Hoşgeldiniz!

Pakistanlı Videoları

Pakistanlı Dev Göz Çocuk 00:48
Pakistanlı Dev Göz Çocuk 1.264 izlenme - 2 ay önce 14 yaşındaki pakistanlı velet enteresan bir göz yapısına sahip izleyip görüyoruz.Gece dışarda görsem ödüm bokuma karışır.
Gözlerini Yuvasından Çıkaran Pakistanlı Çocuk 02:57
Gözlerini Yuvasından Çıkaran Pakistanlı Çocuk 4.076 izlenme - 4 ay önce Pakistan'da herkes tarafından tanınan ve guinness rekorlar kitabına giren Pakistan asıllı bu çocuğu izlerken sizin de gözleriniz yuvasından çıkacak :)
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 00:56
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 2.259 izlenme - 2 yıl önce Yapılan ilk denemede emeği geçen herkesi biçmeyen pervaneyi alkışlıyorum.
Pakistanlı Boksör İsrailli Rakibine Acımadı 01:50
Pakistanlı Boksör İsrailli Rakibine Acımadı 1.602 izlenme - 2 yıl önce Pakistanlı boksör Amir Khan, İsrailli boksör Dimitriy Salita'yı böyle yendi. Art arda vurduğu yumruklarla rakibine deliye çeviren Amir Khan, adeta İsrailli boksörle kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı. İzlerken keyif alacaksınız.. Kaynak: http://www.mihraphaber.com
Ahmet Kayanın Yaşayan Sesi Arsalan Naseer  'giderim' 04:35
Ahmet Kayanın Yaşayan Sesi Arsalan Naseer 'giderim' 1.894 izlenme - 5 yıl önce Ahmet kayanın Yaşayan Sesi Arsalan Naseer 'Giderim'
Pakistanlı Ahmet Kaya - Kafama Sıkar Giderim 04:36
Pakistanlı Ahmet Kaya - Kafama Sıkar Giderim 302 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası Türkçe Derneği Olimpiyatları'nın Pakistan finalinde yarışan Arsalan Naseer, Ahmet Kaya'nın Giderim adlı parçasını söyleyerek yarışmaya adeta damga vurdu. Ses tonu Ahmet Kaya'ya çok yakın olan Naseer'i dinleyenler 'Ahmet Kaya ölmedi, Pakistan'da yaşıyor' demekten kendini alamıyor. Pakistanlı Arsalan Naseer bu parçası ile birinciliği hedefliyor.
 Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı 02:29
Motor Yağı ile Kızartma Yapan Pakistanlı 23 izlenme - 11 ay önce Sokak lezzetlerine meraklı ve bu konuda hayli araştırma yapan biri olarak beni en çok etkileyen işletme sahibidir. yani nedir bu videonun büyüsü inanın bilmiyorum. 8 yıl ingiltere'de okumuş ve büyük bir şirkette müdürlük yapan koskoca adam dün itiraf etti. bazı geceler yatağa uzanıp hipnotize olmuş gibi izliyormuş bu vasat videoyu. ben ise 2 yıldır bakıyorum arada bir.
Pakistanlı Ahmet Kaya - Türkçe Öğrenme Hikayesi 04:34
Pakistanlı Ahmet Kaya - Türkçe Öğrenme Hikayesi 44 izlenme - 2 yıl önce Onu herkes Pakistanlı Ahmet Kaya olarak tanıdı. Ahmet Kaya'nın 'Giderim' adlı şarkısını seslendirerek 10. Türkçe Olimpiyatları'na damgasını vuran yarışmacılardan birisi oldu. Pakistan'ın Peşaver şehrindeki Pak-Türk Koleji öğrencilerinden 15 yaşındaki Arsalan Naseer'den bahsediyoruz. Peşaver şehrine 3,5 saat mesafedeki bir köyde yaşarken babasının teklifiyle bu okulda yatılı okumayı kabul eden Arsalan'ın sahne dışındaki yaşamından görüntülerle tanışıyoruz. Ev hanımı bir anne ile turizmci bir babanın 14 çocuğundan birisi olan Arsalan Naseer, belgesel tadındaki bir kısa filmin başrol oyuncusu olarak karşımızda...Pakistanlı Ahmet Kaya'nın köyünü ve Türkçe öğrenme hikayesini merak edenler bu filmi mutlaka izlemeli...
Pakistanlı Baha Olmak 01:15
Pakistanlı Baha Olmak 42 izlenme - 2 yıl önce Pakistanlı Baha'nın yaptığı müzik türü biraz farklı aslında! Sanatın icra edildiği bir başka mecra bu.Sanatını bazen bir tabak yemek karşılığında içinden geldiği ortamlarda layıkıyla yerine getirir ve sonra oradan çevredekilerce neşe içinde uğurlanır. En beğendiğim performansını sizin için paylaştım. İyi seyirler.
Pakistanlı Senin De Din Kardeşin 04:14
Pakistanlı Senin De Din Kardeşin 117 izlenme - 7 yıl önce pakistanlı senin de din kardeşin [hq]
Kafası Bozulan Pakistanlı Muhabir 00:28
Kafası Bozulan Pakistanlı Muhabir 66 izlenme - 4 yıl önce Muhabirin çileden çıktığı anlar.