Hoşgeldiniz!

Pakize Videoları İzle

Ünlü Sanatçıların Talihsiz Anları 10:22
Ünlü Sanatçıların Talihsiz Anları 96.681 izlenme - 4 yıl önce ünlü sanatçıların talihsiz anları. Kimisi stüdyoda, kimisi yolda, kimisi caddede. Ünlü isimlerin keşke olmasa dediği anlar.
Helin Avşar'ı Utandıran Seks Sorusu! 01:21
Helin Avşar'ı Utandıran Seks Sorusu! 29.899 izlenme - 7 yıl önce pakize suda'nın programına konuk olan helin avşar geçmiş dönemde yapmış olduğu röportajlar yüzünden zor durumda kaldı.
Ayrılık - bu kadar mı güzel anlatılır - samanyolu 04:12
Ayrılık - bu kadar mı güzel anlatılır - samanyolu 8.613 izlenme - 5 yıl önce Tam göğsünüzün ortasında bir yeriniz acıyacak..Evinizin sizi içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu farkedeceksiniz..Sokağa fırlayacaksınız..Sokaklarda dar gelecek..Tıpkı vücudunuzun yüreğinize dar geldiği gibi..Ne denizin mavisi açacak içinizi ne pırıl pırıl gökyüzü...
Pakize Doğuruken :):) 00:20
Pakize Doğuruken :):) 4.302 izlenme - 10 yıl önce *********
Ayrılık  Pakize Suda  Asım Yıldırım 04:26
Ayrılık Pakize Suda Asım Yıldırım 7.170 izlenme - 6 yıl önce ayrılık-pakize suda-asım yıldırım
Kop Kop Okul Disco, Pub, Club:) 01:14
Kop Kop Okul Disco, Pub, Club:) 3.693 izlenme - 10 yıl önce ineklerssssssssssssssss:)
Sinderella Saraylar Meleği 1971 01:15:42
Sinderella Saraylar Meleği 1971 1.313 izlenme - 2 yıl önce Meşhur Sinderella masalının, Yeşilçam versiyonu. 1971 Aram Gülyüz yapımı, başrolde Zeynep Değirmencioğlu var. Film biraz çocuk tiyatrosu kıvamında. skiden 23 nisanlarda televizyonlarda gösterilirdi.
pakizenin YAVRUSUU 00:11
pakizenin YAVRUSUU 2.099 izlenme - 10 yıl önce :):)
Dünyanın En Sıkıcı Çifti: Gökhan Güney - Pakize Suda 04:30
Dünyanın En Sıkıcı Çifti: Gökhan Güney - Pakize Suda 1.275 izlenme - 2 yıl önce 1988 yapımı, başrollerini Gökhan Güney ve Pakize Suda'nın paylaştığı "Tanrı Seni Korusun" filminden ibretlik birkaç kesit. Felsefenin ve psikolojik çözümlemelerin dibine vurulduğu bu filmde, dünyanın en sıkıcı ve tuhaf çiftini de izliyoruz. Özgürlüklerden, aşka; korkudan, insan zekasına kadar birçok kavrama yorum getiriyor; mafya babası Şahin (Gökhan Güney). İzliyoruz...
