Hoşgeldiniz!

özgürlüğü

Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 01:22
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 232.977 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin Hürriyet şarkısında yer almak için hürriyet senin! Cümleni seç, fotoğrafını yükle, kendi hürriyetinin şarkısını hazırla. Hepsi hurriyetbenim.com'da.
ZDF Yetkililerinin A Haber Ekibine Acayip Sert Tepkisi (Öyle Böyle Değil) 03:02
ZDF Yetkililerinin A Haber Ekibine Acayip Sert Tepkisi (Öyle Böyle Değil) 16.436 izlenme - 2 yıl önce A haber muhabirine karşı alman ZDF televizyonu yetkililerinin aşırı sert müdahelesini ibretle ve Saadettin Teksoy haberi tadında izliyoruz.
Erdoğan'ın Korumalarına Fırça Kayan Gizli Servis Ajanı! (Burası Amerika!) 00:29
Erdoğan'ın Korumalarına Fırça Kayan Gizli Servis Ajanı! (Burası Amerika!) 12.005 izlenme - 2 yıl önce Dünya liderimizi onbaşıyla karşıladılar yetmedi korumalara fırça attılar.Dailymail gazetesi "Şaşılacak An" (astonishing moment) olarak konuyu işlemiş.Konu yine protestoculara aşırı şiddet uygulayıp,tepki gösteren Erdoğan'ın korumaları.Bu kez uyaranlardan biri de Türk artık ne yaptıysa... Haber Linki: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3520407/This-America-Astonishing-moment-secret-service-agent-scolds-Turkish-president-s-bodyguard-clashed-journalists-Washington.html Rafet El Roman'ın Konuyla İlgisi Olmayan Şarkısı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16520/rafet-el-roman-macera-dolu-amerika
Davutoğlundan Alman Muhabirine Tarihi Cevap 11:28
Davutoğlundan Alman Muhabirine Tarihi Cevap 13.081 izlenme - 2 yıl önce Almanya Başbakanı Angela Merkel ile ortak basın toplantısı düzenleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu, bireysel ve basın özgürlüğüyle ilgili Türkiye'yi suçlayan yargılarla soran Die Welt muhabirine adeta ders verdi.
Güntekin Onay 'Basın Özgürlüğü' 01:01
Güntekin Onay 'Basın Özgürlüğü' 4.594 izlenme - 1 yıl önce NTV Spor'da yayınlanan Gol isimli programda, Beşiktaş'ın Fotomaç gazetesine koyduğu yasakla ilgili görüşlerini aktaran Güntekin Onay "Biz gazeteciler birbirimize destek olmalıyız. Ancak bu ülkede gazeteciler hapiste, tutuklanıyor, işsiz kaldılar, o zaman basın özgürlüğü konusunda hassasiyetleri başka taraflara da kaydırmalıyız. Bir tane muhabirin tesislere alınmıyor diye basın özgürlüğü nerede diye konuşanlar bunlardan da bahsetsin" ifadelerini kullandı.
Nihal Bengisu Karaca - Basın Özgürlüğünün Sınırları Var 01:43
Nihal Bengisu Karaca - Basın Özgürlüğünün Sınırları Var 10.322 izlenme - 2 yıl önce "Öcalan geleceği gösteren bir liderdir" çıkışıyla ünlü "tarafsız" yazar Nihal Bengisu Karaca'nın, basın özgürlüğü ile ilgili sözleri ve Fehmi Koru'nun gerçekleri açıklaması.
Mesele Bu İnceliği Yakalamakta - RTE 00:26
Mesele Bu İnceliği Yakalamakta - RTE 4.262 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2002'de konuk olduğu bir programdan... Cumhurbaşkanına hakaret davalarının hava uçuştuğu bir dönemde bunu izlemek anlamlı...
Özgürlüğü Elli Tonu - Türkçe Altyazılı Fragman (9 Şubat 2018) 02:12
Özgürlüğü Elli Tonu - Türkçe Altyazılı Fragman (9 Şubat 2018) 1.018 izlenme - 5 ay önce Jamie Dornan ve Dakota Johnson'ın 'Elli Ton' serisinin üçüncü bölümü Özgürlüğü Elli Tonu'ndan yeni fragman geldi. Film 9 Şubat'ta vizyona girecek.
