Hoşgeldiniz!

palaz

6 aylık denizli horozu palazı ötümü 2 00:57
6 aylık denizli horozu palazı ötümü 2 99.050 izlenme - 10 yıl önce 6 aylık denizli horozu palazı ötümü 2
6 aylık denizli horozu palazı ötümü 00:51
6 aylık denizli horozu palazı ötümü 13.095 izlenme - 10 yıl önce 6 aylık denizli horozu yavrusu ötümü
Bengisu Palaz ve Beşiktaş Çocuk Korosu EXPO 2016 Şarkısı 03:50
Bengisu Palaz ve Beşiktaş Çocuk Korosu EXPO 2016 Şarkısı 553 izlenme - 2 yıl önce 2016 Botanik Expo - Antalya Expo Şarkısı Sözleri: Sıralanmış dağlar, gökyüzüne doğru Ovalardan geçer, nehirlerin yolu Mevsimlerin yönü, başlatıyor günü Ötüşünce kuşlar, yeni bir gün başlar. Güneş doğar yine, açar ya çiçekler Hayatın sırrını, taşır gibi güne Çocukların bu dünya Bu dünya çocukların -- Düzenleme: Yıldıray Gürgen Solist Çocuk: Bengisu Palaz Koro: Beşiktaş Çocuk Korosu Koro Şefi: Güneş Kaya
Hap Teknik Ve Eml 18 Mart Çanakkale Tiyatrosu 09:03
Hap Teknik Ve Eml 18 Mart Çanakkale Tiyatrosu 921 izlenme - 8 yıl önce hap teknik ve eml 18 mart çanakkale tiyatrosu
Asker Düğünü Sultanköy 08:40
Asker Düğünü Sultanköy 637 izlenme - 7 yıl önce dddd
Koray Palaz: Bu Takımı Düşürmeyeceğiz 02:50
Koray Palaz: Bu Takımı Düşürmeyeceğiz 215 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Basın toplantısında detaylar Denizlispor Başkan Yardımcısı Yurdal Duman'ın konuşması Teknik Direktör Koray Palaz'ın açıklaması - "Bu takımı düşürmeyeceğiz" PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor, teknik direktör Koray Palaz'la opsiyonlu 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.
Hüsseyin Ağa 05:13
Hüsseyin Ağa 315 izlenme - 9 yıl önce hüsseyin ağa
Dinar Palazlı Şair Ramazan Aslandan Şiir 00:44
Dinar Palazlı Şair Ramazan Aslandan Şiir 240 izlenme - 7 yıl önce dinar palazlı şair ramazan aslandan şiir
Elektroteknik Bobinaj 02:14
Elektroteknik Bobinaj 258 izlenme - 9 yıl önce Hizmetlerimiz - her tip ve güçte elektrik motorları sarımı - hilti kırıcı,karot,fileks,matkap ve kollektörlü makinaların sarım ve bakımı - elektrik süpürgesi,halı yıkama makinesi,elektrikli ev aletleri teknik servisliği ve malzemeleri
salim 04:09
salim 68 izlenme - 9 yıl önce bizim koyde birne benzio
Ganim's Asia Minors - Come With Me To The Casbah 02:30
Ganim's Asia Minors - Come With Me To The Casbah 75 izlenme - 3 yıl önce Ganim's Asia Minors serisine devam... Yeni bilgiler edindim... albüm 28 Kasım 1958'de Atlantic Records tarafından yayımlanmış. ekibin üyeleri şöyle: Steve Bogoshian (clarinet), Sudan Baronian (saxaphone), Chick Ganimian (oud), Al Schackman (gitar), Peter Ind (bass), Pete Franco (drum), Ed Malkasian, Dick Palazzolo (percussion), Aram Davidian (dumbek) - albüm kapağı ise bu linkte: http://tinyurl.com/4jqah5
Koray Palaz: Gelecek Sezon Çok Daha Başarılı Olacağız 05:21
Koray Palaz: Gelecek Sezon Çok Daha Başarılı Olacağız 15 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Oyuncuların çalışma yapması Teknik direktör Koray Palaz'ın açıklaması - "Bu takım PTT 1. Lig'de kalacak ve önümüzdeki sezon inşallah daha da güzel şeyler başaracak" PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Koray Palaz, takımın ligde kalıp, gelecek sezon çok daha başarılı olacağını savundu.
Denizlispor-Altınordu Maçının Ardından 03:13
Denizlispor-Altınordu Maçının Ardından 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Denizlispor Teknik Direktörü Ümit Metin Yıldız'ın açıklaması Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'nun açıklaması PTT 1. Lig'in 28. Haftasında Denizli Atatürk Stadı'da oynanan maçta Denizlispor, Altınordu ile 2-2 berabere kaldı.
Mersin İdmanyurdu, Koray Palaz ile Anlaştı 03:50
Mersin İdmanyurdu, Koray Palaz ile Anlaştı 4 izlenme - 8 ay önce - Mersin İdmanyurdu, Koray Palaz ile anlaştı 2. Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu, teknik direktörlük koltuğuna Koray Palaz'ı getirdi Takım bugün idmanlara başlayacak Koray Palaz: "Biz bu ligin zayıf halkası değiliz"MERSİN - Spor Toto 2.
Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz 02:50
Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz 11 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Antrenmandan detaylar Koray Palaz'ın açıklaması Denizlispor Teknik Direktörü Palaz: "Sahamızda oynamamızın artılarını kullanarak, Şanlıurfaspor maçından alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum" PTT 1. Lig takımlarından Denizlispor'un teknik direktörü Koray Palaz, saha avantajını kullanarak Şanlıurfaspor maçından alınlarının akıyla çıkacaklarına inandıklarını söyledi.
Denizlispor Teknik Direktörü Palaz 02:56
Denizlispor Teknik Direktörü Palaz 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Antrenmandan detaylar Koray Palaz'ın açıklaması PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Koray Palaz, "İyi oynamayalım ama 3 puan alalım, ona razıyım. Bu kritik süreçte bizim için önemli olan bu" dedi.