Hoşgeldiniz!

özürlü

DÜNYANIN EN KÖTÜ SÜPER KAHRAMANI?! | FAİLMAN 11:26
DÜNYANIN EN KÖTÜ SÜPER KAHRAMANI?! | FAİLMAN 8.699 izlenme - 1 yıl önce
Ahmet Davutoğlu'ndan Tayyip Erdoğan'a Efsane Cevap 00:27
Ahmet Davutoğlu'ndan Tayyip Erdoğan'a Efsane Cevap 1.044 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Tokat mitinginde CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu “eleştireceğim” diye tarihi bir gaf yaptı. Davutoğlu, kendisinin kaleme aldığı 'Stratejik Derinlik' isimli kitabı'yla ilgili olarak Kılıçdaroğlu’nun “Özetini okudum” sözlerine yönelik “Hiç kitabın özeti okunur mu? Hafıza özürlü, okuma özürlü” diye çıkış yaptı.Davutoğlu’nun unuttuğu ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da yıllar önce Cüneyt Özdemir ile röportaj yaparken, kitap okuma soruna ilişkin olarak "Bana arkadaşlar kitap özeti getiriyorlar” sözleri oldu.
Beyninin Pekmezini Akıtmak 00:27
Beyninin Pekmezini Akıtmak 442 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki değişik videolar eksilmesin. Beyninin pekmezini akıtmak sozunu somutluga cevırmeye calısan ablamızı izliyoruz
Ask Fm'in Atarlı Ablası 00:20
Ask Fm'in Atarlı Ablası 349 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyorki ask.fm de bir gencimiz diğer bir gencimize atarlanmasın. Yine nadide bir parça olan ''özürlü ben oluorum aabi yhaaaa'' isimli eserle sizleri baş başa bırakıyorum. Not: Kurban bayramınız kutlu ve mutlu olsun. Diğer atarlanmalar... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87975/kendisine-bucuruk-denmesine-isyan-etmek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88218/13-yasindaki-kiza-bucuruk-diyen-gencin-drami http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88603/sicarken-soru-cevaplamak-askfm http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88938/bir-anda-atarlanan-ilkokullu-buna-hakkin-yok http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88338/kadinin-biri-ocakta-yemegi-unutmus-subatta-aklina-gelmis http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/90250/babasi-karate-seyi-olan-kiz-ask-fm http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88873/illimunati-ve-turk-gencligine-etkisi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80475/abi-senin-tipinle-neden-dalga-geciyorlar-kufur-icerir
Erdoğan: Sen Anlamıyorsan Özürlüysen Ben Ne Yapayım 01:35
Erdoğan: Sen Anlamıyorsan Özürlüysen Ben Ne Yapayım 54 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iftar programında konuştu. İsrail'le anlaşmayı savunan Erdoğan, muhalefetin eleştirilerine "Sen anlamıyorsan özürlüysen ben ne yapayım" şeklinde karşılık verdi. Erdoğan’ın sözleri şöyle: "Bazı siyasi partilerin başkanları çıkıp yalan yanlış her şeyi söylüyor. Bunları kimse yutmaz, bunlar yapıldıkça ne yapacaksınız? Şimdi cuma günü gemi kalkıyor gidecek ve bundan sonra bir rutine de bindirilecek. Enerji su bunlar çözüldükçe ne yapacaksınız. Biz şu anda Dışişleri Bakanlığımız imzasını attı, İsrail de attı. "Bizde uluslararası anlaşmaların Meclis’ten geçmesi gerekiyor. Meclis’imizden bunu geçirmek suretiyle anlaşmayı tamamlamış olacağız. Oradan meydan okumanın anlamı ne? “Gelin de bize Meclis’ten anlatın.” Başbakan anlatıyor, ben anlatıyorum, sen anlamıyorsan, özürlüysen ben ne yapayım?"
Delidir Ne Yapsa Yeridir 04:55
Delidir Ne Yapsa Yeridir 195 izlenme - 3 yıl önce ahahahah ne güldüm lan, melankolik bir video olmuş, yanındaki piçlerin dalgası yüzünden üzüldüm biraz,ama çok güldüm ya, hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.
Zihinsel Engellli Vatandaşa Oy Kullandırtmak 03:07
Zihinsel Engellli Vatandaşa Oy Kullandırtmak 100 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler İstanbul-Ünalan İmam Hatip Lisesi 3386 no'lu sandıkdan. Allah'ın sopası yok ama harbi sunlara bir tane indirmesi lazım en sağlamından.
Deli Hatırası 00:45
Deli Hatırası 217 izlenme - 9 yıl önce
Trafik kazası mağduru olmayalım 01:30
Trafik kazası mağduru olmayalım 77 izlenme - 6 yıl önce Trafik kazasında AĞIR ÖZÜRLÜ olan vatandaşlarımızın ikinci tazminat hakları için bizimle irtibata geçebilirler. 0507 926 98 18- 532 310 10 48
Fatih Altaylı'nın Aziz Yıldırıma Hakaret Etmesi 00:51
Fatih Altaylı'nın Aziz Yıldırıma Hakaret Etmesi 4 izlenme - 1 yıl önce Fatih Altaylı, Aziz Yıldırım’a FETÖ soruşturmasından içeri alınan savcıları kulübe kimin döneminde ve neden üye yaptığını sordu.