Hoşgeldiniz!

par

stars on earth 01:15
stars on earth 78.878 izlenme - 6 yıl önce
ZAZ - ce que vous z'avez pas vu #1 00:48
ZAZ - ce que vous z'avez pas vu #1 27.980 izlenme - 4 yıl önce ZAZ - ce que vous z'avez pas vu #1
Göl - Hakan Balamir & Müjde Ar (1982 - 86 dk) 01:25:33
Göl - Hakan Balamir & Müjde Ar (1982 - 86 dk) 16.388 izlenme - 2 yıl önce Oyuncular: Müjde Ar, Hakan Balamir, Talat Bulut, Orhan Çağman, Mehmet Esen, Ferda Ferdağ, Aydan Burhan, Yılmaz Kurt, Nuran Oktar, Orhan Aykanat, Kazım Eryüksel, Hikmet Gül, Yaman Okay, Reha Kıral, Erol Şen, Sezai Kaya, Turhan Alok, Tijen Par, Erdal Özyağcılar, Güler Ökten, Müşfik Kenter Kasaba'daki göl'deki gazino'ya şarkıcı olarak gelen bir kadının başına gelen olayları yansıtmış son derece etkileyici ve güzel bir film. "Nalan" Müjde Ar şarkıcı olarak başka bir memleketten gelmiş hayatını şekillendirmek zorunda olan bir k adındır. Geldiği yer ise kasabanın göl gazinosudur. Kasabalının eğlence mekanı canlı bir eğlence yeridir. "Murat" Hakan Balamir oranın en kuvvetli,kudretli insanıdır. O ne isterse o olur öldüğü karısına benzetir Nalan'ı hatta onunla konuşur kaçırır bile. Nalan'a aşık diğer kişi "Hasan" Talat Bulut'tur fakat tam anlamıyla bir kıvılcımlanma yoktur aralarında. Olayların asıl seyri Murat'ın ,Nalan'ı zorla kaçırarak hapsetmesiyle başlar. Psikolojik bunalımda olan Murat Nalan'ı kaybettiği karısına çok benzettiği için Sabiha olarak seslenir. Fakat bir yolunu bularak Nalan oradan kaçar. Göl'de Hasan arkadaşı "Yaşar" Mehmet Esen ile balık tutmaktadır oraya gider. Yaşar ise biriyle evlenmektedir arkadaşı Hasan'ı davet eder ilişkileri olan kasaba tarafından hor görülen Nalan ile Hasan düğüne gider. Bir süre sonra Murat gelir her ikisini vuracaktır ve bunalıma dayanamayarak av tüfeğiyle kendini vurup ihtihar eder. Takı töreni zamanında ve kasaba sakinlerin gözünün önünde olması kasabalıyı derin üzüntüye boğar. Müjder Ar ve Hakan Balamir'in birçok filmi sinemamızda güzeldir izlenir. Bu filmde onlardan biri başlıca kasaba,kasaba gölü,gündelik hayat,insan ilişkileri. Filmde görülen başlıca etkenler arasında ayrıca filmin şüphesiz en iyi ve etkileyici karakteri. Hakan Balamir oluşturmuş geçmişteki acılarını unutamayan, matemli, yaralı bir insanı iyi canlandırmış. Filmle ilgili yorumları okuduğumda çoğu üye arkadaşım beğenmemiş. Olabilir zevk ve renk meselesidir ama beğenmemelerine biraz şaşırdım. Türk sinemasının güzel filmlerinden sadece filmin müziği beklenilen düzeyde değildi..
Taare Zameen Par -Yerdeki Yıldızlar Türkçe Altyazılı Full 02:43:13
Taare Zameen Par -Yerdeki Yıldızlar Türkçe Altyazılı Full 3.359 izlenme - 2 yıl önce taare zameen par
Serdar Ortaç - Para Para - 2011 04:06
Serdar Ortaç - Para Para - 2011 23.687 izlenme - 6 yıl önce serdar ortaç - para para - 2011 - gold isimli albümünden
Tıklanma Rekoru Kıran Bomba Şarkı - Yüreğime İyi Bak ( 2013) 04:39
Tıklanma Rekoru Kıran Bomba Şarkı - Yüreğime İyi Bak ( 2013) 18.001 izlenme - 4 yıl önce Yüreğime İyi bak - Mükemmel Aşk Şarkısı Tutkunu olacaksınız ...
Asilin Askerleri 04:38
Asilin Askerleri 5.497 izlenme - 3 yıl önce Asilin Askerleri Par
kartel   biz buluruz 04:25
kartel biz buluruz 12.336 izlenme - 6 yıl önce kartel - biz buluruz
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par - Bollywood 03:26
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par - Bollywood 4.640 izlenme - 3 yıl önce Her Çocuk Özeldir filmin en güzel görüntüleri ve şarkısı olmakla beraber yaşamın saçma sistematiğine karşı bir o kadar rahat/özgür olabilen ufaklığın başrol oynadığı güzelim hint filminden bir kesit izleyeceğiz.
