Hoşgeldiniz!

paralar

Nigar paramı getir Nigar! 01:03
Nigar paramı getir Nigar! 12.254 izlenme - 4 ay önce Rusya'da başlayan 'Düşen Yıldızlar' akımına uymaya çalışan bir Türk kızı, poz verdiği esnada parası uçunca ne yapacağını şaşırdı.
Paraların Şarıl Şarıl Fırlatıldığı Twerk Partisi 00:41
Paraların Şarıl Şarıl Fırlatıldığı Twerk Partisi 6.274 izlenme - 2 yıl önce Şımarık zenciler,görüntüde izleyceğimiz twerk partisi.Zenciler ortamı çeşmeden su akar gibi parayla doldurmuşlar,kadınlar bol parti güzel diyelim
Bozuk Paralarla Ev Zemini Kaplamak 01:58
Bozuk Paralarla Ev Zemini Kaplamak 3.275 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde parası bol adam evinin zeminini bozuk paralarla döşüyor.Bunu yapan insanın parasını nasıl kullanacağı ya da parasında sıkıldığı anlamına gelir
Camilerde Toplanan Paralar Nereye Gidiyor? 03:55
Camilerde Toplanan Paralar Nereye Gidiyor? 3.851 izlenme - 1 yıl önce İstanbul, Yenidoğan Bilal-i Habeşi Camisi’nde görev yapan imam Ebubekir Karsan camilerde toplanan paraların nerelere harcandığı meçhul olduğunu söyleyerek bir video yayınladı.
Fikret Orman'ın Paralar Nerede Sorusuna Tepkisi 01:31
Fikret Orman'ın Paralar Nerede Sorusuna Tepkisi 462 izlenme - 2 ay önce Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman katıldığı bir panelde açıklamlarda bulundu.Fikret Orman özellikle taraftarın paralar nerde sorusuna açıklık getirdi
Örnek Türk Kadını! 03:28
Örnek Türk Kadını! 8.881 izlenme - 3 yıl önce Bir yerlerde yapılan Külliye için para toplayan kadınlarımız hizmet için neredeyse kendini feda edecekler. Erzurumda 80 yıl sonra çıkmış bu muhterem zat için elinden gelen her hizmeti yapmaya hazır türk kadınlarımızın çabalarını Allah işalla görür. Aydın Doğanı tanıyor musun? sorusuna verdiği dirayetli ve kuvvetli cevaplar işalla yerine ulaşacaktır.
Bankalarda Unutulan Toplam 117 Milyon Lira 02:17
Bankalarda Unutulan Toplam 117 Milyon Lira 1.070 izlenme - 11 ay önce Bankalarda 2017 sonu itibarıyla 10 yıldır işlem yapılmayarak zaman aşımına uğrayan 854 bin 18 adet hesapta yaklaşık 117 milyon lira unutuldu. Para hazineye devredilcekmiş.
Isle of Man TT 2018 Tanıtım Filmi 06:35
Isle of Man TT 2018 Tanıtım Filmi 1.014 izlenme - 1 yıl önce Isle of Man adası yollarında da gerçekleştirilen dünyanın en tehlikeli ve zorlu motorsporu Isle of Man TT'nin 2018 yılı promosyon filmidir.
Araplara Bak Sen 02:23
Araplara Bak Sen 4.615 izlenme - 10 yıl önce arapların dügününden bir bölüm
Fikret Orman Paraların Nereye Gittiğini Açıkladı 02:40
Fikret Orman Paraların Nereye Gittiğini Açıkladı 52 izlenme - 2 ay önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman herkesin merak ettiği soru paralar nerede sorunu açıkladı.Orman: 2 milyar 627 milyon TL gelir, 2 milyar 411 milyon TL giderimiz olmuş. 475 milyon TL de yatırım yapmışız. Faiz ve kur farkı 1 milyar 187 milyon TL ödemişiz. Yatırımlarla birlikte toplam 1 milyar 552 milyon TL açık vermişiz. Geldiğimizdeki durum ne, aynı!
