Hoşgeldiniz!

Özgür Özel

Özgür Özel ve Veli Ağbaba TRT'yi Trollemesi 00:33
Özgür Özel ve Veli Ağbaba TRT'yi Trollemesi 4.118 izlenme - 6 ay önce Adalet Kurultayı için Çanakkale'de bulunan CHP'li Özgür Özel ile Veli Ağbaba, TRT kamerasını açık görünce kanalı ti'ye aldılar. Odatv'nin haberine göre, Eceabat İskelesi’nde Gelibolu'daki bayram trafiğini görüntüleyen TRT ekibi, kamerayı açık unutarak, mola verdi. TRT kamerasının açık olduğunu ve başında kameramanın olmadığını gören Özel ve Ağbaba, kameranın önüne geçip, Adalet Kurultayı’na çağrı yaptı. Özel, "Şimdi siz bunu sansürlersiniz, 'bizi sünnete çağırdılar' dersiniz ama, biz sizi Adalet Kurultayı'na davet ediyoruz" şeklinde konuştu. Kameraman durumu fark edip gelince, ikiliye "Sizi Ankara'dan izliyorlar" dedi.
Özgür Özel'den HDP'ye Tarihi Yanıt 02:04
Özgür Özel'den HDP'ye Tarihi Yanıt 116 izlenme - 2 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, HDP’li Sırrı Süreyya Önder ve AKP’li Naci Bostancı’nın TBMM’de yaptığı konuşmadan sonra sataşma gerekçesiyle söz istedi. CHP’li Özel yaptığı konuşmada HDP’ye yüklendi.
Özgür Özel: FETÖ'den ihraç edilen ilk kişi Süleyman Soylu'dur 02:27
Özgür Özel: FETÖ'den ihraç edilen ilk kişi Süleyman Soylu'dur 21 izlenme - 2 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuğu CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'di. Konuşmasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında önemli açıklamalarda bulunan Özel, "İlk kez burada açıklıyorum. FETÖ'den ihraç ilk ne zaman yapıldı? Birisi diyebilir ki, 17 Temmuz 2016'da yapıldı. Hayır. Türkiye'den FETÖ'den ihraç edilen ilk kişi Süleyman Soylu'dur. Nereden ihraç edilmiştir? Demokrat Parti'den edilmiştir. Demokrat Parti'den ihraç gerekçesi, 12 Eylül 2010 referandumunda Demokrat Parti'nin kurumsal kararına rağmen, 'hayır'ı değil 'evet'i savunmasıdır. Ve Fetullahçı bir cemaatle Demokrat Parti'yi ilişkilendirmekten, önce genel başkanlığı kaybedip sonra partisinden parti görüşlerine rağmen Fetullah ile işbirliği yapmaktan ihraç edilen ilk siyasidir. FETÖ'den ihraçtır kendisi" dedi.
CHP Grup Başkanvekili Özel: 04:53
CHP Grup Başkanvekili Özel: "15 Temmuz Darbe Girişimi Tiyatro Miyatro Değil" 6 izlenme - 1 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "15 Temmuz; bizim Meclis'te yaşadığımız, her yönüyle şahit olduğumuz, ardından yaşananları bütün yargı süreciyle takip ettiğimiz, başarısız olmuş bir darbe girişimi, tiyatro miyatro değil." dedi.
Chp'li Özgür Özel Soma'daki Maden Ocakları Konuşması 02:29
Chp'li Özgür Özel Soma'daki Maden Ocakları Konuşması 171 izlenme - 4 yıl önce 13 May 2014 Konuşması Ama Kabul Edilmedi Bugun İse 245 Kişi Hayatını Kayıp Etti.
Chp'li Özgür Özel Soma'daki Endişeleri 15 Önce 03:43
Chp'li Özgür Özel Soma'daki Endişeleri 15 Önce 80 izlenme - 4 yıl önce Chp'li Özgür Özel Soma'daki Endişeleri 15 Önce
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 02:59
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Genel Kurul'da Oy Verecek Ülkelerin Tehdit Edilmesi Son Derece... 4 izlenme - 2 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Genel Kurul'da oy verecek ülkelerin tehdit edilmesi son derece yanlış.
Tarafsız Bölge   20 Ocak 2016 02:37:04
Tarafsız Bölge 20 Ocak 2016 61 izlenme - 2 yıl önce “Kentlerde terör saldırıları” olacak iddiası… Güneydoğu’daki operasyonlar… İki il merkezini taşıma planı ve yeni Anayasa hazırlıkları… Ahmet Hakan sordu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ve Prof.Dr.Ümit Özdağ Tarafsız Bölge’de gündemin önemli başlıklarını tartıştı…
CHP'li Özgür Özel: 03:39
CHP'li Özgür Özel: "Yüzde 51'i Taşıyamazlar" 16 izlenme - 10 ay önce CHP'li Özgür Özel: "Yüzde 51'i taşıyamazlar" CHP Grup Başkan Vekili Özgür : "İtirazlarımız sonuç vermese de, Kenan Evren yüzde 92 'evet' aldığı Anayasayı taşıyamamıştı, bunlar da yüzde 51'i taşıyamazlar"ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, "İtirazlarımız sonuç vermese...
