Hoşgeldiniz!

paçacı

Birol Paçacı 03:18
Birol Paçacı 497 izlenme - 9 yıl önce başka bİrollar ölmesin
Birol Paçacı 03:12
Birol Paçacı 384 izlenme - 9 yıl önce başka bİrollar ölmesİn arkadaŞlar
Aşk İçin 03:28
Aşk İçin 369 izlenme - 10 yıl önce sevenler İçİn
İnci Çayırlı - Hilmi Yavuz - Gönül Paçacı - Dağınık Sonnet 01:17
İnci Çayırlı - Hilmi Yavuz - Gönül Paçacı - Dağınık Sonnet 172 izlenme - 6 yıl önce
kış ta yayla 01:07
kış ta yayla 89 izlenme - 9 yıl önce kurban bayramı 2.gün yaylaya çıktık
Büyükelçi Mehmet Paçacı Roma'ya Döndü: ?vatikan'dan Beklentilerimiz,... 03:21
Büyükelçi Mehmet Paçacı Roma'ya Döndü: ?vatikan'dan Beklentilerimiz,... 32 izlenme - 2 yıl önce Türkiye-Vatikan ilişkilerinin düzelmesinin ardından Vatikan nezdindeki Büyükelçi Mehmet Paçacı Roma'ya döndü.
Genç İlahiyat - Prof.dr. Ekrem Paçacı - (uludağ Üniversitesi) 01:01:53
Genç İlahiyat - Prof.dr. Ekrem Paçacı - (uludağ Üniversitesi) 30 izlenme - 4 yıl önce Yer: Uludağ Üniversitesi Konu:küreselleşme Konuk: Prof. Dr. Ekrem Paçacı Bölüm: 4. Bölüm Genç İlahiyat Mustafa Cihat'ın Sunumuyla Diyanet Tv'de... Diyanet Tv.
Cengiz Paçacı-Bahtımı Bahtına Karışmaz Sanma (Nihavend)r.g. 04:15
Cengiz Paçacı-Bahtımı Bahtına Karışmaz Sanma (Nihavend)r.g. 4 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Bahtımı Bahtına Karışmaz Sanma İnleyen ruhuma erişmez sanma Kalbimi kalbine kilitledim ben Savurup bir yana atarım sanma * Gel nazlı çiçeğim, gel avut beni Vefasız değilim, unutmam seni Hayalin gözümde eriyorken ben Ellerin diline düşürme beni * Her insan kadere katlanır sanma Fanidir bu Dünya ölümsüz sanma Saklarken mahzende Gonca Gülleri Güneşle kavrulup solacak sanma * Gel nazlı çiçeğim, gel avut beni Vefasız değilim, unutmam seni Hayalin gözümde eriyorken ben Ellerin diline düşürme beni SOLİST: *CENGİZ PAÇACI* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* BESTE: ZÜBEYDE ÖKTEM GÜFTE: ZÜBEYDE ÖKTEM USUL: SOFYAN MAKAM: NİHAVEND
Suat Paçacı: Olcan Gündemimizdeydi Ama Treni Kaçırdı 01:05
Suat Paçacı: Olcan Gündemimizdeydi Ama Treni Kaçırdı 2 izlenme - 2 yıl önce Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Suat Paçacı, Olcan Adın için "Olcan bir zamanlar gündemimizdeydi ama treni kaçırdı." açıklamasını yaptı.