Yıllar Önce Sakladığı Paraları Bulduğuna Sevinemedi 02:22
Yıllar Önce Sakladığı Paraları Bulduğuna Sevinemedi 633 izlenme - 2 yıl önce Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir kadın ev almak için sakladığı paraları, evini taşırken buldu. Ancak kadın, paralar tedavülden kalktığı için biriktirdiği paraları bulduğuna sevinemedi. Yıllar önce biriktirdiği paraları evini taşırken bulan Resmiye Kocaman (55) adlı kadın tedavülden kalkan paraları bulduğuna sevinemedi. Sakladığı paraları taşınırken bulduğunu ama bulduğuna sevinemediğini kaydeden Kocaman, “Taşınırken bu paraları bulduğuma sevinemedim, hala daha sevinemiyorum, çok üzülüyorum. 10 tane 100 bin liralık banknot biriktirmiştim. Ev alacaktım, unutuldu kaldı. Taşınırken ortaya çıktı. Bankalara da gittim ama bana yardımcı olmadılar. Çok mağdurum. Bütün bankalara gittim, İstanbul’daki bankalara gittim bana yardımcı olmadılar” dedi. “Zor zamanımda bulamadığıma üzülüyorum” Merkez Bankası’na parayı vermeye hazır olduğunu da kaydeden Kocaman, “Geçerli paralarla değiştirilmesi talebim var. Ben bu paraları baştan bulamadığım için çok üzüntülüyüm. Zor zamanımda bulamadığım için hala daha üzülüyorum. Ben 22 sene kirada oturdum keşke o paraları bulaymışım da birkaç tane ev alaydım kendime. Bu paraları merdiven altında bir yerim vardı. Lazım olmayan eşyaları oraya koyardım. Taşınırken bir baktım bir paketin içerisinde buldum ve bulduğuma sevinemedim. Nereden çıktınız, dedim, zaman geçti dedim, belediye başkanına da gittim kimse bana yardımcı olmadı. Gece uykularım kaçtı, Cumhurbaşkanımız ne olur bana yardımcı olsun. Çok zor durumdayım. Tedavi olmak istiyorum olamıyorum” diye konuştu.
Cem Uzandan Fetullah Gülen ile İlgi Açıklamalar 06:59
Cem Uzandan Fetullah Gülen ile İlgi Açıklamalar 927 izlenme - 4 yıl önce Hey gidi günler hey… Yıllar ne çabuk da gelip geçiyor. Bugün, Cem Uzan’ın Türkiye’den kaçışının yıldönümü. 20 Ağustos 2009’da Türkiye’den filmlere taş çıkartacak bir biçimde kaçmıştı. Cem Uzan’a “Nasıl kaçtınız?” diye sorduğumda gülüyor. Bu konuda konuşmak istemiyor. Uçakla mı, deniz yoluyla mı, karayoluyla mı ayrıldığını soruyorum, “Söyleyemem” karşılığını veriyor. Cem Uzan, 2003 yılından, 2009 yılına kadar adeta “Ev hapsinde”ydi. Kimseyle telefonda konuşmuyor, ev içinde “Ortam dinlemesine” karşı da tedbirli davranıyordu. Cem Uzan, servetine el konulmasına rağmen, Türkiye’den ayrılmayı hiç düşünmüyordu. Hukuki yönden mücadelesini sürdürdükçe başına yeni dertler açılıyordu. Cem Uzan’a, ailesine darbe vurulmadan önceki durumlarını soruyorum. Heyecan içinde anlatıyor: “Geriye döndüğümüzde, 2000 yılına, yani 2003 olaylarının öncesine gittiğimizde Uzan Ailesi, Türkiye’nin en varlıklı, en büyük grubuna sahip, en milli şirketlerinin sahibi olan bir aile… O yıl, Uzan şirketlerinin 46’ncı kuruluş şenliklerini yapıyorduk. 46 senelik bir gruptan bahsediyoruz. 