Hoşgeldiniz!

Paradi Videoları İzle

Tiesto - Dyro Paradi 02:56
Tiesto - Dyro Paradi 7.475 izlenme - 4 yıl önce Tiesto - Dyro Paradi
Zamcık 02:35
Zamcık 5.169 izlenme - 7 yıl önce
Serdar Ortaç - Parodi 2010 04:25
Serdar Ortaç - Parodi 2010 5.373 izlenme - 7 yıl önce serdar ortaç
Cüneyt Çakır'a gönderme 01:13
Cüneyt Çakır'a gönderme 590 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın Juventus'u 3-1 yenerek Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduğu maçın parodisinde Cüneyt Çakır da yer aldı.
Bart Baker'dan Meghan Trainor'ın 'No' Şarkısına Parodi 04:06
Bart Baker'dan Meghan Trainor'ın 'No' Şarkısına Parodi 133 izlenme - 12 ay önce Meghan Trainor'ın geçen ay yayınladığı 'No' klibi parodi kralı olarak andığımız Bart Baker'ın diline düştü. Popüler şarkılara yaptığı eğlenceli parodileri ile tanıdığımız kralın yeni çalışması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Düğün Dernek Wiggle 00:34
Düğün Dernek Wiggle 337 izlenme - 3 yıl önce Düğün Dernekteki meşhur halay sahnesinin Jason Derulo - Wiggle Wiggle şarkısına uyarlanmış halidir. Fazlasıyla komik.
Gece Valinin Tweetine Bak - Parody 02:45
Gece Valinin Tweetine Bak - Parody 6 izlenme - 1 ay önce Umut Özkan'ın "OZK" Etiketiyle Çıkarttığı Şarkısı "GECE VALİNİN TWEETİNE BAK" şimdi klibiyle netd Müzik'te! Müzik:CAN KARAOKE SÖZ:UMUT ÖZKAN
David Beckham'dan Olay Yaratan Video 01:21
David Beckham'dan Olay Yaratan Video 61 izlenme - 2 yıl önce Futboldan emekli olan David Beckham reklam dünyasından kopmuş değil. Beckham bu kez de bir TV programı için yer aldığı bir reklam filmini yeniden yorumladı. David Beckham, bir iç çamaşırı markasında yer aldığı reklam filminin bir de parodisini çekti. ABD'de yayınlanan The Late Late Show'a katılan David Beckham, bu programda yer alan kısa bir parodi için de kameranın karşısında geçti. Daha önce oynadığı bir iç çamaşırı reklemının bu kez de eğlenceli hali için kamera karşısına geçen Beckham'ın performansı büyük alkış aldı.
Batman, Superman ve Bad Blood'lu Muhteşem Parodi | Hishe 04:58
Batman, Superman ve Bad Blood'lu Muhteşem Parodi | Hishe 45 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle Hishe(How it should have ended) filmlerin nasıl bitmesi gerektiğine dair parodi videolar üreten aşırı iyi bir kanal. 10. yıl şerefine de Batman, Superman ve daha nicesinin içinde bulunduğu bir parodi video yayınlayan kanal Batman'e de Taylor'ın Bad Blood şarkısını söyletti. Nick Cage'e giydirmeleri de ayrı bir hoş olmuş.
Titanic'in Kedili Parodisi 01:49
Titanic'in Kedili Parodisi 42 izlenme - 2 yıl önce Titanic filminin belirli sahnelerine kedilerin uyarlanmasıyla ortaya çıkan minnoş parodi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Son Zamanların Popüler Olan 'lean On' Şarkısının Müzikal Parodi Versiyonu 03:06
Son Zamanların Popüler Olan 'lean On' Şarkısının Müzikal Parodi Versiyonu 21 izlenme - 2 yıl önce Bonya ve Kuzmich, DJ Snake'in son zamanlarda popüler olan şarkısı 'Lean On'a eğlenceli parodi klip çektiler.
Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ) 03:41
Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ) 3 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası için http://www.yunusmitan.com/ u ziyaret edin.Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)Ali ağaoğlunun komik tweetleri - (PARADİ)