Hoşgeldiniz!

Öznur Çalık Videoları İzle

Nevşin Mengü: 13 yaşındaki çocuğun birinin koynuna sokulması normal mi ? 01:08
Nevşin Mengü: 13 yaşındaki çocuğun birinin koynuna sokulması normal mi ? 30 izlenme - 5 ay önce Nevşin Mengü'den AKP’li Çalık’a: 13 yaşındaki bir çocuğun birisinin koynuna sokulması normal mi? CNN Türk sunucusu Nevşin Mengü, AKP Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ı programına partisinin Meclis’e getirdiği cinsel istismar düzenlemesine ilişkin olarak davet etti. Programda Mengü, Çalık’a “Küçük çocuklardan bahsediyorum, elinizi vicdanınıza koyun, 13 yaşında bir kız çocuğun birisinin koynuna sokulması normal mi?” diye sordu.
öznur çalık 00:56
öznur çalık 181 izlenme - 6 yıl önce öznur çalık
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 05:42
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "'biz Bunu Tanımıyoruz' Diyenler Milletin Sözünün... 1 izlenme - 3 gün önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "'Biz bunu tanımıyoruz' diyenler milletin sözünün üstüne söz söyleme hakkına ve haddine sahip değiller" "Siz milleti tanımazsanız millet de sizleri sandıkta tanımayacak"MALATYA - 16 Nisan referandum sonuçlarını değerlendiren AK Parti Genel...
Osmaniye'de Sivil Toplum Buluşması 01:18
Osmaniye'de Sivil Toplum Buluşması 38 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Osmaniye Gala Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen ''Yeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları'' programında kentteki sivil…
Milletvekili Öznur Çalıkisot Kreması 00:41
Milletvekili Öznur Çalıkisot Kreması 98 izlenme - 7 yıl önce ankaradaki malatya günlerinde son kalan isot kremasını ısrarla almak isteyen bir bayana millet vekilimiz sayın öznur çalık ve sayın valimizin değerli eşleri yardımcı olmaya çalıştılar.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık: 03:07
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık: "Çukur Siyaseti Yapanlar Çukurlara Gömüldü" 2 izlenme - 1 ay önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık: "Çukur siyaseti yapanlar çukurlara gömüldü"MARDİN - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, çukur siyaseti yapanların çukurlara gömüldüğünü belirtti.
Adana İl Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi 00:43
Adana İl Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi 17 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan yardımcısı Öznur Çalık, Yüreğir Kültür Merkezi'ndeki Adana Kadın Kolları Olağan Genel Kuruluna katıldı.
Adana'da sivil toplum buluşması 02:23
Adana'da sivil toplum buluşması 12 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Adana'da bir otelde, kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.
Öznur Çalık - Suruç'taki Terör Saldırısı 04:01
Öznur Çalık - Suruç'taki Terör Saldırısı 10 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti İl Divan Kurulu Toplantısı'ndan detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Suruç'ta olayı (terör saldırısı) yapan IŞİD terör örgütü.
Artık analar ağlamasın diyoruz 03:29
Artık analar ağlamasın diyoruz 9 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti Muş 5. Olağan il Kongresi'ne katılarak konuşma yaptı.
