Hoşgeldiniz!

özyeğin üniversitesi

Call Me Maybe - Özyeğin Üniversitesi 03:09
Call Me Maybe - Özyeğin Üniversitesi 2.387 izlenme - 3 yıl önce Gözü kör olasıca para sen nelere kadirsin, şarkı ve klip bi yana okulun imkanları dikkatimi çekti abiciğim, havuzlar, tenis kortları falanlar felanlar. Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış benim de klavyemi yordu.
Özyeğin Üniversitesi - Problems of Istanbul 11:16
Özyeğin Üniversitesi - Problems of Istanbul 420 izlenme - 3 yıl önce Özyeğin Üniversitesi hazırlık öğrencilerinden Fatih Terim İngilizcesi ile çektikleri İstanbul'un Sorunları adlı videoyu ve dudak ısırtan performanslarını izliyoruz.
Özyeğin Üniversitesi - Dışlanan Öğrenciler 00:44
Özyeğin Üniversitesi - Dışlanan Öğrenciler 285 izlenme - 3 yıl önce Efendim bildiğiniz gibi Call Me Maybe ve We Are Young ile ünlenen Özyeğin Üniversitesi'nin videoları aslında sadece belli bir grubun yaptığı bir çalışmalarmış. Videolarda oynatılmadıklarına sinirlenen büyük ihtimal hazırlık öğrencisi 3 kafadar Anti OzU Movie adında bir oluşuma imza atmışlar. El Kaide görüntülerini aratmayan bu videodaki arkadaşlara başarılar diliyoruz, yolları açık olsun. Call Me Maybe: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/93929/call-me-maybe-ozyegin-universitesi We Are Young: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96457/we-are-young-ozyegin-universitesi
Özyeğin Üniversitesi Berkin Elvan Anması 02:33
Özyeğin Üniversitesi Berkin Elvan Anması 196 izlenme - 3 yıl önce 11 Mart 2014 Salı saat 7.00'de yaşanan acı olay sonrası Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinden birçoğu derslere girmeyip forum alanında toplandı. Berkin Elvan için, adalet için sloganlar atıldı. Öğrenciler tarafından yapılan pankartlar okul duvarlarına asıldı. #BerkinElvanÖlümsüzdür #BerkinElvanOnurumuzdur #KatilPolisHesapVerecek
Defne Koryürek: 02:18
Defne Koryürek: "Lüferi kaybetmek, bütün bu coğrafyayı kaybetmek demek" 182 izlenme - 3 yıl önce Güldürürken yediren videolar için kanalımıza abone olun: http://bit.ly/1MH0ZfU Yemek.com olarak Slow Food’u destekliyoruz. Ekim 2014’te Lüfer Bayramı‘nı beraber kutladık, sonrasında “hangi mevsimde hangi balık yenir” sorusunun cevabını verirken de yine onlardan bahsettik. Ama tabii lüferi sadece boyunu tartışarak koruyamazsınız ya da Slow Food demek sadece lüfer demek değildir. Bunu biz değil, Defne Koryürek söylüyor. Koryürek, Yemek.com‘un basın sponsoru olduğu ve 29-30 Nisan’da yapılacak Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015‘in konuşmacıları arasında. Defne Koryürek, Slow Food’u ve bir lüfer üzerinden coğrafyamız için neler yapabileceğimizi dinlemek isterseniz, Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015’e kayıt olmanızı tavsiye ederiz. Yemek.com ekibi de orada olacak, belki beraber bir kahve içeriz. _ Pratik, Nefis ve Lezzetli Yazılar için: http://bit.ly/1MJPM1I Facebook: http://www.facebook.com/yemekcomm Twitter: http://www.twitter.com/yemekcom Instagram: http://www.instagram.com/yemekcom Video Url'si: http://youtu.be/2E7d08-iSdU İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren... Yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi. Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.
