Hoşgeldiniz!

pakistanlı

Dişleriyle Altı Tuğla Kaldıran Pakistanlı Adam 01:21
Dişleriyle Altı Tuğla Kaldıran Pakistanlı Adam 726 izlenme - 1 ay önce Pakistan'dan gelen bir adamın videosu, sadece dişlerini kullanarak bir kerede altı tuğla kaldırdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gözlerini Yuvasından Çıkaran Pakistanlı Çocuk 02:57
Gözlerini Yuvasından Çıkaran Pakistanlı Çocuk 4.106 izlenme - 8 ay önce Pakistan'da herkes tarafından tanınan ve guinness rekorlar kitabına giren Pakistan asıllı bu çocuğu izlerken sizin de gözleriniz yuvasından çıkacak :)
Pakistanlı Dev Göz Çocuk 00:48
Pakistanlı Dev Göz Çocuk 1.275 izlenme - 6 ay önce 14 yaşındaki pakistanlı velet enteresan bir göz yapısına sahip izleyip görüyoruz.Gece dışarda görsem ödüm bokuma karışır.
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 00:56
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 2.305 izlenme - 2 yıl önce Yapılan ilk denemede emeği geçen herkesi biçmeyen pervaneyi alkışlıyorum.
Pakistanlı Boksör İsrailli Rakibine Acımadı 01:50
Pakistanlı Boksör İsrailli Rakibine Acımadı 1.714 izlenme - 2 yıl önce Pakistanlı boksör Amir Khan, İsrailli boksör Dimitriy Salita'yı böyle yendi. Art arda vurduğu yumruklarla rakibine deliye çeviren Amir Khan, adeta İsrailli boksörle kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı. İzlerken keyif alacaksınız.. Kaynak: http://www.mihraphaber.com
Ahmet Kayanın Yaşayan Sesi Arsalan Naseer  'giderim' 04:35
Ahmet Kayanın Yaşayan Sesi Arsalan Naseer 'giderim' 1.919 izlenme - 5 yıl önce Ahmet kayanın Yaşayan Sesi Arsalan Naseer 'Giderim'
Parabolik Güneş Kolektörüyle Yemek Pişiren Pakistanlı  00:39
Parabolik Güneş Kolektörüyle Yemek Pişiren Pakistanlı 61 izlenme - 2 ay önce Aşırı sıcakları iyi değerlendiren Pakistanlı adamın kurduğu düzenekte pişirişini izlicez
4 Pakistanlıyı Kaçırıp Fidye İsteyen Çete Çökertildi 01:32
4 Pakistanlıyı Kaçırıp Fidye İsteyen Çete Çökertildi 57 izlenme - 2 ay önce İstanbul'a gelen 4 Pakistanlı'yı iş bulma vaadiyle kaçırarak, işkence edip ailelerinden hayatları karşılığında 120 bin Euro fidye isteyen Afgan çete çökertildi.
 Yanlış Kişinin İçindeki Cini Çıkartan Pakistanlı Cinci Hoca 00:59
Yanlış Kişinin İçindeki Cini Çıkartan Pakistanlı Cinci Hoca 48 izlenme - 2 ay önce İçinde cin olduğuna inanılan bir vatandaş seansa alınıyor, gerekli dua ve cin çıkarma ritüelleri yerine getiriliyor fakat bi terslik var; olaydan etkilenen kişi farklı bir pakistanlı oluyor ve olaylar gelişiyor.Olay Pakistan'da zuhur ediyor.
Pakistanlı Ahmet Kaya - Kafama Sıkar Giderim 04:36
Pakistanlı Ahmet Kaya - Kafama Sıkar Giderim 321 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası Türkçe Derneği Olimpiyatları'nın Pakistan finalinde yarışan Arsalan Naseer, Ahmet Kaya'nın Giderim adlı parçasını söyleyerek yarışmaya adeta damga vurdu. Ses tonu Ahmet Kaya'ya çok yakın olan Naseer'i dinleyenler 'Ahmet Kaya ölmedi, Pakistan'da yaşıyor' demekten kendini alamıyor. Pakistanlı Arsalan Naseer bu parçası ile birinciliği hedefliyor.
Arnavutköy'de, Pakistanlıları Kaçırıp Fidye İsteyen Afgan Uyruklu Çete Çökertildi 02:18
Arnavutköy'de, Pakistanlıları Kaçırıp Fidye İsteyen Afgan Uyruklu Çete Çökertildi 7 izlenme - 2 ay önce Arnavutköy'de, Pakistanlıları kaçırıp fidye isteyen Afgan uyruklu çete çökertildiİSTANBUL - İstanbul'da yurda kaçak yollarla giren 4 Pakistanlı kişiyi iş bulma ümidi ile kandırın Afgan uyruklu çete çökertilerek tutuklandı.
Pakistanlı Ahmet Kaya - Türkçe Öğrenme Hikayesi 04:34
Pakistanlı Ahmet Kaya - Türkçe Öğrenme Hikayesi 52 izlenme - 2 yıl önce Onu herkes Pakistanlı Ahmet Kaya olarak tanıdı. Ahmet Kaya'nın 'Giderim' adlı şarkısını seslendirerek 10. Türkçe Olimpiyatları'na damgasını vuran yarışmacılardan birisi oldu. Pakistan'ın Peşaver şehrindeki Pak-Türk Koleji öğrencilerinden 15 yaşındaki Arsalan Naseer'den bahsediyoruz. Peşaver şehrine 3,5 saat mesafedeki bir köyde yaşarken babasının teklifiyle bu okulda yatılı okumayı kabul eden Arsalan'ın sahne dışındaki yaşamından görüntülerle tanışıyoruz. Ev hanımı bir anne ile turizmci bir babanın 14 çocuğundan birisi olan Arsalan Naseer, belgesel tadındaki bir kısa filmin başrol oyuncusu olarak karşımızda...Pakistanlı Ahmet Kaya'nın köyünü ve Türkçe öğrenme hikayesini merak edenler bu filmi mutlaka izlemeli...
Pakistanlı Baha Olmak 01:15
Pakistanlı Baha Olmak 50 izlenme - 2 yıl önce Pakistanlı Baha'nın yaptığı müzik türü biraz farklı aslında! Sanatın icra edildiği bir başka mecra bu.Sanatını bazen bir tabak yemek karşılığında içinden geldiği ortamlarda layıkıyla yerine getirir ve sonra oradan çevredekilerce neşe içinde uğurlanır. En beğendiğim performansını sizin için paylaştım. İyi seyirler.
 Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı 02:29
Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı 28 izlenme - 1 yıl önce Sokak lezzetlerine meraklı ve bu konuda hayli araştırma yapan biri olarak beni en çok etkileyen işletme sahibidir. yani nedir bu videonun büyüsü inanın bilmiyorum. 8 yıl ingiltere'de okumuş ve büyük bir şirkette müdürlük yapan koskoca adam dün itiraf etti. bazı geceler yatağa uzanıp hipnotize olmuş gibi izliyormuş bu vasat videoyu. ben ise 2 yıldır bakıyorum arada bir.
Pakistanlı Senin De Din Kardeşin 04:14
Pakistanlı Senin De Din Kardeşin 117 izlenme - 7 yıl önce pakistanlı senin de din kardeşin [hq]
Kafası Bozulan Pakistanlı Muhabir 00:28
Kafası Bozulan Pakistanlı Muhabir 76 izlenme - 4 yıl önce Muhabirin çileden çıktığı anlar.