Hoşgeldiniz!

Özlem Denizmen

Özlem Denizmen – 4Muhteşem Tasarruf 02:25
Özlem Denizmen – 4Muhteşem Tasarruf 2.334 izlenme - 4 yıl önce Yazar ve İş Kadını Özlem Denizmen 4Muhteşem tassarruf yöntemini anlattı. Ev ekonomisi için oldukça etkili tüyolar veren Denizmen, para biriktirmek isteyenler için uzman tavsiyesi sunuyor. http://www.migrostv.com/ozlem-denizmen-4muhtesem-tasarruf/ Pek çok konuda söyleşilerimiz için http://migrostv.migros.com.tr/
Hafta Sonu Keyfi - 23 Kasım Pazar / Özlem Denizmen - Nuray Sayarı 46:04
Hafta Sonu Keyfi - 23 Kasım Pazar / Özlem Denizmen - Nuray Sayarı 727 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Alışverişte Tasarruf Yöntemleri Nelerdir? 01:17
Alışverişte Tasarruf Yöntemleri Nelerdir? 512 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/alisveriste-tasarruf-yontemleri-nelerdir/ Devir tasarruf devri! Bütçemizi aşmadan nasıl alışveriş yapabiliriz? Alışverişte nerelerden kısabiliriz? Akıllı alışverşin sırrı nedir? MigrosTV’de bütçenize faydalı bilgileri bulabilirsiniz! Şimdi alışverişte tasarruf yöntemlerini sizin için Yazar ve İş Kadını Özlem Denizmen‘den alıyoruz.
Canlı Yayında Yalandan Telefon Çalması 01:00
Canlı Yayında Yalandan Telefon Çalması 276 izlenme - 3 yıl önce Özlem Denizmen sunduğu para durumu programına, konut kredisi eksperini konuk edince yalandan telefonunu çaldırıp telefon görüşmesi içeriğini konuya ve konuğuna bağlar.
Paranızı Hızlıca İkiye Katlamak Mümkün Mü? 00:59
Paranızı Hızlıca İkiye Katlamak Mümkün Mü? 22 izlenme - 4 hafta önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, telefon dolandırıcılıkları, Çiftlik Bank olayı ve benzerleri masaya yatırıldı. Konuklardan Sosyal Girişimci-Yazar Özlem Denizmen, canlı yayında paranın nasıl ikiye katlanabileceğine dair örnek verdi. Denizmen, Tevfik Uyar'dan 100 TL alarak parayı ikiye katladı ve "Şunu söylemek istiyorum, hızlı para, iki katı, acilen diye bir şey sadece bu tip katlamayla mevcuttur. Bunun altını çizelim başka bir katlama yoktur" dedi.
Nihat Hatipoğlu İslam'a Aykırı İş Yapan Şirketlere Yatırım Yapmak Haramdır 03:11
Nihat Hatipoğlu İslam'a Aykırı İş Yapan Şirketlere Yatırım Yapmak Haramdır 367 izlenme - 3 yıl önce A Haber'de Özlem Denizmen'in sunduğu kişisel finans programı Para Durumu, tanınmış ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nu konuk etti. 'İslam'da para' konusunun irdelendiği programda, borsa ve faiz konusu ele alındı. Borsada yatırım yapmanın haram olup olmadığının , yatırım yapılan şirketin faaliyet alanına göre belirleneceğini söyleyen Hatipoğlu, faizin ise her türlüsünün haram kabul edildiğini dile getirdi. "Borsada bir risk var, kar ya da zarar edebilme riski. Borsada alınan hisse senetlerinin reel bir değeri, sermayesi vardır. Borsada yatırım yaparken, üzerinde sermaye hareketi yapmış olunan şirket temel itibariyle İslam'a aykırı ve haram statüsü içeren bir iş yapıyorsa onun borsadaki değeri de ona göre haramdır. Mesela içki üretiyorsa siz o