Özyeğin Üniversitesi Tanıtım Filmi (2014) 05:27
Özyeğin Üniversitesi Tanıtım Filmi (2014) 185 izlenme - 3 yıl önce Evettt işte uzun bir aradan sonra yine bir Özyeğin Üniversitesi videosu, ama bu seferki farklı hep öğrencilerinden görmeye alışık olduğumuz üniversiteyi bu sefer yöneticiler öğrenci çekmek için kendilerini ultra modern gösteren bi tanıtım videosu hazırlamışlar. Baya da ikna edici olmuş gibi. bi de siz değerlendirin.
Kemal Demirasal: 02:28
Kemal Demirasal: "Şef olmak, bir orkestrayı yönetmek gibi..." 144 izlenme - 3 yıl önce Güldürürken yediren videolar için kanalımıza abone olun: http://bit.ly/1MH0ZfU İstanbul’un ve Türkiye’nin sevilen ve saygı duyulan şeflerinden Kemal Demirasal, Alancha Restaurant’ın sahibi ve şefi. Alancha’yı ise Alaçatı’dan ve 2015’in başında açıldığı Maslak’tan biliyoruz. Kemal Demirasal’a şef olmanın nasıl bir deneyim olduğunu ve restoran açmak isteyenlerin -sonradan üzülecekleri- hayaller kurmadan önce bilmesi gerekenleri sorduk. Bir de güzel haber verelim. Demirasal, Yemek.com‘un basın sponsoru olduğu Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015‘in konuşmacıları arasında. Kemal Demirasal gibi tecrübeli bir şefin ve restoran sahibinin deneyimlerini birinci ağızdan dinlemek isterseniz Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015’e kayıt olmanızı tavsiye ederiz. Biz de Yemek.com ekibi olarak orada olacağız, belki tanışma fırsatı da buluruz. ;) Katılmak için: http://bit.ly/1xvoxRR İyi seyirler. ________________________________________­_____________ Pratik, Nefis ve Lezzetli Yazılar için: http://bit.ly/1MJPM1I Facebook: http://www.facebook.com/yemekcomm Twitter: http://www.twitter.com/yemekcom Instagram: http://www.instagram.com/yemekcom Video Url'si: http://youtu.be/fRTypw6-jsk Yazı Url'si: http://yemek.com/video-kemal-demirasa... İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren... Yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi. Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.
We Are Young - Özyeğin Üniversitesi 04:07
We Are Young - Özyeğin Üniversitesi 190 izlenme - 5 yıl önce We are young yani biz genciz diyerek bütün olumsuzluklara karşı gülüyorlar.. :))
Tuba Şatana: 02:23
Tuba Şatana: "Yemek için seyahat etmek en keyiflisi..." 96 izlenme - 3 yıl önce Güldürürken yediren videolar için kanalımıza abone olun: http://bit.ly/1MH0ZfU Katılmak için: http://bit.ly/1xvoxRR İyi seyirler. ________________________________________­_____________ Pratik, Nefis ve Lezzetli Yazılar için: http://bit.ly/1MJPM1I Facebook: http://www.facebook.com/yemekcomm Twitter: http://www.twitter.com/yemekcom Instagram: http://www.instagram.com/yemekcom Video Url'si: http://youtu.be/jJttkCeglqA İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren... Yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi. Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.
