Hoşgeldiniz!

Öztürk Yılmaz Videoları İzle

Semih'ten Yılmaz Morgül'e İlginç Soru (Survivor 7 Şubat Pazar) 00:57
Semih'ten Yılmaz Morgül'e İlginç Soru (Survivor 7 Şubat Pazar) 318 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında! Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk. “Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.
Siyaset Meydanı - Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk, Yılmaz Erdoğan (Tamamı) 59:57
Siyaset Meydanı - Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk, Yılmaz Erdoğan (Tamamı) 478 izlenme - 2 yıl önce 6 ocak 2000 yayınlanmış, siyasetle, meydanla falanla filanla hiç ilgisi olmayanları bile ekran başına toplamış siyaset meydanı'nın en efsane yayınlarından biri; cem yılmaz'lı, beyaz'lı, yılmaz erdoğan'lı program. Sitemizde kısa bir kesitinin bulunduğu bu programın, karşısında uyuyakaldığımdan şimdi izlemek pek hoş da oldu, çok hoş da oldu. Eski tip mizahla doldum yeminle. Yani bi nevi akıllarımızda kalışıyla "cem yılmaz'la, yılmaz erdoğan'ın alıp götürüp, beyaz'ın sus pus oturduğu program" neden sus pus olmuş v.b. soruların yanıtları içeriğin her hücresine sinmiş detaylarda gizli. Mis gibi nostalji koktu.
Aykut Kocaman Yılmaz Vural Gibi Olursa - Beyaz Show 00:23
Aykut Kocaman Yılmaz Vural Gibi Olursa - Beyaz Show 337 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz Vural'ın vücuduna Aykut Kocaman'nın kafası yerleştirilirse neler olur? Bu meraka ettiğimiz soruya Beyaz Show ekibi cevap bulmuş. Hep beraber izliyoruz.
Yılmaz Vural Beyaz Showda (Beyaz Show) 01:39
Yılmaz Vural Beyaz Showda (Beyaz Show) 341 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Vural Beyaz Showda (Beyaz Show)
Survivor'ın Bilmediğiniz  İnanılmaz Gerçekleri (Yemek-Cinsellik-Tuvalet-Sigara Vb.) 04:28
Survivor'ın Bilmediğiniz İnanılmaz Gerçekleri (Yemek-Cinsellik-Tuvalet-Sigara Vb.) 57 izlenme - 1 yıl önce BÜYÜK BİR İZLEYİCİ KİTLESİ OLUŞTURAN VE EKRAN BAŞINDAKİLERİN BEĞENEREK TAKİP ETTİĞİ SURVİVOR YARIŞMASI HAKKINDA BİLMEDİĞİNİZ, DUYUNCA ÇOK ŞAŞIRACAĞINIZ BİR TAKIM BİLGİLERİ BİR ARAYA GETİRDİM. YILLACA AKILLARA TAKILAN SORU İŞARETLERİNİ GİDERMEK AMACIYLA, SİZ DEĞERLİ İZLEYİCİLERE BÖYLE BİR VİDEO HAZIRLADIM. UMARIM MERAK ETTİĞİNİZ SORULARIN CEVABINI BU VİDEODA BULABİLİRSİNİZ. EN BÜYÜK TEMENNİM SİZİN BU VİDEOYU İZLEYİP BEĞENMENİZ.... **SADECE BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA YAPILMIŞTIR. KESİNLİKLE VİDEOYLA İLGİLİ KİŞİ VEYA KİŞİLERİ, KURUM VEYA KURULUŞU KÖTÜLEME AMAÇLI YAPILMAMIŞTIR!!...** ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.. ŞİMDİDEN HER ŞEY İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...
CHP'li Yılmaz'dan Kıbrıs Değerlendirmesi 03:44
CHP'li Yılmaz'dan Kıbrıs Değerlendirmesi 1 izlenme - 3 gün önce CHP'li Yılmaz'dan Kıbrıs değerlendirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: "Yarın çözüm olursa o çözümü Rumlar yıkarsa Türk tarafı buna müdahale edemeyecek, çünkü tek taraflı hakkı bulunmayacak"ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, "Yarın çözüm olursa...
