Hoşgeldiniz!

Özgür Özel Videoları İzle

Özgür Özel'den HDP'ye Tarihi Yanıt 02:04
Özgür Özel'den HDP'ye Tarihi Yanıt 102 izlenme - 11 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, HDP’li Sırrı Süreyya Önder ve AKP’li Naci Bostancı’nın TBMM’de yaptığı konuşmadan sonra sataşma gerekçesiyle söz istedi. CHP’li Özel yaptığı konuşmada HDP’ye yüklendi.
CHP'li Özgür Özel: 03:39
CHP'li Özgür Özel: "Yüzde 51'i Taşıyamazlar" 15 izlenme - 1 ay önce CHP'li Özgür Özel: "Yüzde 51'i taşıyamazlar" CHP Grup Başkan Vekili Özgür : "İtirazlarımız sonuç vermese de, Kenan Evren yüzde 92 'evet' aldığı Anayasayı taşıyamamıştı, bunlar da yüzde 51'i taşıyamazlar"ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, "İtirazlarımız sonuç vermese...
Chp'li Özgür Özel Soma'daki Maden Ocakları Konuşması 02:29
Chp'li Özgür Özel Soma'daki Maden Ocakları Konuşması 170 izlenme - 3 yıl önce 13 May 2014 Konuşması Ama Kabul Edilmedi Bugun İse 245 Kişi Hayatını Kayıp Etti.
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: 02:21
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Doğrudan Zarar Gören Sıfatıyla Bu Davada Müdahil Olmak... 1 izlenme - 3 gün önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Doğrudan zarar gören sıfatıyla bu davada müdahil olmak istediğimizi mahkeme heyetine bildirdik.
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: 02:12
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Referandumla İlgili Tüm Tedbirleri Aldık" 8 izlenme - 3 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Referandumla ilgili tüm tedbirleri aldık"DİYARBAKIR - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 16 Nisan'da yapılacak olan referandumla ilgili tüm tedbirleri aldıklarını belirtti.
Tarafsız Bölge   20 Ocak 2016 02:37:04
Tarafsız Bölge 20 Ocak 2016 60 izlenme - 1 yıl önce “Kentlerde terör saldırıları” olacak iddiası… Güneydoğu’daki operasyonlar… İki il merkezini taşıma planı ve yeni Anayasa hazırlıkları… Ahmet Hakan sordu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ve Prof.Dr.Ümit Özdağ Tarafsız Bölge’de gündemin önemli başlıklarını tartıştı…
14 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 05:35
14 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 11 izlenme - 3 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 14 Şubat 2017 tarihli bölümüne AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel konuk oldu. Programda, referandum sürecinde partilerin yapacağı kampanyalar masaya yatırıldı. İşte 6 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Chp'li Özgür Özel Soma'daki Endişeleri 15 Önce 03:43
Chp'li Özgür Özel Soma'daki Endişeleri 15 Önce 78 izlenme - 3 yıl önce Chp'li Özgür Özel Soma'daki Endişeleri 15 Önce
Bülent Turan: 11 seçim geride bıraktık, 25'i 26 yapamadılar, yapamazlar 01:03
Bülent Turan: 11 seçim geride bıraktık, 25'i 26 yapamadılar, yapamazlar 7 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programının konuğu AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dı. Bülent Turan anayasa değişikliği ve referandum süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Turan yaptığı konuşmada, Özgür Özel'in "Geriden geliyorduk öne geçtik" sözlerine cevap verdi. Turan, 15 yıldan beri bunu söylüyorlar. 11 seçim geride bıraktık. 25'i 26 yapamadılar, yapamazlar" dedi.
Chp Mv.özgür Özel - Siirt'te Facianın Olduğu Yere Siren Sesinin Gelmedi 22:07
Chp Mv.özgür Özel - Siirt'te Facianın Olduğu Yere Siren Sesinin Gelmedi 41 izlenme - 3 yıl önce CHP Cezaevleri İnceleme ve İzleme Komisyonu üyeleri Siirt'te yaptıkları incelemeyi TBMM'de bir basın açıklaması yaparak kamuoyu ile paylaştılar. Muhalefet çalışmıyor diyenlere kapak olsun. Ayrıca siz de en azından cinayete şahitlik edin.
