Hoşgeldiniz!

özür dilemek

Deniz Çoban'ın Canlı Yayında Özür Dilemesi 02:17
Deniz Çoban'ın Canlı Yayında Özür Dilemesi 8.531 izlenme - 2 yıl önce Deniz Çoban Kasımpaşa Rizespor maçındaki yanlış kararları sonunda canlı yayında özür dilemiş bunun sebebi Uzun Adamın kasımpaşa ve rizespora yakın olmasından dolayı korkması mıdır? yoksa vicdani rahatsızlığımıdır Alah bilir ama bana pek samimi gelmedi bugüne kadar o kadar yanlış karar verdin neden 1 kere bile özür dilemedinde bu kulüpler olunca özür diliyorsun? Ey Deniz çoban kimden korkarak özür diledin? ceevapp ver cevap
Özür Dilemek İçin Kendini Acındıran Köpek 01:31
Özür Dilemek İçin Kendini Acındıran Köpek 5.423 izlenme - 2 yıl önce Ulan şerefsiz çok tatlı bee. Bildiğin kendini affettirmek veya acındırmak için rol kesiyor.
Nihat Doğan, Özgecan Tweet'i Nedeniyle Özür Diledi 02:42
Nihat Doğan, Özgecan Tweet'i Nedeniyle Özür Diledi 2.198 izlenme - 3 yıl önce Ünlü türkücü Nihat Doğan, Özgecan'ın ölümünün ardından attığı tweet nedeniyle canlı yayında özür diledi, "Hedefim Özgecan değildi. Herkesten özür diliyorum." dedi.
Bir İdam Mahkûmunun Son Anları - In Cold Blood Filminden (1967) 07:06
Bir İdam Mahkûmunun Son Anları - In Cold Blood Filminden (1967) 1.789 izlenme - 3 yıl önce Varlıklı bir ailenin katledilmesini, aileyi katleden iki suçlunun karakterlerinin her yönünü, işlenen cinayetin sebebinin ne olabileceğini, idamın bu tür vak'aları önlemede yeterli olup olmadığını 'soğukkanlı' bir şekilde anlatan bir filmdir In Cold Blood. Bu sahnede de suçlular yakalanır ve cezaları asılmaktır. Evet, bir idam mahkûmunun son anlarını, babasını hem sevip hem de ondan nefret ettiğini söylemesini, özür dilemesini ama kimden özür dileyeceğini bilememesini, idam hükmünün yerine getirilmesi hakkındaki birkaç diyalogu izleyeceksiniz. Videoda idam sahnesi de gösterilmektedir. Kaldıramazsanız izlemeyin. Bu sahneler filmin son bölümüdür.
Can | Özür Dilerim | Şarkı - Çizgi Film 01:43
Can | Özür Dilerim | Şarkı - Çizgi Film 527 izlenme - 2 yıl önce --Şarkı Sözleri-- Ne güzel sevmek sevilmek Saygılı insan olabilmek Bizi mutlu eder içimizden Kötü olan her şeyi silmek Nak. İyilik yapıp iyi davranalım Hep iyiliklerle dolalım Büyük, küçük herkesi sevelim İnsanlara saygılı olalım 2 Ne güzel sevmek sevilmek Saygılı insan olabilmek Bizi mutlu eder içimizden Kötü olan her şeyi silmek Nak. İyilik yapıp iyi davranalım Hep iyiliklerle dolalım Büyük, küçük herkesi sevelim İnsanlara saygılı olalım "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mehmet Karlı'nın Galatasaray Kongresin'de Verdiği Müthiş  Ayar 04:38
Mehmet Karlı'nın Galatasaray Kongresin'de Verdiği Müthiş Ayar 925 izlenme - 3 yıl önce SKY Turk 306'da konuk olup Gezi Parkı eylemleri hakkında yürekli açıklamalar yapan Mehmet Karlı Hoca yine olağanüstü bir konuşma yapmış. Not: " Video da diğer takımlara her hangi bir iğneleyici laf bulunmamaktadır."
