Hoşgeldiniz!

pabucu

şeytanın pabucu 02:06
şeytanın pabucu 69.362 izlenme - 9 yıl önce fatih ürek'in filmi şeytanın pabucu cuma günü sinemalarda...
Şeytanın pabucu - final fragman 02:19
Şeytanın pabucu - final fragman 13.106 izlenme - 9 yıl önce aralık 2008'de gösterime girecek olan,yönetmenliğini turgut yasalar'ın başrollerini fatih ürek ve aysun kayacı'nın paylaştığı komedi filminin final fragmanı
recep ivedik 2 süper ve çok yeniiii 01:16
recep ivedik 2 süper ve çok yeniiii 10.647 izlenme - 9 yıl önce mutlaka izleyin
Şeytanın pabucu 01:18
Şeytanın pabucu 5.397 izlenme - 9 yıl önce film, yaşlı ablası nebahat ile birlikte yaşayan, zamanını kumarda para kaybederek geçiren burhanın trajikomik hikâyesini anlatıyor. bir sürü sahte kimliğin kol gezdiği, dolandırılan dolandırıcıların bir ipte cambazlık yapmaya kalktığı bir atmosferde geçiyor. tam bir maskeli baloyu andıran bu ortamda filmin kahramanları şeytana pabucunu ters giydirmeye çalışıyorlar.
Şeytanın pabucu - teaser fragman 01:33
Şeytanın pabucu - teaser fragman 4.739 izlenme - 10 yıl önce Aralık 2008’de gösterime girecek olan,yönetmenliğini turgut yasalar’ın başrollerini fatih ürek ve aysun kayacı’nın paylaştığı komedi filminin teaser fragmanı
O Hiç Gelmez 02:11
O Hiç Gelmez 6.013 izlenme - 9 yıl önce www.yalan-asklar.sforum.biz sensiz_--_asla_@hotmail.com
Şaban Pabucu Yarım Film Müziği 01:53
Şaban Pabucu Yarım Film Müziği 443 izlenme - 3 yıl önce Çocukken arkadaşımızı dışarı çağırırken söylerdik bunu, ne kadar da masumduk. Şimdi ise Kemal Abimiz için söyleyelim. Şaban'ın, Ali'nin, Adile Teyze'nin yaşadığı, çocukların oyunlar oynadığı o evde olmak için neler vermezdik. Yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı, senaryosunu Halit Akçatepe ve Aydemir Akbaş'ın yazdığı 1985 yapımı bu güzel filmin müzikleri Cahit Berkay'a aittir.
laptopların pabucu dama, az kaldı :) 01:30
laptopların pabucu dama, az kaldı :) 385 izlenme - 9 yıl önce düşünce süperr yaaa. daha neler görücez
Müzikli Haberturk Protestosu - Taksim Direnişi 03:52
Müzikli Haberturk Protestosu - Taksim Direnişi 71 izlenme - 3 yıl önce Taksim Direnişi; Haberturk protestosu Dunyaya ornek olacak muzikle yapılan protesto mukemmel otesidir. İzleyelim.
Galatasaray Taraftarları: Dursun Pabucu Yarım, Çık Dışarıya Oynayalım 00:11
Galatasaray Taraftarları: Dursun Pabucu Yarım, Çık Dışarıya Oynayalım 6 izlenme - 9 ay önce Galatasaray taraftarları, Sneijder'in takımdan ayrılmasının ardından Florya'ya gitti. Sarı kırmızılılar "Dursun pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım" tezahüratı yaptılar.