Hoşgeldiniz!

pakistan

Bu Motosikletli Tam Bir Çılgın 01:24
Bu Motosikletli Tam Bir Çılgın 192.835 izlenme - 5 yıl önce Pakistan'lı gencin çılgınlığı...
Oğlum Bak Git Pakistan Versiyonu 00:36
Oğlum Bak Git Pakistan Versiyonu 187.067 izlenme - 4 yıl önce Oğlum Bak Git Pakistan Versiyonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Ucuz Hamburgeri 03:51
Dünyanın En Ucuz Hamburgeri 3.433 izlenme - 2 ay önce Pakistan'a ait olan sokak lezzetlerinden biri sadece 0.20 dolar olan bu hamburger dünyanın en ucuz hamburgeri olmuş arkadaşlar.Ortamın boklu olmasına takılmayın iyi seyirler
Yanlış Kişiden Çıkan Şeytan Ortalığı Karıştırdı 01:16
Yanlış Kişiden Çıkan Şeytan Ortalığı Karıştırdı 3.680 izlenme - 2 ay önce Pakistan’daki şeytan çıkarma ayini izleyenleri güldürdü.. Büyük bir ciddiyetle karşısındaki kişinin içinden“kötü ruhu” arındırmaya çalışan kişi, farklı bir şekilde başarılı oldu. Zira yanlarına gelen diğer kişiler arasından yeşil gömlekli olan, seans kendisine uygulanmadığı halde birden tuhaf hareketler yapmaya başladı ve diğerlerinin üstüne uçtu! Bu komik anlar kameralara böyle yansıdı.
Bir Trende Tam 10 Binden Fazla Yolcu 09:21
Bir Trende Tam 10 Binden Fazla Yolcu 3.261 izlenme - 3 ay önce Tabi ki burası neresi dünyanın göte deliği hindistan umarım öledir(pakistanda olabilir) leş insanlar leş toplum amk. yürürümde o amk trenine bilmem acaba her seferde kaç kişi telef oluyor.
Güneş Işığında Yemek Pişirmek - Pakistan 00:39
Güneş Işığında Yemek Pişirmek - Pakistan 2.550 izlenme - 2 ay önce Aşırı sıcakları fırsata çeviren pakistanlı abimiz, Yaptığı muhteşem sistemle hayatını kolaylaştırıyor. Hiç uzatmadan sizleri görüntülerle başbaşa bırakıyorum.
Mucizevi Kurtuluş! 01:25
Mucizevi Kurtuluş! 4.169 izlenme - 7 ay önce Pakistan'da raylarda yatan bir kadının üzerinden tren geçti. Olayı korku dolu gözlerle izleyen insanların gözleri önünde kadın, olaydan yara dahi almadan kurtuldu.
Pakistan'da Sünnet Düğünü 02:43
Pakistan'da Sünnet Düğünü 14.795 izlenme - 2 yıl önce Anladığım kadarıyla iki abimiz için eğlenceli, zaman zaman surpizlerin yaşandığı, iki güzel bayanın da renk kattığı sünnet düğünü yapıyorlar.
Dişleriyle Altı Tuğla Kaldıran Pakistanlı Adam 01:21
Dişleriyle Altı Tuğla Kaldıran Pakistanlı Adam 725 izlenme - 1 ay önce Pakistan'dan gelen bir adamın videosu, sadece dişlerini kullanarak bir kerede altı tuğla kaldırdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Hızlı Hırsızlığını Yapan Pakistanlı 01:03
Dünyanın En Hızlı Hırsızlığını Yapan Pakistanlı 3.669 izlenme - 10 ay önce Efendim görüntüler pakistan'dan. Motoruyla çarşıdan geçmekte olan elaman, kavga çıkacağını anladığı bölgede kim varsa, soyup soğana çeviriyor. Hiç lafı dolandırmadan cepci elemanın görüntülerine şahit oluyoruz.
pakistan kolbastı 03:06
pakistan kolbastı 22.532 izlenme - 7 yıl önce pakistan kolbastı
 Pakistan’daki şiddetli deprem kamerada 01:33
Pakistan’daki şiddetli deprem kamerada 11.877 izlenme - 4 yıl önce 150’den fazla kişinin hayatını kaybettiği 7.8 şiddetindeki deprem anı böyle kaydedildi.
Yapımı İçin Gündüz Başlayıp Gece Bitirilen 500 Kişilk Tavuk Biryani 33:29
Yapımı İçin Gündüz Başlayıp Gece Bitirilen 500 Kişilk Tavuk Biryani 2.248 izlenme - 5 ay önce
Nasıl Kaza Yapmıyorlar! 00:33
Nasıl Kaza Yapmıyorlar! 29.947 izlenme - 9 yıl önce kaza yapmamak daha zor
Pakistan Sokak Yemekleri - Saddam'ın Burger Noktası 10:57
Pakistan Sokak Yemekleri - Saddam'ın Burger Noktası 4.884 izlenme - 1 yıl önce Site ahalisi olarak en sevdiğimiz kategorilerden biri olan Orta Doğu Sokak yemeklerinde bugün Saddam'ın Burger Noktasına konuk oluyoruz. Korna, yumurta ve bol yağın eksik olmadığı videoda, Saddam'ın özel burgerinin yapılışını görebilirsiniz.