Türkiye'nin En Büyük Sorunu Ve Türk Gençleri 01:30
Türkiye'nin En Büyük Sorunu Ve Türk Gençleri 6.426 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin En Büyük Sorunları ile ilgili gençler böyle düşünüyor, ya sen? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/254934/evlilik-oncesi-seks-ve-turk-gencleri
Yiğit Bulut - Hasan Kurtulmuş - AP Başkanı Martin Schulz’a Çocuk Tecavüzcüsü İması 00:49
Yiğit Bulut - Hasan Kurtulmuş - AP Başkanı Martin Schulz’a Çocuk Tecavüzcüsü İması 2.122 izlenme - 1 yıl önce Devlet televizyonu TRT’de Hasan Kurtulmuş’un moderatörlüğünü yaptığı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut’un konuk olduğu programda Avrupa Parlamentosu Başkanı Marin Schulz’a “çocuk tecavüzcüsü” imasında bulunuldu.
Cem Toker - Cumhurbaşkanına Hakâret Etmek Suç mu? 01:05
Cem Toker - Cumhurbaşkanına Hakâret Etmek Suç mu? 3.140 izlenme - 3 yıl önce Liberal Demokrat Parti genel başkanı Cem Toker Zimbabve'nin ifâde özgürlüğü konusunda Türkiye'den daha ileride olduğunu anlatıyor. http://www.bbc.com/news/world-africa-...
Şanslı Masa - Taşak Vakası (Küfür İçerir) 01:00
Şanslı Masa - Taşak Vakası (Küfür İçerir) 2.136 izlenme - 3 yıl önce Kimseyle taşak falan geçmiyorum vallahi oğlan böyle diyor. Ama kızın ağzındaki nesnenin yarattığı oral etkilere bakılırsa oğlan haklı gibi beyler. Kumanda masasındaki arkadaşlar halinden gayet memnun "taşak" hiç söylenmemiş gibi, bunu yap şunu yap şunu de şeklinde talimat vermeye devam ediyorlar. Küfür yasaklansa ya da küfür etme özgürlüğü elimden alında herhalde çıldırırım ama burdaki olay küfür değil bence. Bunlar hayatın olağan akışına aykırı davranarak eşeğe su kaçırmışlar kanaatindeyim. İçeriğe yorum yazma olayı beni öldürmeden burada kesiyorum, izleyin.
Birlik ve Berâberlik - Besim Tibuk 00:38
Birlik ve Berâberlik - Besim Tibuk 1.010 izlenme - 3 yıl önce Besim Tibuk, sık sık söylenen 'birlik ve berâberlik' lafı hakkındaki fikrini söylüyor.
Basın Özgürlüğü Çıkışı ile Gündem Olan Güntekin Onay'dan Açıklama 03:26
Basın Özgürlüğü Çıkışı ile Gündem Olan Güntekin Onay'dan Açıklama 544 izlenme - 1 yıl önce Trabzonspor-Beşiktaş maçından sonra attığı Mete Kalkavan'lı manşetten sonra Beşiktaş ile papaz olan Fotomaç şimdi de Güntekin Onay ile papaz oldu. NTV Spor ekranlarında Beşiktaş maçından sonra atılan manşetin 'Basın Özgürlüğü' adı altında nitelendirilmesini eleştiren Güntekin Onay, Fotomaç gazetesinde bu açıklamalarından dolayı "Onay, terörörgütü propagandası yapan gazetecilerle, hakemin hatasını ortaya seren gazetecileri aynı kefeye koydu." açıklamalı bir haberi yapılmıştı. Bir anda kendini siyasi bir tartışmanın içinde bulan Onay o sözlerine açıklama getirdi.
