özgür Basın 49 izlenme - 6 yıl önce
Rashit - Özgür Basın 02:15
Rashit - Özgür Basın 36 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Adam Olmak İstemiyorum Çıkış Tarihi: 21.01.2003 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Onlar hep ağlarlar basın özgür değil diye Basın özgür olsada hiç bir şey farketmez yine İnsanlar savunursa hele korkak olursa Sonuç baştan bellidir ne fark eder özgür olsada Onların eli kolu bağlı değil aslında Yazmak isteyen yazar geleni aklına Onların ağızları bantlı değil aslında Söylemek isteyen söyler geleni azına Özgür basın kimin umurunda Onlar bakar trajlarına Özgür olmak kimin umurunda Evet kazan canda olsa...
Binali Yıldırım Ve KKTC Başbakanı Hüseyin Özgür'ün Ortak Basın Toplantısı 22:45
Binali Yıldırım Ve KKTC Başbakanı Hüseyin Özgür'ün Ortak Basın Toplantısı 6 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Hüseyin Özgürgün'ü resmi törenle karşıladı. Düzenlenen ortak basın toplantısında Dr. Fazıl Küçük'ün vasiyetinin yerine getirildiği vurgusu yapıldı. KKTC Başbakanı Özgürgün, "KKTC'de FETÖ/PDY operasyonu yapılır mı" sorusu üzerine "21 Temmuz'da FETÖ/PDY örgütünü terör örgütü listesine dahil ettik ve faaliyetlerini yasakladık. En küçük bir hareketin değerlendirilmesi konusunda mutabık kaldık. En küçük ipucunu gözden kaçırmadan derhal müdahale edilmesi konusunda güvenlik kuvvetlerimiz yetkilidir" dedi. Başbakan Yıldırım da KKTC'deki barış kuvvetlerinin durumuna ilişkin olarak, "Barış Kuvvetleri'yle ilgili proje yok. Onlar yerinde kalacaklar. Onlar adanın güvenliğini sağlıyorlar" dedi. Başbakan Binali Yıldırım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Hüseyin Özgürgün'ü Çankaya Köşkü'nde resmi törenle karşıladı. İstiklal Marşı'nın çalınmasının ardından Özgürgün, tören kıtasını 'Merhaba Asker' diyerek selamladı. İki isim, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. Görüşmelerin ardından ise ortak basın toplantısı düzenlendi.
Bursa- Uğur Mumcu Bursa'da Anıldı 02:33
Bursa- Uğur Mumcu Bursa'da Anıldı 5 izlenme - 2 yıl önce Bursa- Uğur Mumcu Bursa'da anıldı (Tür: Yurt) Uğur Mumcu, Türk gazeteci, araştırmacı ve yazar. 24 Ocak 1993'te Ankara'da Karlı Sokak'taki evinin önünde, arabasına konulan bombanın patlaması sonucu suikasta kurban giderek yaşamını yitirmiştir.
Özgür Basın Olmalı Ancak Basının Müslümanlara Karşı Bazı Çevreleri Kışkırtma Görevi Üstlenmemesi 02:49
Özgür Basın Olmalı Ancak Basının Müslümanlara Karşı Bazı Çevreleri Kışkırtma Görevi Üstlenmemesi 0 izlenme - 2 yıl önce Özgür basın olmalı ancak basının Müslümanlara karşı bazı çevreleri kışkırtma görevi üstlenmemesi gerekir.