Hoşgeldiniz!

para cezası

Gece Yürüyen Trans Kadına Fuhuş Damgası 02:41
Gece Yürüyen Trans Kadına Fuhuş Damgası 7.548 izlenme - 11 ay önce Dünya Seks İşçileri Günü kapsamında cinsel kimlik üzerinden kesilen usulsüz idare para cezalarına dikkat çekmek için hazırlanmış bir videodur. Seks işçiliğine ve trans seks işçilerini görünür kazandırmak ve seks işçilerini korumak amaçlanmaktadır. kırmızı şemsiye cinsel sağlık ve insan hakları derneği
RTÜKten Şehvetli Okşama Cezası 00:31
RTÜKten Şehvetli Okşama Cezası 23.852 izlenme - 3 yıl önce RTÜK, Power TV'ye Pitbull'un "Don't Stop The Party Ft. Tjr" adlı şarkısının klibi nedeniyle para cezası verdi.
Başörtülü Kadına Hizmet Sunmayı Reddeden Norveçli Kuaför 00:31
Başörtülü Kadına Hizmet Sunmayı Reddeden Norveçli Kuaför 2.738 izlenme - 2 yıl önce Norveç'te bir kuaför başörtülü bir Müslüman kadına hizmet sunmayı reddettiği için önce para cezasına çarptırıldı, ardından da cezayı ödemediği gerekçesiyle hakim karşısına çıktı. Kuaförün "senin gibileri bu mekanda istemiyoruz diyerek" reddettiği davacı Malika Bayan da duruşmada yer aldı. 47 yaşındaki kuaför Merete Hodne, yaklaşık 900 Euro tutarındaki para cezasını ödememesi durumunda 19 gün hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak.
Kaçak-Yaşayan-Yabancılara-Af-Var mı? 02:13
Kaçak-Yaşayan-Yabancılara-Af-Var mı? 376 izlenme - 11 ay önce Türkiye’de kaçak yaşayan yabancılara yeni af var mı? Vize ihlali yabancılara af var mı? Şartlı giriş çıkış nasıl yapılır? Kaçak yabancılara af çıktı mı? Kaçak yabancılara af uzatıldı mı? www.moduminfo.com/
Atatürk Çıkartmasını Kaldırmak İsteyen Polis 2 00:37
Atatürk Çıkartmasını Kaldırmak İsteyen Polis 2 648 izlenme - 3 yıl önce Yine sitemizde var olan videonun devamı niteliğinde. Bursa'nın Osmangazi İlçesi'nde, trafik polisi tarafından bir taksiye,kaputundaki Atatürk çıkartması nedeniyle 77 TL para cezası kesmiş.
Canlı Yayında Para Cezası Ödemek - Adnan Aybaba 02:03
Canlı Yayında Para Cezası Ödemek - Adnan Aybaba 383 izlenme - 3 yıl önce Adnan Aybaba efsanesi geri döndü diyebiliriz artık bolca Adnan Aybaba içeriği göreceğiz gibi. Bu seferde Zokora'ya hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemenin kendisine verdiği 3.880 TL'lik para cezasını canlı yayında esprili bir dille ödüyor.