Kardeş Ne Diyorsun Sen Röportajı 02:23
Kardeş Ne Diyorsun Sen Röportajı 982 izlenme - 3 yıl önce Sanal alemin en yakışıklı ve karizmatik fenomeni olan, Kardeş ne diyorsun repliğinin sahibiyle yapılan röportaja ulaştım. Kendisi cebinden çıkardığı cigarasıyla, daha da geliştirdiği felsefesiyle gene gönülleri fethedecektir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2787/kardes-ne-diyosun-sen-director039s-cut http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2551/kardes-ne-diyosun-sen http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16337/kardes-ne-diyorsun-sen-remix http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16471/kardes-ne-diyosun-sen039e-beyin-travmasi-teshisi
Basın Özgürlüğü Nedir? - Sokak Röportajı 08:07
Basın Özgürlüğü Nedir? - Sokak Röportajı 675 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajında halka ”Basın özgürlüğü nedir” sorusu sorulmuş. Cevaplar ise bir hayli şaşırtıcı… Basın Özgürlüğü Nedir? - Sokak Röportajı
Anadolu'nun inanç zenginliği - Gündem Özel 29.09.2017 Cuma 02:25:03
Anadolu'nun inanç zenginliği - Gündem Özel 29.09.2017 Cuma 311 izlenme - 7 ay önce Hoşgörüsü, kültürü ve ritüelleriyle Anadolu toprakları inanışları nasıl etkiledi? Muharrem ayı ve aşure günün anlamı ne? Bir arada yaşama kültürünün olmazsa olmazları ne? Anadolu tasavvufunun İslam'da inanç ve düşünce özgürlüğündeki yeri nedir? Deniz Bayramoğlu sordu, akademisyenler Prof. Dr. Caner Taslaman, Yrd. Doç. Dr. Emre Dorman, Tasavvuf Araştırmacısı Cemalnur Sargut, Araştırmacı-Yazar Ayşe Acar yanıtladı.
32. Gün Recep Tayyip Erdoğan - İfade Özgürlüğü 00:58
32. Gün Recep Tayyip Erdoğan - İfade Özgürlüğü 666 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan'ın 1998 yılından ifade özgürlüğüyle ilgili düşüncelerini dinliyoruz. Değiştirdiği yasalarla birlikte fikirlerini de değiştiren sayın cumhurbaşkanımız, yaptıkları ve yapacaklarıyla bizi şaşırtmaya devam ediyor.
Onur Akın - Özgürlüğü Anımsatır 04:25
Onur Akın - Özgürlüğü Anımsatır 786 izlenme - 4 yıl önce Onur Akın - Özgürlüğü Anımsatır
Kardeş Ne Diyorsun Sen ? (Remix) 00:55
Kardeş Ne Diyorsun Sen ? (Remix) 757 izlenme - 3 yıl önce Fark ettim ki, her gün Kardeş ne diyosun sen? (Director's Cut) videosunu izliyorum. Videoyu baştan sonra ezberledim, takılmadan vidyodaki sesleri çıkartabiliyorum. Sonra dikkat ettim ki, sitede videoları mixleme furyası başlamış gidiyor. Eskiden DJ'dim oğlum ben dedim ve yaptım böyle bir şey. Orjinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2787/kardes-ne-diyosun-sen-directors-cut
Sokak Röportajları - Türkiye'deki Basın Özgürlüğü 02:41
Sokak Röportajları - Türkiye'deki Basın Özgürlüğü 491 izlenme - 3 yıl önce Sokağın nabzını tutan Sokak Röportajları son günlerde yaşanan internet yasasının kabulü ile çıkmış sokağa ve bir röportaj gerçekleştirmiş.İzliyoruz..
