Hoşgeldiniz!

pacific

Pasifik Savaşı Türkçe Altyazılı Fragman 02:21
Pasifik Savaşı Türkçe Altyazılı Fragman 53.114 izlenme - 4 yıl önce Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot (Charlie Hunnam) ve deneyimsiz stajer (Rinko Kikuchi)'dir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır
Pacific Rim: Uprising (2018) Comic-Con Teaser Fragman - Join the Jaeger 01:07
Pacific Rim: Uprising (2018) Comic-Con Teaser Fragman - Join the Jaeger 28 izlenme - 5 saat önce 2018'de gösterime girecek Pacific Rim: Uprising filminin teaser fragmanı. Filmde Scott Eastwood, John Boyega ve Tian Jing oynuyor.
Silkroad 98 Lvl Unıque Pacific 77 Lvl Bow 10:23
Silkroad 98 Lvl Unıque Pacific 77 Lvl Bow 9.685 izlenme - 8 yıl önce medusaya gıtmek ıcın kesılen unıquenların tekı xd
demon shaitan mavii pacific silkroad 09:30
demon shaitan mavii pacific silkroad 8.144 izlenme - 8 yıl önce demon shaitan mavii pacific silkroad
Against The Sun (2015) Fragman 02:02
Against The Sun (2015) Fragman 3.109 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı 2. Dünya Savaşı filmi Against the Sun'ın ilk fragmanı. Filmde Tom Felton, Jake Abel, Garret Dillahunt ve Nadia Parra oynuyorlar. Filmin yönetmeni ve senaristi de Brian Falk.
Silkroad Pacific _w_a_t_s_o_n Uruchi 02:26
Silkroad Pacific _w_a_t_s_o_n Uruchi 4.560 izlenme - 8 yıl önce şansa uruchi:)
Isyutaru Pacific 95 Lvl Nuker Cophook_tr 03:14
Isyutaru Pacific 95 Lvl Nuker Cophook_tr 3.480 izlenme - 8 yıl önce ısyutaru 95 lvl nuker server pacific
Mstf933 91 Glavier Vs 90 Nuker 00:31
Mstf933 91 Glavier Vs 90 Nuker 3.491 izlenme - 8 yıl önce süper 1 pvp
Pasifik Savaşı - Set Çekimleri Kamera Arkası 03:14
Pasifik Savaşı - Set Çekimleri Kamera Arkası 1.856 izlenme - 4 yıl önce Pasifik Savaşı filminin set çekimleri sırasındaki kamera arkası görüntülleri.
Okyanus Ortasında Yanardağ Patlaması (Kavachi) 01:36
Okyanus Ortasında Yanardağ Patlaması (Kavachi) 1.096 izlenme - 2 yıl önce Pasifik okyanusunun ünlü solomon adalarının civarında bulunan ve yıldan yıla faliyette olduğu bilindiği halde ilk kez kayda alınan su altı volkanının ( kavachi ) görüntüleri. Bir çok meraklısına 'denizdeki adalar nasıl oluşuyor?' sorusunun yanıtını ve hatta kıtaların bile oluşma başlagıcını anlatan kısa fakat bir o kadar etkileyici doğa olayıyla sizleri baş başa bırakıyorum. Ben yüksek çözünürlüklü izlemek istiyorum diyenler için; http://youtu.be/Df5466OhRvE detaylı bilgiler; http://en.wikipedia.org/wiki/Kavachi
Pasifik Savaşı - Robot Konsepti Röportaj 04:10
Pasifik Savaşı - Robot Konsepti Röportaj 2.290 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Idris Elba, Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi gibi isimlerin yer aldığı Pasifik Savaşı filminin robotların nasıl ortaya çıktığını anlatan özel video.
Pasifik Savaşı Kamera Arkası 14:37
Pasifik Savaşı Kamera Arkası 1.934 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day, Ron Perlman, Robert Kazinsky, Max Martini, Clifton Collins gibi isimlerin yer aldığı Pasifik Savaşı filminin 14 dakikalık çok özel kamera arkası videosu.
