Hoşgeldiniz!

Özkök Videoları İzle

Osman Gökçek'in Erturul Özkök'e Berkin Elvan Sorusu 02:29
Osman Gökçek'in Erturul Özkök'e Berkin Elvan Sorusu 4.344 izlenme - 1 yıl önce Çok cocukça bir konuşma ve istismar konusu yapılmış. Fazla diyecek birşey bulamıyorum.
Beyaz Türk Nedir? (Sokak Röportajı) 01:25
Beyaz Türk Nedir? (Sokak Röportajı) 4.234 izlenme - 2 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün dilimize kazandırdığı bu muğlak kavramı sokağa sorduk
Hızır Özkök - Kur'an-ı Kerim Tilaveti 1 13:51
Hızır Özkök - Kur'an-ı Kerim Tilaveti 1 4.398 izlenme - 3 yıl önce Hızır Özkök - Kur'an-ı Kerim Tilaveti 1
Hafız Hızır Özkök - Ezan 05:03
Hafız Hızır Özkök - Ezan 2.364 izlenme - 4 yıl önce Hafız Hızır Özkök - Ezan
Halay Potpori(Dikmenli Vahit-İlyasözkök) 10:13
Halay Potpori(Dikmenli Vahit-İlyasözkök) 6.418 izlenme - 8 yıl önce yerinizde durmama garantisi
Özhan Özkök - Dost Tutmuşum Az Paraya 03:23
Özhan Özkök - Dost Tutmuşum Az Paraya 473 izlenme - 11 ay önce Özhan Özkök - Dost Tutmuşum Az Paraya (Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri; Dağılmış Saçım Sakalım Perişan Oldum Bu Sene Ceketi Sırtıma Taktım Terso Kaldım Ben Dün Gece İstiyorum Her Gece Kadehimle Sallanayım Biliyorum Çok Yaşamam Bugünlerle Aldanayım Dost Tutmuşum az Paraya Sıkıntı Yok Zamparaya Meyhane Adresim Olmuş Duble Olsun Anlayana İstiyorum Her Gece Kadehimle Sallanayım Biliyorum Çok Yaşamam Bugünlerle Aldanayım Dost Tutmuşum az Paraya Sıkıntı Yok Zamparaya Meyhane Adresim Olmuş Duble Olsun Anlayana
Hafız Hızır Özkök & Abdurrahman Bozan - Kur'an ziyafeti (Şehzade Paşa Camii) 41:07
Hafız Hızır Özkök & Abdurrahman Bozan - Kur'an ziyafeti (Şehzade Paşa Camii) 1.622 izlenme - 3 yıl önce Hafız Hızır Özkök & Abdurrahman Bozan - Kur'an ziyafeti (Şehzade Paşa Camii)
Ertuğrul Özkök - Aykırı Sorular 39:26
Ertuğrul Özkök - Aykırı Sorular 881 izlenme - 4 yıl önce Tek Parça Full - 19 Kasım 2012
Nihavend Saz Semaisi Cinuçen Tanrıkorur Mehtapta Y 07:08
Nihavend Saz Semaisi Cinuçen Tanrıkorur Mehtapta Y 3.739 izlenme - 8 yıl önce ud bülent okan,kanun savaş özkök,ney özer yavaş, viyolonsel tuberk çelikkol, keman hasan dağ,nihavend saz semaisi ciunçen tanrıkorur mehtapta yakamozlar,bursa devlet klasik türk müziği sazendelerin seslenişi
murat boz- özledim galiba seni... 04:27
murat boz- özledim galiba seni... 2.983 izlenme - 8 yıl önce
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 01:23
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 705 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar, halka bir erkeğin kendine aynada neden çıplak baktığını sormuşlar. E tabi cevaplar gayet enteresan, "erkekler çok egoist" diyen var, "iş bitmiş mi diye bakar" diyen var, var oğlu var.. İzleyelim..
