Hoşgeldiniz!

Pablo Laso

Pablo Laso: 'Fenerbahçe İlk yarıda işi bitirdi' 01:03
Pablo Laso: 'Fenerbahçe İlk yarıda işi bitirdi' 280 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe-Real Madrid karşılaşmasından sonra her iki takımın başantrenörleri ve oyuncuları açıklamalarda bulundu.
 Laso: 02:18
Laso: "Atmosfer çok iyiydi" 68 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, İstanbul'da Fenerbahçe'ye kaybettikleri maçın ardından, "En iyi takımların, en iyi taraftar grupları oluyor" yorumunu yaptı.
Real Madrid Başantrenörü Laso 03:01
Real Madrid Başantrenörü Laso 24 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso'nun açıklamaları Real Madrid'li oyuncu Sergio Rodriguez'in açıklamaları Basketbolda maçın ardından Fenerbahçe Başantrenörü Obradovic: "Biz sonuna kadar motive olduk, konsantrasyonumuz çok iyiydi" "Madrid'de kolay olmayacak, öz güvenimiz yüksek olarak kazanmamız gerekiyor" Real Madrid Başantrenörü Laso: "(Fenerbahçe) fiziksel ve zihinsel olarak ilk yarıda maçı bitirdiler" Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY Avrupa Ligi çeyrek final ikinci maçında Real Madrid'i 100-78 yendikleri maça iyi odaklandıklarını ve galibiyet elde ettiklerini söyledi.
Laso: 03:56
Laso: "Kaybetmeyi düşünmüyorum..." 6 izlenme - 4 yıl önce Fİnal Four'da Olympiakos ile oynayacak Real Madrid'de koç Pablo Laso konuştu.
Pablo Laso: 05:17
Pablo Laso: "İyi Oyun Çıkaramadık" 2 izlenme - 2 yıl önce Pablo Laso: "İyi oyun çıkaramadık"İSTANBUL - Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, Fenerbahçe karşısında iyi oyun oynamadıklarını söyledi.
Pablo Laso: 01:37
Pablo Laso: "Rakibimiz Son Ana Kadar Savaştı" 2 izlenme - 2 yıl önce Pablo Laso: "Rakibimiz son ana kadar savaştı"İSTANBUL - Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, rakibin son ana kadar savaştığını ve şutörleri sayesinde son çeyrekte farkı kapatmak için çabaladıklarını söyledi.
Real Madrid Cephesi, Darüşşafaka Maçı İçin Tedirgin Oldu 01:10
Real Madrid Cephesi, Darüşşafaka Maçı İçin Tedirgin Oldu 2 izlenme - 2 yıl önce Euroleague'de sahasında Darüşşafaka Doğuş'a mağlup olan Real Madrid'de başantrenör Pablo Laso, İstanbul'daki iki maç için tedirgin olduğunu ve korktuğunu itiraf etti.
Pablo Laso: 01:21
Pablo Laso: "Galatasaray İyi Oynadı" 2 izlenme - 2 yıl önce - Pablo Laso: "Galatasaray iyi oynadı"İSTANBUL - Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, Galatasaray'ın iyi oynadığı söyleyerek, galibiyetten dolayı kutladı.
Laso: 02:26
Laso: "F.Bahçe'yi düşünmek için..." 4 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid Koçu Pablo Laso, A.Efes galibiyeti sonrasında konuştu.
Pablo Laso: 02:05
Pablo Laso: "Herkes İyiydi Fakat Takım Oyunu Kazandı" 1 izlenme - 1 yıl önce - Pablo Laso: "Herkes iyiydi fakat takım oyunu kazandı"İSTANBUL - Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, Anadolu Efes'in çok iyi mücadele ettiğini belirterek, "Maçın sonunda biz kazandık.
Pablo Laso: 03:58
Pablo Laso: "Final-Four'da Hayal Kırıklığı Yaşadık" 1 izlenme - 2 yıl önce - Pablo Laso: "Final-Four'da hayal kırıklığı yaşadık"İSTANBUL - Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, takımının bu sezon yaptıkları ile gurur duyduğunu belirterek, THY Euroleague Final-Four'da bu sonuçları aldıkları için hayal kırıklığı yaşadıklarını söyledi.
Pablo Laso: 02:23
Pablo Laso: "Darüşşafaka Doğuş'u Yenmek Çok Zor Oldu" 0 izlenme - 2 yıl önce - Pablo Laso: "Darüşşafaka Doğuş'u yenmek çok zor oldu"İSTANBUL - Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, Darüşşafaka Doğuş'un çok iyi mücadele ettiğini söyleyerek, "Bu akşam da çılgınlar gibi mücadele ettiler.