Özgür Özel, 03:27
Özgür Özel, "Filistin Davasında Her Zaman Olduğu Gibi Filistin Halkının Yanında Yer Almak... 4 izlenme - 3 ay önce Özgür Özel, "Filistin davasında her zaman olduğu gibi Filistin halkının yanında yer almak boynumuzun borcudur" "Son derece diplomatik sonuçlar doğuracak ama bölge barışını tehdit edecek ve bölgede yeniden kan akmasına, yeniden gözyaşı akmasına sebebiyet verecek bir yaklaşımdır"MANİSA - CHP...
CHP'li Özel'den Adli Tıp Kurumu'ndaki Son Duruma İlişkin Açıklama 02:57
CHP'li Özel'den Adli Tıp Kurumu'ndaki Son Duruma İlişkin Açıklama 13 izlenme - 9 ay önce - CHP'li Özel'den Adli Tıp Kurumu'ndaki son duruma ilişkin açıklama CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: "Kimliklerin birbirinden ayrılamayacak durumda olduğu, bu sebepten doku örneklerinin alınacağı ve kimlik tespit işlemi için burada olunduğu, daha sonra memleketlerine yollanmak üzere...
Özgür Özel: Baykal’ın Sağlığının Kötüye Gittiği Yönündeki Haberler Asılsızdır 02:30
Özgür Özel: Baykal’ın Sağlığının Kötüye Gittiği Yönündeki Haberler Asılsızdır 6 izlenme - 4 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında, “Sağlığının kötüye gittiğine ilişkin yapılan haberler ve çok kötü haberlere ilişkin duyumların tamamı asılsızdır” dedi.
Chp Mv.özgür Özel - Siirt'te Facianın Olduğu Yere Siren Sesinin Gelmedi 22:07
Chp Mv.özgür Özel - Siirt'te Facianın Olduğu Yere Siren Sesinin Gelmedi 44 izlenme - 3 yıl önce CHP Cezaevleri İnceleme ve İzleme Komisyonu üyeleri Siirt'te yaptıkları incelemeyi TBMM'de bir basın açıklaması yaparak kamuoyu ile paylaştılar. Muhalefet çalışmıyor diyenlere kapak olsun. Ayrıca siz de en azından cinayete şahitlik edin.
CHP Milletvekilleri Meclis Genel Kurulu'nu Terk Etti 03:10
CHP Milletvekilleri Meclis Genel Kurulu'nu Terk Etti 9 izlenme - 8 ay önce CHP milletvekilleri Meclis Genel Kurulu'nu terk etti CHP'li Özel'den Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: "Biz güçlüyüz, biz kazanacağız"ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, "Enis Berberoğlu da, halkın seçtiği milletvekillerinin de...
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-2 04:03
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-2 24 izlenme - 2 yıl önce Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel açıklamalarda bulundu-2 (Tür: Yurt) Veli Ağbaba, Türk siyasetçi, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili. 3 Nisan 1968 günü Malatya Yazıhan İlçesi Karaca Köyü'nde dünyaya geldi.
Tarafsız Bölge   9 Mart 2016 02:00:31
Tarafsız Bölge 9 Mart 2016 28 izlenme - 2 yıl önce Kavgalı bütçe görüşmeleri… Dokunulmazlıklar polemiği… Yeni Anayasa tartışmaları… Başkanlık sistemi… Referandum kavgası ve terörle mücadele… CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel Çarpıcı açıklamalarıyla Tarafsız Bölge’de Ahmet Hakan, gazeteci konukları İsmail Saymaz ve Kemal Göktaş’la birlikte gündemi sordu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Tarafsız Bölge’de değerlendirdi
Tarafsız Bölge -  21 Ekim 2015 02:18:51
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 39 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a sayılı günler kala… MHP ve CHP’nin dikkat çeken vaatleri ve önemli mesajları Tarafsız Bölge’de tartışıldı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Bülent Aydemir, Erdem Gül ve Nedim Şener ile birlikte sordu; MHP’den Atila Kaya ve Ümit Özdağ, CHP’den ise Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu yanıtladı…
14 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 05:35
14 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 12 izlenme - 1 yıl önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 14 Şubat 2017 tarihli bölümüne AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel konuk oldu. Programda, referandum sürecinde partilerin yapacağı kampanyalar masaya yatırıldı. İşte 6 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: 02:12
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Referandumla İlgili Tüm Tedbirleri Aldık" 9 izlenme - 12 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: "Referandumla ilgili tüm tedbirleri aldık"DİYARBAKIR - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 16 Nisan'da yapılacak olan referandumla ilgili tüm tedbirleri aldıklarını belirtti.