Ertuğrul Özkök Jennifer Lopez'in Kalçaları 03:34
Ertuğrul Özkök Jennifer Lopez'in Kalçaları 960 izlenme - 4 yıl önce Ertuğrul Özkök: Jennifer Lopez'in kalçaları beni etkiledi Ertuğrul Özkök: Bir kadının kalçası benim için çok önemli Ertuğrul Özkök: Jennifer Lopez'in kalçala...
Her Sabah Aynada Çırılçıplak Kendime Bakarım - Ertuğrul Özkök 01:24
Her Sabah Aynada Çırılçıplak Kendime Bakarım - Ertuğrul Özkök 418 izlenme - 2 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün, 40'lı yaşlarındaki kadınları anlattığı yeni kitabı Kırk7'i tanıttığı sıralarda verdiği tavsiyeleri izliyoruz.
Zeynep Özkök - Kendi Yolumda (Sesi Çok Güzel) 02:01
Zeynep Özkök - Kendi Yolumda (Sesi Çok Güzel) 357 izlenme - 2 yıl önce Zeynep Özkök - Kendi Yolumda (Sesi Çok Güzel) Şarkı Sözleri: Sesi Çok Güzel’in ikinci haftası kıran kırana bir mücadeleyle geçecek. Yarışmaya Mardin, Siirt, İstanbul, Adana ve Bursa’dan katılan toplam dokuz yarışmacı performanslarıyla göz dolduracak ve jüri üyelerinin seçim yapmalarını bir hayli zorlaştıracak. Yarışmacının sunucusu Emre Karayel her jüri üyesine daha önce eledikleri bir yarışmacıyı tekrar yarıştırma şansı sunan Altın Kart uygulamasını anlatacak. 13 hafta boyunca sadece bir kere kullanılabilecek Altın Kart’ı jüri üyelerinden bir tanesi hemen ikinci haftada kullanacak. Final bölümünde yarışmacıların kusursuz performansları jüri üyelerinin ortak bir karar vermesini oldukca zorlaştıracak ve görüşme odasındaki tartışma kızışacak. Görüşme odasından tek bir isim üzerinde mutabık kalarak çıkmak zorunda olan Sertab Erener, Sibel Can ve Gökhan Türkmen birbirlerini ikna etmek için yoğun çaba sarf edecekler.
Her Gece Eşimin Soyunmasını İzliyorum - Ertuğrul Özkök 00:38
Her Gece Eşimin Soyunmasını İzliyorum - Ertuğrul Özkök 508 izlenme - 2 yıl önce Ertuğrul Özkök, "Ben her gece karımın soyunmasını izliyorum. İtiraf ediyorum; hayatım boyunca her gece yatarken onun soyunmasını izledim. Bana hep müthiş bir estetik ve kadınlık defilesi yaptı soyunurken" diye konuştu.
Reşat Aysu Acemaşiran Saz Semaisi Sazendelerin Ses 06:16
Reşat Aysu Acemaşiran Saz Semaisi Sazendelerin Ses 2.337 izlenme - 8 yıl önce reşat aysu acemaşiran saz semaisi sazendelerin seslenişi ney,özer yavaş, kanun,savaş özkök, ud,bülent okan, keman, hasan dağ, viyolonsel,tuğberk çelikkol
Zeynep Özkök feat. Gökhan Türkmen - Biraz Ayrılık (Sesi Çok Güzel) 01:43
Zeynep Özkök feat. Gökhan Türkmen - Biraz Ayrılık (Sesi Çok Güzel) 328 izlenme - 2 yıl önce Zeynep Özkök feat. Gökhan Türkmen - Biraz Ayrılık (Sesi Çok Güzel) Şarkı Sözleri: Sana güneş hep arkandan vurmuş, Gölgen hep önde geceler zaten kara, Yüzünü görmek güneşe bakmak gibi zaten, Ne zaman istesem sen yakıyorsun, Elim hep dudağında durmuş, Sessiz bir ifade geceler hep suskun Aynaya bakmak gibi senle konuşmak Ne zaman dinlesem sen susuyorsun Yastığımda kalmış yüzün Biraz ayrılık biraz hüzün Say ne kadar zaman oldu Dokun ellerimmi kör oldu Bak bulamadım başka bir ten Gözlerin yakar mı yeniden Herkesi unuturda yüreğim Seni saklar birtanem Sesi Çok Güzel’in ikinci haftası kıran kırana bir mücadeleyle geçecek. Yarışmaya Mardin, Siirt, İstanbul, Adana ve Bursa’dan katılan toplam dokuz yarışmacı performanslarıyla göz dolduracak ve jüri üyelerinin seçim yapmalarını bir hayli zorlaştıracak. Yarışmacının sunucusu Emre Karayel her jüri üyesine daha önce eledikleri bir yarışmacıyı tekrar yarıştırma şansı sunan Altın Kart uygulamasını anlatacak. 