Tarafsız Bölge   9 Mart 2016 02:00:31
Tarafsız Bölge 9 Mart 2016 28 izlenme - 1 yıl önce Kavgalı bütçe görüşmeleri… Dokunulmazlıklar polemiği… Yeni Anayasa tartışmaları… Başkanlık sistemi… Referandum kavgası ve terörle mücadele… CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel Çarpıcı açıklamalarıyla Tarafsız Bölge’de Ahmet Hakan, gazeteci konukları İsmail Saymaz ve Kemal Göktaş’la birlikte gündemi sordu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Tarafsız Bölge’de değerlendirdi
Tarafsız Bölge -  21 Ekim 2015 02:18:51
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 39 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a sayılı günler kala… MHP ve CHP’nin dikkat çeken vaatleri ve önemli mesajları Tarafsız Bölge’de tartışıldı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Bülent Aydemir, Erdem Gül ve Nedim Şener ile birlikte sordu; MHP’den Atila Kaya ve Ümit Özdağ, CHP’den ise Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu yanıtladı…
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-2 04:03
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-2 17 izlenme - 1 yıl önce Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel açıklamalarda bulundu-2 (Tür: Yurt) Veli Ağbaba, Türk siyasetçi, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili. 3 Nisan 1968 günü Malatya Yazıhan İlçesi Karaca Köyü'nde dünyaya geldi.
Chp Grup Başkanvekili Özel 02:02
Chp Grup Başkanvekili Özel 3 izlenme - 3 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Temel ve kabul gören savımız anayasa değişikliklerinin en geniş toplumsal mutabakatla yapılması gerektiğidir.
CHP'li Özel'den Bahçeli'ye Sert Eleştiri 06:06
CHP'li Özel'den Bahçeli'ye Sert Eleştiri 2 izlenme - 2 ay önce CHP'li Özel'den Bahçeli'ye sert eleştiri CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel: "Barzani, Devlet Bahçeli'nin 'evet' arkadaşıdır" "Barzani 'bu referandumda 'evet' diyeceğim' diyor.
Tarafsız Bölge - 10 Kasım 2014 Pazartesi 02:22:38
Tarafsız Bölge - 10 Kasım 2014 Pazartesi 35 izlenme - 3 yıl önce 6 bin zeytin ihtiyacı Türkiye'nin enerji ihtiyacı için mi kesildi? Yırca kölüsünün köylü kalma savaşı, Türkiye'nin tarım ve enerji politikaları Tarafsız Bölge'de tartışıldı. Ahmet Hakan sordu; Özgür Özel, Deniz Bayram, Yusuf Günay, Baran Bozoğlu, İbrahim Demran, Tanay Sıdkı Uyar ve Olgun Sakarya yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
CHP'li Özgür Özel ve Selin Sayek Böke Akhisar'da Konuştu 01:25
CHP'li Özgür Özel ve Selin Sayek Böke Akhisar'da Konuştu 2 izlenme - 2 ay önce CHP'li Özgür Özel ve Selin Sayek Böke Akhisar'da konuştuMANİSA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel ve Genel Başkan Yardımcısı Basın Sözcüsü Selin Sayek Böke, partilerinin Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
Özgür Özel, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 1 09:18
Özgür Özel, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 1 9 izlenme - 1 yıl önce Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi 1 (Tür: Ankara) Özgür Özel, Türk eczacı ve siyasetçi, 24.ve 25. dönem Manisa milletvekili. 1997 Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. 2011'de CHP Manisa Milletvekili seçilene kadar serbest eczacılık yapmıştır.
Taner Yıldız, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü 03:21
Taner Yıldız, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü 34 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Özdil'in 'bu olan biten normaldir, hatta müstahaktır bile denebilir’ şeklindeki sözlerine Taner Yıldız sert tepki gösterdi.
Ne Oluyor -  12 Ağustos 2015 02:46:47
Ne Oluyor - 12 Ağustos 2015 19 izlenme - 2 yıl önce CHP masaya nasıl oturacak? Talepleri ne olacak? İktidara ortak olacak mı? Kritik ve son koalisyon görüşmesinden hemen önce Şirin Payzın sordu; CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Ne Oluyor?'da yanıtladı
Taner Yıldız, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü 03:21
Taner Yıldız, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü 29 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Özdil'in 'bu olan biten normaldir, hatta müstahaktır bile denebilir’ şeklindeki sözlerine Taner Yıldız sert tepki gösterdi.