Tarafsız Bölge - 10 Kasım 2014 Pazartesi 02:22:38
Tarafsız Bölge - 10 Kasım 2014 Pazartesi 37 izlenme - 3 yıl önce 6 bin zeytin ihtiyacı Türkiye'nin enerji ihtiyacı için mi kesildi? Yırca kölüsünün köylü kalma savaşı, Türkiye'nin tarım ve enerji politikaları Tarafsız Bölge'de tartışıldı. Ahmet Hakan sordu; Özgür Özel, Deniz Bayram, Yusuf Günay, Baran Bozoğlu, İbrahim Demran, Tanay Sıdkı Uyar ve Olgun Sakarya yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Mustafa Elitaş ve Özgür Özel, Ne Oluyor?'da Soruları Yanıtladı - 12.12.2017 Salı 02:35:13
Mustafa Elitaş ve Özgür Özel, Ne Oluyor?'da Soruları Yanıtladı - 12.12.2017 Salı 3 izlenme - 2 ay önce ABD'nin dünyayı sarsan Kudüs kararı, AK Parti ve CHP arasındaki gerilim, CHP'li belediye başkanının görevden uzaklaştırılması, Reza Zarrab dosyası, FETÖ ile mücadelede gelinen aşama ve seçime doğru partiler arası ittifak söylemleri ve stratejiler.. Şirin Payzın sordu, önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel yanıtladı.
Özel: 02:56
Özel: "Yarın Belgelerin Çıkışını İzleyeceksiniz" 2 izlenme - 3 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Amerika'da devam eden Rıza Sarraf davasına ilişkin, "Dünün itibarlı hayırseveri denilen kişi Türkiye'de yargılansaydı, suçlarının cezasını çekseydi, işbirlikçileri cezalandırılsaydı bugün Türkiye bu durumlara düşmeyecekti.
CHP Grup Başkanvekili Özel: 02:58
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Partimizle Gurur Duyuyoruz" 1 izlenme - 1 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "CHP şu ana kadar yaptığı 78 il kongresinde parti içi demokrasinin, öz güvenin, kardeşliğin ve demokrasinin örneğini vermiştir.
CHP Grup Başkanvekili Özel: 04:05
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Bizlerden Açıklama Duymayacaksınız" 1 izlenme - 1 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özel: "Bizlerden açıklama duymayacaksınız"ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Cumhurbaşkanı'nın beyhude saldırılarına karşı Genel Başkanımızdan, bizlerden açıklama duymayacaksınız. Canan Hanım gerekli cevapları verir" dedi.
CHP Grup Başkanvekili Özel: 04:35
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Yarın Milletin Önüne Belgelerin Çıkışını Grup Toplantısında... 2 izlenme - 3 ay önce CHP Grup Başkanvekili Özel: "Yarın milletin önüne belgelerin çıkışını grup toplantısında izleyeceksiniz"ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili 'milyonlarca lirası var' iddialarına ilişkin, "Yarın bir...
Taner Yıldız, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü 03:21
Taner Yıldız, Yılmaz Özdil'e Ateş Püskürdü 36 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Özdil'in 'bu olan biten normaldir, hatta müstahaktır bile denebilir’ şeklindeki sözlerine Taner Yıldız sert tepki gösterdi.
CHP'li Özgür Özel ve Selin Sayek Böke Akhisar'da Konuştu 01:25
CHP'li Özgür Özel ve Selin Sayek Böke Akhisar'da Konuştu 5 izlenme - 11 ay önce CHP'li Özgür Özel ve Selin Sayek Böke Akhisar'da konuştuMANİSA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel ve Genel Başkan Yardımcısı Basın Sözcüsü Selin Sayek Böke, partilerinin Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: 04:27
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: "Çağdaş Demokrasilerde Tepki Göstermek, Protesto Etmek Bir... 3 izlenme - 8 ay önce CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel: "Çağdaş demokrasilerde tepki göstermek, protesto etmek bir haktır ve bir şiddete bulaşmadıktan sonra her türlü protesto demokrasinin güçlülüğünü gösterir"ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, "Demokrasilerin her birinde,...
Özgür Özel, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 1 09:18
Özgür Özel, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi 1 10 izlenme - 2 yıl önce Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi 1 (Tür: Ankara) Özgür Özel, Türk eczacı ve siyasetçi, 24.ve 25. dönem Manisa milletvekili. 1997 Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. 2011'de CHP Manisa Milletvekili seçilene kadar serbest eczacılık yapmıştır.
Bülent Turan: 11 seçim geride bıraktık, 25'i 26 yapamadılar, yapamazlar 01:03
Bülent Turan: 11 seçim geride bıraktık, 25'i 26 yapamadılar, yapamazlar 7 izlenme - 12 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programının konuğu AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dı. Bülent Turan anayasa değişikliği ve referandum süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Turan yaptığı konuşmada, Özgür Özel'in "Geriden geliyorduk öne geçtik" sözlerine cevap verdi. Turan, 15 yıldan beri bunu söylüyorlar. 11 seçim geride bıraktık. 25'i 26 yapamadılar, yapamazlar" dedi.