Türkiye'de Vize İhlali Olan Türkmenistan Vatandaşlarına Oturma İzni Alıyoruz 02:15
Türkiye'de Vize İhlali Olan Türkmenistan Vatandaşlarına Oturma İzni Alıyoruz 7 izlenme - 3 hafta önce Çağrı Merkezi: 0850 5320309 Merkez Ofisimiz: 0216 7061224 Mecidiyeköy Ofisimiz: 0212 9633424 Gsm: 0552 2191499 Anadolu Yakası Merkez Ofisimiz: Yeşilbağlar Mahallesi. E-5 Üzeri Metro Ofis Tower Da:206 Kartal/İstanbul Avrupa Yakası Şubemiz: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. 22 A, 34387 Şişli/İstanbul Nurol Tower Türkiye’ye giriş yasağı olan ve Türkiye’ye gelmek için aile birleşim vizesi almak zorunda kalan ancak yaptıkları vize başvuruları reddedilen Türkmenistan vatandaşları tarafından her gün Çağrı merkezimize çözüm önerisi için çok sayıda telefon gelmektedir. Son zamanlarda Türkiye’ye giriş yasağı olan Türkmenistan vatandaşları tarafından Türkmenistandaki Türk Büyükelçiliğine aile birleşim vizesi almak için yapılan başvurular genellikle olumsuz değerlendiriliyor ve reddediliyor.  Göç İdaresi Genel Müdürlüğü yabancı uyruklu bir kişinin Türkiye’ye giriş yasağı aldıktan sonra resmi evlilik yapmasını çoğu zaman inandırıcı bulmuyor. Gerekçe ise, yapılan evliliğin aile birleşim vizesi almak amacıyla çıkar karşılığı yapılması. Göç İdaresi bu ön görü ile hareket ederek genellikle aile birleşim vizesi için onay vermiyor. Modum Danışmanlık bu güne kadar çıkar karşılığı evlilik yapmamış gerçekten de Türkiye’de aile birlikteliği içerisinde yaşamak isteyen,  Türk vatandaşları ile resmi evlilik yapan ancak Türkiye’ye giriş yasağı bulunan ve Türkiye’ye gelebilmek için aile birleşim vizesi almak zorunda kalan Türkmenistan vatandaşlarının aile birleşim vizesi almalarına olanak sağlamıştır. Siz de aile birleşim vize almak ve Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için göç danışmanlarımızı çalışma saatleri içerisinde her zaman arayabilirsiniz. Vize İhlali Vize İhlali Türkmenistan, Vize İhlali Cezası, Vize İhlali Cezası 2018, Vize İhlali Yapan Yabancılara Af, Vize İhlali Cezası Ödeme,
Yayla Yolundaki Başıboş İnek Sahibine Para Cezası 02:47
Yayla Yolundaki Başıboş İnek Sahibine Para Cezası 154 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yayla yolunda gezen inekler- İneklerin sahibi İpek Yılmaz'ın ineklerle ilgilenen- İneklerin sahibi İpek Yılmaz'a yazılan ceza makbuzu- İneklerin sahibi İpek Yılmaz ile röportaj Yayla yolundaki başıboş inek sahibine para cezası- Rize'de yaşayan Ahmet Yılmaz'a, bölgenin önemli turizm merkezlerinden Ayder Yaylası'na giden karayolunda ineklerini "araç trafiğine açık olan yol kesiminde başıboş bıraktığı" gerekçesiyle 88 lira para cezası kesildi- İneklerin sahibi İpek Yılmaz: "Bu cezamı ineklerden elde ettiğim yağ ve peynirleri satarak ödeyeceğim. Başka bir gelir kaynağım yok" BÜLENT İSMAİLOĞLU - Rize'de çiftçilik yaparak geçimini sağlayan Ahmet Yılmaz'a, bölgenin önemli turizm merkezlerinden Ayder Yaylası yolunda hayvanlarını başıboş bıraktığı gerekesiyle idari para cezası kesildi.
Galatasaraydan Engin Baytara 150 Bin Dolar Para Cezası 00:30
Galatasaraydan Engin Baytara 150 Bin Dolar Para Cezası 115 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da, futbolundan çok özel yaşamıyla gündeme gelen Engin Baytar'ın, Türk futbol tarihinin en ağır para cezasına çarptırılacağı belirtildi.
Aziz Yıldırımdan 8 Fenerliye 20şer Bin Dolar Para Cezası 00:20
Aziz Yıldırımdan 8 Fenerliye 20şer Bin Dolar Para Cezası 54 izlenme - 3 yıl önce Aziz Yıldırım, kulüpten habersiz Türk Kalp Vakfı'nın 'Kalbimiz Sahada' adlı projesi için kamera karşısına geçen Emre ve 8 arkadaşına 20'şer bin dolar para cezası verdi.
Sokak Ortasına Tuvaletini Yapan Gence 124 Lira Ceza 01:28
Sokak Ortasına Tuvaletini Yapan Gence 124 Lira Ceza 2 izlenme - 1 ay önce - Sokak ortasına tuvaletini yapan gence 124 lira cezaZONGULDAK - Zonguldak'ta sokak ortasına tuvaletini yapan gence 124 lira idari para cezası uygulandı.
