Hoşgeldiniz!

pantene

Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi 00:13
Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi 1.550.297 izlenme - 4 yıl önce
Yürüyemeyenler - (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 02:52
Yürüyemeyenler - (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 22.147 izlenme - 1 yıl önce Pantene Altın Kelebek Ödülleri" bu akşam törenle sahiplerini bulacak. Tören öncesi ünlüler kırmızı halıda şıklık yarışına girdi. Hürriyet Gazetesi okurlarının oylarıyla belirlenen "Pantene Altın Kelebek Ödülleri" Zorlu Center'da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buluyor. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gece bu yıl da "Pantene Altın Kelebek Ödülleri" adıyla yapılıyor. ÇOK SAYIDA ÜNLÜ İSİM KATILDI "Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni"ne televizyon, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katılıyor. ÜNLÜLER ŞIKLIK YARIŞINA GİRDİ Ünlü isimler "Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni"ne girişte kırmızı halıda şıklık yarışına girdi. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ne televizyon, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katılıyor. 'Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ne televizyon, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katılıyor.
Aleyna Tilki Ödülünü Haluk Levent'ten Aldı 02:56
Aleyna Tilki Ödülünü Haluk Levent'ten Aldı 2.424 izlenme - 3 ay önce Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninde Aleyna Tilki "En İyi Çıkış Yapan Bayan Şarkıcı" ödülünü Haluk Levent'ten aldı.
Tarkan - Türk Sanat Müziği Performansları (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 08:44
Tarkan - Türk Sanat Müziği Performansları (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 8.690 izlenme - 1 yıl önce Tarkan - Türk Sanat Müziği Performansları (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 13 Kasım 2016 43. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, Tarkan'ın muhteşem bir canlı performansı ile başladı!
Meryem Uzerli: Ben Adam Seçemiyorum (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 01:53
Meryem Uzerli: Ben Adam Seçemiyorum (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 3.757 izlenme - 1 yıl önce Meryem Uzerli: Ben Adam Seçemiyorum (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri) Altın Kelebek Ödülleri'nde İlker Kaleli'ye ödül vermek için sahneye çıkan Meryem Uzerli eski sevgililerine laf soktu.
Harun Kolçak'ın Altın Kelebek Ödülünü Babası Eşref Kolçak Aldı 02:41
Harun Kolçak'ın Altın Kelebek Ödülünü Babası Eşref Kolçak Aldı 814 izlenme - 3 ay önce Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninde "En İyi Proje" ödülünü kazanan merhum sanatçı Harun Kolçak'ın ödülünü babası Eşref Kolçak alırken aynı zamanda törene katılan herkesi duygulandıran bir konuşma yaptı.
Fatih Portakal - Bu Ödülü İşini Düzgün Yapan Gazeteciler İçin Alıyorum 00:59
Fatih Portakal - Bu Ödülü İşini Düzgün Yapan Gazeteciler İçin Alıyorum 3.105 izlenme - 1 yıl önce FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yaptığı konuşmasında "Ben bu ödülü tüm gazeteciler adına almıyorum, işini doğru düzgün yapan gerçek gazeteciler için alıyorum" dedi. Portakal, En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülüğünü aldığı sırada Dink cinayetine ilişkin soruşturmada tutuklanan FOX TV Haber Müdürü Ercan Gün'ü de andı. Portakal, "Biz FOX ailesi olarak, FOX yöneticileri olarak, buraya gelen arkadaşlarım olarak ve cezaevinde olan arkadaşım Ercan Gün için yüreğimizi ortaya koyup her gün bir şeyler yapmaya çalışıyoruz" dedi.
Pantene Altın Kelebek Yılın Şarkısı Ödülü - Beni Çok Sev (Tarkan) 02:53
Pantene Altın Kelebek Yılın Şarkısı Ödülü - Beni Çok Sev (Tarkan) 430 izlenme - 3 ay önce Pantene Altın Kelebek Yılın Şarkısı Ödülü Ayla Çelik’in sunumuyla sahibini buldu. Yılın şarkısı 'Beni çok sev- Tarkan!' Ödülü Günay Çoban ve Serkan İzzet Özdoğan aldı
Tarkan'a Altın Kelebek Ödülünü Cem Yılmaz'ın Vermesi 05:10
Tarkan'a Altın Kelebek Ödülünü Cem Yılmaz'ın Vermesi 259 izlenme - 3 ay önce Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninde Tarkan'a ödülünü Cem Yılmaz verdi. Ödül törenine katılamayan Sezen Aksu'nun ödülünü de Tarkan teslim aldı. Espiriler patlamadan da olmazdı.