Aykut Kocaman Yılmaz Vural Gibi Olursa - Beyaz Show 00:23
Aykut Kocaman Yılmaz Vural Gibi Olursa - Beyaz Show 271 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Vural'ın vücuduna Aykut Kocaman'nın kafası yerleştirilirse neler olur? Bu meraka ettiğimiz soruya Beyaz Show ekibi cevap bulmuş. Hep beraber izliyoruz.
Beyazın G.t Oldugu Anlar (Beyaz Show) 01:35
Beyazın G.t Oldugu Anlar (Beyaz Show) 172 izlenme - 4 yıl önce Beyazın G.T oldugu anlar (Beyaz Show)
Yılmaz Vural Türkiye Haritası (Beyaz Show) 01:36
Yılmaz Vural Türkiye Haritası (Beyaz Show) 108 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Vural Türkiye haritası (Beyaz Show)
Yılmaz Vural : Beyaz 17 Yıldır Hepimizin Anasını Aglattı (Beyaz Show) 00:37
Yılmaz Vural : Beyaz 17 Yıldır Hepimizin Anasını Aglattı (Beyaz Show) 102 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Vural : Beyaz 17 Yıldır Hepimizin Anasını Aglattı (Beyaz Show)
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz - Kerkük'te Ikby Bayrağı Asılması 05:19
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz - Kerkük'te Ikby Bayrağı Asılması 4 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, halk oylamasına ilişkin, "Soğukkanlı bir karar vereceğiz kırmadan, dökmeden. Bu zafer AK Parti'yi yenme zaferi olmayacak, bu Sayın Cumhurbaşkanı'na karşı bir zafer olmayacak, bu zafer Türkiye'de demokrasiye inananların zaferi olacak.
Yılmaz Vuralın Sahadaki Garip Hareketleri (Beyaz Show) 00:53
Yılmaz Vuralın Sahadaki Garip Hareketleri (Beyaz Show) 82 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Vuralın Sahadaki Garip Hareketleri (Beyaz Show)
22:39
"Sizin Vakur Duruşunuz, Bu Milletin Vakur Duruşunun Bir İfadesidir" 52 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak'ta bir süredir alıkonulan ve başarılı bir operasyonla kurtarılan Musul Başkonsolosu, ailesi ve Başkonsoloslukta bulunan vatandaşlarımızı kabul etti.
CHP'li Öztürk Yılmaz, 04:03
CHP'li Öztürk Yılmaz, "Rusya, Işid Terörü Esad'ın Alanına Gitmesin Diye Bombalıyor, ABD İse Işid'i,. 1 izlenme - 3 hafta önce CHP'li Öztürk Yılmaz, "Rusya, IŞİD terörü Esad'ın alanına gitmesin diye bombalıyor, ABD ise IŞİD'i, PYD'ye alan açmak için bombalıyor" "(Helikopter kazası) Konunun araştırılması ve sonuçlarının güvenilir bilgi kaynaklarıyla hazırlanıp kamuoyuyla paylaşılması gerektiğini düşünüyorum" "Şehitler...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: 04:12
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: "Abd, Suriye'de İkinci Bir Kürt Devletini Kurmak İstiyor. 3 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: "ABD, Suriye'de ikinci bir Kürt devletini kurmak istiyor.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: 02:24
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: "Suriye Bölünüp Gider ve Suriye'nin Bütün Yükü de... 1 izlenme - 1 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: "Suriye bölünüp gider ve Suriye'nin bütün yükü de Türkiye'nin üzerine kalır"ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan milletvekili Öztürk Yılmaz, "Suriye bölünüp gider ve Suriye'nin bütün yükü de Türkiye'nin üzerine kalır" dedi.
CHP'li Yılmaz: 04:22
CHP'li Yılmaz: "Trump Yönetimi Putin ile İlişkilerde Belirtildiği Gibi Sessiz Kalmayacak" 2 izlenme - 2 ay önce CHP'li Yılmaz: "Trump yönetimi Putin ile ilişkilerde belirtildiği gibi sessiz kalmayacak" "Suriye'nin geleceği ile ilgili çok daha dikkatli noktada ve milli çıkarlarımızı ilgilendiren bir noktada bulunmamız gerekir"ARDAHAN - CHP Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öztürk...