Gözlerini Yuvasından Çıkaran Pakistanlı Çocuk 02:57
Gözlerini Yuvasından Çıkaran Pakistanlı Çocuk 4.104 izlenme - 8 ay önce Pakistan'da herkes tarafından tanınan ve guinness rekorlar kitabına giren Pakistan asıllı bu çocuğu izlerken sizin de gözleriniz yuvasından çıkacak :)
Kanının Son Damlasına Kadar Görevini Yerine Getiren Araba 00:30
Kanının Son Damlasına Kadar Görevini Yerine Getiren Araba 3.361 izlenme - 1 yıl önce Pakistan'da araba demekte zorlandığım görüntüde herşeye rağmen kendine düşen görevi yerine getiren aleti ne yazık ki izliyoruz efendim.
Pakistanlı Gençlerden Ev Yapımı Helikopter 01:00
Pakistanlı Gençlerden Ev Yapımı Helikopter 5.933 izlenme - 2 yıl önce Pakistan'da yaşayan gençlerin üretmiş olduğu ev yapımı helikopter görenleri şaşkına çeviriyor. Gençler gerçekten çok başarılı.
Pakistan Balık Lokantası 04:36
Pakistan Balık Lokantası 4.284 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar pakistandan bir sokak lezzeti videosu.Araba sesi,açık hava,kap kacağın durumu,oturarak ve rahat çalışan abimizde var.bu hijyenik Balık lokantasında hem porsiyon hemde paket servis mevcuttur.
Pakistan'ın Trans Modeli Şiddete Karşı 02:03
Pakistan'ın Trans Modeli Şiddete Karşı 2.064 izlenme - 6 ay önce Türkiye'den daha özgür bir ülke olan Pakistan'ın ilk transseksüel modeli Kami Sid, fotoğraf serisiyle transseksüellere yönelik artan şiddet ve tacize dikkat çekmeyi hedefliyor. Pakistan Şeriat Kurulu, Pakistanlı trans erkek ve trans kadınların çeşitli haklara sahip olması gerektiğini belirten bir fetva yayınladı. Müftüler, yayınladıkları fetva ile trans erkek ve trans kadınların evlenmelerinin önünde İslami kurallara göre bir yasak olmadığını; Pakistan devletinin transların haklarını korumaya alması gerektiğini ve ayrımcılığın günah olduğunu belirterek bu kişilerin sosyal ve toplumsal baskı görmemesi için tavsiyede bulundu. Grubun lideri Ziya ül Hak Nakşibendi, “Hijralar da İslam tarafından kendilerine tanınan bazı haklara sahipler. Bu fetva ile toplumu onlarında da evlenebileceği konusunda bilgilendirmek istedik” ifadelerini kullandı. Nakşibendi yaptığı açıklamada ise “Trans erkek ve trans kadınlara karşı sesini yükseltmek, onlarla dalga geçmek, onlarla alay etmek, ayrımcılık uygulamak ya da Allah’ın yarattığına karşı çıktıları sonucuna varıldığı için onların aşağı seviyede olduğuna inanmak doğru değil” dedi. Öte yandan fetvada sadece karşı cinsteki trans erkeklerin ve trans kadınların evlenmesine onay verildi. “Vücudunda erkeklik izi olan translar ile vücudunda kadınlık izi olan transların evlenmesine izin verilebilir” denilen açıklamada trans olmayan kadın ve trans olmayan erkeklerin de cinsiyetini değiştirenlerle evlenebileceği kaydedildi.
Pakistan Askeri Çiftleşme Dansı 03:11
Pakistan Askeri Çiftleşme Dansı 2.963 izlenme - 12 ay önce Hint-Pakistan sınırında, sınır açılıp kapanırken her iki tarafın da bir birine ustunluk gostermek icin sergiledikleri dans. Kuslarin ciftlesme dansina benzeyen bu seramoni geleneksel bir rituel halini almis, dans eden askerler yuksek derecede ayak ve sirt agrilari cekmektelermis..