sermaye hareketi içerisinde olamazsınız. Ama diyelim ki kağıt üretiyorsa, bunun içinde olmak dinen haram değildir. O bir ticarettir. Onu yapabilirsiniz sakıncalı değildir." "Faiz faizdir. Allah helali helal, haramı haram kılmış, aradaki ölçüyü koymuştur. Hz. Peygamber de veda haccında faizin her türlüsü ayaklarımın altında diyor. Faizin türleri vardır. Hz. Peygamber tümünü yasaklıyor. Enflasyon kadarınca zarara uğrayacağını düşünen bir insan Borçlanırken değer kaybetmeyeceği bir metayı esas almak suretiyle borçlanabilir. Enflasyon kadar faiz de faizdir. Kimse onu faiz statüsünden çıkaramaz." http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/227308/nihat-hatipoglu-bilgi-yarisindan-kazanilan-para-helal-piyangodan-haramdir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/226127/iyi-ki-cumhurbaskani-erdogan-var-diyen-nihat-hatipoglu
Para Durumu Sokak Röportajı - Kredi Kartı 03:45
Para Durumu Sokak Röportajı - Kredi Kartı 203 izlenme - 5 yıl önce Para Durumu Sokak Röportajı - Kredi Kartı
Para Durumu Röportaj - Trakya Üniversitesi 04:38
Para Durumu Röportaj - Trakya Üniversitesi " Para Sizin İçin Nedir " 165 izlenme - 5 yıl önce Para Durumu Röportaj - Para Sizin İçin Nedir?
Demet Akbağ, Özlem Denizmen ve Okay Temiz Hafta Sonu Keyfi'nde 00:24
Demet Akbağ, Özlem Denizmen ve Okay Temiz Hafta Sonu Keyfi'nde 147 izlenme - 4 yıl önce Hem komik, hem karizmatik, her rolün üstesinden geliyor... Fazla söze ne hacet... Demet Akbağ Hafta Sonu Keyfi'nde... Ay sonunu nasıl getireceğiz? Paramızı nasıl yöneteceğiz? Dikkat... Özlem Denizmen ip uçlarını veriyor ve Okay Temiz ile ritmin gücünü hissedeceksiniz... Hafta Sonu Keyfi, 9 Şubat Pazar günü 10.00'da CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/haftasonukeyfi
29 Kasım 2014 Cumartesi / Mustafa Ilıcalı - Cezayir Doğan - Sibil 01:09:06
29 Kasım 2014 Cumartesi / Mustafa Ilıcalı - Cezayir Doğan - Sibil 125 izlenme - 3 yıl önce "Hafta Sonu Keyfi" hayata farklı açılardan bakmaya devam ediyor. Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı trafik sorunun çözüm yollarını, Cezayir Doğan ulaşımın yaşam kalitesini nasıl etkilediğini, Sanatçı Sibil, yeni albümündeki Ermenice şarkıların hikayesini anlattı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Yayında Özlem Denizmen'i Arayan Banka Ne Teklif Etti? 03:53
Yayında Özlem Denizmen'i Arayan Banka Ne Teklif Etti? 131 izlenme - 5 yıl önce Ev almak isteyenlere önemli tüyoların verildiği program sırasında, Özlem Denizmen'i arayan banka, bakın ne teklif etti?
29 Kasım 2014 Cumartesi / Mustafa Ilıcalı - Cezayir Doğan - Sibil 01:09:06
29 Kasım 2014 Cumartesi / Mustafa Ilıcalı - Cezayir Doğan - Sibil 80 izlenme - 3 yıl önce "Hafta Sonu Keyfi" hayata farklı açılardan bakmaya devam ediyor. Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı trafik sorunun çözüm yollarını, Cezayir Doğan ulaşımın yaşam kalitesini nasıl etkilediğini, Sanatçı Sibil, yeni albümündeki Ermenice şarkıların hikayesini anlattı.