Mera Jahan - Taare Zameen Par (Video Song) 06:06
Mera Jahan - Taare Zameen Par (Video Song) 3.445 izlenme - 4 yıl önce Mera Jahan - Taare Zameen Par Şarkı Sözü: A Little Sweet A Little Sour A Little Close Not Too Far All I Need All I Need All I Need Is To Be Free A Little Sweet A Little Sour A Little Close Not Too Far All I Need All I Need All I Need Is To Be Free Chhoo Loon Main Itna Kareeb Chal Padun To Kitne Door A Little Sweet A Little Sour Chhoo Loon Main Itna Kareeb Chal Padun To Kitne Door Sapna Ka Buna Sweater Sa Warm Safed Baadalon Ke Paar Mera Jahan Let Me In Without A Shout Le Me In I Have A Doubt Let Me In Without A Shout Let Me In I Have A Doubt There Are Moremany More Many Many Many More Like Me Akela Nahin Main Khuli Aankhon Se Neend Mein Chalta Girta Zyada Kam Sambhalta Akela Nahin Main Khuli Aankhon Se Neend Mein Chalta Girta Zyada Kam Sambhalta Phir Bhi Na Koi Shaq Na Subha Nikalega Phir Se Sooraj Jo Dooba Hairat Ho Sabko Aisa Ajooba Hai Mera Jahan Open Eyed How I Run How I Run To The Other Side Open Eyed How I Run How I Run To The Other Side Then I Glide Like A Bird I Just Want To Be Udne Ko Sau Pankh Diye Hai Chadme Ko Khula Aasmaan Udne Ko Sau Pankh Diye Hai Chadme Ko Khula Aasmaan Mudne Ko Hai Karwat Karwat Aur Badhne Ko Mera Jahan Bachpan Ke Din Chaar Na Aayenge Baar Baar Jee Le Jee Le Mere Yaar Jeib Khaali To Udhaar Jee Zindagi
ermenİstan euro 2009 Şarkisi 03:00
ermenİstan euro 2009 Şarkisi 5.710 izlenme - 8 yıl önce
OZAN BABA :D | Minecraft | Parkour Paradise Sky Island Haritası |ft.Ozan Berkil 25:32
OZAN BABA :D | Minecraft | Parkour Paradise Sky Island Haritası |ft.Ozan Berkil 2.365 izlenme - 1 yıl önce
ıssız adam fragman (kesinlikle izle) 04:20
ıssız adam fragman (kesinlikle izle) 14.983 izlenme - 9 yıl önce
Asi Styla - Yarın Bugün Düğünü Var 03:45
Asi Styla - Yarın Bugün Düğünü Var 2.626 izlenme - 3 yıl önce Eşeği ve sazıyla göl kenarında isyanını şiirsel bir yaklaşımla dile getiren AsiSTayLa ile yine yeni yeniden..ibretle izliyoruz.. Durun Dostlar Durun Durun Yarin Bugün Düğünü var Kaz mezarcı Derin Derin Davulun Sesi Gelmesin..
Gurbet Kuşları - Tanju Gürsu (1964 - 100 dk) 01:39:22
Gurbet Kuşları - Tanju Gürsu (1964 - 100 dk) 1.441 izlenme - 2 yıl önce Gurbet Kuşları Yapım Yılı: 1964 Tür: Dram Yönetmen: Halit Refig Senaristler: Orhan Kemal, Turgut Özakman, Halit Refig Oyuncular:Tanju Gürsu, Özden Çelik, Pervin Par, Önder Somer, Sevda Ferdağ, Mümtaz Ener, Filiz Akın, Cüneyt Arkın, Hüseyin Baradan, Gülbin Eray, Muadelet Tibet, Ahmet Danyal Topatan Konu: Film, Kahramanmaraş’tan İstanbul’a daha iyi bir yaşam sürebilmek için gelen bir ailenin verdiği yaşam mücadelesini anlatıyor. Ailenin tüm fertleri İstanbul’un kışkırttığı heveslerinin peşinde, sahip oldukları şeyleri tehlikeye atar: İşlerini, hayatlarını, namuslarını... Ailede bir tek en küçük kardeş Kemal bu “taşı toprağı altın” kente karşı temkinlidir. Diğerleri “altına hücum” ederken, o kendine yatırım yapar; üniversiteye gider, kültürünü geliştirir. Aklıyla değil kurnazlığıyla yolunu bulan Haybeci ise ekonomik olarak sınıf atlamayı başarsa da kentli olmayı başaramaz; arada kalmışlığıyla giderek kaba bir karikatüre dönüşür. (Not: Film bu sene 31. istanbul film festivali için mimar sinan üniversitesi tarafından restore edilmiştir.) Cüneyt Arkın'ın ilk filmi, 1. altın portakalda en iyi film ödülünü alarak diğer bir ilke imza attı film ayrıca köyden kente göçü işleyen ilk film, ayrıca siteye ilgilendiren kısım olarak ilk kadın memesi gösterilen filmdir.