Mutlu Sonlu Silkroad Hikayesi 02:41
Mutlu Sonlu Silkroad Hikayesi 2.770 izlenme - 8 yıl önce infaz_nukerin yaşadığı macera... :)
Moby & The Void Pacific Choir - Are You Lost In The World Like Me 03:15
Moby & The Void Pacific Choir - Are You Lost In The World Like Me 366 izlenme - 9 ay önce Moby & The Void Pacific Choir - Are You Lost In The World Like Me (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyric)_______________________________: Look hard the city is gone Black days and a dying sun Dream a dream of dark lit air Just for a minute you'll find me there So look harder and you'll find Forty ways it leaves us blind I need a better place to burn beside the lines Come on and let me try Are you lost in the world like me? If the systems have failed are you free? All the things are lost can you see? Are you lost in the world like me? Like me So (???) in the city it's dawn Dropping knives and a dying sun Salted love in the dark lit air Just for a minute I'll find you there So look harder and you'll find The forty ways it leaves us blind I need a better way to burn beside the lines Come on and let me try Are you lost in the world like me? If the systems have failed are you free? All the things are lost can you see? Are you lost in the world like me? Like me Are you lost in the world like me? If the systems have failed are you free? All the things are lost can you see? Are you lost in the world like me? Like me (And the systems have failed) (And the systems have failed) (And the systems have failed) (And the systems have failed) (And the systems have failed)
Pasifik Savaşı – Pacific Rim 2013 – 3. Fragmanı 02:37
Pasifik Savaşı – Pacific Rim 2013 – 3. Fragmanı 1.692 izlenme - 4 yıl önce Filmin yönetmeni Guillermo del Toro izleyicilere eşsiz bir bilim kurgu filmi sunmak için Legendary Pictures ile iş birliğine girmiş Idris Elba, Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi’ni de filmin başrollerini paylaşıyorlar. Bir bilim kurgu olan filmde İnsanlık tehdit altındadır uzaylılarla savaşmak için, Jaegers ismi verilen robotları kullanacak ve Kaiju ismi verilen dev yaratıklarla savaşacaklardır…
Pasifik Savaşı - Kaiju ve Jaeger Dövüş Sahnesi 01:11
Pasifik Savaşı - Kaiju ve Jaeger Dövüş Sahnesi 1.526 izlenme - 4 yıl önce Guillermo del Toro'nun bilim kurgu filmi olan Pasifik Savaşı filminin Kaiju (yaratık) ve Jaeger (robot) dövüş sahnesi.
Silkroad Pacific 02:00
Silkroad Pacific 1.368 izlenme - 8 yıl önce silkroad pacific watson unıquenlar
Silkroad Cerberus 01:13
Silkroad Cerberus 2.185 izlenme - 8 yıl önce 85+7 glavie phy 81 mag. 70 critical 10
Pasifik Savaşı - Saldırı Altında Özel Kamera Arkası Video 03:39
Pasifik Savaşı - Saldırı Altında Özel Kamera Arkası Video 1.558 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Idris Elba, Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi gibi isimlerin yer aldığı Pasifik Savaşı filminin Saldırı Altında isimli özel kamera arkası videosu.
Pacific Rim Fragman (2013) Türkçe Altyazılı 02:19
Pacific Rim Fragman (2013) Türkçe Altyazılı 945 izlenme - 5 yıl önce Pacific Rim (2013) filmi 19 temmuz 2013 cuma günü gösterime giriyor... Yapım:2013 - ABD Tür:Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim, Macera Süre:137 dakika Yönetmen:Guillermo del Toro Oyuncular:Charlie Hunnam,Ron Perlman,Idris Elba,Charlie Day,Rinko Kikuchi,Clifton Collins Jr.,Heather Doerksen,Burn Gorman,Robert Maillet,Brad William Henke,Max Martini,Jake Goodman,Robert Kazinsky,Diego Klattenhoff
Pasifik Savaşı - Robot Seti Kamera Arkası 03:48
Pasifik Savaşı - Robot Seti Kamera Arkası 816 izlenme - 4 yıl önce Pasifik Rim filminin robot setiden çekilen ve oyucularla birlikte yönetmenle yapılan özel video.