2003 yılının Mayıs-Haziran aylarına geldiğimizde 40 bin kişi şirketlerimizden her ay maaş alıyor. Yani, en azından aileleriyle birlikte 200 bin kişi Uzan Ailesi’nden ekmek yiyor demektir. Hayır işleri, hiç kimse duymadan yapılıyordu. Yardımların asla reklamı yapılmazdı. Onbinlerce kişiyi çalıştıran, yüz binlerce kişiye yardım yapan Uzan Ailesi’ne bir gecede ‘Hırsız, sahtekar, çulsuz, dolandırıcı’ kisvesi giydirildi.” “Bu nasıl oldu kim yaptı bunu?” sorusunu ise Uzan şöyle cevapladı: “Bunu yapanlar bugün çok net ortada. Bunu yapan, yaptırtan ABD şirketinin kullandığı sözde özel güvenlik şirketi çeteleri, bunların Türkiye’de kullandığı kimi kişilerdir. Fethullah Gülen’i de kullandılar. Fethullah Gülen’le ilgili bunu söylememin nedeni bugün gelinen noktadan dolayı değil. Fethullah Gülen aleyhine Star Gazetesi’nden haberler yayınlanıyordu. Amerikalılar’la Fethullah Gülen işbirliği içine girdiler. Kepez’e el konulması için hazırlığı yapanlar da Fethullahçı’ydı (Uzan, burada bir bakan ve bazı üst düzey yetkililerin isimlerini sıralıyor.) Cemaat üzerinden, ailenin servetinin yarısı yok ediliyor. Bir yazar (isim veriyor) kendi köşesinde ‘Ben gittim Başbakan Erdoğan’a, Kepez Elektriğe el koymaları için dil döktüm’ diyor. Erdoğan, yeni Başbakan. O günlerde devleti yeni tanıyor. Ne olduğunu ne olmadığını bilmiyor. ‘El koyun’ dediler koydu. Sonra bütünüyle bankaya hücum başlatılıyor. Ondan sonra da TELSİM ve diğer tüm şirketlere el konuluyor. TMSF, cemaat tarafından dizayn edildiği için 40 bin kişinin çalıştığı şirketler, 9 ayda Fethullahçılar’ın kontrolü altına geçiriliyor. Aşağı yukarı 12 ila 13 milyar dolar, Uzan Ailesi’nden çalındı.
where the money ıs 02:19
where the money ıs 958 izlenme - 8 yıl önce
Milyonlarca Kişinin Paralarını Çalan Dolandırıcıların Yatta Halay Görüntüleri 02:37
Milyonlarca Kişinin Paralarını Çalan Dolandırıcıların Yatta Halay Görüntüleri 93 izlenme - 2 yıl önce 20 milyon kişinin kimlik ve banka bilgilerini çaldığı belirlenen şebeke üyelerine operasyon düzenlendi. Dolandırıcıların lüks yatta halay çekip, görüntüleri sosyal medyada paylaştığı ortaya çıktı. İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 0850'li VOİP (İnternet üzerinden sesli görüşme) hatları üzerinden çok sayıda kişiyi çeşitli bankaların temsilcisi gibi arayıp dolandırdığı belirlenen şebekeye operasyon düzenledi. Gözaltına alınan şüphelilerin bilgisayarlarında Türkiye genelinde 20 milyon kişinin kimlik ve banka hesap bilgilerinin bulunduğu ortaya çıktı. Dolandırıcıların kiraladıkları lüks teknede halay çekerken kendilerini görüntüleyip sosyal medya hesaplarında paylaştıkları belirlendi.
Taksim'de Otelden Yağan Paraların Sırrının Çözülmesi 01:39
Taksim'de Otelden Yağan Paraların Sırrının Çözülmesi 27 izlenme - 7 ay önce Taksim'de bir otelin terasından saçılan paraların sırrı çözüldü. Parayı saçan kişilerin Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlayan grubun içerisindeki çocuklar olduğu ve atılan paraların da yürürlükten kalktığı tespit edildi.
Deyimler Ve Atasözleri  - Partagaspro 00:47
Deyimler Ve Atasözleri - Partagaspro 441 izlenme - 4 yıl önce Partagasın hazırladığı deyimler ve atasözlerinin düz mantıkla video ya çekildikten sonra bir program havasıyla izleyiciye aktarıldığı bir video. Bu bölümde "para her kapıyı açar" deyimini ele almışlar ve hepinizin ilk aklına gelecek şekilde video haline getirmişler, İyi seyirler...
Nane ile Limon - Bozuk Paralar 00:45
Nane ile Limon - Bozuk Paralar 113 izlenme - 2 yıl önce Bozuk paraları öğreniyoruz. TRT Çocuk Resmi Youtube Sayfasıdır. Abone ol, özel videoları ve bölümleri kaçırma! www.trtcocuk.net.tr https://www.facebook.com/TRTCocuk https://twitter.com/trtcocuk https://www.instagram.com/trtcocuk İbi, Maysa ve Buluıt, Tel Ali, Rafadan Tayfa ve Kuzucuk oyunlarını telefonuna ya da tabletine ücretsiz indirebilirsin.
