Hoşgeldiniz!

Papağan

Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan  00:46
Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan 12.718 izlenme - 1 hafta önce Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan 00:47
Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan 4.200 izlenme - 1 hafta önce Karikatür gibi bir kare... Açık havada namaz keyfini yaşamak isteyen tombiş çocuğa papağan engel oluyor. Yanındaki kişinin çabalarına rağmen minik beden, bir türlü namaza adapte olamıyor. Öyle ki elleri de yanlış bağlıyor. Videonun son 1-2 saniyesi ise 'Gerçek İslam bu değil' dedirtiyor.
Recep Tayyip Erdoğan Diyen Papağan 00:35
Recep Tayyip Erdoğan Diyen Papağan 3.177 izlenme - 5 gün önce Sokakta kafesinden çıkarılan bir papağan, yoldan geçenleri oldukça şaşırttı. HERKESİN İLGİSİNİ ÇEKTİ "Recep Tayyip Erdoğan" diye bağıran papağan, kısa sürede çevredekilerin ilgisini toplamayı başardı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taklitci Papağan Kedilerin Kafasını Karıştırdı 00:51
Taklitci Papağan Kedilerin Kafasını Karıştırdı 2.603 izlenme - 2 hafta önce Taklitci Papağan Kedilerin Kafasını Karıştırdı Kedilerin taklidini yapan beyaz papağan izleyeri de kahkahalara boğdu...
Kahkaha Atan Papağan Gülmekten Kırıp Geçiriyor 01:14
Kahkaha Atan Papağan Gülmekten Kırıp Geçiriyor 73.895 izlenme - 3 yıl önce Kahkaha atan papağan, gülmekten kırıp geçiriyor. İşte papağanın kahkaha atışı.
Brokoli Sevmeyen Papağan 01:43
Brokoli Sevmeyen Papağan 3.637 izlenme - 2 ay önce İnternetin yeni fenomeni brokoli sevmeyen bu papağan. İsmi Eric olan papağan, sahibinin ısrarla verdiği brokolileri her seferinde yere atıyor.
Konuşan Sultan Papağanı 05:00
Konuşan Sultan Papağanı 91.951 izlenme - 4 yıl önce Konuşan Sultan Papağanı
Konuşan Papağan 02:14
Konuşan Papağan 55.653 izlenme - 3 yıl önce Tıklanma Rekoru Kıran Konuşan Papağan :)
Kafesi Kırılan Kakadu'nun Şen Kahkahaları 02:23
Kafesi Kırılan Kakadu'nun Şen Kahkahaları 10.962 izlenme - 6 ay önce Eleman gerçekten hayvanla çok iyi ilgileniyor. Zamanında bende de jako vardı fakat hayvana keklik muamelesi yaptığım için hayata küstü. Sesi çıkmıyordu. Bir de şu şerefsize bak, hiç susuyo mu!
Gitar Çalan Adama Eşlik Eden Papağan 02:50
Gitar Çalan Adama Eşlik Eden Papağan 341 izlenme - 1 gün önce Muhteşem bir düete hazır olun! Brezilya'nın havasından mıdır suyundan mıdır bilinmez bu papağan enfes özelliklere sahip. Gitar çalan adama çok güzel eşlik ediyor.
Mükemmel Konuşan Papağan 00:45
Mükemmel Konuşan Papağan 29.825 izlenme - 2 yıl önce Kelime Hafızası bir çok hayvandan fazla olan papağanlar familyasının Türk sahipli Efe papağanı tanışın. Gayet düzgün telafuz edebilen Efe papağan sizleri çok şaşırtıcak.
Kedi Sesi Çıkartan Papağan 09:01
Kedi Sesi Çıkartan Papağan 60.547 izlenme - 4 yıl önce Sahibi:halil Pişkin
Cennet Papağanı 02:51
Cennet Papağanı 55.712 izlenme - 4 yıl önce Cennet Papağanı Çapkın1
Şeytanla Konuşan Kakadu 02:38
Şeytanla Konuşan Kakadu 3.332 izlenme - 3 ay önce Papağan aleminin en manyak türü olan Kakadular; rahatına düşkün, başına buyruk, yerine göre sinirli, oyuncu ve aşırı eğlencelidir. Kakaduları anlamak oldukça zordur. Bir süre şeytanla konuşan kakadumuz, şeytanla bir konuda anlaşamayınca bağırmaya başlıyor ve videonun sonuna doğru sakinleşiyor.
Kafesini Kıran Adamı Gören Kakadu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü 02:13
Kafesini Kıran Adamı Gören Kakadu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü 10.373 izlenme - 6 ay önce Kafesini, evini her şeyini yerle bir adamı gören kakadu acayip sinirlendi. Sinirine hakim olamayınca ister istemez ağzını bozdu. Kakadu Vikipedi____: Kakadu, kakadugiller (Cacatuidae) familyasını oluşturan doğal olarak Malakka Yarımadasın'dan Solomon adalarına kadar uzanan bölgede ve Avustralya'da bulunan türlere verilen ad. On yedi türden oluşan bu papağanların çoğu vücutlarına serptirilmiş kırmızı ya da sarı renkleri dışında beyaz, bazıları siyah renklidir. Kıvrık ve sağlam gagaları kabuklu yemişleri kırmaya, kökleri bulup çıkarmaya ya da ağaç kabuklarının altındaki böcek larvalarını avlamaya yarar. Solucana benzeyen dilleri beslenmelerine yardımcı olur. Kakadular ağaç tepelerinde yaşar ve ağaç kovuklarında barınır. Gürültülü geniş sürüler halinde tarla ürünlerini yağmalayarak zarar verdikleri de olur. Kakadular çok çeşitli sesler çıkarabilir. Islık çalarlar ve telefon çalması ,insan sesi gibi sesleri taklit edebilirler. İyi konuşabilme yeteneğine sahip olanlarına ender olarak rastlanır. Bazıları 50 yıldan fazla yaşar.
Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan 00:46
Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan 638 izlenme - 1 hafta önce 20.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Çocuğa Namaz Kıldırmayan Papağan' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Brokoli Yemek istemeyen Papağan 01:47
Brokoli Yemek istemeyen Papağan 2.838 izlenme - 2 ay önce Brokoli yemek isteyemen kakadu papağanının asabi halleri kameraya böyle yansıdı... Kakadu Vikipedi______: Kakadu, kakadugiller (Cacatuidae) familyasını oluşturan doğal olarak Malakka Yarımadasın'dan Solomon adalarına kadar uzanan bölgede ve Avustralya'da bulunan türlere verilen ad. On yedi türden oluşan bu papağanların çoğu vücutlarına serptirilmiş kırmızı ya da sarı renkleri dışında beyaz, bazıları siyah renklidir. Kıvrık ve sağlam gagaları kabuklu yemişleri kırmaya, kökleri bulup çıkarmaya ya da ağaç kabuklarının altındaki böcek larvalarını avlamaya yarar. Solucana benzeyen dilleri beslenmelerine yardımcı olur. Kakadular ağaç tepelerinde yaşar ve ağaç kovuklarında barınır. Gürültülü geniş sürüler halinde tarla ürünlerini yağmalayarak zarar verdikleri de olur. Kakadular çok çeşitli sesler çıkarabilir. Islık çalarlar ve telefon çalması ,insan sesi gibi sesleri taklit edebilirler. İyi konuşabilme yeteneğine sahip olanlarına ender olarak rastlanır. Bazıları 50 yıldan fazla yaşar.
Çılgınlar Gibi Kahkaha Atan Papağan 00:29
Çılgınlar Gibi Kahkaha Atan Papağan 33.097 izlenme - 2 yıl önce Sahibinin kahkaha atmayı çok sevdiği belli olan papağan.Kameraya yansıyan bu komik papağının görüntüleri sizlerle.İyi seyirler...
Konuşan Papağan Jako 00:41
Konuşan Papağan Jako 20.521 izlenme - 2 yıl önce Konuşan Papağan Jako
Jako Papağan 01:02
Jako Papağan 29.024 izlenme - 4 yıl önce Jako Papağan
Papağana Avans Veren Köpek 00:27
Papağana Avans Veren Köpek 38.118 izlenme - 3 yıl önce Papağan ve köpeğin merdiven çıkma yarışında köpeğin rahatlığı görenleri hayrete düşürüyor. Adeta avans veren köpek ile papağanın merdiven çıkma yarışını izliyoruz...
zikir çeken papağan 02:42
zikir çeken papağan 47.564 izlenme - 7 yıl önce zikir çeken papağan
Zikreden Papağan 02:42
Zikreden Papağan 39.625 izlenme - 7 yıl önce sevdiyar
Konuşan Papağan Çok Komik 01:04
Konuşan Papağan Çok Komik 29.208 izlenme - 4 yıl önce
Sultan Papağanı 00:40
Sultan Papağanı 14.424 izlenme - 2 yıl önce Sultan Papağanı
Tüysüz Papağan Sizi Şaşırtacak 00:14
Tüysüz Papağan Sizi Şaşırtacak 8.162 izlenme - 1 yıl önce Söz konusu mağdur papağana musallat olan nadir bir virüs tüylerini dökmüş ve maalesef onu bu hale getirmiş. Bu haliyle çok mu çirkin olmuş yoksa daha da mı sevimli olmuş bilmiyorum ona siz karar verirsiniz ama Allah hiç bir kuşun başına böyle bir dert vermesin diye de temennilerimizi sunmadan edemiyoruz.
Sultan Papağanı 01:05
Sultan Papağanı 23.113 izlenme - 4 yıl önce Sultan Papağanı
Dua Okuyan Papağan 04:14
Dua Okuyan Papağan 18.479 izlenme - 3 yıl önce Dua Okuyan Papağan Papağan kendisine öğretildiği şekilde dua okuyor. Dua okuyan kuş
Canlı Yayın Öncesi Korkutan Misafir 00:16
Canlı Yayın Öncesi Korkutan Misafir 3.352 izlenme - 5 ay önce Avustralya'da canlı yayına bağlanmak üzere olan muhabir Brittany Kleyn korkudan çığlıklar attı. Muhabir Kleyn, adliye önünden canlı yayına bağlanmak için hazırlık yapıyordu. O sırada uçarak omzuna bir papağan kondu ve güzel sunucu çığlık atmaya başladı. Brittany Kleyn'in imdadına kameramanı yetişti.
Konuşan Sevda Papağanı 02:27
Konuşan Sevda Papağanı 7.147 izlenme - 2 yıl önce