Hoşgeldiniz!

Pamuk Şekeri Videoları İzle

Pamuk Şekerle Sanat Yapmak 02:32
Pamuk Şekerle Sanat Yapmak 5.536 izlenme - 4 yıl önce Pamuk Şekeri Böyle Yapılır :) Muhteşem
Pamuk Şekeri Ustası 02:32
Pamuk Şekeri Ustası 681 izlenme - 2 yıl önce Çin'de köşe başında pamuk şekeri satan ustamız bizim alışık olduğumuzdan biraz daha farklı bir teknik kullanmakta. Standart satım tekniğine karşı duruşu ile malzemeleri ham kullanarak sonrasında da sanatsal bir ürün elde eden ustayı emeğinden dolayı alkışlıyoruz.
Komik Satıcı 01:59
Komik Satıcı 217 izlenme - 1 yıl önce Sonra vay efendim ben duymadım felan demeyin ona göre :)
Pazarlama Sanatı - Pamuk Şekeri 02:24
Pazarlama Sanatı - Pamuk Şekeri 533 izlenme - 2 yıl önce Görüntüdeki abimizi her daim Akçay Altınkum, Altınoluk plajlarında pamuk şeker satarken görebilirsiniz.Kendisi elindeki ürünü nasıl pazarlayacağını iyi bilir. En son bi arkadaşımın çektiği bu görüntülerde de abimizin performansı yıllar geçmesine rağmen hiç düşmemiş. Yıllardır işini severek yapan bir abimiz yüzünden hiç tebessüm eksik olmaz.
Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri 02:32
Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri 531 izlenme - 4 yıl önce Pamuk Şekeri Değil Sanat Eseri
Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin, İzleyin 02:32
Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin, İzleyin 373 izlenme - 4 yıl önce Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin, İzleyin Çok İlginç Şeyler Yaptı :)
Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin! 02:32
Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin! 342 izlenme - 4 yıl önce Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin!
 Çiçek Şeklinde Pamuk Şekeri 02:32
Çiçek Şeklinde Pamuk Şekeri 214 izlenme - 3 yıl önce Adam pamuk şekerine öyle bir şekil, süs veriyor ki aklınızı alacak. Bizim çocukluğumuzda sokaklarda seyyar arabayla gezerlerdi onun gelmesini dört gözle beklerdik, şimdi ki çocuklar ne yazık ki bu zevki hiç tadamayacaklar, iyi seyirler.
Pamuk Şekerciliğin Bokunu Çıkarmak (Maykıl Ceksın İçerir) 04:34
Pamuk Şekerciliğin Bokunu Çıkarmak (Maykıl Ceksın İçerir) 109 izlenme - 2 yıl önce İlk bakışta, canım yurdumun sahil beldelerinden birisinde Hanutçuluk yapan bir gencimizin; turist kafalayıp mekandan iskonto alma durumunu abartıp, "nasıl yapsam da dikkatleri daha fazla üzerime çeksem.. acayip ortam yapsam.." zihniyetiyle girişimci ruhunu bir araya getirdiği bir nümaiş olarak görünen videonun arka planındaki su birikintisi bir denizden ziyade okyanusa da benzemektedir. Velhasıl nerede çekildiğini bilmediğim bu video uzun süre izlendiğinde hipnotize etkisi yaratmaktadır. fazla uzatmadan tüm şakşakcı dostlarıma iyi seyirler diliyorum.
Pazarlama Sanatı - Pamuk Şekeri 02:24
Pazarlama Sanatı - Pamuk Şekeri 190 izlenme - 3 yıl önce Görüntüdeki abimizi her daim Akçay Altınkum, Altınoluk plajlarında pamuk şeker satarken görebilirsiniz.Kendisi elindeki ürünü nasıl pazarlayacağını iyi bilir. En son bi arkadaşımın çektiği bu görüntülerde de abimizin performansı yıllar geçmesine rağmen hiç düşmemiş. Yıllardır işini severek yapan bir abimiz yüzünden hiç tebessüm eksik olmaz.
Ebuşş 02:14
Ebuşş 171 izlenme - 8 yıl önce 4 aylık kızım
Ankarada Pamuk Şekeri 04:12
Ankarada Pamuk Şekeri 3 izlenme - 2 ay önce ANKARADA PAMUK ŞEKERİ – 0532 732 08 09 FESTİVAL,ŞENLİK,PANAYIR,DOĞUM GÜNÜ,DÜĞÜN,DAVET,SÜNNET VE BENZERİ TÜM ETKİNLİKLERİNİZDE HİJYENİK ORTAMDA EL DEĞMEDEN HAZIRLANAN PAMUK ŞEKERLERİMİZLE SEKTÖRÜMÜZDEKİ 15 YILIMIZDA SİZLERE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ.. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDEREK BİZLERLE İRTİBATA GEÇİNİZ. POLİ ORGANİZASYON ADRES : MEŞRUTİYET CADDESİ HATAY 2 SOKAK 16 / 3 KIZILAY / ÇANKAYA / ANKARA TEL : 425 00 77 GSM : 0532 732 08 09 WEB : www.poliorganizasyon.com
Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin, İzleyin 02:32
Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin, İzleyin 32 izlenme - 4 yıl önce Pamuk Şekeri Deyip Geçmeyin, İzleyin