Güney Kore Devlet Başkanı'nın Ağlayarak Özür Dilemesi 00:31
Güney Kore Devlet Başkanı'nın Ağlayarak Özür Dilemesi 742 izlenme - 3 yıl önce Güney Kore Devlet Başkanı Park Geun-hye, çoğunluğu çocuk yaklaşık 300 kişinin öldüğü feribot faciasının tüm sorumluluğunu üstlenerek gözyaşları içinde halktan özür diledi.Güney Kore'de 16 Nisan'da yaşanan gemi faciasında, çoğunluğu okul gezisine çıkan lise öğrencileri olmak üzere 476 kişi taşıyan Sewol isimli feribot, henüz kesinleşmeyen bir nedenle ülkenin güneybatı açıklarında yan yatarak sulara gömülmüştü. Bu elim kaza sonucu ablamız tüm sorumlulukları üstlenerek halkından özür dileme erdemini gösterebilmiştir.
Sivas Sanayi Esnafının Özür Dilemesi 04:06
Sivas Sanayi Esnafının Özür Dilemesi 704 izlenme - 3 yıl önce Beledeyiyenin önüne tuvaletimizi yapmak için gidiyoruz diyerek yola çıkan esnafımız, belediye başkanından özür dilediklerini ama aynı özürü kendilerinin de beklediğini belirtti. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94961/sivas-esnafinin-isyani-nereye-sicacagiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/95126/sivas-esnafinin-isyani-nereye-sicacagiz-uzun-versiyonu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96118/nereye-sicacaklar-fragman-ali-bicim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96247/nereye-sicacaklar-educatedear
Kweuke özür diledi 04:00
Kweuke özür diledi 449 izlenme - 2 yıl önce Çaykur Rizespor'un golcü oyuncusu Leony Leonard Kweuke, kulüp yönetimi, teknik direktör Hikmet Karaman, takım arkadaşları ve yeşil-mavili camiadan özür diledi.
Lukaku'dan Anlamlı Hareket 00:16
Lukaku'dan Anlamlı Hareket 344 izlenme - 2 yıl önce Lukaku ısınması esnasında top isabet eden bayandan gidip özür diledi. 15.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Lukaku'dan anlamlı hareket' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Serdar Kuzuloğlu vs Directioners - Trt Özür Dilesin 04:42
Serdar Kuzuloğlu vs Directioners - Trt Özür Dilesin 454 izlenme - 3 yıl önce Dün gece Serdar Kuzuloğlu'nın yayınlayıp sunduğu Sosyal Medya programında Justin Bieber ve One Direction'a yapılan saygısızlıktan çok şikayetçi olan küçük hayranlarımız sosyal medyayı birbirine kattı. Ve Emre ismindeki bu kardeşimiz durumdan ne kadar rahatsız olduğunu bu video ile anlatmaya çalışmış. Tek isteğin TRT'nin özür dilemesi...
Ertem Şener'in Fırat Aydınus'u Çiçekle Karşılayıp Özür Dilemesi 02:35
Ertem Şener'in Fırat Aydınus'u Çiçekle Karşılayıp Özür Dilemesi 415 izlenme - 3 yıl önce Malumunuz geçtiğimiz günlerdeki olaylı maçın ardından Ertem Şener'in başında bulunduğu Beyaz TV spor servisi, Fırat Aydınus'un kapısına kamerayla dayanmıştı. Ancak Fenerbahçeli'lerin bile tepki gösterdiği bu TACİZ olayından ve gelen tepkilerden dolayı geri vites yapan Ertem Şener, ellerimde çiçekler, kapında sırılsıklam diyerek havaalanında Aydınus'tan özür dilemeye gitmiş. Kanalın spor servisinin başındaki adamın "olayın benimle ilgisi yok" demesi ayrı bir komedi ancak umursanmama duygusunun ne demek olduğunu da derinden yaşamış.
Hakem Deniz Çoban özür diledi 00:45
Hakem Deniz Çoban özür diledi 300 izlenme - 2 yıl önce Kasımpaşa ile Çaykur Rizespor arasında oynanan maçı yöneten hakem Deniz Çoban, karşılaşmanın ardından canlı yayında özür diledi.
O P.zevengi Getirme Eve - Yalçın Çakır 01:55
O P.zevengi Getirme Eve - Yalçın Çakır 349 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki, biranın yanında tuzlu fıstık, rakının yanında beyaz peynir tüketilmesin. İşte Yalçın Çakır programlarında da küfürlü bir canlı yayın izlemek bu kadar normal bir durumdur. Yalçın Abi'nin son zamanlardaki fiziksel değişimini de üzülerek izliyoruz.
