Hoşgeldiniz!

Pandalar Videoları İzle

Model - Bir Melek Vardı 04:01
Model - Bir Melek Vardı 6.838 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Bir melek vardı, Aşkı fısıldardı. Elimde o büyülü ellerin hayali kaldı. Uyku imkansız, Umut vicdansız. Güneş bile dedi ki kendine: "Doğmak anlamsız." Ağladım delice, Elimde boş bir şişe, Kutladım bu gece sarılmanı, Başka kollara. Yapayalnız biçare, Ölüyorsam kime ne! Benzedim bu gece, Yine boş sokaklara. Söz - Müzik: Can Temiz
Kaydıraktan Kayan Sevimli Pandalar 01:26
Kaydıraktan Kayan Sevimli Pandalar 4.776 izlenme - 5 yıl önce Kaydıraktan Kayan Sevimli Pandalar
Yeşil Ekip Pandalar Tehlikede 10:35
Yeşil Ekip Pandalar Tehlikede 3.531 izlenme - 2 yıl önce Yeşil Ekip Pandalar Tehlikede...
İkiz Pandalar Ziyaretçi Almaya Başladı! 02:04
İkiz Pandalar Ziyaretçi Almaya Başladı! 751 izlenme - 7 ay önce Dişi panda XinXin doğurduğu ikiz erkek pandalar ziyaretçi almaya başladı. Çin'in Sichuan Eyaleti'nde hizmet veren Chengdu Dev Panda Yetiştirme ve Araştırma Üssü'nde özel olarak bakılan pandalar şuan 700 ve 1000 gr ağırlığında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
pandalar kaçıyor :) 01:08
pandalar kaçıyor :) 4.509 izlenme - 9 yıl önce dayanışma dedıgın boyle olur:) İyİ eglenceler
 Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 01:52
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 312 izlenme - 2 yıl önce Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz. - Ne Güzel Meslek Lan Pandalarla Ne Güzel Uğraşılır
En Komik Ve Sakar Pandalar 01:35
En Komik Ve Sakar Pandalar 1 izlenme - 7 gün önce Nesli tükenmekte olan pandalar, komik ve sakar hareketleri ile internette en çok izlenenler arasına girmeyi başarıyor. Sakarlıkları ile kedilere taş çıkartan pandalar, internetin en çok izlenenleri arasında. İşte pandaların komik hallerinden derlenen 5 video.
bebek pandalar [panda babies] 00:20
bebek pandalar [panda babies] 672 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Yaramaz Pandalar 01:22
Yaramaz Pandalar 203 izlenme - 2 yıl önce Ormandaki adama saldıran haylaz ve bir okadar da aksi pandalarla baş etmeye hazır mısınız ? Oyunda üzerinize gelen panda ve diğer orman canlılarından kurtularak tuvalete yetişmeye çalışıyorsunuz. Pandalar her yerinizi ısırıyor ve giysilerinizi paramparça ediyor. Bu yüzden üzerinizde kalmamaları gerekiyor. Mouse ile üstünüze zıplayan canlıları tutup fırlatmalısınız. Eğer çok kalabalık olurlarsa Boşluk tuşuna basarak üzerinizdeki pandaları dökebilirsiniz fakat bunu yapmak için 3 hakkınız bulunuyor. Havada bulunan baloncuğa 2 kez tıkladığınızda üzerinize savunma oluyor ve pandalar saldıramıyor. Yerde bulunan panda tuzaklarına da dikkat etmelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/yaramazpandalar.htm, http://www.youtube.com/watch?v=WTMMtJQjaxA
Sapık Pandalar :)) 00:47
Sapık Pandalar :)) 709 izlenme - 7 yıl önce bunların sevişmesine bakın :))
Röntcü Pandanın Hazin Sonu 00:21
Röntcü Pandanın Hazin Sonu 222 izlenme - 1 yıl önce ee hayvanlarda özel hayat sıfır arkadaş, insanoğlunun röntçülüğüne maruz kaldıkları yetmiyormuş gibi kendi ırkından da röntçüler olunca bi ağız dadıyla çiftleşemiyorlar bile. sonra da vay efendim soyları tükeniyor...
yavrusundan korkan panda 00:16
yavrusundan korkan panda 583 izlenme - 6 yıl önce yavrusundan korkan panda
Kaydıraktan Kayan Pandalar 01:27
Kaydıraktan Kayan Pandalar 181 izlenme - 2 yıl önce Chengdu Panda Evinde kaydıraktan kayan 4 panda hayatlarının en mutlu anlarını yaşıyor gibi. Sevimli pandaların o tatlı halleri.