CHP'li Yılmaz: 02:15
CHP'li Yılmaz: "Umuyoruz Demokrasi Kazanacak" 1 izlenme - 2 ay önce CHP'li Yılmaz: "Umuyoruz demokrasi kazanacak"ARDAHAN - CHP Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, anayasa değişikliği için halk oylamasında oyunu kullandı.
Yılmaz Vural Beyaz'a Kız İsterse! 03:38
Yılmaz Vural Beyaz'a Kız İsterse! 6 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Show, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı; 6 Aralık 1996'dan beri Cuma geceleri Kanal D'de canlı yayınlanan talk-show programıdır.
CHP'li Yılmaz, 06:22
CHP'li Yılmaz, "Suriye'de Vekalet Savaşının Sahipleri Sahaya İniyor" 1 izlenme - 2 ay önce CHP'li Yılmaz, "Suriye'de Vekalet savaşının sahipleri sahaya iniyor"ARDAHAN - CHP Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, ABD'nin Suriye'ye yönelik saldırısıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Suriye'de vekalet savaşının ötesine geçiyor artık asıllar sahaya iniyor.
CHP Genel Başkanı Yardımcısı Öztürk  Yılmaz 02:28
CHP Genel Başkanı Yardımcısı Öztürk Yılmaz 4 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Yardımcısı Öztürk Yılmaz'ın açıklamaları CHP Genel Başkanı Yardımcısı Yılmaz: CHP Genel Başkanı Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Türkiye'nin turizm gelirinin düşmemesi için güvenlik meselesinin çözülmesi gerektiğini belirterek, "Türkiye'nin güneşi, doğası, her şeyi mükemmel. Ama güvenlik sorunun mutlaka iyi anlatılması gerekiyor" dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: 05:25
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: "Türkiye Adeta Mülteci Çöplüğüne... 1 izlenme - 3 ay önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz: "Türkiye adeta mülteci çöplüğüne dönüşmüştür" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan milletvekili Öztürk Yılmaz: "(3 mülteci geleceği iddiası) Türkiye yol geçen hanıdır, Türkiye Kavimler Göçü'nün merkezidir, Türkiye Çanakkale...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: 01:23
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Biz Demokrasi Tarafında Olacağız" 2 izlenme - 9 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, "Bizim bu konuda tarafımız belli. Biz demokrasi tarafında olacağız. Hukukun üstünlüğünün tarafı olacağız ve özgürlükleri daraltan değil, genişleten kim varsa, hangi ses o yönde haykırıyorsa, onun arkasında olacağız. Bize yakışan da budur.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: 03:56
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Terörün Hiçbir Gerekçesi Olamaz" 2 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz'ın konuşması CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Terörün hiçbir gerekçesi olamaz, hiçbir şey terörü meşru kılamaz. Dolayısıyla terörle gidilebilecek hiçbir yerin de olmadığını belirtmek istiyoruz" "Biz, kürsü dokunulmazlığı dışında, milletvekillerinin, herkesin bütün dokunulmazlıklarının kaldırılması konusunda böyle bir şey gelirse destekleyeceğiz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, "Terörün hiçbir gerekçesi olamaz, hiçbir şey terörü meşru kılamaz. Dolayısıyla terörle gidilebilecek hiçbir yerin de olmadığını belirtmek istiyoruz.
Öztürk Yılmaz: 02:36
Öztürk Yılmaz: "Türkiye'de Bir İstikrarsızlık Olmasını Asla Arzu Etmeyiz" 2 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkanı Yardımcısı Öztürk Yılmaz'ın parti binasında açıklama yapması CHP Genel Başkanı Yardımcısı Yılmaz: "Türkiye'de bir istikrarsızlık olmasını asla arzu etmeyiz.
Kocaeli - CHP'li Öztürk Yılmaz: Vatanım İçin Kaygılanıyorum 03:25
Kocaeli - CHP'li Öztürk Yılmaz: Vatanım İçin Kaygılanıyorum 2 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Öztürk Yılmaz: Vatanım için kaygılanıyorum CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz içeride ve dışarıda herkesle kavgalı olduğumuzu belirterek, "Bu durum beni çok üzüyor.