Özür dileyen köpek 01:23
Özür dileyen köpek 264 izlenme - 3 yıl önce Bebeğin oyuncağını kucağından aldıktan sonra ağlama sesi duyan köpek, özür dilemek için imkanı olsa oyuncakçıya gidip yeni oyuncaklar alacaktı.
Ağlattığı Bebekten Özür Dileyen Köpek 01:23
Ağlattığı Bebekten Özür Dileyen Köpek 221 izlenme - 3 yıl önce Oyuncağını aldığı için bebek ağlamaya başlayınca köpek özür dilemek için ne kadar oyuncak varsa bebeğin kucağına döküyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Engin Baytar, Para Saçma Görüntüleri İçin Özür Diledi 00:14
Engin Baytar, Para Saçma Görüntüleri İçin Özür Diledi 226 izlenme - 3 yıl önce Engin Baytar, Yiğit Gökoğlan ile çektiği para saçma görüntüleriyle ilgili özür diledi, "Saygısızlık yapma gibi niyetimiz kesinlikle yoktu." dedi.
Elif Çakır Ergenekon'dan Canlı Yayında Özür Diledi 01:41
Elif Çakır Ergenekon'dan Canlı Yayında Özür Diledi 89 izlenme - 2 yıl önce Ülke TV’de yayınlanan Söz Bitmeden programını sunan gazeteci Elif Çakır, Balyoz davasından 3 yıl hapis yatan Emekli Hava Tümgeneral Ahmet Bertan Nogaylaroğlu’ndan özür diledi. Çakır, önceki gün de Kabataş olayı ile ilgili özür dileme isteğini reddetmesiyle gündeme gelmişti. Balyoz ve Ergenekon konusunda çok büyük haksızlıklar yaptığını kabul eden ve daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen Çakır, ayağa kalkıp Nogaylaroğlu’nun elini sıkarak özür diledi.
Kibarca Özür Dileyen Kedi 00:25
Kibarca Özür Dileyen Kedi 150 izlenme - 4 yıl önce Kedi bir başka kediden özür diliyor ancak diğer kedi özrünü kabul etmeyince...
Osman Özköylü Özür Diledi 02:04
Osman Özköylü Özür Diledi 154 izlenme - 3 yıl önce Osmanlıspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Osman Özköylü, Kayseri'de kaybettikleri maç sonrası bir gazeteciyle olan tartışmasının ardından özür diledi.
Arkadaşından Özür Dileyen Kedi 00:18
Arkadaşından Özür Dileyen Kedi 150 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşından özür dileyen kediyi izliyoruz
Gehennam Nolur Beni Affet 01:15
Gehennam Nolur Beni Affet 111 izlenme - 3 yıl önce Bu video Muhammed için yapıldı . İnsallah beni affedersin ;(( bidaha sana hiç böle seyler yapmicam muhammed özür dilerimm ;((
Başakşehirli Futbolcular, A Spor'u Ziyaret Ederek Özür Diledi 06:58
Başakşehirli Futbolcular, A Spor'u Ziyaret Ederek Özür Diledi 23 izlenme - 8 ay önce Rize maçı sonrasında A Spor muhabirlerine saldıran Başakşehirli futbolcular, televizyonu ziyaret ederek özür diledi.