13 hafta boyunca sadece bir kere kullanılabilecek Altın Kart’ı jüri üyelerinden bir tanesi hemen ikinci haftada kullanacak. Final bölümünde yarışmacıların kusursuz performansları jüri üyelerinin ortak bir karar vermesini oldukca zorlaştıracak ve görüşme odasındaki tartışma kızışacak. Görüşme odasından tek bir isim üzerinde mutabık kalarak çıkmak zorunda olan Sertab Erener, Sibel Can ve Gökhan Türkmen birbirlerini ikna etmek için yoğun çaba sarf edecekler.
Zeynep Özkök - Back to Back (Sesi Çok Güzel) 02:55
Zeynep Özkök - Back to Back (Sesi Çok Güzel) 312 izlenme - 2 yıl önce Zeynep Özkök - Back to Back (Sesi Çok Güzel) Şarkı Sözleri: he left no time to regret kept his dick wet "with his same old safe bet me and my head high and my tears dry..." get on without my guy you went back to what you knew so far removed from all that we went through and i tread a troubled track my odds are stacked i'll go back to black we only said good-bye with words i died a hundred times "you go back to her and i go back to....." i go back to us i love you much it's not enough you love blow and i love puff "and life is like a pipe and i'm a tiny penny rolling up the walls inside" we only said goodbye with words i died a hundred times you go back to her and i go back to black, black, black, black, black, black, black, i go back to i go back to we only said good-bye with words i died a hundred times you go back to her and i go back to we only said good-bye with words i died a hundred times you go back to her and i go back to black bana pişman olacak vakit bırakmadı kuyruğunu dik tuttu eski emin tavrıyla ben,başım dik ve gözyaşlarım kuru adamım olmadan yoluma devam ettim bildiğin yola geri döndün beraber yürüdüğümüz yoldan çok uzaklara gittin ve ben de belalı bir yola girdim saçmalıklarım boyumu aştı siyaha geri döneceğim yine sadece kelimelerle vedalaştık yüz defa öldüm ben sen o kadına geri döndün ve ben de 'biz'e geri döndüm seni çok seviyorum ama bu yeterli değil sen esip gürlemeyi seviyorsun bense serinliği ve hayat bir tünel gibi bense küçük bir meteliğim sağa sola çarparak yuvarlanan sadece kelimelerle vedalaştık yüz defa öldüm ben sen o kadına geri döndün ve ben de 'siyah'a geri döndüm siyaha,siyaha,siyaha,siyaha,siyaha... geri döndüm geri döndüm sadece kelimelerle vedalaştık yüz defa öldüm ben sen o kadına geri döndün ve ben de 'siyah'a geri döndüm
Nilgün Belgün'den Como Sürprizi ( nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 00:44
Nilgün Belgün'den Como Sürprizi ( nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 553 izlenme - 3 yıl önce Nilgün Belgün'den Ertuğrul Özkek'e Nispet! nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi Her Salı 23.15'te Fox'ta.