Pakistan'da Lunaparkta Patlama 01:02
Pakistan'da Lunaparkta Patlama 6.148 izlenme - 1 yıl önce Pakistan'da lunaparka intihar saldırısı: Çoğu çocuk ve kadın en az 65 ölü: Pakistan’nın Pencap eyaletinin başkenti Lahor'da daha çok kadın ve çocukların gittiği bir lunaparkta düzenlenen intihar saldırısında, ölü sayısı artıyor. Saldırıda en az 65 kişinin öldüğü bildirildi. Pakistan polisi, saldırganın Lahor'un güneybatısındaki Gülşen-i İkbal Parkı'nda çocukların oyun oynadıkları bölgeye gelerek üzerindeki bombayı patlattığını açıkladı. Polis sözcüsü tarafından yapılan açıklamada bombalı saldırıda, 65 kişinin hayatını kaybettiği, 280'den fazla kişinin de yaralandığı bildirildi. Ölü ve yaralıların çoğunun çocuk ve kadın olduğu bildirildi. Bir görgü tanığı patlama sonrası parkta tam bir kaos yaşandığını ve izdiham çıktığını söyledi. İntihar saldırısında, Paskalya tatilini çocuklarıyla dışarda geçiren Hristiyan ailelerin hedef alınmış olabileceği belirtiliyor. Saldırıyı şu ana kadar üstlenen olmadı. Olay yerinde inceleme yapan bomba uzmanları da canlı bomba saldırısında 8 kilogram patlayıcı madde kullanıldığının tahmin edildiği bilgisini verdi. Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, saldırıyı kınadı. Pakistan hükümeti saldırı sonrası üç gün yas ilan etti.
Bir Çocuğun Gözünden Keşmir Gerilimi - Bbc Türkçe 03:29
Bir Çocuğun Gözünden Keşmir Gerilimi - Bbc Türkçe 834 izlenme - 4 ay önce Hindistan ve Pakistan arasında yıllardır soruna neden olan Keşmir Vadisi'ndeki çocuklar, geçen yılki çatışmalarda arkadaşlarını kaybetti, okullar 7 ay boyunca kapalı kaldı. Keşmirli bir çocuğun gözünden çatışma bölgesinde yaşam... Video: Shalu Yadav ve Neha Sharma
Kaza Yapan Kola Kamyonunu Yağmalamak - Pakistan 01:33
Kaza Yapan Kola Kamyonunu Yağmalamak - Pakistan 4.736 izlenme - 2 yıl önce Pakistan'da kaza yapan kola kamyonunu seri bir şekilde boşaltmışlar.Kolalar kapanın elinde kalmış.
Osmanlı Tokadını Tatmamış Pakistanlı Tokat Güreşçileri 02:39
Osmanlı Tokadını Tatmamış Pakistanlı Tokat Güreşçileri 5.694 izlenme - 2 yıl önce Birbirlerini döverek tokta manyağı yapan Pakistan ülkesine ait tokatlama sporu. Türkiyede olsa karakolda biterdi yorumlarını şimdiden görür gibiyim fakat bu geleneksel bir dövüş sporu.
benazir butto'ya suikast 01:25
benazir butto'ya suikast 15.740 izlenme - 10 yıl önce suikast sonucu öldürülen benazir butto'nun son görüntüleri ve suikast anı
Komandoyu Canlı Hedef Yaptılar 00:55
Komandoyu Canlı Hedef Yaptılar 6.315 izlenme - 5 yıl önce Pakistanlı Komandolar, Eğitimleri Sırasında Nişancılık Yeteneklerini Sergilemek İçin Canlı Hedef Tahtası Kullanıyor.
12 Yaşında Özgürlük Savaşçısı - Iqbal Masih Kimdir? 04:39
12 Yaşında Özgürlük Savaşçısı - Iqbal Masih Kimdir? 1.156 izlenme - 6 ay önce Muhteşem ve çok zorlu bir hayat hikayesine sahip, aynı zamanda çok kısa bir hayata sahip Iqbal Masih hakkında bir video. Furkan Kardeş, bu videoyu yaymak istedim. Senden çok özür dileyerek.
Pakistanlı Dedeyle Motor Üstünde Sabah Egzersizi 00:36
Pakistanlı Dedeyle Motor Üstünde Sabah Egzersizi 4.889 izlenme - 3 yıl önce Pakistan'da motoruyla trafikte ilerleyen dedemiz bir yandan motor tepesinde esneme ve germe hareketleriyle sabah egzersizini yapmayı ihmal etmiyor.Kendinden emin sürüşüyle rahat bir şekilde sporunu yapan dede belli ki eski motorculardan.
Hindistan'ın Sömürgeleştirilme Süreci (1498-2015) 02:39
Hindistan'ın Sömürgeleştirilme Süreci (1498-2015) 1.558 izlenme - 9 ay önce Bu videomuzda, Hindistan ve civarının (Pakistan, Bangladeş,Myanmar, Nepal, Afganistan, Uyguristan,Tibet,vb) bölgelerin sömürgeleştirmesin harita üzerinde görüyoruz. Bu ülkelerden Hindistan,Pakistan ve Bangladeş halen İngiliz milletler topluluğuna (İngilizce: Commonwealth of Nations) üyedir