Hoşgeldiniz!

papinin peşinde

chasing papi 00:51
chasing papi 1.633 izlenme - 6 yıl önce üç şehir üç kadın eşittir üç bela... iflah olmaz çapkın thomas new yorklu ana kuzusu patricia için onu ailesinden kurtaracak bir kahraman... chicagodaki entelektüel avukat loreno için ise idealist bir erkek... miamili garson cici için ise iflah olmaz ateşli bir eş... bu üç tutkulu kadın ancak çapkına sürpriz yapmak amacı ile laa uçunca birbirlerinden haberdar olurlar. thomasın başı beladadır... her çiçekten bal almaya meraklı thomasın komedisi.
chasing papi fragmanı 1 00:51
chasing papi fragmanı 1 301 izlenme - 6 yıl önce üç şehir üç kadın eşittir üç bela... iflah olmaz çapkın thomas new yorklu ana kuzusu patricia için onu ailesinden kurtaracak bir kahraman... chicagodaki entelektüel avukat loreno için ise idealist bir erkek... miamili garson cici için ise iflah olmaz ateşli bir eş... bu üç tutkulu kadın ancak çapkına sürpriz yapmak amacı ile laa uçunca birbirlerinden haberdar olurlar. thomasın başı beladadır... her çiçekten bal almaya meraklı thomasın komedisi.
chasing papi fragmanı 2 02:29
chasing papi fragmanı 2 126 izlenme - 6 yıl önce üç şehir üç kadın eşittir üç bela... iflah olmaz çapkın thomas new yorklu ana kuzusu patricia için onu ailesinden kurtaracak bir kahraman... chicagodaki entelektüel avukat loreno için ise idealist bir erkek... miamili garson cici için ise iflah olmaz ateşli bir eş... bu üç tutkulu kadın ancak çapkına sürpriz yapmak amacı ile laa uçunca birbirlerinden haberdar olurlar. thomasın başı beladadır... her çiçekten bal almaya meraklı thomasın komedisi.