Başörtüsü farz değildir.! (Adnan Oktar) 04:02
Başörtüsü farz değildir.! (Adnan Oktar) 377 izlenme - 3 yıl önce Nur suresi 31. ayetinde kadınlara saçlarınızı ve göğüslerinizi örtün denmemiştir. Gögüslerinizi örtün denmiştir. Fakat sonradan birileri "örtü" kelimesini "başörtüsü"ne çevirmişlerdir. Kuran'ın orjinalinde "başörtüsü" diye bir kelime geçmez. Kuran'da Ahzab Suresi 59. ayette çarşaf (cilbab) vardır. Çarşaf ise ev kıyafeti değil dışarı kıyafetidir ayrıca şartlı farzdır. Müslüman kadınlar dışarı çıktıklarında eza görme durumları varsa çarşaf farzdır. Eğer böyle bir durum yoksa farz olmaz. http://harunyahya.org/ 1. Fatiha suresi 2. Bakara suresi 3. Ali İmran suresi 4. Nisa suresi 5. Maide suresi 6. Enam suresi 7. Araf suresi 8. Enfal suresi 9. Tevbe suresi 10. Yunus suresi 11. Hud suresi 12. Yusuf suresi 13. Rad suresi 14. İbrahim suresi 15. Hicr suresi 16. Nahl suresi 17. İsra suresi 18. Kehf suresi 19. Meryem suresi 20. Taha suresi 21. Enbiya suresi 22. Hac suresi 23. Müminun suresi 24. Nur suresi 25. Furkan suresi 26. Şuara suresi 27. Neml suresi 28. Kasas suresi 29. Ankebut suresi 30. Rum suresi 31. Lokman suresi 32. Secde suresi 33. Ahzab suresi 34. Sebe suresi 35. Fatır suresi 36. Yasin suresi 37. Saffat suresi 38. Sad suresi 39. Zümer suresi 40. Mümin suresi 41. Fussilet suresi 42. Şura suresi 43. Zuhruf suresi 44. Duhan suresi 45. Casiye suresi 46. Ahkaf suresi 47. Muhammed suresi 48. Fetih suresi 49. Hucurat suresi 50. Kaf suresi 51. Zariyat suresi 52. Tur suresi 53. Necm suresi 54. Kamer suresi 55. Rahman 56. Vakıa suresi 57. Hadid suresi 58. Mücadele suresi 59. Haşr suresi 60. Mümtehine suresi 61. Saf suresi 62. Cuma suresi 63. Münafikun suresi 64. Tegabün suresi 65. Talak suresi 66. Tahrim suresi 67. Mülk suresi 68. Kalem suresi 69. Hakka suresi 70. Mearic suresi 71. Nuh suresi 72. Cin suresi 73. Müzzemmil suresi 74. Müddessir suresi 75. Kıyamet suresi 76. İnsan suresi 77. Mürselat suresi 78. Nebe suresi 79. Naziat suresi 80. Abese suresi 81. Tekvir suresi 82. İnfitar suresi 83. Mutaffifin suresi 84. İnşikak suresi 85. Büruc suresi 86. Tarık suresi 87. Ala suresi 88. Gaşiye suresi 89. Fecr suresi 90. Beled suresi 91. Şems suresi 92. Leyl suresi 93. Duha suresi 94. İnşirah suresi 95. Tin suresi 96. Alak suresi 97. Kadir suresi 98. Beyyine suresi 99. Zilzal suresi 100. Adiyat suresi 101. Karia suresi 102. Tekasür suresi 103. Asr suresi 104. Hümeze suresi 105. Fil suresi 106. Kureyş suresi 107. Maun suresi 108. Kevser suresi 109. Kâfirun suresi 110. Nasr suresi 111. Tebbet suresi 112. İhlas suresi 113. Felak suresi 114. Nas suresi
Obama'nın Sözünü Kesen Adama Cevabı 00:59
Obama'nın Sözünü Kesen Adama Cevabı 377 izlenme - 3 yıl önce Obama konuşmalarının birinde sonuna gelmişken sözünü kesen birine tam bitirmek üzereydim konuşmamın sonunu berbat ettin ama sorun değil şeklide yanıt veriyor.
