Hoşgeldiniz!

pakize

Ünlü Sanatçıların Talihsiz Anları 10:22
Ünlü Sanatçıların Talihsiz Anları 96.521 izlenme - 3 yıl önce ünlü sanatçıların talihsiz anları. Kimisi stüdyoda, kimisi yolda, kimisi caddede. Ünlü isimlerin keşke olmasa dediği anlar.
Helin Avşar'ı Utandıran Seks Sorusu! 01:21
Helin Avşar'ı Utandıran Seks Sorusu! 29.821 izlenme - 7 yıl önce pakize suda'nın programına konuk olan helin avşar geçmiş dönemde yapmış olduğu röportajlar yüzünden zor durumda kaldı.
Ayrılık - bu kadar mı güzel anlatılır - samanyolu 04:12
Ayrılık - bu kadar mı güzel anlatılır - samanyolu 8.596 izlenme - 5 yıl önce Tam göğsünüzün ortasında bir yeriniz acıyacak..Evinizin sizi içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu farkedeceksiniz..Sokağa fırlayacaksınız..Sokaklarda dar gelecek..Tıpkı vücudunuzun yüreğinize dar geldiği gibi..Ne denizin mavisi açacak içinizi ne pırıl pırıl gökyüzü...
Pakize Doğuruken :):) 00:20
Pakize Doğuruken :):) 4.298 izlenme - 10 yıl önce *********
Ayrılık  Pakize Suda  Asım Yıldırım 04:26
Ayrılık Pakize Suda Asım Yıldırım 7.142 izlenme - 6 yıl önce ayrılık-pakize suda-asım yıldırım
Kop Kop Okul Disco, Pub, Club:) 01:14
Kop Kop Okul Disco, Pub, Club:) 3.693 izlenme - 10 yıl önce ineklerssssssssssssssss:)
pakizenin YAVRUSUU 00:11
pakizenin YAVRUSUU 2.095 izlenme - 10 yıl önce :):)
Dünyanın En Sıkıcı Çifti: Gökhan Güney - Pakize Suda 04:30
Dünyanın En Sıkıcı Çifti: Gökhan Güney - Pakize Suda 1.051 izlenme - 2 yıl önce 1988 yapımı, başrollerini Gökhan Güney ve Pakize Suda'nın paylaştığı "Tanrı Seni Korusun" filminden ibretlik birkaç kesit. Felsefenin ve psikolojik çözümlemelerin dibine vurulduğu bu filmde, dünyanın en sıkıcı ve tuhaf çiftini de izliyoruz. Özgürlüklerden, aşka; korkudan, insan zekasına kadar birçok kavrama yorum getiriyor; mafya babası Şahin (Gökhan Güney). İzliyoruz...
Pakize Suda - Ver Aşkını (1978) 03:30
Pakize Suda - Ver Aşkını (1978) 682 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci-Yazar, Pakize Suda'nın bir zamanlar şarkıcı olduğunu yeni öğrendim. Bence şarkıcılığı, gazeteciliğinden ve yazarlığından daha iyi. Şahsi fikrimce gazetecliğe hiç bulaşmasaymış keşke Söz: Zeren, Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Hurşit Yenigün
Sinderella Saraylar Meleği 1971 01:15:42
Sinderella Saraylar Meleği 1971 559 izlenme - 1 yıl önce Meşhur Sinderella masalının, Yeşilçam versiyonu. 1971 Aram Gülyüz yapımı, başrolde Zeynep Değirmencioğlu var. Film biraz çocuk tiyatrosu kıvamında. skiden 23 nisanlarda televizyonlarda gösterilirdi.
Helin Avşar - Cinsellik Çok Önemlidir 01:21
Helin Avşar - Cinsellik Çok Önemlidir 618 izlenme - 2 yıl önce Pakize Suda mis gibi kadındı. Ama eskiden. 20 sene önce filan Gökhan Güney'le çevirdiği ağlak zırlak arabesk filmleri izler, Pakize hanıma bakarak şey yapardık. Ne yapardık? Ağlardık evet evet ağlardık; ancak yaşı iler(y)eyince kafayı seks ile sıyırmış bir kadın oldu çıktı. Devir değişti artık Pakize Suda'yı izleyip ağlamıyoruz. Şey yapıyoruz. İşte ondan :)
Ayrılıkkkk.... 04:35
Ayrılıkkkk.... 1.455 izlenme - 6 yıl önce ayrılık bu kadar güzel anlatılamazzz....
Gezi Parkı ile İlgili Tarık Akan ve Pakize Ana'nın Konuşmaları 07:19
Gezi Parkı ile İlgili Tarık Akan ve Pakize Ana'nın Konuşmaları 517 izlenme - 2 yıl önce Hani bazı insanlar Gezi Parkı direnişini gereksiz buluyorlar ya, onlara sadece Pakize Anayı dinlemelerini öneriyorum. Belki olaylara bakış açıları değişir.
Gakkoş Pakize Ve Muhabiri 06:33
Gakkoş Pakize Ve Muhabiri 1.241 izlenme - 6 yıl önce
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 01:11
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 1.404 izlenme - 3 yıl önce ATV'de kendi adını taşıyan programda kayıpların peşine düşen Müge Anlı, kendisinden beklenmeyecek bir gafa imza attı. Müge Anlı kimdir?
