Hoşgeldiniz!

paradi

Tiesto - Dyro Paradi 02:56
Tiesto - Dyro Paradi 7.480 izlenme - 4 yıl önce Tiesto - Dyro Paradi
Zamcık 02:35
Zamcık 5.190 izlenme - 8 yıl önce
Serdar Ortaç - Parodi 2010 04:25
Serdar Ortaç - Parodi 2010 5.373 izlenme - 8 yıl önce serdar ortaç
Cüneyt Çakır'a gönderme 01:13
Cüneyt Çakır'a gönderme 590 izlenme - 3 yıl önce Barcelona'nın Juventus'u 3-1 yenerek Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduğu maçın parodisinde Cüneyt Çakır da yer aldı.
Düğün Dernek Wiggle 00:34
Düğün Dernek Wiggle 349 izlenme - 3 yıl önce Düğün Dernekteki meşhur halay sahnesinin Jason Derulo - Wiggle Wiggle şarkısına uyarlanmış halidir. Fazlasıyla komik.
Bart Baker'dan Meghan Trainor'ın 'No' Şarkısına Parodi 04:06
Bart Baker'dan Meghan Trainor'ın 'No' Şarkısına Parodi 154 izlenme - 2 yıl önce Meghan Trainor'ın geçen ay yayınladığı 'No' klibi parodi kralı olarak andığımız Bart Baker'ın diline düştü. Popüler şarkılara yaptığı eğlenceli parodileri ile tanıdığımız kralın yeni çalışması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
David Beckham'dan Olay Yaratan Video 01:21
David Beckham'dan Olay Yaratan Video 61 izlenme - 3 yıl önce Futboldan emekli olan David Beckham reklam dünyasından kopmuş değil. Beckham bu kez de bir TV programı için yer aldığı bir reklam filmini yeniden yorumladı. David Beckham, bir iç çamaşırı markasında yer aldığı reklam filminin bir de parodisini çekti. ABD'de yayınlanan The Late Late Show'a katılan David Beckham, bu programda yer alan kısa bir parodi için de kameranın karşısında geçti. Daha önce oynadığı bir iç çamaşırı reklemının bu kez de eğlenceli hali için kamera karşısına geçen Beckham'ın performansı büyük alkış aldı.
Gece Valinin Tweetine Bak - Parody 02:45
Gece Valinin Tweetine Bak - Parody 7 izlenme - 10 ay önce Umut Özkan'ın "OZK" Etiketiyle Çıkarttığı Şarkısı "GECE VALİNİN TWEETİNE BAK" şimdi klibiyle netd Müzik'te! Müzik:CAN KARAOKE SÖZ:UMUT ÖZKAN