Pelin Batu - Basın Özgürlüğü Diye Bir Şey Yok Sadece Belli Cesur İnsanlar Var 02:42
Pelin Batu - Basın Özgürlüğü Diye Bir Şey Yok Sadece Belli Cesur İnsanlar Var 353 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’de şu anda 100’e yakın konuya yayın yasağı getirildiğini belirten Pelin Batu, basın özgürlüğü konusunda dünyadaki en faşizan ülkelerle yarışır bir listede olduğumuza dikkat çekiyor. Batu, “Bunlara bakınca basın özgürlüğü diye bir şey yok. Sadece belli cesur insanlar var.” diyor. Pelin Batu oyuncu, akademisyen, yazar, sunucu, programcı gibi birçok unvana sahip. Onu farklı konular ve alanlarda konuşurken görebiliyoruz. Düşündüklerini yazdığı gazetede birçok gazetecinin başına geldiği gibi onun da yazılarına son verildi. Öncesinde sinyalleri almış olacak ki her yazısını bu son yazım diye yazdığını söylüyor Batu. Bugün TV’de “Yakın Tarihimizle Yüzleşme” programını hazırlayıp sunmaya başlayan Pelin Batu, bu kez de cemaatçi yaftasıyla karşılaşmış. Aleyhinde kara propaganda yapan havuz medyasına cevap vermeye lüzum görmediğini söyleyen Batu, 14 Aralık özgür basına darbe operasyonunun gözleri açtığını vurguluyor. “Özellikle Ekrem Dumanlı’nın gözaltına alınması gözümün önünden gitmiyor. Çünkü büyük bir kahraman olarak binlerce insanla çevrili bir şekilde gitti ve eğer amaç bir grubu kötüleyip, yaftalamak ve onlara gözdağı verip korkutmaksa ters tepti.” diyor. basın özgürlüğü konusunda dünyadaki en faşizan ülkelerle yarışır bir listede olduğumuzu söyleyen Batu, “Eritre, İran, Rusya gibi ülkelerle yarışır hale geldik. Bunlara bakınca basın özgürlüğü diye bir şey yok. Sadece belli cesur insanlar var. Bunlar da şimdi çoğunlukla işsiz vaziyette. Roman, anı, hatırat ya da internet sitelerinde yazarak günlerini geçiriyorlar.” diye konuşuyor.
Adnan Oktar'ın kedicikleri niçin dekolte giyiniyor.? 02:19
Adnan Oktar'ın kedicikleri niçin dekolte giyiniyor.? 276 izlenme - 3 yıl önce Kadınlara karışan erkekler, kadınlar size karışsa ister misiniz? adnan oktar adnan hoca harun yahya kedicikleri kedileri güzelleri giyim açık dekolte dans müzik a9 tv sohbet canlı yayın kimdir kimler neden nasıl hangi nerede ne zaman gerçeği gerçek yüzü izle video http://www.a9.com.tr/ http://harunyahya.org/
Adnan Oktar - Dekolteye bakmıyoruz 03:53
Adnan Oktar - Dekolteye bakmıyoruz 297 izlenme - 3 yıl önce adnan oktar,Adnan Oktar,Adnan Oktar kedicikleri,Adnan Oktar kedi,Adnan Oktar videoları,Adnan Oktar inşallah,maşallah maşallah,inşallah maşallah,kedicikler
Erdoğan'dan Cemaat Medyasına 01:51
Erdoğan'dan Cemaat Medyasına "Sevsinler Basın Özgürlüğünüzü" 479 izlenme - 4 yıl önce Erdoğan: Kampanyayı İçerde Ve Dışarıda Yürütenleri Biz Açıklamaya Başlarsak Yer Yerinden Oynar.
Devlet Başkanı Org. Kenan Evren'in İstanbul Konuşması (1982) 36:57
Devlet Başkanı Org. Kenan Evren'in İstanbul Konuşması (1982) 400 izlenme - 3 yıl önce Devlet Başkanı Orgeneral Kenan Evren'in 4.11.1982 tarihinde İstanbul'da Taksim - Atatürk Kültür Merkezi önünde halka hitaben yaptığı konuşmasıdır. Video'yu Youtube'ye Yükleyen ; Jarre76 'ya Teşekkür Ederiz...
Kadının dekoltesi Kuran’a göre nasıl olmalı? (Adnan Oktar) 04:58
Kadının dekoltesi Kuran’a göre nasıl olmalı? (Adnan Oktar) 159 izlenme - 3 yıl önce Kadının dekoltesi Kuran’a göre nasıl olmalı.? islamda kuranda göre giyinme tesettüt türban başörtüsü çarşaf ölçüsü dekolte dans müzik adnan oktar a9 tv sohbet nasıl nerede kimdir kimler video izle kedileri kedicikleri kediler http://www.a9.com.tr/ http://harunyahya.org/
Akp İnsan Hakları Reklamı 00:45
Akp İnsan Hakları Reklamı 207 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar bir ironi dolu Akp reklamı. Fazla bir şey yazmak istemiyorum iyi bir espri malzemesi sundum karşılığını bekliyorum.