Pakize Suda - Ver Aşkını (1978) 03:30
Pakize Suda - Ver Aşkını (1978) 920 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci-Yazar, Pakize Suda'nın bir zamanlar şarkıcı olduğunu yeni öğrendim. Bence şarkıcılığı, gazeteciliğinden ve yazarlığından daha iyi. Şahsi fikrimce gazetecliğe hiç bulaşmasaymış keşke Söz: Zeren, Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Hurşit Yenigün
Puding - Pakize 03:43
Puding - Pakize 157 izlenme - 4 ay önce Puding - Pakize Şarkısı Sözleri: İşven Bana Hız Verir, Yağmur Camur Vız Gelir İşven Bana Hız Verir, Yağmur Camur Vız Gelir Kalbinde Boş Yer Yoksa Güzelim, Fark Etmez Ben Ayakta Da Giderim Aşkın Sabun İse, Köpürt Beni Pakize. Aşkın Sabun İse, Köpürt Beni Pakize. Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Dünya Dikenli Hayat, Sevenlerde Mi Kabahat Dünya Dikenli Hayat, Sevenlerde Mi Kabahat Vur Kalbime Hançeri, Yüreğim Parçalansin; Fazla Derine İnme, Çünkü Orda Sen Varsın Aşkın Sabun İse, Köpürt Beni Pakize. Aşkın Sabun İse, Köpürt Beni Pakize. Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Aşk Bir Otobüstür Binmesini Binmeli, Son Durağa Gelmeden İnmesini Bilmeli. Bana Hava Atma, Havan Kime Yabancı Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Oh Yeah! Aşkın Sabun İse, Köpürt Beni Pakize. Aşkın Sabun İse, Köpürt Beni Pakize. Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Aşkın Sabun İse, Köpürt Beni Pakize. Aşkın Sabun İse, Köpürt Beni Pakize. Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Ben Bu Yola Baş Koydum Kudurt Beni Pakize Puding'in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Pakize" albümünde yer alan "Pakize" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Puding Yönetmen: Buket Kızıltan
Helin Avşar - Cinsellik Çok Önemlidir 01:21
Helin Avşar - Cinsellik Çok Önemlidir 680 izlenme - 2 yıl önce Pakize Suda mis gibi kadındı. Ama eskiden. 20 sene önce filan Gökhan Güney'le çevirdiği ağlak zırlak arabesk filmleri izler, Pakize hanıma bakarak şey yapardık. Ne yapardık? Ağlardık evet evet ağlardık; ancak yaşı iler(y)eyince kafayı seks ile sıyırmış bir kadın oldu çıktı. Devir değişti artık Pakize Suda'yı izleyip ağlamıyoruz. Şey yapıyoruz. İşte ondan :)
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 01:11
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 1.683 izlenme - 3 yıl önce ATV'de kendi adını taşıyan programda kayıpların peşine düşen Müge Anlı, kendisinden beklenmeyecek bir gafa imza attı. Müge Anlı kimdir?
Ayrılıkkkk.... 04:35
Ayrılıkkkk.... 1.456 izlenme - 6 yıl önce ayrılık bu kadar güzel anlatılamazzz....
Gakkoş Pakize Ve Muhabiri 06:33
Gakkoş Pakize Ve Muhabiri 1.241 izlenme - 7 yıl önce
Pakize Türküsü - Arif Şentürk 03:52
Pakize Türküsü - Arif Şentürk 373 izlenme - 2 yıl önce Rodop dağları bre pakizem Engindir engin Bizim gibi delikanlı zengindir zengin )2 Aman pakizem nazlı da pakizem Gel beri beri Ben seni sevdim güzelim pakizem küçükten beri )2 Rodop dağları bre pakizem Çiçek döşeli Ben seni sevdim güzelim pakizem küçükten beri )2 Aman pakizem nazlı da pakizem Gel beri beri Ben seni sevdim güzelim pakizem küçükten beri )2
Gezi Parkı ile İlgili Tarık Akan ve Pakize Ana'nın Konuşmaları 07:19
Gezi Parkı ile İlgili Tarık Akan ve Pakize Ana'nın Konuşmaları 549 izlenme - 2 yıl önce Hani bazı insanlar Gezi Parkı direnişini gereksiz buluyorlar ya, onlara sadece Pakize Anayı dinlemelerini öneriyorum. Belki olaylara bakış açıları değişir.
Seni Çok Seviyorum Hakan 03:25
Seni Çok Seviyorum Hakan 1.213 izlenme - 8 yıl önce bitmeyecek aşkın hikayesi
Pakize Hanim :) 10:00
Pakize Hanim :) 775 izlenme - 10 yıl önce pakize hanim kendine koca aramak için bir TV programina baş vurur ve olanlar burda olur :) bakireyim der ama 3 çocugu var nasıl oluyosa ???