Pasifik Savaşı - Pacific Rim (Filmden Sahneler) 02:44
Pasifik Savaşı - Pacific Rim (Filmden Sahneler) 730 izlenme - 4 yıl önce Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca büyük bir savaş başlar, özel bir silâh üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar beyin gücüyle yönetilir ama onlar bile Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot ve deneyimsiz stajerdir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.
200 milyon $’lık dizi: the pacific sualtı 00:56
200 milyon $’lık dizi: the pacific sualtı 1.325 izlenme - 7 yıl önce
Captin İvy Pacific Char Mavii 01:06
Captin İvy Pacific Char Mavii 1.164 izlenme - 8 yıl önce
SİNEMASKOP_BÖLÜM 94_PASİFİK SAVAŞI_ROBOT FİLMLERİ_KANAL 35 01:01:58
SİNEMASKOP_BÖLÜM 94_PASİFİK SAVAŞI_ROBOT FİLMLERİ_KANAL 35 574 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Pacific Rim / Pasifik Savaşı / Altyazılı Fragman 02:21
Pacific Rim / Pasifik Savaşı / Altyazılı Fragman 839 izlenme - 4 yıl önce Ünlü yapımcı ve yönetmen Guillermo del Toro, "Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures PASİFİK SAVAŞI" filmini sunar. Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot (Charlie Hunnam) ve deneyimsiz stajer (Rinko Kikuchi)'dir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır Senaryosunu Travis Beacham'ın yazdığı film Oscar® adayı Guillermo del Toro ("Pan's Labyrinth") tarafından yönetildi. Yapımcılığını Thomas Tull, Jon Jashni ve Mary Parent'in üstlendiği filmin baş yapımcısı Callum Greene. Filmde Charlie Hunnam (TV's "Sons of Anarchy"), Idris Elba ("Thor"), Rinko Kikuchi ("The Brothers Bloom"), Charlie Day ("Horrible Bosses"), ve Ron Perlman ("Hellboy" serisi) rol alıyorlar. Oyuncu kadrosunda ayrıca Max Martini, Robert Kazinsky, Clifton Collins, Jr., Burn Gorman, Larry Joe Campbell, Diego Klattenhoff, ve Brad William Henke de bulunuyor. Del Toro'ya sahne arkasında Akademi Ödüllü görüntü yönetmeni Guillermo Navarro, yapım tasarımcısı Andrew Neskoromny, editör Peter Amundson, ve kostüm tasarımcısı Kate Hawley eşlik ediyorlar. 2013 yazında gösterime girecek "Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures PASİFİK SAVAŞI" bir Warner Bros Entertainment şirketi olan Warner Bros Pictures tarafından dağıtılacaktır. Filmin, Türkiye vizyon tarihi¸ 19 Temmuz 2013'tür.
The Pacific Fragman 01:31
The Pacific Fragman 279 izlenme - 3 yıl önce II.Dünya savaşında 3 Amerikan savaş gemisinin Pasifik Okyanusu'nda Japonlarla mücadelesini konu alan kısa metrajlı film.Süre 20 dk.
Evildead İvy Quest 02:24
Evildead İvy Quest 748 izlenme - 8 yıl önce evildead ivy quest. teşekkürler glavier_tr , terap1,luz1fer , vampire_love, _king_spear_
Pasifik Savaşı TV Fragman 00:32
Pasifik Savaşı TV Fragman 504 izlenme - 4 yıl önce Pasifik Savaşı (Pacific Rim) filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
pacific yeti damage 18 k :) _spy_girl 00:48
pacific yeti damage 18 k :) _spy_girl 644 izlenme - 9 yıl önce