Altın Kelebek'te Mega Star Tarkan'dan mükemmel yorum 05:08
Altın Kelebek'te Mega Star Tarkan'dan mükemmel yorum 1.769 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK ekranlarından canlı olarak yayınlanan 43. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ne, Mega Star Tarkan damga vurdu. Törenin açılışında 'Dönülmez Akşamın Ufkundayız' isimli parçayı seslendiren Tarkan, izleyenleri büyülerken kulakların pasını sildi. İşte Tarkan'ın geceye damga vuran canlı performansı...
En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 02:00
En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 1.186 izlenme - 1 yıl önce En İyi Kadın Oyuncu - Burçin Terzioğlu (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi kadın oyuncu ödülü Burçin Terzioğlu'nun oldu.
Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni - 2017 00:50
Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni - 2017 200 izlenme - 3 ay önce Herkesin gözü onda... Televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan Türkiye'nin en uzun soluklu ödülü Altın Kelebek, sizlerin oylarıyla sahiplerini buluyor!
Aslı Enver Ve Tolga Sarıtaş En İyi Oyuncu Ödüllerini Aldı 02:56
Aslı Enver Ve Tolga Sarıtaş En İyi Oyuncu Ödüllerini Aldı 265 izlenme - 3 ay önce Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninde; en iyi kadın oyuncu ödülünü "İstanbullu Gelin" dizisinden Aslı Enver ve en iyi erkek oyuncu ödülünü "Söz" dizisinden Tolga Sarıtaş kazandı.
90'lardan Eski Reklamlar 28:44
90'lardan Eski Reklamlar 2.205 izlenme - 3 yıl önce Evde bulduğum VHS kasetlerini dvd ye çektirdim ve içinden çok güzel nostaljik şeyler çıktı sizinle de paylaşmak istedim.
Müzikte 20. Yıl Özel Ödülü - Demet Akalın (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 01:58
Müzikte 20. Yıl Özel Ödülü - Demet Akalın (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 689 izlenme - 1 yıl önce Müzikte 20. Yıl Özel Ödülü - Demet Akalın (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. Müzikte 20. Yıl Özel Ödülü Demet Akalın'ın oldu.
Kaybettiklerimiz (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 02:05
Kaybettiklerimiz (43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri - 13 Kasım 2016) 440 izlenme - 1 yıl önce Pantene Altın Kelebek Ödülleri" bu akşam törenle sahiplerini bulacak. Tören öncesi ünlüler kırmızı halıda şıklık yarışına girdi. Hürriyet Gazetesi okurlarının oylarıyla belirlenen "Pantene Altın Kelebek Ödülleri" Zorlu Center'da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buluyor. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gece bu yıl da "Pantene Altın Kelebek Ödülleri" adıyla yapılıyor. ÇOK SAYIDA ÜNLÜ İSİM KATILDI "Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni"ne televizyon, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katılıyor. ÜNLÜLER ŞIKLIK YARIŞINA GİRDİ Ünlü isimler "Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni"ne girişte kırmızı halıda şıklık yarışına girdi. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ne televizyon, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katılıyor. 'Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ne televizyon, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katılıyor.
En İyi Çocuk Oyuncu - Beren Gökyıldız (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 01:49
En İyi Çocuk Oyuncu - Beren Gökyıldız (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 490 izlenme - 1 yıl önce En İyi Çocuk Oyuncu - Beren Gökyıldız (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 13 Kasım 2016 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi çocuk oyuncu ödülü Beren Gökyıldız'ın oldu.
