Hoşgeldiniz!

para biriktirmek

Para Biriktirip Nusr-Et'e Gitmek 09:45
Para Biriktirip Nusr-Et'e Gitmek 41.849 izlenme - 2 yıl önce Barış Dikici adındaki bir arkadaşımız kankasıyla para biriktirip Nusret'e gidip Nusret'in kazık olup olmadığını göstermeye çalışmış. Ben beğendim, umarım sizde beğenirsiniz.
Özlem Denizmen – 4Muhteşem Tasarruf 02:25
Özlem Denizmen – 4Muhteşem Tasarruf 2.345 izlenme - 4 yıl önce Yazar ve İş Kadını Özlem Denizmen 4Muhteşem tassarruf yöntemini anlattı. Ev ekonomisi için oldukça etkili tüyolar veren Denizmen, para biriktirmek isteyenler için uzman tavsiyesi sunuyor. http://www.migrostv.com/ozlem-denizmen-4muhtesem-tasarruf/ Pek çok konuda söyleşilerimiz için http://migrostv.migros.com.tr/
Evde Tasarruf Nasıl Sağlarız? 03:42
Evde Tasarruf Nasıl Sağlarız? 628 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/evde-nasil-tasarruf-saglariz/ Tasarruf hayatın her yerinde! Herkesin kendine göre tasarruf yöntemleri vardır elbette. Ancak en önemli "tasarruf" maddelerinden biri de evdeki tasarruf yöntemlerimiz. Peki, evde tasarrufu nasıl sağlarız? Yazar ve İş Kadını Özlem Denizmen'e sorduk.
Bulaşık Yıkarken Enerji Tasarrufu Sağlamak 00:50
Bulaşık Yıkarken Enerji Tasarrufu Sağlamak 660 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bulasik-yikarken-enerji-tasarrufu-saglamak/ Bulaşıkları elde yıkamak yerine makinede yıkamanın su tüketimi azalttığını biliyoruz. Peki bulaşıklar için maksimum 60 derece su sıcaklığının yeterli olduğunu biliyor muydunuz? Bulaşık yıkarken enerji tasarrufu nasıl sağlanır, bulaşık makinenizin uzun ömürlü olması için neler yapabilirsiniz? Tüm bu soruların cevapları MigrosTV’de.
Nasıl Birikim Yapacağım? 03:37
Nasıl Birikim Yapacağım? 624 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/nasil-birikim-yapacagim/ http://www.migrostv.com/nasil-birikim-yapacagim/ Para biriktirmek istiyor ama bir türlü birikim yapamıyor musunuz? Harcamak bize kendimizi iyi hissettiriyor ve ekonominin büyümesine yarıyor fakat bütçemizi aşmamak kaydıyla! İş Kadını ve Yazar Özlem Denizmen sizin için birikim yapmanın sırlarını anlatıyor.
Yemek Yaparken Enerji Tasarrufu Sağlamak 00:40
Yemek Yaparken Enerji Tasarrufu Sağlamak 123 izlenme - 4 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/