Deniz Çoban Maç Sonrası Özür Diledi 03:27
Deniz Çoban Maç Sonrası Özür Diledi 52 izlenme - 2 yıl önce Kasımpaşa - Çaykur Rizespor maçının hakemi Deniz Çoban maç sonu kameraların önünde verdiği hatalı kararlar nedeniyle iki takımdan da özür diledi Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında 1-1 sona eren Kasımpaşa - Çaykur Rizespor maçının ardından tarihi bir an yaşandı. Rizespor'a 2 kırmızı kart çıkartan ve son dakikada hatalı bir penaltı kararı veren maçın hakemi Deniz Çoban, Lig TV'de Rıza Çalımbay'ın maç sonu röportajı sırasında yayına katıldı ve özür diledi. İŞTE DENİZ ÇOBAN'IN SÖZLERİ... Türk futbolunda tarihi bir olaya imza atan Çoban, yapmaması gereken bir şeyi yaptığına dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Belki de yapmamam gereken bir şeyi yapıyorum. İçeriye girer girmez izledim pozisyonları. Çok üzüldüm. İki takım adına da hatalar yaptım. Çok yanlış yaptığımı biliyorum buraya gelirken, federasyon başkanımızdan, Merkez Hakem Kurulu'ndan özür diliyorum. Şu an çok üzgünüm. Kendimle ilgili kısa sürede bir karar vermem gerektiğini de düşünüyorum." Rıza Çalımbay'dan da canlı yayında özür dileyen Çoban, "Bir hakemin yapmaması gereken şeyi yaptığımın net farkındayım. İki taraftan da özür diliyorum. (Rıza Çalımbay'a) Sizin soyunma odasına girerken ruh halinizi anlatamıyorum. Ona rağmen saygıda kusur etmediniz. Futbolcularınız, idarecileriniz de aynı şekilde. Her iki takıma da teşekkür ediyorum. Belki de kariyerimin sonuna doğru geliyorum" diye konuştu. RIZA ÇALIMBAY: HERKES HATA YAPAR Canlı yayında Deniz Çoban'ı bu kararından vazgeçirmeye çalışan Çalımbay ise "Sizin gibi hakemlere ihtiyacımız var. Herkes hata yapar. Kafanıza takmayın. En büyük yüreklilik sizin yaptığınız" ifadelerini kullandı. "ŞU AN İYİ DURUMDA DEĞİLİM" Kasımpaşa - Çaykur Rizespor maçının son dakikasında verdiği penaltı kararını hatalı bulan hakem Deniz Çoban, maçın ardından çıkışta gazetecilerin sorularını cevapladı. Çoban, "Arkadaşlar, konuşacaklarımı canlı yayında konuştum. Şu an iyi durumda değilim lütfen bana müsaade edin." diyerek geri çevirdi. 38 yaşındaki hakem Deniz Çoban 2007'den beri Süper Lig'de 1. hakem olarak maç yönetiyor.
Recep Bölükbaşı: 'Taraftarlardan Özür Dilerim' 02:17
Recep Bölükbaşı: 'Taraftarlardan Özür Dilerim' 36 izlenme - 2 yıl önce Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, yeşil-beyazlı takımın kötü performansından dolayı taraftarlardan özür diledi.
Adnan Polat: Erdoğandan Özür Dilediğim İçin Beni Yerden Yere Vurdular 09:42
Adnan Polat: Erdoğandan Özür Dilediğim İçin Beni Yerden Yere Vurdular 42 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Eski Başkanı Adnan Polat, Ünal Aysal'ı kaçıp gitmekle suçlarken dönemin başbakanı Erdoğan'dan özür dilediği için kendisinin yerden yere vurulduğunu söyledi.
Hamza Hamzaoğlu: Burakı Oyuna Almamalıydım, Özür Diliyorum 09:09
Hamza Hamzaoğlu: Burakı Oyuna Almamalıydım, Özür Diliyorum 38 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Hamzaoğlu, Burak Yılmaz'ı oyuna aldığı için özür diledi, "Hata yaptım." dedi.
Kemal Doğulu İzleyicilerden Özür Diledi - İşte Benim Stilim 11:09
Kemal Doğulu İzleyicilerden Özür Diledi - İşte Benim Stilim 8 izlenme - 11 ay önce Kemal Doğulu izleyicilerden özür diledi İşte Benim Stilim'de yarışmacıların kavgalarından hayli rahatsız olan Kemal Doğulu izleyicilerden özür diledi.
Ronaldo, Real Taraftarından Özür Diledi 01:24
Ronaldo, Real Taraftarından Özür Diledi 21 izlenme - 3 yıl önce İspanya Kral Kupasında Atletico Madrid'e elenen Real Madrid'in yıldız futbolcusu Ronaldo, taraftarlardan özür diledi.
Hakem Deniz Çoban özür diledi 00:45
Hakem Deniz Çoban özür diledi 12 izlenme - 2 yıl önce Kasımpaşa ile Çaykur Rizespor arasında oynanan maçı yöneten hakem Deniz Çoban, karşılaşmanın ardından canlı yayında özür diledi.