Hoşgeldiniz!

özgür ruh

İlhan İrem - Özgür Ruh (Mahşerin Dört Atlısı) 05:47
İlhan İrem - Özgür Ruh (Mahşerin Dört Atlısı) 74.454 izlenme - 2 yıl önce Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex www.damarex.com İlhan İrem - Özgür Ruh Şarkı Sözleri(lyrics): Kalbin kırıklarını, paramparça yalnızlıkları, kuşandığım zırhları sana verdim. Ey özgür ruh/isyankar rüzgar! MAHŞERİN DÖRT ATLISI! Savurun görkemli çığlıklarınızı Ben burdayım! Sevgiler kaldıysa çoook uzaklarda kimi bu alemde, kimi ötelerde. Bilinmezler benim içimde... Beyaz ayinler gördüm. Döndükçe dönen. Döndükçe kah yerde, kah göklerde. Muhteşemdiler. Sonsuza intikal ettiler. Ezelden ebede yolculuklarda kalbin kırıklarını, paramparça yalnızlıkları, kuşandığım zırhları sana verdim. Kıldan ince kılıçtan keskin Sırat Köprülerinde. Sana geldim
spirit stallion of the cimarron 00:31
spirit stallion of the cimarron 3.947 izlenme - 5 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
Baba Zula - Özgür Ruh 03:13
Baba Zula - Özgür Ruh 3.074 izlenme - 4 yıl önce
Babylon Studio - Baba Zula - Özgür Ruh 06:12
Babylon Studio - Baba Zula - Özgür Ruh 614 izlenme - 2 yıl önce Özgür Ruh Dört duvar arasına kapanmaz ki Sendeki özgür ruh Ölünce parçalanmaz ki Bendeki özgür ruh Sevişe sevişe azalmaz ki Tendeki özgür ruh Kopyalayarak çoğalmaz ki Gendeki özgür ruh
the governess 01:48
the governess 722 izlenme - 5 yıl önce yazar ve yönetmen sandra goldbacherin eseri olan the governess 19. yüzyıl ingilteresinde iş bulmak için kimliğini değiştiren ve dadı olarak girdiği evin erkeğine aşık olan bir yahudi genç kızın hikayesini tuttuğu günceden onun dili ile anlatıyor.
spirit stallion of the cimarron 00:31
spirit stallion of the cimarron 803 izlenme - 5 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
spirit stallion of the cimarron fragmanı 2 02:13
spirit stallion of the cimarron fragmanı 2 621 izlenme - 5 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
BaBaZuLa - Özgür ruh (akustik) 06:59
BaBaZuLa - Özgür ruh (akustik) 263 izlenme - 3 yıl önce BaBaZuLa - Özgür ruh (akustik) Vokal/Elektro Saz/Theremin: Murat Ertel Kaşık/Ziller: Levent Akman Darbuka/Perküsyon/Davul: Coşar Kamçı
spirit stallion of the cimarron fragmanı 4 00:34
spirit stallion of the cimarron fragmanı 4 389 izlenme - 5 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
BaBaZuLa - Özgür Ruh / #akustikhane  #sesiniac 06:59
BaBaZuLa - Özgür Ruh / #akustikhane #sesiniac 23 izlenme - 6 ay önce BaBaZuLa- Özgür Ruh Dört duvar arası kapanmaz ki Sendeki özgür ruh Ölünce parçalanmaz ki Bendeki özgür ruh Sevişe sevişe azalmaz ki Tendeki özgür ruh Kopyalayarak çoğalmaz ki Gendeki özgür ruh Söz & Müzik: Babazula Vokal/Elektro Saz/Theremin: Murat Ertel Kaşık/Ziller: Levent Akman Darbuka/Perküsyon/Davul: Coşar Kamçı www.akustikhane.com twitter.com/akustikhane facebook.com/akustikhaneperformansevi Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. www.extreme-audio.com
spirit stallion of the cimarron fragmanı 1 00:31
spirit stallion of the cimarron fragmanı 1 375 izlenme - 5 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
Babazula - Özgür Ruh / #akustikhane  #garajkonserleri 06:59
Babazula - Özgür Ruh / #akustikhane #garajkonserleri 69 izlenme - 2 yıl önce Şarkı sözü: Dört duvar arası kapanmaz ki Sendeki özgür ruh Ölünce parçalanmaz ki Bendeki özgür ruh Sevişe sevişe azalmaz ki Tendeki özgür ruh Kopyalayarak çoğalmaz ki Gendeki özgür ruh Söz & Müzik: Babazula Vokal/Elektro Saz/Theremin: Murat Ertel Kaşık/Ziller: Levent Akman Darbuka/Perküsyon/Davul: Coşar Kamçı www.akustikhane.com twitter.com/akustikhane facebook.com/akustikhaneperformansevi Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. www.extreme-audio.com
Özgür Ruh - Dj Samiray 05:02
Özgür Ruh - Dj Samiray 102 izlenme - 3 yıl önce Haksızlık Ve Zulme Karşı Olan Özgür Ruhlara...
Baba Zula - Özgür Ruh (Dub) 03:11
Baba Zula - Özgür Ruh (Dub) 129 izlenme - 4 yıl önce
BaBaZuLa - Özgür ruh (Akustikhane - Canlı Performans) 06:59
BaBaZuLa - Özgür ruh (Akustikhane - Canlı Performans) 86 izlenme - 3 yıl önce BaBaZuLa - Özgür ruh (Akustikhane - Canlı Performans)
BaBaZuLa - Özgür Ruh - Akustikhane 06:59
BaBaZuLa - Özgür Ruh - Akustikhane 78 izlenme - 3 yıl önce BaBaZuLa - Özgür Ruh - Akustikhane
spirit stallion of the cimarron fragmanı 3 02:12
spirit stallion of the cimarron fragmanı 3 122 izlenme - 5 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
Çeşitli Sanatçılar - Özgür Ruh 03:13
Çeşitli Sanatçılar - Özgür Ruh 23 izlenme - 4 yıl önce
Hugax & Start - Özgür Ruh 01:50
Hugax & Start - Özgür Ruh 10 izlenme - 2 yıl önce Yeni Parça Geldi Özgür Ruh Sizlerle :)