Hoşgeldiniz!

Özgür Ruh Videoları

İlhan İrem - Özgür Ruh (Mahşerin Dört Atlısı) 05:47
İlhan İrem - Özgür Ruh (Mahşerin Dört Atlısı) 78.050 izlenme - 3 yıl önce Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex www.damarex.com İlhan İrem - Özgür Ruh Şarkı Sözleri(lyrics): Kalbin kırıklarını, paramparça yalnızlıkları, kuşandığım zırhları sana verdim. Ey özgür ruh/isyankar rüzgar! MAHŞERİN DÖRT ATLISI! Savurun görkemli çığlıklarınızı Ben burdayım! Sevgiler kaldıysa çoook uzaklarda kimi bu alemde, kimi ötelerde. Bilinmezler benim içimde... Beyaz ayinler gördüm. Döndükçe dönen. Döndükçe kah yerde, kah göklerde. Muhteşemdiler. Sonsuza intikal ettiler. Ezelden ebede yolculuklarda kalbin kırıklarını, paramparça yalnızlıkları, kuşandığım zırhları sana verdim. Kıldan ince kılıçtan keskin Sırat Köprülerinde. Sana geldim
spirit stallion of the cimarron 00:31
spirit stallion of the cimarron 5.401 izlenme - 6 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
Baba Zula - Özgür Ruh 03:13
Baba Zula - Özgür Ruh 3.552 izlenme - 5 yıl önce
Babylon Studio - Baba Zula - Özgür Ruh 06:12
Babylon Studio - Baba Zula - Özgür Ruh 835 izlenme - 3 yıl önce Özgür Ruh Dört duvar arasına kapanmaz ki Sendeki özgür ruh Ölünce parçalanmaz ki Bendeki özgür ruh Sevişe sevişe azalmaz ki Tendeki özgür ruh Kopyalayarak çoğalmaz ki Gendeki özgür ruh
spirit stallion of the cimarron 00:31
spirit stallion of the cimarron 1.104 izlenme - 6 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
the governess 01:48
the governess 876 izlenme - 6 yıl önce yazar ve yönetmen sandra goldbacherin eseri olan the governess 19. yüzyıl ingilteresinde iş bulmak için kimliğini değiştiren ve dadı olarak girdiği evin erkeğine aşık olan bir yahudi genç kızın hikayesini tuttuğu günceden onun dili ile anlatıyor.
spirit stallion of the cimarron fragmanı 2 02:13
spirit stallion of the cimarron fragmanı 2 706 izlenme - 6 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
BaBaZuLa - Özgür ruh (akustik) 06:59
BaBaZuLa - Özgür ruh (akustik) 299 izlenme - 4 yıl önce BaBaZuLa - Özgür ruh (akustik) Vokal/Elektro Saz/Theremin: Murat Ertel Kaşık/Ziller: Levent Akman Darbuka/Perküsyon/Davul: Coşar Kamçı
spirit stallion of the cimarron fragmanı 1 00:31
spirit stallion of the cimarron fragmanı 1 488 izlenme - 6 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
spirit stallion of the cimarron fragmanı 4 00:34
spirit stallion of the cimarron fragmanı 4 461 izlenme - 6 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
Babazula - Özgür Ruh / #akustikhane  #garajkonserleri 06:59
Babazula - Özgür Ruh / #akustikhane #garajkonserleri 150 izlenme - 3 yıl önce Şarkı sözü: Dört duvar arası kapanmaz ki Sendeki özgür ruh Ölünce parçalanmaz ki Bendeki özgür ruh Sevişe sevişe azalmaz ki Tendeki özgür ruh Kopyalayarak çoğalmaz ki Gendeki özgür ruh Söz & Müzik: Babazula Vokal/Elektro Saz/Theremin: Murat Ertel Kaşık/Ziller: Levent Akman Darbuka/Perküsyon/Davul: Coşar Kamçı www.akustikhane.com twitter.com/akustikhane facebook.com/akustikhaneperformansevi Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. www.extreme-audio.com
Baba Zula - Özgür Ruh (Dub) 03:11
Baba Zula - Özgür Ruh (Dub) 222 izlenme - 5 yıl önce
Özgür Ruh - Dj Samiray 05:02
Özgür Ruh - Dj Samiray 106 izlenme - 4 yıl önce Haksızlık Ve Zulme Karşı Olan Özgür Ruhlara...
Babazula - Özgür Ruh (Akustikhane - Canlı Performans) 06:59
Babazula - Özgür Ruh (Akustikhane - Canlı Performans) 92 izlenme - 4 yıl önce BaBaZuLa - Özgür ruh (Akustikhane - Canlı Performans)
spirit stallion of the cimarron fragmanı 3 02:12
spirit stallion of the cimarron fragmanı 3 142 izlenme - 6 yıl önce spirit adlı vahşi bir atın vahşi batıya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü... spirit orada rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. bu arada şöhreti tüm vahşi batıya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından biri haline gelir. artık herkes spiritin sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
Babazula - Özgür Ruh - Akustikhane 06:59
Babazula - Özgür Ruh - Akustikhane 81 izlenme - 4 yıl önce BaBaZuLa - Özgür Ruh - Akustikhane
Çeşitli Sanatçılar - Özgür Ruh 03:13
Çeşitli Sanatçılar - Özgür Ruh 24 izlenme - 5 yıl önce
Hugax & Start - Özgür Ruh 01:50
Hugax & Start - Özgür Ruh 12 izlenme - 3 yıl önce Yeni Parça Geldi Özgür Ruh Sizlerle :)