Yeni 25 Bin Liralar Hakkında Vatandaş Ne Düşünüyor (1995) 02:06
Yeni 25 Bin Liralar Hakkında Vatandaş Ne Düşünüyor (1995) 142 izlenme - 4 yıl önce 1995 Yılının Eylül ayına ait olan bu görüntüler madeni 25 Bin Lira'nın tedavüle çıktığını ve önceki yıllarda 25 Bin Lira ile neler neler yapabileceğini çok iyi bir şekilde anlatıyor. Söz konusu haber Çağatay Şahin'in, 29 Eylül 1995 günü Kanal D ekranlarında gelmiş olan haber bültenine ait olup, nostaljik bir içerik olması nedeniyle site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım. İyiseyirler, efendim.
Aydan Toprak Satın Alan 10 Ünlü ve Harcadığı İnanılmaz Paralar 05:48
Aydan Toprak Satın Alan 10 Ünlü ve Harcadığı İnanılmaz Paralar 72 izlenme - 4 yıl önce Hergün İlgi çekici, bilgilendirici, şaşırtıcı ve eğlenceli süper videolarla sizlerleyiz.Videoları sıcağı sıcağına takip etmek ve Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 Aydan Toprak Satın Alan 10 Ünlü ve Harcadığı Miktarlar Ay Vakfı (Lunarregistry.com) tarafından açıklanan resmi dönüm (1000 m2) fiyat listesi: Sea Of Tranquility (Sessizlik Denizi) Bölgesinde Dönüm Fiyatı: 37.50 $ Lake Of Dreams (Rüyalar Gölü) Bölgesinde Dönüm Fiyatı: 34.25 $ Sea Of Serenity (Huzur Denizi) Bölgesinde Dönüm Fiyatı: 31.25 $ Sea Of Vapours (Buhar Denizi) Bölgesinde Dönüm Fiyatı: 18.95 $ Yapılan yatırımların hangi bölgeden yapıldığı açıklanmadığı için bu dört fiyatın ortalamasını baz alarak hesapladık: 30.48 $ İşte Sonuç; 10. JENNİFER LOPEZ 250.000 DÖNÜM Tahmin Edilen Serveti: 250 Milyon $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 7.620.000 $ 9. DONALD TRUMP: 280.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: 5 Milyar $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 8.534.000 $ 8. PARİS HİLTON: 300.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: 100 Milyon $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 9.144.000 $ 7. RİCHARD BRANSON: 350.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: 10 Milyar $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 10.668.000 $ 6. EMRE ÖZERGİNLİ: 440.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: Vatikan Bankası ve K.K.T.C bankalarının Off Shore hesaplarda yüzmilyonlarca doları olduğu tahmin ediliyor. Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 13.411.200 $. 5. TOM CRUİSE: 630.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: 250 Milyon $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 19.202.400 $. 4. BİLL GATES: 700.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: 80 Milyar $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 21.336.000 $. 3. GEORGE H. W. BUSH: 880.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: 1 Milyar $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 26.822.400 $. 2. ROMAN ABRAMOVİCH: 1.000.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: 30 Milyar $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 30.480.000 $. 1. DAVİD MAYER DE ROTHSCHİLD: 1.500.000 DÖNÜM SATIN ALDI Tahmin Edilen Serveti: 340 Milyar $ Ay'a Yaptığı Tahmini Yatırım Miktarı: 45.720.000 $. aydan arazi satın alma ile ilgili aramalar aydan arazi satın almak hazineden arazi satın alma hazine arazisi satın alma aydan toprak satın alma ile ilgili aramalar aydan arsa satın almak aydan arsa satın almak sahibinden mount and blade warband toprak satın alma rüyada toprak satın almak minecraft arsa satın alma minecraft arsa satın alma kodu
