Hoşgeldiniz!

Özlü Söz Videoları İzle

Survivor'ın En Büyük Formülü Yılmaz Morgül'den Özlü Sözler! 02:56
Survivor'ın En Büyük Formülü Yılmaz Morgül'den Özlü Sözler! 4.766 izlenme - 1 yıl önce Acun Ilıcalı'nın efsane yarışma programı Survivor'da Yılmaz Morgül rüzgarı esiyor. Yarışmadaki performanslarından ziyade özlü sözleriyle daha fazla dikkat çeken Yılmaz Morgül’ün dillere pelesenk olacak sözlerine şahit oluyoruz.
Bize Bir Özlü Söz Söyler misiniz? - Röportaj 01:37
Bize Bir Özlü Söz Söyler misiniz? - Röportaj 1.301 izlenme - 7 ay önce Kimisinin özü sözünde, kimisinin sözü özünde. Türkçe'miz o kadar güzel bir dil ki, içinde farklı anlamlara gelen onlarca sözcük, onlarca kalıp var. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nadanı Terk Etmedin Yaranı Arzularsın - RTE 00:31
Nadanı Terk Etmedin Yaranı Arzularsın - RTE 1.188 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan'ın 06.03.2014 Malatya konuşmasından bir kesit. Bu da mı montaj?
Einstein'dan 10 Hayat Dersi 03:36
Einstein'dan 10 Hayat Dersi 2.511 izlenme - 7 yıl önce lider olmak isteyen mutlaka izlesin.
Güzel Özlü Dini Sözler 02:00
Güzel Özlü Dini Sözler 739 izlenme - 3 yıl önce Güzel Özlü Dini Sözler
Güzel Ve Özlü Sözler 12:39
Güzel Ve Özlü Sözler 392 izlenme - 3 yıl önce Güzel Ve Anlamlı Sözler, Fon Müziği Eşliğinde Büyüklerden Büyük Ve Anlamlı Sözler, İbretlik Sözler, Tml-tavşanlı, Naltaş Köyü Saimbeyli, Adana Saimbeyli İlçe...
Hadisler/ Özlü Ve Güzel Sözler 17:59
Hadisler/ Özlü Ve Güzel Sözler 429 izlenme - 3 yıl önce Hadisler/ Özlü Ve Güzel Sözler, Harika Bir Slayt, Adana Saimbeyli İlçesi, Hayası Olmayanın İmanı Yoktur...kötü Evlat Anne Babasına Sövdürür.. Çocuk Doğurmak ...
Özlü Ve Güzel Sözler 12:01
Özlü Ve Güzel Sözler 345 izlenme - 3 yıl önce Özlü Ve Güzel Sözler, Manalı, Manidar Güzel Sözler, Anlayana Sivrisinek Saz, Anlamayan Mala Davul Zurna Az,, Adana-saimbeyli, Saimbeyli Memleketim, Güzel Ve ...
Belçika'dan Özlü Sözler (Küfür İçerir) 01:09
Belçika'dan Özlü Sözler (Küfür İçerir) 188 izlenme - 3 yıl önce Belçika'daki gurbetçi gençlerimizden özlü sözler. Hepsi altın değerindeki altın sözler sizinle efenim.
Bize Özlü Bir Söz Söyler Misiniz? - Röportaj 01:46
Bize Özlü Bir Söz Söyler Misiniz? - Röportaj 7 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşlardan bildikleri özlü sözleri söylemeleri istenmiş. Bakalım nasıl cevaplar gelmiş.
Cüneyt'den Eğitime Destek 02:01
Cüneyt'den Eğitime Destek 63 izlenme - 2 yıl önce Toplumumuzdaki bilgisizliği fark eden Cüneyt Arkın eğitime kumarhanelerden başlar.
Aziz Yıldırım'ın Son Sözü 00:23
Aziz Yıldırım'ın Son Sözü 50 izlenme - 2 yıl önce Büyük başkan Aziz Yıldırım bugün tekrar aday olduğunu açıkladığı basın toplantısında son söz olarak söylediği sözlerle şeklini de yapmış. Ben de bir Galatasaraylı olarak sonuna kadar Aziz Yıldırım'ı destekliyor Allah Fenerbahçe'nin başından eksik etmesin diyorum, dinimiz amin...
Bize Bir Özlü Söz Söler Misiniz? - Röportaj 01:37
Bize Bir Özlü Söz Söler Misiniz? - Röportaj 7 izlenme - 7 ay önce Türkçemiz o kadar güzel bir dil ki, içinde farklı anlamlara gelen onlarca sözcük, onlarca kalıp var. Sokak röportajları ekibinin şimdi ki röportajı, Bize Bir Özlü Söz Söler Misiniz?