Hoşgeldiniz!

Parafin Videoları İzle

Elmadaki Şok Gerçeği Kazıyarak Gösterdi 00:42
Elmadaki Şok Gerçeği Kazıyarak Gösterdi 13.325 izlenme - 2 yıl önce Elmadaki Şok Gerçeği Kazıyarak Gösterdi Parlak elmadaki şoke eden gerçeği kazıyarak gösterdi. Gayet güzel görünen elmanın üzerinde mum kaplı parafin çıktı.
Parlak Elmalardaki Parafin Hilesi 00:32
Parlak Elmalardaki Parafin Hilesi 1.493 izlenme - 2 yıl önce Faydalı olması için kabuğuyla tüketilmesini bildigimiz elmalarla bizi nasıl zehirliyorlar buyrun izleyin. Rengi ve şekli düzgün olsun diye zaten genetigi bozulmuş olan elmanın birde parlak görünmesi içinde parafinle kaplamışlar. Parafin elmanın parlak görünmesini saglarken raf ömrünüde uzatıyor sadece elma degil bu tür diger gıdalarda da uygulanabilir aman dikkatli olun kardeşlerim. Videoda izlediginiz abi Okan Yesmil aldıgı elmadaki hileyi görüp videoya çekip facebook profili yoluyla bizimle paylaşmış kendinize teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun.
The Eliminators - Parafin Jungle 04:02
The Eliminators - Parafin Jungle 165 izlenme - 7 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
sıvı püskürtme otomasyonu 00:22
sıvı püskürtme otomasyonu 561 izlenme - 6 yıl önce bazı üretim hatlarında belirli bir alanın sürekli yağlanması veya sürekli nemli olması gerekmektedir. bu tarz alanlar için dizayn edilmiş püskürtme sistemi tamamen demonte ve her uygulamaya kolayca adapte edilebilecek durumdadır. 0212 539 66 40 - 41
Sebze Meyveyi Kaplayan Tehlike 02:19
Sebze Meyveyi Kaplayan Tehlike 9 izlenme - 2 yıl önce Sebze veya meyve seçerken gözalıcı parlaklığı sizi yanıltmasın. Çünkü ölümcül sonuçları olabiliyor! Tehlikenin adı parafin... Korunmaksa zor ama imkansız değil!