Seni Çok Seviyorum Hakan 03:25
Seni Çok Seviyorum Hakan 1.213 izlenme - 8 yıl önce bitmeyecek aşkın hikayesi
pakize hanim :) 10:00
pakize hanim :) 774 izlenme - 10 yıl önce pakize hanim kendine koca aramak için bir TV programina baş vurur ve olanlar burda olur :) bakireyim der ama 3 çocugu var nasıl oluyosa ???
Pakize Türküsü - Arif Şentürk 03:52
Pakize Türküsü - Arif Şentürk 247 izlenme - 1 yıl önce Rodop dağları bre pakizem Engindir engin Bizim gibi delikanlı zengindir zengin )2 Aman pakizem nazlı da pakizem Gel beri beri Ben seni sevdim güzelim pakizem küçükten beri )2 Rodop dağları bre pakizem Çiçek döşeli Ben seni sevdim güzelim pakizem küçükten beri )2 Aman pakizem nazlı da pakizem Gel beri beri Ben seni sevdim güzelim pakizem küçükten beri )2
Pakize'nin isyanı! Kadın haklamaları! 02:29
Pakize'nin isyanı! Kadın haklamaları! 811 izlenme - 6 yıl önce kocasından dayak yiyen ve kadın sığınma evine sığınan pakizenin inanılmaz öyküsü.izleyin ve gülün pardon ağlayın!!!
Nadir Saltık - Pakize 05:36
Nadir Saltık - Pakize 341 izlenme - 3 yıl önce Nadir Saltık - Pakize
1 Yılda Kaç Hafta Var - Pakize Suda 00:28
1 Yılda Kaç Hafta Var - Pakize Suda 203 izlenme - 1 yıl önce Habertürk ekranlarında Pakize Suda'nın eline mikrofunu alıp sokaklarda insanların karşısına aniden çıkarak sorular sorduğu ufak programı herkes bilir sanırım. İşte onlardan birinde mevzubahis 1 yılda kaç haftanın olduğudur. Öyle muhteşem cevaplar gelir ki hepsi birer efsane niteliğindedir aslında. Bunlardan birkaçını programdan ufak bir kesitle siz alkışlarla yaşıyorum sakinlerine sunmakta herhangi bir beis görmüyorum. arz ederim, saygılarım. esen kalın...
Ayrılık 04:35
Ayrılık 585 izlenme - 5 yıl önce muhteşem gençler için
ordulu pakize nine 04:07
ordulu pakize nine 712 izlenme - 6 yıl önce
Pakize 00:32
Pakize 453 izlenme - 4 yıl önce Pakize
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 01:11
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 770 izlenme - 3 yıl önce ATV'de kendi adını taşıyan programda kayıpların peşine düşen Müge Anlı, kendisinden beklenmeyecek bir gafa imza attı. Müge Anlı kimdir?
Genelleme Mantığıyla Veren Kadın Algılatma (Uzman İçerir) 01:34
Genelleme Mantığıyla Veren Kadın Algılatma (Uzman İçerir) 270 izlenme - 2 yıl önce Über Uzmantv videolarından biri daha. İletişim ve Beden Dili uzmanı olduğu görülen bu abimiz bütün "Dünya" kadınlarını çözmüş deneyler yapmış ve orjinlerini cebren tokatlamış ve gerçeğe ulaşmıştır. Sonuçta kadınlar ne yaptığı ne yapacağı belli olan varlıklardır arkadaşlar. Gelişim yoktur ... Her dönem böyledir... Böyle gelmiş böyle gider. Hareketler Algı Mekanizmaları değişmez... Pakize ayak bileklerini Osman'a dönderiyor ise gel beni s*k demektir bunun kaçarı yoktur. Bu mükemmel akıllar ile kankalarına atlayanlar şu tarafa gitti : http://goo.gl/NE8jCo Saygılar.
Bülent Ersoy & İbrahim Tatlıses - Canlı Yayın Rahatlığı 11:12
Bülent Ersoy & İbrahim Tatlıses - Canlı Yayın Rahatlığı 292 izlenme - 1 yıl önce Özellikle Bülent Ersoy.. Olağanüstü güzel söylediği Türk Sanat Müziği eserleri dışında tam formundaydı Diva.. Program ceza alır mı,kapanır mı? bilinmez ama "Denyo"lar,smsler,markalar,argolar ve espriler havada uçuştu.. Fren patladı efendim..
Bursampal-Pakize Hoca 00:08
Bursampal-Pakize Hoca 579 izlenme - 9 yıl önce bursampal 20072008
Pakize Ulaş - Kış Masalı 05:52
Pakize Ulaş - Kış Masalı 174 izlenme - 2 yıl önce Pakize Ulaş Sibel Can Kis Masalı
Şehit Anasının İsyanı (Açılım Sürecinin Dİğer Yüzü) 09:44
Şehit Anasının İsyanı (Açılım Sürecinin Dİğer Yüzü) 164 izlenme - 2 yıl önce Şehit anneleriyle terörist annelerini bir araya getirme projesi, evladını yitirenleri çıldırttı.Şehit Anneleri Derneği Genel Başkanı ve şehit annesi Pakize Akbaba, Bu kadarı olmaz. Yeter artık. Yara üstüne yara açıyorlar. Bunlar şehit ailelerini de bölüyor. Bu hakaret. Şehitlerin kemikleri sızlıyor dedi.