 Evdeki Sese 105 TL Ceza 02:06
Evdeki Sese 105 TL Ceza 14 izlenme - 1 yıl önce Evde yapılan gürültüye ceza geliyor. ... Evdeki "sese" 105 TL ceza! Evde yapılan gürültüye ... Üstelik gürültü devam ederse para cezası katlanacak
Reusa 540 Bin Avro Trafik Cezası 00:22
Reusa 540 Bin Avro Trafik Cezası 36 izlenme - 3 yıl önce Borussia Dortmund'un yıldız futbolcusu Marco Reus'a ehliyetsiz araç kullanmaktan 540 bin avro para cezası verildi.
Gece Kulübünde Sevgilisi ve 3 Kişiyi Yaralayan Kadına 2.5 Yıl Hapis ve Para Cezası Verildi 00:31
Gece Kulübünde Sevgilisi ve 3 Kişiyi Yaralayan Kadına 2.5 Yıl Hapis ve Para Cezası Verildi 7 izlenme - 6 ay önce İstanbul'da yer bildirimi yapan sevgilisinin eğlendiği gece kulübüne giderek sevgilisini ve 3 kişiyi yaralayan kadın, 2.5 yıl hapis ve 12 bin 500 TL para cezasına çarptırıldı.
Motosiklet Sürücülerine 123 Bin Lira Para Cezası 02:46
Motosiklet Sürücülerine 123 Bin Lira Para Cezası 7 izlenme - 9 ay önce - Motosiklet sürücülerine 123 bin lira para cezasıSİVAS - Türkiye genelinde eş zamanlı olarak yapılan 'Motosikletlere Yönelik Uygulama' Sivas'ta da yapıldı.
Dur İhtarına Uymayan Sürücüye 5 Bin TL Ceza 01:35
Dur İhtarına Uymayan Sürücüye 5 Bin TL Ceza 1 izlenme - 1 ay önce Dur ihtarına uymayan sürücüye 5 bin TL ceza Polisin dur ihtarına uymayan genç ile polisler arasında yaşanan kovalamaca da, ehliyetsiz olduğu tespit edilen gence 5 bin TL para cezası kesildi.
Avusturya’da PKK'ya Tepki Gösteren Taksiciye Para Cezası Kesmek 02:34
Avusturya’da PKK'ya Tepki Gösteren Taksiciye Para Cezası Kesmek 6 izlenme - 2 yıl önce Avusturya’nın başkenti Viyana’da polis, Türkiye aleyhinde propaganda yapan terör örgütü PKK yandaşlarına tepki gösteren taksici Bilal Adalı'ya 710 avro ceza yazdı.
Pkk'nın Kepenk Kapatın Çağrısına Uyan 200 İş Yerine Para Cezası 01:49
Pkk'nın Kepenk Kapatın Çağrısına Uyan 200 İş Yerine Para Cezası 3 izlenme - 1 yıl önce PKK'nın Kepenk Kapatın Çağrısına Uyan 200 İş Yerine Para Cezası
Galatasaray Yönetimi, Kadrodaki Tüm Oyunculara Para Cezası Verecek 01:27
Galatasaray Yönetimi, Kadrodaki Tüm Oyunculara Para Cezası Verecek 2 izlenme - 10 ay önce Galatasaray yönetimi, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında, son dönemdeki kötü sonuçlar nedeniyle kadrodaki tüm oyunculara para cezası verilmesini kararlaştırdı.
Kucağında Bebeğiyle Adliyeye Götürülen Anne 01:11
Kucağında Bebeğiyle Adliyeye Götürülen Anne 3 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de yeni doğum yapan kadın, adli para cezasını ödemeyince iki günlük bebeğiyle birlikte adliyeye götürüldü. Yakınları 6 bin TL'yi bulabilmek için seferber oldu.
PFDK, Beşiktaş ve Trabzonspor'a Kart Bloke ve Para Cezası Verdi 00:33
PFDK, Beşiktaş ve Trabzonspor'a Kart Bloke ve Para Cezası Verdi 1 izlenme - 11 ay önce PFDK, Beşiktaş ve Trabzonspor'a taraftarların neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı kart bloke ve para cezası verdi.
Kesk Üyeleri Cezalar Artınca Eyleme Tek Başına Çıktı 01:04
Kesk Üyeleri Cezalar Artınca Eyleme Tek Başına Çıktı 1 izlenme - 11 ay önce Meslekten ihraç edilen KESK üyeleri ülke genelinde başlatılan eylemlerde idari para cezası yüksek olunca tasarruf tedbirlerine gitti.