Türkiye Hayvanat Bahçesi Diyen El Kaideci Kadınlar 06:26
Türkiye Hayvanat Bahçesi Diyen El Kaideci Kadınlar 1.652 izlenme - 2 yıl önce Amerikanın tuvalet kağıdı gibi kullanıp okyanusun dibine gönderdiği Ladin posteri ile bir protesto eylemi yapıyor hanımlar(!).Posterde “ şehadet eylemleri devam edecek” yazılı.Yani bombalama ve intihar saldırıları devam edecek.Olayın tarihi,yeri ve zamanı hakkında bilgim yok.Türkiye deki rejimden rahatsız olan bu hanımlar “Türkiye hayvanat bahçesi, orman kanunları var” diyor.Yani biz hepimiz hayvanız, cumhuriyet kanunları da orman kanunu oluyor.Afganistan özlemi çeken bu insana benzeyen şeyler,oradaki kadınların hayvanlar gibi itilip kakıldığı, ha ölmüş ha yaşamış gibi değersiz olduğunu görüyorlar elbet ve yinede onlar gibi olmak istiyorlar çünkü bunlar mazoşist birer din tüccarı.Başlığı çok uzatmak isterdim mesela; Türkiye hayvanat bahçesi,orman kanunları var diye zevk çığlığı atan El kaideci,ladin sever militan kadınlar vs. ama gerenk yok.bunlara başlıksız koymak lazım.
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par (2007-162 dk) 02:42:32
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par (2007-162 dk) 1.245 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla Film İçin Bizi Ziyaret Edin: http://www.cokfilmizle.com Orjinal isim: Taare Zameen Par / Like Stars on Earth / Yerdeki Küçük Yıldızlar IMDB Puanı: 8.6/10 | En iyi 250 film listesinde 124. sırada Yapım: 2007 - Hindistan Yönetmen: Aamir Khan Oyuncular: Aamir Khan (Ram Shankar Nikumbh), Darsheel Safary (Ishaan Awasthi), Tanay Chheda (Rajan Damodaran), Senaryo: Amole Gupte Süre: 165 Dakika Filmin Özeti / Konusu: Öğrenme zorluğu yaşayan disleksi hastası bir çocuğun yatılı okula gönderildikten sonra resim öğretmeniyle beraber tümüyle değişen hayatı konu edilmektedir. Amir Khan'ın En Mükemmel Filmlerinden Biridir... Bir disleksi olarak, Aamir Kahn gibi öğretmenim olmadı, çok çektim, arz ederim.
Nor Par 02:47
Nor Par 3.110 izlenme - 8 yıl önce inga ve anush arshakyans - Ermenistan
Zaz - Eblouie Par La Nuit - [2011] 02:53
Zaz - Eblouie Par La Nuit - [2011] 2.444 izlenme - 6 yıl önce zaz - eblouie par la nuit - [2011] - [alisayar]
Zaz - Eblouie Par La Nuit 02:53
Zaz - Eblouie Par La Nuit 1.711 izlenme - 6 yıl önce
Bum Bum Bole Taare Zameen Par 05:20
Bum Bum Bole Taare Zameen Par 1.026 izlenme - 3 yıl önce Bum Bum Bole Taare Zameen Par
Park Etme Rekorunu Kırdı 02:08
Park Etme Rekorunu Kırdı 2.521 izlenme - 5 yıl önce Çinli Sürücü Han Yue, Kendisine Ait En Dar Alana Park Etme Rekorunu 7 Santimetre Daha Geliştirerek Paralel Park Etme Dalında Guinness Dünya Rekoru'nun Sahibi Oldu.