Nadir Saltık - Pakize 05:36
Nadir Saltık - Pakize 440 izlenme - 3 yıl önce Nadir Saltık - Pakize
Pakize Gürkan Öldürülüp Gömüldü Mü? Müge Anlı İle Tatlı Sert 1803. Bölüm - atv 01:04
Pakize Gürkan Öldürülüp Gömüldü Mü? Müge Anlı İle Tatlı Sert 1803. Bölüm - atv 27 izlenme - 1 ay önce Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
1 Yılda Kaç Hafta Var - Pakize Suda 00:28
1 Yılda Kaç Hafta Var - Pakize Suda 283 izlenme - 2 yıl önce Habertürk ekranlarında Pakize Suda'nın eline mikrofunu alıp sokaklarda insanların karşısına aniden çıkarak sorular sorduğu ufak programı herkes bilir sanırım. İşte onlardan birinde mevzubahis 1 yılda kaç haftanın olduğudur. Öyle muhteşem cevaplar gelir ki hepsi birer efsane niteliğindedir aslında. Bunlardan birkaçını programdan ufak bir kesitle siz alkışlarla yaşıyorum sakinlerine sunmakta herhangi bir beis görmüyorum. arz ederim, saygılarım. esen kalın...
Pakize'nin isyanı! Kadın haklamaları! 02:29
Pakize'nin isyanı! Kadın haklamaları! 812 izlenme - 6 yıl önce kocasından dayak yiyen ve kadın sığınma evine sığınan pakizenin inanılmaz öyküsü.izleyin ve gülün pardon ağlayın!!!
ordulu pakize nine 04:07
ordulu pakize nine 718 izlenme - 7 yıl önce
Ayrılık 04:35
Ayrılık 586 izlenme - 6 yıl önce muhteşem gençler için
Genelleme Mantığıyla Veren Kadın Algılatma (Uzman İçerir) 01:34
Genelleme Mantığıyla Veren Kadın Algılatma (Uzman İçerir) 365 izlenme - 2 yıl önce Über Uzmantv videolarından biri daha. İletişim ve Beden Dili uzmanı olduğu görülen bu abimiz bütün "Dünya" kadınlarını çözmüş deneyler yapmış ve orjinlerini cebren tokatlamış ve gerçeğe ulaşmıştır. Sonuçta kadınlar ne yaptığı ne yapacağı belli olan varlıklardır arkadaşlar. Gelişim yoktur ... Her dönem böyledir... Böyle gelmiş böyle gider. Hareketler Algı Mekanizmaları değişmez... Pakize ayak bileklerini Osman'a dönderiyor ise gel beni s*k demektir bunun kaçarı yoktur. Bu mükemmel akıllar ile kankalarına atlayanlar şu tarafa gitti : http://goo.gl/NE8jCo Saygılar.
Bülent Ersoy & İbrahim Tatlıses - Canlı Yayın Rahatlığı 11:12
Bülent Ersoy & İbrahim Tatlıses - Canlı Yayın Rahatlığı 431 izlenme - 2 yıl önce Özellikle Bülent Ersoy.. Olağanüstü güzel söylediği Türk Sanat Müziği eserleri dışında tam formundaydı Diva.. Program ceza alır mı,kapanır mı? bilinmez ama "Denyo"lar,smsler,markalar,argolar ve espriler havada uçuştu.. Fren patladı efendim..
Pakize 00:32
Pakize 454 izlenme - 4 yıl önce Pakize
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 01:11
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 838 izlenme - 3 yıl önce ATV'de kendi adını taşıyan programda kayıpların peşine düşen Müge Anlı, kendisinden beklenmeyecek bir gafa imza attı. Müge Anlı kimdir?
Bursampal-Pakize Hoca 00:08
Bursampal-Pakize Hoca 580 izlenme - 9 yıl önce bursampal 20072008