Ozu - We Are Young 04:07
Ozu - We Are Young 188 izlenme - 5 yıl önce Özyeğin Unıversıty - Ozu Humor (we Are Young)
Mehmet Ateş: 02:05
Mehmet Ateş: "Yemek fotoğrafçılığı 'an' fotoğrafçılığıdır..." 82 izlenme - 3 yıl önce Güldürürken yediren videolar için kanalımıza abone olun: http://bit.ly/1MH0ZfU “Yemek tamamen kendi hareketi olan, kendi doğası olan bir organizma. O yemekteki lezzet unsurunu, insanların iştahını kabartan bir şey ortaya çıkarmak…” Yemek fotoğrafçılığı bir sanat aslında. Kokusuyla, tadıyla ve hatta cızırdamasıyla, fokurdamasıyla yani sesiyle var olan; sadece tat almaya değil, birden fazla duyumuza hitap eden yemek sanatını yalnızca görüntüsüyle anlatmak, yani fotoğrafıyla anlatmak gerçekten çok zor bir iş. Mehmet Ateş Yemek.com olarak işine epey saygı duyduğumuz bir isim ve Türkiye’de sayıları iki elin parmaklarını geçmeyen iyi yemek fotoğrafçıları arasında. Güzel haber ise şu: Mehmet Ateş, Yemek.com‘un basın sponsoru olduğu ve 29-30 Nisan’da yapılacak Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015‘in konuşmacıları arasında. Aranızda yemek fotoğrafçılığına ilgi duyanlar varsa size Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015’e kayıt olmanızı tavsiye ederiz. Biz de Yemek.com ekibi olarak orada olacağız. ;) Katılmak için: http://bit.ly/1xvoxRR İyi seyirler. ________________________________________­_____________ Pratik, Nefis ve Lezzetli Yazılar için: http://bit.ly/1MJPM1I Facebook: http://www.facebook.com/yemekcomm Twitter: http://www.twitter.com/yemekcom Instagram: http://www.instagram.com/yemekcom Video Url'si: http://youtu.be/BLwRi9_Ab_E Yazı Url'si: http://yemek.com/video-mehmet-ates-ye... İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren... Yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi. Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.
Ömürden Sezgin: 02:23
Ömürden Sezgin: "Karadeniz Pidecisi diye gittik, Akçaabatlı çıktı" 66 izlenme - 3 yıl önce Güldürürken yediren videolar için kanalımıza abone olun: http://bit.ly/1MH0ZfU Ömürden Sezgin profesyonel yaşantısı dışında aynı zamanda bir blogger ve keşif insanı. Sonradan Gurmeler isimli çook keyifli bir projeyi yürütüyor. Projenin kendisi hakkında çok detay verip, heyecanını kaçırmayalım. Kısaca “sürekli yemek tadıyorlar, üzerine bir de yorumluyorlar” diyelim: sonradangurmeler.org Ömürden Sezgin, Yemek.com‘un basın sponsoru olduğu ve 29-30 Nisan’da yapılacak Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015‘in konuşmacıları arasında. Bir tadım ve blog projesi nasıl yönetilir sorusunun cevabını merak edenler varsa, Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015’e kayıt olmanızı tavsiye ederiz. Not düşelim, biz de Yemek.com olarak orada olacağız. _ Pratik, Nefis ve Lezzetli Yazılar için: http://bit.ly/1MJPM1I Facebook: http://www.facebook.com/yemekcomm Twitter: http://www.twitter.com/yemekcom Instagram: http://www.instagram.com/yemekcom Video Url'si: http://youtu.be/9tFOCqNZ0O0 İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren... Yemek.com, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi. Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.
Jingle Bells - Özyeğin Üniversitesi 03:05
Jingle Bells - Özyeğin Üniversitesi 71 izlenme - 5 yıl önce Jingle Bells - Özyeğin Üniversitesi
Call Me Maybe - Özyeğin Üniversitesi 03:09
Call Me Maybe - Özyeğin Üniversitesi 52 izlenme - 4 yıl önce Gözü kör olasıca para sen nelere kadirsin, şarkı ve klip bi yana okulun imkanları dikkatimi çekti abiciğim, havuzlar, tenis kortları falanlar felanlar. Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış
startup weekend istanbul 03:42
startup weekend istanbul 62 izlenme - 7 yıl önce startup weekend istanbul
15 Mart 2011 - İhsan Elgin - Özyeğin Üniversitesi 13:59
15 Mart 2011 - İhsan Elgin - Özyeğin Üniversitesi 36 izlenme - 5 yıl önce 15 Mart 2011 - İhsan Elgin - Özyeğin Üniversitesi
25 Aralık 2010 - Prof. Dr. Erhan Erkut - Özyeğin Üniversitesi Rektörü 49:14
25 Aralık 2010 - Prof. Dr. Erhan Erkut - Özyeğin Üniversitesi Rektörü 38 izlenme - 5 yıl önce 25 Aralık 2010 - Prof. Dr. Erhan Erkut - Özyeğin Üniversitesi Rektörü