Demet Akalın - Hayalet (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 03:44
Demet Akalın - Hayalet (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 472 izlenme - 1 yıl önce Demet Akalın - Hayalet (Pantene Altın Kelebek Ödülleri) 13 Kasım 2016 43. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde sahneye çıkan Demet Akalın'dan muhteşem canlı performans. Şarkı sözleri: Gördum Doydum Aydım Ben Senden Farkım Rütbemden I?syan Da Ettim Ne Gelmişi Kaldı Ne Geçmişi Kaderimin Senden Farkım Rütbemden Hep, Bi Yanı Kırık Bi Yanık Canım Ciğerim Ama Gosteremem Sustum Ah, Ölümüne En Büyük Cevap Anlayana Izahat Veremem
Yılın En İyi Dizisi - Diriliş Ertuğrul (Pantene AltınKelebek Ödülleri) 02:19
Yılın En İyi Dizisi - Diriliş Ertuğrul (Pantene AltınKelebek Ödülleri) 375 izlenme - 1 yıl önce Yılın En İyi Dizisi - Diriliş Ertuğrul (Pantene AltınKelebek Ödülleri) 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi dizi ödülü Diriliş Ertuğrul'un oldu.
Gisele Bundchen / Pantene ile Yazı Doya Doya Yaşayın! 00:16
Gisele Bundchen / Pantene ile Yazı Doya Doya Yaşayın! 302 izlenme - 2 yıl önce Gisele Bünchen’in saçları bu yaz da Pantene’e emanet! Dünyanın 1 numaralı süpermodeli Gisele Bündchen, bu yaz Pantene’in global marka elçisi olarak karşımızda! Güzelliği ve güçlü saçlarıyla dikkat çeken Gisele Bündchen, Pantene ile yazı doya doya yaşayacak. Sağlıklı görünen ve güçlü saçlarıyla tanınan dünyaca ünlü supermodel, “Yaz benim en sevdiğim mevsim! Deniz, kum, güneş beni gerçekten çok mutlu ediyor ve bütün yaz saçlarımın yıpranmasını düşünmeden yazı doya doya yaşamam çok önemli. Bu yüzden Pantene saç bakım ürünlerini asla yanımdan ayırmıyorum.. Bu yaz da Pantene’in global marka yüzü olduğum için çok gururluyum. Kendimi en güzel hissettiğim zamanlarda, en önemli faktörlerden biri sahip olduğum #PanteneSaçı”… Pantene Pro-V şampuan ve saç bakım kremi ikilisini birlikte kullanarak, ve plaj çantanızdan Pantene saç bakım yağınızı ayırmayarak siz de güzel ve sağlıklı görünen #PanteneSaçı’na sahip olabilirsiniz. Pantene’in saç bakım ürünleri, saçları içten dışa sağlıklı görünen bir hale getiriyor ve saçların en güzel halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Her bir saç telini koruyan saç bakım teknolojisi Histidin ile saçlar daha güçlü, daha parlak ve daha sağlıklı görünüyor.
Pantene Altın Kelebek / Enes Batur En İyi İnstagramer - Youtuber Ödülü 2017 02:24
Pantene Altın Kelebek / Enes Batur En İyi İnstagramer - Youtuber Ödülü 2017 81 izlenme - 3 ay önce İnstagramdan Takip Edinde Yolumuzu Bulalım :) İnstagram:https://www.instagram.com/emirhanbaki... Youtube 'dan aynı şekilde Abone olursanız çok güzel olur tşkler iyi günler :) ETİKETLER: enes batur diss, enes batur youtube budur, enes batur zula, enes batur minecraft, enes batur gta 5, enes batur komik montaj, enes batur despacito, enes batur happy wheels, enes batur şarkıları, enes batur ndng, enes batur, enes batur araba, enes batur aleyna tilki, enes batur animasyon, enes batur arzu, enes batur aptallık testi, enes batur ameliyat, enes batur agario, enes batur'a diss, enes batur ateş ve su, enes batur ark, enes batur başak, enes batur baturay, enes batur boks torbası, enes batur barbie, enes batur balık oyunu, enes batur başak karahan, enes batur batuber, enes batur ben ve ed, enes batur balık oyunları, enes batur başağa şaka, enes batur b, ndng enes batur b, pantene altın kelebek canlı, pantene altın kelebek canlı izle, pantene altın kelebek 2016, pantene altın kelebek ödülleri, pantene altın kelebek 2018, pantene altın kelebek 2015, pantene altın kelebek enes batur, pantene altın kelebek en yakışan çift, pantene altın kelebek ödülleri 2017,
En İyi Komedi - Güldür Güldür (Altın Kelebek Ödülülleri) 05:36
En İyi Komedi - Güldür Güldür (Altın Kelebek Ödülülleri) 78 izlenme - 3 ay önce En İyi Komedi - Güldür Güldür (Altın Kelebek Ödülülleri) Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde; Güldür Güldür ekibi ödül aldı. Ödülü aldıktan sonra Güldür Güldür ekibi sahnede mini bir skeç yaptı ve izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.
