Hoşgeldiniz!

pamplona

Acun Firarda - Pamplona Ispanya Boğa Festivali 08:22
Acun Firarda - Pamplona Ispanya Boğa Festivali 1.576 izlenme - 3 yıl önce Efendim Acun'un paraya para dediği yıllarda Acun efendinin boğa festivaliyle imtahınını izliyoruz.
Seksi Güzel Jennifer Pamplona 10:46
Seksi Güzel Jennifer Pamplona 1.048 izlenme - 3 yıl önce Seksi Güzel Jennifer Pamplona Jennifer Pamplona - Paparazzo Completo HD - 2015 Ensaio Entrevista e Making-off Paparazzo Jennifer Pamplona
Kardashian'a Benzemek İçin İstanbul'a Gelen Güzel 01:06
Kardashian'a Benzemek İçin İstanbul'a Gelen Güzel 31 izlenme - 3 ay önce Kim Kardashian'a benzemek istediğini söyleyen Brezilyalı model ameliyat olmak için Türkiye'yi seçti. Bugüne kadar 11 ameliyat olduğunu söyleyen Jennifer Pamplona, burun, çene ve yanaklarını yaptırmak için İstanbul'a geldi.
İspanya San Fermin Festivali  2014 00:57
İspanya San Fermin Festivali 2014 349 izlenme - 3 yıl önce iIspanya, Pamplona´da meshur San Fermin Festivali basladi. Daha ilk günden kazalarin oldugu festivalde bircok kisi bogalarin darbesine maruz kaldi. Izliyoruz efendim..
 Kim Kardashian'a Benzemek İçin 500 Bin Dolar Harcayan Kadının Son Hali 00:22
Kim Kardashian'a Benzemek İçin 500 Bin Dolar Harcayan Kadının Son Hali 5 izlenme - 3 hafta önce 25 yaşındaki Jennifer Pamplona, Kim Kardashian'a benzeyebilmek için bugüne kadar 500 bin dolar harcadı ve son ameliyatını oldu. Ancak söylediğine göre ameliyatların daha devamı gelecek.
Kardashian'a Benzemek İçin İstanbul'a Gelen Model 01:06
Kardashian'a Benzemek İçin İstanbul'a Gelen Model 8 izlenme - 3 ay önce Kim Kardashian'a benzemek istediğini söyleyen Brezilyalı model ameliyat olmak için Türkiye'yi seçti. Bugüne kadar 11 ameliyat olduğunu söyleyen Jennifer Pamplona, burun, çene ve yanaklarını yaptırmak için İstanbul'a geldi.
Boğa Koşusu Yine Can Yaktı 00:32
Boğa Koşusu Yine Can Yaktı 14 izlenme - 2 yıl önce İspanya'nın Pamplona kentinde düzelenen San Fermin festivalinin en tanınmış geleneği, insanların sokakta boğalarla koşmasında heyecan dolu anların yaşanmasına neden oldu. İspanya’nın Pamplona kentindeki yılın ilk boğa koşusunda 4 kişi yaralandı.
BIYIKLI KILIÇ AMCA ?! - Power Pamplona - Flash Oyun 11:25
BIYIKLI KILIÇ AMCA ?! - Power Pamplona - Flash Oyun 7 izlenme - 2 yıl önce Oylama : http://strawpoll.me/4529817 Videom hoşuna gittiyse bana destek vermek için videoyu beğenmeyi,yorum atmayı ve en önemlisi paylaşmayı lütfen unutma! Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/AllDayPlaYT Kişisel Facebook : https://www.facebook.com/FaceCoder Twitter : https://twitter.com/AllDayPlayTwit Twitch : http://www.twitch.tv/alldayplaytwitch/profile Ask.fm : ask.fm/UmutYiildiz