Hoşgeldiniz!

paperman

Oscar Ödüllü Kısa Animasyon Film (Paperman) 06:34
Oscar Ödüllü Kısa Animasyon Film (Paperman) 94.881 izlenme - 5 yıl önce Oscar Ödüllü Kısa Animasyon Film (Paperman) Full Animated Short Film yolda otobüste yada durak bir hatun görürsünüz o kısa anda aranızda güzel bir elektirik olur. fakat o başka yola siz başka bir yola gidersiniz. o kısa anda siyah beyaz hayatınız renklenir sonra tekrar eski haline döner. aklınıza takılır acaba onu tekrar görürmüyüm diye. görünce kesin telefon numarasını alacağım dersiniz. fakat onu bir daha görmezsiniz belki o gerçek bile değildir. o kadar mutsuzsunuzdur ki belki melekler bir anlığına siz mutlu olun diye yer yüzüne inip size kendilerini göstermişlerdir. disney yaptığı bu kısa filmde etkilendiği kıza ulaşmak için kağıttan uçak yapan fakat ona bir türlü ulaştıramıyan bir adamı izliyoruz. kader en sonunda onu zorlada olsa o kadını bulmak için zorlar.
Oscar Ödüllü Kısa Animasyon Film - Paperman 06:50
Oscar Ödüllü Kısa Animasyon Film - Paperman 2.461 izlenme - 4 yıl önce Walt Disney animasyon stüdyoları tarafından üretilen paperman isimli animasyon filmine hayran kalacaksınız.
Paperman Fragman 01:20
Paperman Fragman 793 izlenme - 4 yıl önce Paperman
Paperman 06:33
Paperman 710 izlenme - 5 yıl önce Walt Disney Animation Studios
Paperman Kısa Film 06:30
Paperman Kısa Film 115 izlenme - 4 yıl önce Bir ofis çalışanı bir kızla tanışmak için kağıt uçakları kullanır. 2013 Oscar Ödülleri en iyi kısa animasyon ödülü kazanmış bir kısa film. Yönetmen: John Kahrs
Chingy - Paper Man - Instrumental - Download 03:35
Chingy - Paper Man - Instrumental - Download 112 izlenme - 7 yıl önce dl link www.4shared.com