Hoşgeldiniz!

pamuk kalplim

Melis Bilen - Pamuk Kalplim 02:34
Melis Bilen - Pamuk Kalplim 4.022 izlenme - 5 yıl önce Hoş geldin dünyama pamuk kalplim... Anlatacaklarım var sana... Çok defa yandığından dilim Yıllarca kalbimi kilitledim. Bakışların akınca ruhuma Çözüldü kilitleri kalbimin. Sihir bozuldu tüm yara bere yok oldu Kulağımda adı mucizenin... Bir masal bu sanki Sen prens, ben de perin.. Öp yanağımdan bu kalp senin! Bir masal bu sanki Ben bembeyaz bir gelin... Al bu kalbimi, artık senin! Bir masal bu sanki Sen prens, ben de perin Öp yanağımdan bu kalp senin! Bir masal bu sanki Cümbüşü renklerin Tut ellerimden bu kalp senin! Hoş geldin dünyama pamuk kalplim! Güzellikler sefalar getirdin! Bilmem senden önce neredeydim Ama şimdi senle cennetteyim. Değişti hayatım, çizgilerim Sayende mutluluk denizindeyim. Ruhum vadisi kelebeklerin, Yüzüm de cenneti çiçeklerin... Bir masal bu sanki Gerçek oldu düşlerim Al bu kalbimi artık senin... Söz -- Müzik: Melis Bilen Gitar: Yuri Ryadchenko
BUĞULU SESE SADECE GİTAR EŞLİK ETTİ 01:22
BUĞULU SESE SADECE GİTAR EŞLİK ETTİ 344 izlenme - 5 yıl önce Yepyeni, taptaze ve çok içten bir şarkı “Pamuk Kalplim”… Sadece bir adet gitarla capcanlı seslendirilmiş bir beste. Genç sanatçı Melis Bilen, şarkılarını internetten dinleyicileriyle paylaşıyor ve Brezilya, Arjantin, İngiltere, Japonya ve Mısır dahil pek çok farklı ülkeden binlerce dinleyicisi bulunuyor.
Melis Bilen - Pamuk Kalplim 02:34
Melis Bilen - Pamuk Kalplim 218 izlenme - 5 yıl önce melis bilen in söz, müzik ve aranjesi kendisine ait olan pamuk kalplim adlı parçası.
Melis Bilen - Pamuk Kalplim (Beykent Tv) 02:26
Melis Bilen - Pamuk Kalplim (Beykent Tv) 15 izlenme - 3 yıl önce Melis Bilen söz, müzik ve aranjesi kendisine ait olan Pamuk Kalplim adlı parçasını Beykent TV’de seslendiriyor.
Melis Bilen Beykent Tv’de (12.11. 2014) 35:54
Melis Bilen Beykent Tv’de (12.11. 2014) 12 izlenme - 3 yıl önce Melis Bilen Beykent Tv’de Biz Bize Programı’nın konuğu oldu.