Kaydıraktan Kayan Pandalar 01:27
Kaydıraktan Kayan Pandalar 97 izlenme - 1 yıl önce Chengdu Panda Evinde kaydıraktan kayan 4 panda hayatlarının en mutlu anlarını yaşıyor gibi. İzlerken neşem yerine geldi, sizin de gelsin diye ekleyeyim dedim. Mazur görünüz. Buradan daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz: http://www.panda.org.cn/english/
Kaydıraktan Kayan Yavru Pandalar 01:27
Kaydıraktan Kayan Yavru Pandalar 68 izlenme - 1 yıl önce Kaydıraktan Kayan Yavru Pandalar
Kaydıraktan Kayan Sevimli Pandalar 01:27
Kaydıraktan Kayan Sevimli Pandalar 243 izlenme - 4 yıl önce Kaydıraktan Kayan Sevimli Pandalar..
Yer Çekimine Karşı Koyamayan Pandalar 00:44
Yer Çekimine Karşı Koyamayan Pandalar 7 izlenme - 1 ay önce Yer Çekimine Karşı Koyamayan Pandalar
Uyuyan bebek pandalar 00:24
Uyuyan bebek pandalar 258 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir hayvanat bahçesinde çekilen görüntülerde bebek pandalar sevimli uyuyuş şekilleriyle görenleri kendilerine hayran bırakıyorlar.
yavru pandalar 00:37
yavru pandalar 339 izlenme - 8 yıl önce
Kaydıraktan Kayan Pandalar 01:27
Kaydıraktan Kayan Pandalar 129 izlenme - 2 yıl önce Chengdu Panda Evinde kaydıraktan kayan 4 panda hayatlarının en mutlu anlarını yaşıyor gibi.
pandalar 00:49
pandalar 232 izlenme - 9 yıl önce pandalar dağılan larvaları toplarken.
Yerçekimine Yenik Düşen Yavru Pandalar 00:44
Yerçekimine Yenik Düşen Yavru Pandalar 7 izlenme - 3 ay önce Yerçekimine Yenik Düşen Yavru Pandalar
Pandalara Sarılarak 32 Bin Dolar Kazanmak 02:53
Pandalara Sarılarak 32 Bin Dolar Kazanmak 23 izlenme - 1 yıl önce Çin'de bulunan 'Dev Panda Koruma ve Araştırma Merkezi'nde dünyanın en sevimli hayvanları pandalar için sarılacak birisi aranıyor. Tek yapmanız gereken onlara sevgi gösterip sarılmak ve karşılığında yılda 32 bin dolar alacaksınız. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bakıcısının Bacağını Bırakmayan Pandalar 00:35
Bakıcısının Bacağını Bırakmayan Pandalar 18 izlenme - 1 yıl önce Bakıcısının Bacağını Bırakmayan Pandalar
Ziyaretçilerle Tanışan Sevimli Yavru Kızıl Pandalar 01:54
Ziyaretçilerle Tanışan Sevimli Yavru Kızıl Pandalar 22 izlenme - 1 yıl önce Chicago - Lincoln Park Hayvanat Bahçesi'nin yeni misafirleri görücüye çıktı. Clark ve Addison isimli yavru kızıl pandalar kısa sürede gelen ziyaretçilerin kalplerini fethetmeyi başardılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlaç Almak İstemeyen Sevimli Pandalar 01:52
İlaç Almak İstemeyen Sevimli Pandalar 8 izlenme - 1 yıl önce İlaç Almak İstemeyen Sevimli Pandalar