Hoşgeldiniz!

Paganini

Fazıl Say - Paganini Varyasyonu 07:13
Fazıl Say - Paganini Varyasyonu 4.806 izlenme - 2 yıl önce Şimdi nefeslerinizi tutunuz,geriye yaslanınız ve rahatlayınız.Fazıl Say yine coşturmuş. Keşke Fazıl Say gibi nice sanatçılarımız olsa.Sizleri kendisiyle baş başa bırakıyorum.
Caprice 24 Heavy Metal Versiyon 04:27
Caprice 24 Heavy Metal Versiyon 14.557 izlenme - 11 yıl önce Caprice 24 Heavy metal versiyon
Fazıl Say - Paganini Variationen (Jazz) 07:13
Fazıl Say - Paganini Variationen (Jazz) 2.361 izlenme - 4 yıl önce Fazıl Say - Paganini Variationen (Jazz)
Paganini - Variationen Fazıl Say 07:13
Paganini - Variationen Fazıl Say 3.171 izlenme - 4 yıl önce hr-Sinfoniekonzert Alte Oper Frankfurt, 18. Januar 2013 Website: http://www.hr-sinfonieorchester.de Facebook: http://www.facebook.com/hrsinfonieorchester
Yüz İfadesi ile Keman Konseri 02:45
Yüz İfadesi ile Keman Konseri 504 izlenme - 3 yıl önce Paganini nin keman melodisini yüz ifadesi ile gerçekleştiren arkadaşımıza ait videodur.
paganini caprice no 24 01:50
paganini caprice no 24 701 izlenme - 8 yıl önce 140 metronomda paganini caprice no 24
ana vidovic - grande sonata de paganini - allegro risoluto 05:45
ana vidovic - grande sonata de paganini - allegro risoluto 368 izlenme - 6 yıl önce en su primer dvd ana vıdovıc guıtar vırtuoso la guitarrista presenta la grande sonata de niccol paganini.
paganini trio avec burhan öçal - jazzmix festival  istanbul 2010 fragm. 2 06:26
paganini trio avec burhan öçal - jazzmix festival istanbul 2010 fragm. 2 313 izlenme - 6 yıl önce
Jascha Heifetz - Kapris No. 24 (N. Paganini) 05:41
Jascha Heifetz - Kapris No. 24 (N. Paganini) 195 izlenme - 3 yıl önce Klasik Batı Müziği'nde 19.yüzyıl, nam-ı diğer "Romantik Dönem" bir dahiler çağıdır. Chopin, Brahms, Verdi, Berlioz, Mendelssohn, Liszt, Çaykovski, Dvorak, Strausslar, Sarasate ve daha niceleri... Piyanonun parladığı bu çağda, keman denince en öne çıkan isimlerin başında ise şüphesiz Paganini gelir. En azından ben öyle sayıyorum. İşte burada dinleyeceğiniz de, o meşhur Paganini'nin, solo keman için yazdığı, doğru dürüst çalması her yiğidin harcı olmayan 24 Kapris'inden 24.'sü... Muhtemelen bu pek çoğunuzun öyle ya da böyle bir şekilde kulağına çalınan bir melodi... Evet, Paganini'yi hakkıyla çalmak, hem yürek hem bilek ister. Itzhak Perlman, çağdaş virtüözler arasında, 24 Kapris'in en fazla hakkını veren isim belki. Ama bir de bu dünyayı aşan, hem çalarken kendini, hem de dinleyicilerini başka alemlere götürenler var. Yine bence, 20. yüzyılın en büyük keman virtüözü olan Jascha Heifetz gibi... Besteci kıskandıracak virtüözdür Heifetz. Ha, durup dururken nereden çıktı bu videoyu paylaşmak? Ne bileyim, savaştı, bağırış çağırıştı, bombaydı, mayındı, Hillary Clinton'du, tezkereydi falan derken içim sıkıştı bir iyi. Dedim yaşamın güzel olduğunu, hüznün bile neşeyle ne denli iç içe geçmesi gerektiğini, hep tasa, hep kasavetin insanı boğacağını yeniden hatırlamaya ihtiyacım var... Belki başkalarının da vardır. Ah, Paganini'ler, Heifetz'ler de olmasa nice olurdu halimiz? TRT 2 iyi ki vardın; belki başka türlü ömür billah adını bilmeyeceğimiz müzisyenleri sevdirdin. İyi ama şimdi ne demeye varsın?
PAGAGNINI'DEN MESAJ VAR! A MESSAGE FROM PAGAGNINI! 01:09
PAGAGNINI'DEN MESAJ VAR! A MESSAGE FROM PAGAGNINI! 148 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/pasionturca2011 https://www.facebook.com/pasion.turca "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.www.www.www.www.izlesene.com/pasionturca kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Paganini - Caprice No. 24 (Hilary Hahn) 04:30
Paganini - Caprice No. 24 (Hilary Hahn) 132 izlenme - 2 yıl önce Niccolò Paganini İtalyan besteci ve keman virtüözüdür. Kendisinin en beğenilen eserlerinden birini Hilary Hahn icrasıyla dinliyoruz efendim.
Marat - Paganini  02:40
Marat - Paganini 61 izlenme - 2 yıl önce Marat - Paganini (Prod by Frank Flames) (Yepyeni Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): Yeah Tohle je Marat, Frank Flames Bouch Money Gang, Marat, Frank Flames Yeah Tohle je Marat, Frank Flames Bouch Money Gang, Marat, Frank Flames (Tohle je Marat, Frank Flames) (Bouch Money Gang, Marat, Frank Flames) (Yeah) (Tohle je Marat, Frank Flames) (Bouch Money Gang, Marat, Frank Flames) Jsem Paganini Jsem Paganini Jsem Claude Monet, slavnej pío Lekníny ádnej letní hit, ádnej, ádnej letní shit Udlej panini, bitch, vem si legíny Mám legie jak Kaligula orgie Jsem nesmrtelnej po smrti jak mumie Jsem smrtelník, kehkej jak unie Jsem krupiér, podlám t Vrátím ti Rupie Nesmrdím politikou jak partie Strte si do prdele vaše sliby, nechci je Miluju, kdy venku prší tak e chie Mohl bych mít všechny ty bitches Jsem Jean Pierre Skrytá energie, jak magma ve m je A mj rap zapálí msto jako Pompeje Piju Bombay a letím do Bombaje Kdy párty je mj rap stage rozbije Real rap, ne keci, ádná Narnie Marn je kdy m nula na netu hatuje Mj rap je mj rukopis, ádná kopie Dej mi je Sápu se jak zombie Yeah Tohle je Marat, Frank Flames Bouch Money Gang, Marat, Frank Flames Yeah Tohle je Marat, Frank Flames En yeni müzikler ve klipler için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya Marat - Paganini (Prod by Frank Flames) OFFICIAL VIDEO Bouch Money Gang, Marat, Frank Flamesalbum MARS vychází v záí 2015 na Hypno808 mixtape SLEEPWALKER coming soon BMKG2 coming soon
Paghanini Caprise No.10 01:01
Paghanini Caprise No.10 106 izlenme - 9 yıl önce caprise no.10 u gitarımla yorumladım umarım beğenirsiniz...