Yer Çekimine Meydan Okuyan Demir Paralar 00:59
Yer Çekimine Meydan Okuyan Demir Paralar 26 izlenme - 2 yıl önce Yer çekiminin potansiyel enerjisi ile açısal momentumun korunumunun etkileşimini izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Sıradışı Tasarımına Sahip 15 Parası 06:46
Dünyanın En Sıradışı Tasarımına Sahip 15 Parası 44 izlenme - 4 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Bozuk Paraları Beğenmeyen Hırsız 01:33
Bozuk Paraları Beğenmeyen Hırsız 12 izlenme - 10 ay önce İstanbul, Esenlerde giyim mağazasına gelen 2 şüpheliden biri iş yeri sahibini oyalarken, diğeri ise kasaya yöneldi. Kasada sadece bozuk para olduğunu görünce zanlılar hiçbir şey çalmadan ayrıldı
Madeni Paralar Neden Yuvarlak? 02:56
Madeni Paralar Neden Yuvarlak? 11 izlenme - 1 yıl önce Çok beğendiğiniz bir şeye sahip olmak için onu parayla satın alıyorsunuz değil mi? Satın almanın eskiden para dışında başka yolları da vardı elbette. Takas gibi. Ben sana biraz pamuk vereyim sen de bana mercimek ver gibi… Ya da para yerine boncuk, taş, deniz kabuğu gibi değerli bulunan mallar kullanılıyordu. İşler bu şekilde ilerliyordu, ta ki M.Ö. 7. yüzyılda Lidyalılar parayı icat edinceye kadar. Tabii ilk paralar madeniydi. Yani, altın, gümüş, bakır, pirinç, tunç gibi madenlerden elde ediliyordu. Bu paralar eritilip düz bir zeminde üzerlerine yılı, devletine veya dönemine ait çeşitli bilgiler işlenerek üretiliyordu. Kenarları ise çekiçle dövülüyordu. Bu anlamda madeni paralar tarihi belge özelliği de taşıyor. Arkeolojik kazılarda çıkan madeni paralar, kullanıldıkları dönemi yansıtan önemli belgeler. Her bir madeni para elle tek tek üretildiğinden belli bir formu yoktu. Yani aslında hepsi birbirinden farklıydı. 17. yüzyıla kadar farklı formlarda, farklı madenlerle, farklı ülkelerde üretilmeye devam eden madeni paralar dolandırıcılar için güzel bir kaynaktı. Özellikle Avrupa’da türeyen dolandırıcılar, gümüş paraların kenarlarından küçük parçalar kopararak parayı kullanmaya devam ediyorlardı. Nasılsa her madeni para birbirinden farklıydı ve belli bir formu yoktu. Yani ne kadar gümüş çalındığı anlaşılamıyordu. Bu yüzden de hırsızlık engellenemiyordu. İngiltere Kraliyet Darphanesi bu duruma bir son vermek istedi. Ve 1696 yılında darphanenin başına Isaac Newton geldi. Evet, Newton; klasik mekaniğin temellerini oluşturan hareket yasalarını, evrensel kütle çekimini ortaya koyan, Doğa Felsefesinin Matematiksel İlkeleri kitabının yazarı, tüm zamanların en iyi fizikçilerinden, filozof, mucit, ilahiyatçı, matematikçi, astronom ve darphane müdürü Newton. Böylesine dahi biri darphanenin başına gelirse ne olur? Dolandırıcıların sonu olur elbette. Newton, madeni paraların aynı ağırlıkta ve incelikte, yuvarlak formda olmaları gerektiğini düşündü. 1698 yılında İngiltere’de piyasada olan tüm madeni paralar toplandı. Yerlerine tek bir kalıptan çıkan yuvarlak ve kenarları tırtıklı madeni paralar piyasaya sürüldü. Bu da paralardan maden çalan dolandırıcıların sonu oldu. Ve bu yöntem hızla tüm dünyaya yayıldı. Hatta günümüzde dahi kullanılıyor. Tek bir farkla tabii. Artık madeni paralar altın veya gümüşten elde edilmiyor. Nikel, tunç, alüminyum, tunç-alüminyum, bakır-nikel gibi metal ve alaşımlar kullanılıyor. Evet, Newton’u bu yönüyle tanımak oldukça ilginç. Ama sadece bu yönüyle tanımak elbette yeterli değil. Ben size onun hareket yasalarından da bahsetmek istiyorum. Ancak onun için cuma günkü deneyimi beklemeniz gerekiyor.