Siyasette Hanımın Eli Konferansı 07:32
Siyasette Hanımın Eli Konferansı 31 izlenme - 2 yıl önce "Siyasette Hanımın Eli" konferansı-AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Şunu çok net söylemem gerekir ki, kadına uygulanan şiddet, asla bu dönemde artmadı ya da kadın ölümleri asla bu dönemde artmadı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık 04:53
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık 10 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın adliyeye gelişi ve burada bekleyen partililerle konuşması- AK Parti Malatya Milletvekillerinin mazbatalarını alması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın konuşmaları- Adliyeden ayrılış Milletvekilleri mazbatalarını alıyor- AK Parti'den Malatya Milletvekili seçilen Çalık, Şahin, Yaşar, Tüfenkci ve Özhan'ın mazbataları verildi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: (Koalisyon görüşmeleri) "Milletimizin menfaatinin olduğu yerde, milletimizin kazanacağı yerde AK Parti'nin kaybetmesine razıyız"- "(Mursi'ye verilen idam kararı) Bütün dünya ayağa kalkmalı. Hele Birleşmiş Milletler üyesi Güvenlik Konseyi'nin beş üyesinin ayağa kalkması gerekir, Amerika başta olmak üzere" AK Parti'den Malatya milletvekili seçilen Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar ve Bülent Tüfenkci ile Taha Özhan'ın mazbataları verildi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, Muş'ta Açıklaması 02:07
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, Muş'ta Açıklaması 13 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, Muş'ta: - "Paralel yapının tabanı ibadetle, ortası ticaretle, tavanı ihanetle meşgul. Bizim ihanet şebekesiyle işimiz, mücadelemiz var. İbadet ve ticaret yapanla hiçbir işimiz yok"- "Özgecan kızımıza yapılan işkence ve sonunda yapılan ölüm hepimizin lanetlediği bir durumdur.
Mücadelemiz ihanet şebekesiyle 02:03
Mücadelemiz ihanet şebekesiyle 7 izlenme - 2 yıl önce Muş Öğretmenevi'nde düzenlenen "Yeni Türkiye'de sivil toplum buluşmaları" toplantısında sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen AK Parti Genel Başkan…
Çalık: Muharrem İnce, Erdoğan Gibi Olmak İçin İmam Hatip Lisesi Okumak İsteyebilir 01:51
Çalık: Muharrem İnce, Erdoğan Gibi Olmak İçin İmam Hatip Lisesi Okumak İsteyebilir 10 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Recep Tayyip Erdoğan, dünyanın lideridir. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
AK Parti Malatya Mahalle Başkanları Toplantısı 04:10
AK Parti Malatya Mahalle Başkanları Toplantısı 18 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Malatya Mahalle Başkanları Toplantısı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz AK Parti iktidarıyla sadece 'sıkıntılı sağlık kurumunu' değil tüm kurumları 'vatandaşlarımızın hepsi bizim için birdir' dedik ve onları tek çatı altında topladık.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık 02:30
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık 8 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "AK Parti, yine anketlerde yüzde 50 civarında seyrediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sondakikacom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık 02:42
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık 7 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Başlatmış olduğumuz milli birlik ve kardeşlik projesi, çözüm süreci adıyla devam ediyor ve o günden bu güne cenazelerin evlere gelmiyor oması ve anaların ağlamıyor olması hepimizin en önemli kazanımı"MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Başlatmış olduğumuz milli birlik ve kardeşlik projesi, çözüm süreci adıyla devam ediyor ve o günden bu güne cenazelerin evlere gelmiyor oması ve anaların ağlamıyor olması hepimizin en önemli kazanımı" dedi.
Özgecan evladımızın katledilişi hepimizin yüreğini dağladı 02:28
Özgecan evladımızın katledilişi hepimizin yüreğini dağladı 3 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Mersin Öğretmenevi'nde ''Yeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları'' programına katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: 02:26
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Hizmetler Katlanarak Devam Edecek" 1 izlenme - 7 ay önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 15 yıl içinde çok önemli hizmetler yapıldığını belirterek, "Köprüler, havaalanları, otobanlar, kimsenin tasavvur edemediği hizmetleri, denizlerin üstünden gemileri, altından araçları yürüterek, insanları birbiriyle buluşturduk. İnşallah bu hizmetler katlanarak bundan sonra da devam edecek.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 06:16
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Türkiye Her Açıdan Avrupa'nın Taşrası Değil, Merkezi Oldu" 2 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yalçın Akdoğan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Malatya'da: - "Türkiye her açıdan Avrupa'nın taşrası değil, merkezi oldu.