Bergüzar Korel'le 4 Adımda Pantene Yoğun Ve Güçlü Serisi 02:37
Bergüzar Korel'le 4 Adımda Pantene Yoğun Ve Güçlü Serisi 639 izlenme - 4 yıl önce Sadece 14 günde saçlarınızı daha güçlü ve gözle görülür derecede yoğun yapmak ister misiniz? Yeni Pantene Yoğun ve Güçlü serisiyle sadece 14 günde sağlıklı g...
Enes Batur En İyi Youtuber Ödülünü Şeyma Subaşı'dan Aldı 01:56
Enes Batur En İyi Youtuber Ödülünü Şeyma Subaşı'dan Aldı 99 izlenme - 3 ay önce Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninde Enes Batur "En iyi youtuber" ödülü kazandı ve ödülünü Şeyma Subaşı'dan aldı.
En İyi Erkek Oyuncu - İlker Kaleli (Altın Kelebek Ödülleri 13 Kasım 2016) 02:55
En İyi Erkek Oyuncu - İlker Kaleli (Altın Kelebek Ödülleri 13 Kasım 2016) 370 izlenme - 1 yıl önce En İyi Erkek Oyuncu - İlker Kaleli (Altın Kelebek Ödülleri 13 Kasım 2016) 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi erkek oyuncu ödülü İlker Kaleli'nin oldu.
Tarkan En İyi Türkçe Pop Müzik Ödülünü Cem Yılmaz'dan Aldı 05:10
Tarkan En İyi Türkçe Pop Müzik Ödülünü Cem Yılmaz'dan Aldı 67 izlenme - 3 ay önce Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninde Tarkan'a "En iyi Pop Müzik Erkek Sanatçı" ödülünü Cem Yılmaz verdi. Ödül törenine katılamayan ve "En iyi Pop Müzik Kadın Sanatçı" ödülünü kazanan Sezen Aksu'nun ödülünü de Tarkan teslim aldı.
Pantene 7/24 Bukle Şekillendirici Saç Bakım Kremi 00:30
Pantene 7/24 Bukle Şekillendirici Saç Bakım Kremi 435 izlenme - 4 yıl önce Dalga ve buklelerinizi belirginleştirir ve tüm gün şeklini korur. Elinize bir miktar sıkıp saçınıza uygulayın. Hem çok pratik, hem de gün boyu şeklini koruya...
Acun Ilıcalı Altın Kelebek Ödülünü Şansal Büyüka'dan Aldı 03:57
Acun Ilıcalı Altın Kelebek Ödülünü Şansal Büyüka'dan Aldı 61 izlenme - 3 ay önce En iyi yarışma programı kategorisinde Altın Kelebek Ödülü kazanan Acun Ilıcalı ödülünü Şansal Büyüka'dan aldı ve sahnede duygusal anlar yaşadı.
Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi Reklam Filmi 00:13
Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi Reklam Filmi 489 izlenme - 4 yıl önce Bergüzar Korel'in günlük saç bakım kürü ise Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi, B7 vitamini formullü ile saçları ağırlaştırmadan korur.
Bergüzar Korel'le Işıltılı Saç Modelleri 2: Sahne Işıltısı 01:31
Bergüzar Korel'le Işıltılı Saç Modelleri 2: Sahne Işıltısı 559 izlenme - 4 yıl önce 4 adımda sahne ışıltısına sahip olmak Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi serisiyle mümkün! Bergüzar Korel'in ipuçlarıyla adım adım sağlıklı görünen, ışıltılı ...