Bilal'e Yaklaşanı Vurun Emri - İstanbul Mv. Ali Özgündüz 09:58
Bilal'e Yaklaşanı Vurun Emri - İstanbul Mv. Ali Özgündüz 69 izlenme - 4 yıl önce Ali Özgündüz'ün bilale anlatır gibi anlattığı, bilezik gibi geçirdiği konuşmadır, izlemeyene ısrarla izletin efendim.
Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Her Şey - Günün Ekonomisi 05.02.2018 Pazartesi 14:57
Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Her Şey - Günün Ekonomisi 05.02.2018 Pazartesi 14 izlenme - 12 ay önce CNN TÜRK'te Ebru Baki'nin sunduğu Günün Ekonomisi'ne konuk olan BTCTurk CEO'su Alphan Göğüş, Bitcoin ve kripto paraların hem geçmişini hem de geleceğini anlattı.
Tecavüzcü Coşkun ' Aldığım Para Yediğim Küfürlere Yetmedi 02:15
Tecavüzcü Coşkun ' Aldığım Para Yediğim Küfürlere Yetmedi 10 izlenme - 1 yıl önce TECAVÜZCÜ COŞKUN ' ALDIĞIM PARA YEDİĞİM KÜFÜRLERE YETMEDİ
Dünyanın En Değersiz 15 Para Birimi 04:45
Dünyanın En Değersiz 15 Para Birimi 16 izlenme - 2 yıl önce Para herkes için farklı şeyler ifade etse de, herkes için anlamı aynıdır: GÜÇ! Bazıları paraya değer vermediğini söyler. Ama içinde bulunduğumuz hayat koşullarını düşündüğümüz zaman paranız olmadan parmağını kıpırdatmanız pek mümkün değil. Gerçekçi düşünmek gerektiği zaman böyledir. bir aile kurmak, çocuklarınıza bakmak için paranız olmalıdır!
Dünyanın En Garip 10 Parası 10:28
Dünyanın En Garip 10 Parası 5 izlenme - 12 ay önce Merhaba Ben Orhan! İnstagram HESABIMIZ https://goo.gl/c7B95n Sponsorluk, İş Başvuruları Ve Telif Konusunda Bu Mailden İletişime Geçebilirsiniz : ottorhan@gmail.com Dünyanın En İlginç Videolarını Hazırlayan Youtube Kanalına Hoşgeldiniz... Araştırmayı Seviyormusunuz. Evet Ben Seviyorum Ve Sizler İçin Dünyada Ne Olup Bittiğini Araştırıyorum Ve Sizinle Bunları Youtube Kanalım Olan Dünyanın Enleri - ORHAN "Da Paylaşıyorum. Destekleriniz Bizim İçin Her Zaman Önemli... Sayfamıza Abone Olmayı Unutmayınız... Hazırlayan Ve Sunan : Orhan Tümerkan TUNÇAY Youtube Takip : https://goo.gl/hu9vWA Facebook Sayfamız Takip : http://goo.gl/3UK2MU Facebook Grubumuz Takip : https://goo.gl/V5HWjg Facebook Kişisel Hesabım : https://goo.gl/ROXzxO İzlesene.com Sayfamız : https://goo.gl/fX7mog Paralar lidyalıların hayatımıza soktuğu muazzam birşeymi desek , yoksa keşke üretilmeseydiyde herşey takas yoluyla daha güzel olabilirmi
Bozuk Paralarla İnsanları Trollemek 01:00
Bozuk Paralarla İnsanları Trollemek 3 izlenme - 9 ay önce Trolleme adına güzel bir video,görüntüde sevimli bir kız bozuk paralar koyduğu dört kovanun ikisini ağır yapıp diğer ikisinin hafif ayarlı şeklinde insanlar taşıma konusunda yardım isteyip trollüyecek
Devletler Coin çıkaracak mı? - Dünyanın 1001 Hali 04.02.2018 26:45
Devletler Coin çıkaracak mı? - Dünyanın 1001 Hali 04.02.2018 2 izlenme - 11 ay önce Devletler neden kripto paralardan korkuyor? Neden merkez bankaları Bitcoin düşmanı oldu? İktisat politikası açısından kripto paralar ne anlama geliyor? Yatırımcılar kripto paralara neden ve nasıl güveniyor? Emin Çapa, Dünyanın 1001 Hali'nde kripto paraların geleceğini konunun uzmanları ile konuştu.