Ertuğrul Özkök Böyle Zeybek Oynadı 00:42
Ertuğrul Özkök Böyle Zeybek Oynadı 58 izlenme - 6 ay önce Ertuğrul Özkök (d. 8 Nisan 1947,[1] İzmir), yaklaşık 20 yıl boyunca Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yapan Türk gazeteci ve akademisyendir. Hâlen Doğan Yayın Holding yönetim kurulu üyesi ve yürütme komitesi başkan yardımcısı olan Özkök, Hürriyet'teki Genel Yayın Yönetmenliğine son vermiştir. Özkök'ün babası Bulgaristanın Kırcali vilayetinde doğmuştur. İzmir'e mübadele sonrası ailece göç etmiştirler.[2] İzmir Namık Kemal Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın ve Yayın Yüksekokulu'nda okuyan Özkök, bir yıl TRT'de muhabir olarak çalıştı ardından Fransa'da İletişim Bilimleri'nde doktora yaptı. Hacettepe Üniversitesi'nde 1986 yılına kadar öğretim üyesi görevini üstlendikten sonra, Hürriyet Gazetesi'nde çalışmaya başladı. Hürriyet Gazetesi genel yayın yönetmeni olarak 20 yıl görev yaptıktan sonra bu görevi 29 Aralık 2009 tarihinde bırakmıştır.[3][4] Emin Çölaşan, Ertuğrul Özkök hakkında son kitabında (Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi) birlikte yaşadıkları bazı anıları anlatmıştır. Kendisi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesidir. Öğrencilik yıllarında sosyalist görüşlere sahip olduğunu ifade eden Özkök, Turgut Özal'dan etkilenmesiyle birlikte liberalizme yöneldi.
 Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 01:23
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 520 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar, halka bir erkeğin kendine aynada neden çıplak baktığını sormuşlar. E tabi cevaplar gayet enteresan, "erkekler çok egoist" diyen var, "iş bitmiş mi diye bakar" diyen var, var oğlu var.. İzleyelim..
Ulvi Özkök Vefat Etti 03:34
Ulvi Özkök Vefat Etti 237 izlenme - 3 yıl önce Ulvi Özkök Vefat Etti
Aslan&alev 03:30
Aslan&alev 1.158 izlenme - 8 yıl önce bazı aşklar hiç bitmez..
Özkök'te Star Akademi Hayrettin'e 03:11
Özkök'te Star Akademi Hayrettin'e 325 izlenme - 6 yıl önce
aslan&alev5 03:26
aslan&alev5 628 izlenme - 8 yıl önce ikisi de mutfakta olursa:)
aslan&alev2 04:56
aslan&alev2 605 izlenme - 8 yıl önce gece gündüz fanlarına
Aslan&alev 03:30
Aslan&alev 713 izlenme - 8 yıl önce gece gündüz süren bir sevda...
Ertuğrul Özkök'ten, Ajda Pekkan'ı Utandıran Yatak Sorusu 00:31
Ertuğrul Özkök'ten, Ajda Pekkan'ı Utandıran Yatak Sorusu 226 izlenme - 4 yıl önce Ertuğrul Özkök'ün sorusu Ajda Pekkan'ı zora soktu... Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
İpod'umda Bile Ahmet Kaya Var - Ertuğrul Özkök 02:07
İpod'umda Bile Ahmet Kaya Var - Ertuğrul Özkök 153 izlenme - 2 yıl önce Hürriyet'in yayın yönetmenliğini yaptığı dönemde (Şubat 1999) Ahmet Kaya ile ilgili atılan "Vay şerefsiz" manşeti Ertuğrul Özkök'e bir kez daha soruldu. İşte Ertuğrul Özkök'ün Ahmet Kaya manşetiyle ilgili sözleri; "138. kez söylüyorum.. Ahmet Kaya manşetini bugün olsa "olmadı gözüm veya ayıp ettin gözüm" şeklinde atardım. Ahmet Kaya'nın en sevdiği laf "şerefsiz" kelimesidir. O manşetin gerekçesi buydu. Benim iPod'um da Ahmet Kaya şarkıları var, onun gibi bir müzisyenle ne sorunum olabilir ki. Mezarına da gittim. Yine gideceğim."
Ağlayan Gözler Acımasız Olusn Buket Özkök 03:39
Ağlayan Gözler Acımasız Olusn Buket Özkök 177 izlenme - 5 yıl önce bunu izleyin ağlayan gözlerden gelsin