Hoşgeldiniz!

papua

Yanardağın patlama anı görüntülendi 01:03
Yanardağın patlama anı görüntülendi 5.783 izlenme - 4 yıl önce Papua Yeni Gine'de tatil yapan Avustralyalılar, tekne gezisinde hiç ummadıkları bir görüntüyle karşılaştı. Aktif yanardağlardan birinin patlaması saniye saniye görüntülendi.
Köpek Balığı Avı - Papua Yeni Gine 05:13
Köpek Balığı Avı - Papua Yeni Gine 2.679 izlenme - 3 yıl önce "Açık denizde kendine has yöntemleriyle köpek balığını kendine çekmeyi başaran balıkçı köpek balığını hazırladığı tuzakla yakalıyor." Belgeselin tamamı: http://www.dailymotion.com/playlist/x2ai7a_BelgeselGunlugu_human-planet/1
Mahşer-İ Cümbüş - Dörtlü Dönme_papua Yeni Gine 06:16
Mahşer-İ Cümbüş - Dörtlü Dönme_papua Yeni Gine 3.860 izlenme - 10 yıl önce
Türkiye İş Bankası Reklamı - Sağduyu 01:53
Türkiye İş Bankası Reklamı - Sağduyu 1.092 izlenme - 3 yıl önce Türkiye İş Bankası'nın, yayınlandığı dönemde çok ses getirmiş Sağduyu'lu reklamı. Papua Yeni Gine'li işadamları ile reklama ayrı bir hava katmaktalar. Uğur Yücel ve Haluk Bilginer rol aldığı reklam filmi o dönemde hayatımızın içine şu cümleleri yerleştirdi bizde yerli yersiz kullandık yav vedo vedo ham ve nige nige porume.
Senin O Gozlerin Varya 03:04
Senin O Gozlerin Varya 414 izlenme - 10 yıl önce bursa yenisehir olcay
Batı Papua'da Kimsenin Bilmediği Bir Zulüm 16:06
Batı Papua'da Kimsenin Bilmediği Bir Zulüm 73 izlenme - 3 yıl önce Adını duymadığımız haritada yerini bilmediğimiz bir yer, 50 yıldır kimsenin bilmediği bir zulüm..
Papua Yeni Gine'de Volkan Patlaması 00:58
Papua Yeni Gine'de Volkan Patlaması 53 izlenme - 4 yıl önce Papua Yeni Gine'de Turistin Kamerasına Yakalanan Volkan Patlaması.
Papua Yeni Gine'deki 7,5'lik Deprem Dağları Yerinden Oynattı 02:11
Papua Yeni Gine'deki 7,5'lik Deprem Dağları Yerinden Oynattı 1 izlenme - 3 hafta önce 7,5 büyüklüğünde depremle sarsılan Pasifik ülkesi Papua Yeni Gine'de, dağlar yerinden oynadı. Devasa heyelanlar yolları kapattı, bazı noktalarda iletişim hatları tamamen koptu. Papua Yeni Gine'de büyük korkuya neden olan 7,5 büyüklüğündeki deprem dağların yerinden oynamasına neden oldu. Büyük depremin ardından meydana gelen 5'i aşan 13 artçı ise yaşanan paniğin sürmesine neden oldu.
Future Sound Of London - Papua New Guinea 04:49
Future Sound Of London - Papua New Guinea 3 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...