Murat Par Gitme Dur,by_clas37,2009 Parşaları,süpri 08:39
Murat Par Gitme Dur,by_clas37,2009 Parşaları,süpri 2.740 izlenme - 8 yıl önce bu iki parçaa çokkk güzel dinle
İnce Cumali - Yılmaz Güney (1967 - 61 dk) 01:01:40
İnce Cumali - Yılmaz Güney (1967 - 61 dk) 1.497 izlenme - 2 yıl önce Cumali (Yılmaz Güney) sevdiği kızın babasının kanlısı olduğunu öğrenir. Babasının katili yaşamındaki en büyük düşmanıdır. Filmin birbirine grift ve karmaşık öyküsünün en ilginç yanı yöresel özelliklerin öne çıkmasıdır. Cumali'nin bir gece, gözetlediği kızı daha yakından görebilmek için beline kabakları bağlayıp, Irmağı yüzerek karşı köye geçmesi, düşmanının çiftliğinde araba tekerleği üzerinde yanan meşaleleri teker teker, silahıyla ateşleyip söndürmesi, karşılığında ödül olarak 25 baş öküz alması, bu ilginç sahneleri oluşturur. (Agah Özgüç'ün 100 Filmde Türk Sineması kitabından) Yapım:1967 - Türkiye, Tür:Dram, Macera, Süre:75 dakika Yönetmen:Yılmaz Duru, Oyuncular:Yılmaz Güney, Erol Taş, Abdurrahman Palay, Tijen Par, Bahri Özkan, İrfan Atasoy, Seyhan Özden, Abdullah Ferah, Hikmet Olgun, Seslendirenler:Kemal Ergüvenç, Valâ Önengüt, Görüntü Y.:Rafet Şiriner, Senaryo:Türkan Duru, Yapımcı:İrfan Atasoy
Aklım Sende Djumut Djhayri 03:12
Aklım Sende Djumut Djhayri 4.185 izlenme - 8 yıl önce aklim sende fİkrİm sende canim hadİ gelde dj umut dj hayrİ , djumut djhayrİ 2009 bomba İsmaİl yk son albüm mc karakule mc derman dj ateŞ dj akan derbeder canimsin can pop slow en güsel klİp mc serkan dj serkan süper aŞk sarkisi haretlİ parça müstİŞ remİx 2009 cankan emoŞ yaŞar emre yaŞar ercan demİrel 2009 süper rap tek kelİmeyle harİka bengü gülben ergen muratboz gökan özen ahmet kaya sagopa kolera mc ferman quarİzma 2009 türkçe rap türk halk müzİgİ son albüm 2009 araba müzİgİ remİx2009
Ceylin Bebek Süper Dans Ediyor 00:31
Ceylin Bebek Süper Dans Ediyor 1.672 izlenme - 9 yıl önce
Hüda Par Diyarbakır İl Başkanlığı'ndan Kınama 01:28
Hüda Par Diyarbakır İl Başkanlığı'ndan Kınama 643 izlenme - 3 yıl önce HÜDA PAR Diyarbakır İl Teşkilatı, seçim çalışmaları sırasında meydana gelen olayları kınadı Diyarbakır’ın Lice ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti yaparken BDP ilçe binasından çıktığı iddia edilen bir grup tarafından HÜDA PAR konvoyuna yapılan taşlı ve sopalı saldırı, HÜDA PAR Diyarbakır İl Teşkilatı önünde toplanan HÜDA PARlılar tarafından kınandı. HÜDA-PAR Bağlar Belediye Başkan Adayı Vedat Turgut, parti olarak kuruldukları günden bu yana huzur ortamının bozulmaması için ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini, fakat saldırgan ruhlu çetelerin huzuru bozmak için yoğun çabalarını devam ettirdiklerini söyledi. “Bu topraklarda saldıran, yakıp yıkan, kendisinden başkasına hayat hakkı tanımayanlar değil; sağduyuyla düşünce, siyaset ve hizmet üretenler kazanacaktır” diyen Turgut üyelerine yapılan saldırıyı kınadı. HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M. Hüseyin Yılmaz ise, saldırıların HÜDA PAR’ın sürekli barış taraftarı olduğunu BDP’nin ise sürekli çatışma taraftarı olduğunu gösterdiğini illeri sürdü. Yılmaz, “Bu halk 30 Mart’ta sandıkta onlara günlerini gösterecek. Bugüne kadar hiçbir saldırıdan korkmadık bu saatten sonra da hiçbir şekilde korkmayacağız. Bu saldırılar bizim azmimizi artırıyor ve biz biliyoruz ki bu topraklara elbet İslam’ın sesi hakim olacaktır" dedi.Yapılan açıklamaların ardından toplanan kalabalık olaysız bir şekilde dağıldı.
Zaz - Eblouie Par La Nuit 02:35
Zaz - Eblouie Par La Nuit 1.023 izlenme - 6 yıl önce
Adını Sen Koy-Bu Şehir Girdap Gülüm 04:05
Adını Sen Koy-Bu Şehir Girdap Gülüm 3.865 izlenme - 9 yıl önce şiir.söz; murat dabanlıoğlu yorum; bora par back vokal; burak par (bora ses ver) =))
Sadri Alışık - Menekşe Gözlerde Hiç Vefa Yokmuş 02:09
Sadri Alışık - Menekşe Gözlerde Hiç Vefa Yokmuş 714 izlenme - 2 yıl önce 1969 yılında çekilen 'menekşe gözler' adlı filmden bir sahne. Oyuncular:Sadri Alışık,Erol Büyükburç, Fatma Girik, Pervin Par, Meral Küçükerol.