CHP'li Özel Gündemi Değerlendirdi 05:44
CHP'li Özel Gündemi Değerlendirdi 1 izlenme - 2 ay önce CHP'li Özel gündemi değerlendirdi CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel: "Cumhuriyet Halk Partisinin sayın liderinin Beştepe'ye gidişiyle ilgili küçümseyici ve küçük düşürücü 'Kuzu kuzu geldiniz' gibi tabirler kullanılıyor" "O toplantıda 15 Temmuz gecesi en önemli reaksiyonu...
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: 05:21
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Çıkan 'Evet' Oyları da 'Hayır' Oyları da Kıymetlidir. 1 izlenme - 3 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Çıkan 'evet' oyları da 'hayır' oyları da kıymetlidir.
CHP'li Özgür Özel, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 2 07:30
CHP'li Özgür Özel, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 2 4 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi 2 (Tür: Ankara) Türkiye ve dünyadan son dakika haberler. En hızlı haber burada. Güncel, spor, ekonomi, magazin, politika gündemini son dakika haberleri takip edin.
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel 03:07
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel 4 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Özel'in gelişi ve açıklamaları, CHP Grup Başkanvekili Özel: -"Darbe anayasasından ve darbe kanunlarından Türkiye'yi kurtaracak her türlü masada büyük bir memnuniyetle, büyük bir gayretle otururuz"-"Ama kimse parlamentoyu kendine ait olan planın parçası yapmaya çalışmasın.
Özgür Özel, Tbmm'de Basın Toplantısı Düzenledi 2 08:35
Özgür Özel, Tbmm'de Basın Toplantısı Düzenledi 2 3 izlenme - 1 yıl önce Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi 2 (Tür: Ankara) Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi 1 (Tür: Ankara) Özgür Özel, Türk eczacı ve siyasetçi, 24.ve 25. dönem Manisa milletvekili. 1997 Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. 2011'de CHP Manisa Milletvekili seçilene kadar serbest eczacılık yapmıştır.
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-1 06:45
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-1 3 izlenme - 1 yıl önce Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel açıklamalarda bulundu-1 (Tür: Yurt) Veli Ağbaba, Türk siyasetçi, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili. 3 Nisan 1968 günü Malatya Yazıhan İlçesi Karaca Köyü'nde dünyaya geldi.
CHP'li Özgür Özel,, Anayasa Komisyonu'nun Tekrar Çalışma Şartlarını Belirtti 09:00
CHP'li Özgür Özel,, Anayasa Komisyonu'nun Tekrar Çalışma Şartlarını Belirtti 2 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Özgür Özel, Anayasa Mutabakat Komisyonu'nun yeniden çalışması için CHP'nin ön şartının anayasanın ilk dört maddesi ve parlamenter sistem olduğunu söyledi.
Özgür Özel, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 3 08:13
Özgür Özel, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 3 2 izlenme - 1 yıl önce Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi 3 (Tür: Ankara) Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi 1 (Tür: Ankara) Özgür Özel, Türk eczacı ve siyasetçi, 24.ve 25. dönem Manisa milletvekili. 1997 Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. 2011'de CHP Manisa Milletvekili seçilene kadar serbest eczacılık yapmıştır.
Chp?li Özel; Twitter Üzerinden İç ve Dış Politika Yürütülmesine Karşıyız 1- 08:58
Chp?li Özel; Twitter Üzerinden İç ve Dış Politika Yürütülmesine Karşıyız 1- 2 izlenme - 1 yıl önce Dha Ankara ? CHP'li Özel; Twitter üzerinden iç ve dış politika yürütülmesine karşıyız CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, hükümetin Suriye politikasıyla ilgili Meclis'i bilgilendirmesi gerektiğini söyleyerek 'Twitter üzerinden iç ve dış politika yürütülmesine şiddetle karşıyız. Şu anda sadece hükümet kaynaklarının Twitter üzerinden bilgilendirme yaptığı net, şeffaf, hızlı, doğru, etkin bir bilgilendirmenin olmadığı bir ortamda her soruya verilecek her cevap bir hata payını ve riski içerir' dedi.