Hoşgeldiniz!

para konuşur

money talks 00:32
money talks 2.865 izlenme - 7 yıl önce küçük dolandırıcılıklar yaparak yaşamını sürdüren franklin hatchett polisler tarafından enselendiğinde alışık olduğu üzere yine hapis ziyareti yapacağını sanmaktadır. ancak bu defa yaşadıkları onun kaderini değiştirecek türdendir. transfer edilmek üzere dünyaca ünlü elmas kaçakçısı villard ve çetesinin bulunduğu araca bindirilir. kendini farkında olmadan bir kaçış planının urtasında bulur. işin en tuhafı da bu kaçış planının olumlu sonuçlanmasıdır. fırsattan istifade ederek kaçan franklin'in p
Hüseyin Alan - Para Konuşur 02:25
Hüseyin Alan - Para Konuşur 646 izlenme - 6 yıl önce
money talks . fragmanı 1 00:32
money talks . fragmanı 1 589 izlenme - 6 yıl önce
Para Konuşur 1.Bölüm Part 1 14:59
Para Konuşur 1.Bölüm Part 1 26 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Para Konuşur 1.Bölüm Part 5 04:47
Para Konuşur 1.Bölüm Part 5 25 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Para Konuşur 1.Bölüm Part 3 14:05
Para Konuşur 1.Bölüm Part 3 15 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
PARA KONUŞUR TANITIM | tvem 00:56
PARA KONUŞUR TANITIM | tvem 12 izlenme - 3 yıl önce Taner Güngör'ü görür görmez hemen yanına gidin çünkü Taner size para ve eğlenceyi aynı anda vaad ediyor! Tabii karşılığında yapmam dediğiniz her şeyi size yaptırtıyor. Taner Güngör'ün eğlenceli sunumuyla "Para Konuşur" Hafta içi Her gün 19:10'da TvEm ekranlarında.
Para Konuşur 1.Bölüm Part 4 13:38
Para Konuşur 1.Bölüm Part 4 10 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."