Hoşgeldiniz!

palto

Asena Erkin ''pes'' Dedirtti 00:49
Asena Erkin ''pes'' Dedirtti 5.359 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz aylara popçu Berkay'la adının karıştığı skandal yüzünden damga vuran Asena Erkin, manşetleri süslemeyi çok sevdi! Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi olmanın yanı sıra tasarımcı olarak da tanınan Asena, tuhaf kıyafetlerinin dozunu önceki akşam arttırdı! Asena Erkin, Etiler'deki bir mekandan çıkışta şok etkisi yarattı. Gazetecilerin dikkatini çekmek için ne yapacağını bilemeyen tasarımcının üzerinde bu kez de 'Kutup ayısı' şeklinde bir palto vardı! Sadece ilgi görmek adına giydiği hayret verici paltosu yüzünden önünü dahi göremeyen Asena, "Pes" dedirtti. Onun bu halini görenler, "Medya maymunları bitti şimdi de medya ayısı çıktı" yorumu yaptı.
Oscar Schindler ve Kırmızı Paltolu Kız - Schindler'in Listesi 02:24
Oscar Schindler ve Kırmızı Paltolu Kız - Schindler'in Listesi 1.207 izlenme - 3 yıl önce 1993 yapımı filmde,Oscar Schindler'in yahudileri olarak adlandırılan,yaklaşık 1200 yahudiyi günün şartlarını hiçe sayarak kurtarmasını anlatılıyor.Bu sahne filmde renkli olarak gösterilen 3 sahneden biridir.Filmde okunan şiirin türkçe tercümesi şu şekildedir; İnan sobamızdaki ateş, geçen saatlerin ardından közleşir. Buhar,küçüklere öğrenmeleri gerekeni öğretir. Ne olur yavrularım, hatırlayın yavrularım, sakın unutmayın! Ezberleyin, sonra okuyun, sonra bir daha okuyun! Ardarda sobamızdaki ateş, geçen saatlerin ardından közleşir. Duman,küçüklere öğrenmeleri gerekeni öğretir. Minik yavrularım, hatırlayın yavrularım, sakın unutmayın! İyi ezberleyin, sonra okuyun, sonra bir daha okuyun. Ne olur yavrularım, hatırlayın yavrularım, sakın unutmayın!
Gogol - Palto (Radyo Tiyatrosu) 53:10
Gogol - Palto (Radyo Tiyatrosu) 508 izlenme - 3 yıl önce Nikolay Vasilyeviç Gogol un hikayesinden uyarlanmış oyundur. hikaye, yazarın, bir delinin hatıra defteri adlı kitabında yer alır. Hikaye, Rus Edebiyatı nın en önemli eserleri arasında yer alır.
Kuzgun Efsanesi Serisi 1: Siyah Palto Fragmanı 01:17
Kuzgun Efsanesi Serisi 1: Siyah Palto Fragmanı 310 izlenme - 4 yıl önce P Kitap Yayıncılık tarafından yayınlanacak olan Kuzgun Efsanesi Serisi 1. Kitap: Siyah Palto romanımızın ilk Fragmanıdır.
Alsancak'ta Sokak Tiyatrosu 08:19
Alsancak'ta Sokak Tiyatrosu 479 izlenme - 10 yıl önce alsancak kıbrıs Şehitleri 3 Haziran 2008 ve nazım hikmet anısına
Boş Bir Palto Ne Kadar Çok Şey Anlatabilir Ki? 01:32
Boş Bir Palto Ne Kadar Çok Şey Anlatabilir Ki? 71 izlenme - 4 yıl önce Boş bir palto ne kadar çok şey anlatabilir ki?
Ne Verirse Yarısı - Kayseri Pazarı 04:16
Ne Verirse Yarısı - Kayseri Pazarı 184 izlenme - 4 yıl önce Kayseri pazarlık sanatından ne verirse yarısı taktiğini özlü sözlerden 'eskisi küllüklere olsun' ve 'iyi asfaltağa adamı olmak' sözünü ne mânaya geldiğini öğreten bir yapıt. Olay yine kapalı çarşıda geçmektedir.
Nükhet Duru - Palto 03:25
Nükhet Duru - Palto 190 izlenme - 6 yıl önce Nükhet Duru - Palto - Gece Saat Oniki - Türkçe Pop
8. Palto Film Günleri / 23 - 28 Aralık 2014 01:05
8. Palto Film Günleri / 23 - 28 Aralık 2014 64 izlenme - 4 yıl önce Producer: Yakup İncebay Editor: Fırat Gündoğdu Screenplay: Taylan Özgür Akçam D.O.P: Okan Temizarabacı Production Team: Mert Tasasız, Cihan Tamtürk, Burak Babayiğit
Alsancakta Sokak Tiyatrosu 00:33
Alsancakta Sokak Tiyatrosu 101 izlenme - 10 yıl önce alsancak kıbrıs Şehitleri 3 Haziran 2008 ve nazım hikmet anısına
Nikolay Gogol - Palto (Radyo Tiyatrosu) 53:10
Nikolay Gogol - Palto (Radyo Tiyatrosu) 49 izlenme - 4 yıl önce ''Akakiy Akakieviç büyük fedakarlıklarla sahip olduğu paltosunun çalınmasına dayanamayarak kahrından öldüğünde geriye ondan sadece üçbeş tüylü kalem, bir demet resmi antetli beyaz kağıt, üç çift çorap, iki takım iç çamaşırı, bir gömlek, bir eski pantolon ve duvarda asılı eski dökük paltosu kalmıştı. İşte şerefli bir devlet memurunun geride bıraktığı bütün mal varlığı buydu.'' Eser: Nikolay Vasilyeviç Gogol
Anadolu Üniversitesi 11'inci Palto Film Günleri Başladı 03:45
Anadolu Üniversitesi 11'inci Palto Film Günleri Başladı 5 izlenme - 7 ay önce Anadolu Üniversitesi 11'inci Palto Film Günleri başladı Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr.
Sinema Severleri Sevindiren Uygulama: ‘ Askıda Bilet’ 02:23
Sinema Severleri Sevindiren Uygulama: ‘ Askıda Bilet’ 13 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Üniversitesi Palto Film Günleri kapsamında yürütülen ‘Askıda Bilet Uygulaması’ ile ekonomik zorluk çeken sinemaseverler rahatlıkla gösterimdeki filmleri izleyebiliyor.
Arda, Kanye West Tarzı Paltoyu 27 Bin TLye Almış 00:19
Arda, Kanye West Tarzı Paltoyu 27 Bin TLye Almış 21 izlenme - 4 yıl önce İstanbul gecelerinde boy gösteren Arda Turan'ın Kanye West'in tarzını anımsatan bir palto için 27 bin 650 TL ödemiş.
Nükhet Duru - Palto 03:25
Nükhet Duru - Palto 27 izlenme - 6 yıl önce