Hoşgeldiniz!

Paralel Bacak Videoları İzle

Adnan Oktar Rock'n Roll House 02:21
Adnan Oktar Rock'n Roll House 2.242 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın Brazilyalı talebesinin ve aslanın Little Richard şarkısı eşliğindeki performansını izliyoruz.
Adnan Oktar'la Münafık Kızdırmaca 02:56
Adnan Oktar'la Münafık Kızdırmaca 1.646 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın aslanları ile münafıkları çok kızdıracak hareketlerde bulunmuş. Tabi Evrim teorisinin ne kadar saçma olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 01:28
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 1.232 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız interneyjıl talebe ağına sahip olduğunu birkez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
Adnan Hoca'nın Programında Format Değişikliğine Gitmesi 01:08
Adnan Hoca'nın Programında Format Değişikliğine Gitmesi 1.205 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın kedicikleri göğüslerini gere gere programda konuk olurlardı. Fakat Bülent Arınç'ın sözlerinden sonra format değişikliğine gitti. Adnan hoca ve talebelerinin nasıl ayakta kaldığını sütun bacaklar ile göstermekte. Fakat hiç bişi MMnin yerini tutamaz.Maşallah.
Adnan Oktar - Prens Charles Hakkında (Yeni Ürün İçerir) 00:42
Adnan Oktar - Prens Charles Hakkında (Yeni Ürün İçerir) 1.471 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız Prens Charles'ın İslamiyet üzerine söylediği sözleri değerlendiriyor.Maşallah.
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 01:03
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 626 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın en sevdiği talebelerinden bizimde güzelliğine bayıldığımız Alona hocamıza duymuş olduğu sevgiyi kelimelere döküyor.
Adnan Oktar ile İngilizce Öğreniyorum (Adriana Lima Benzeri İçerir) 05:03
Adnan Oktar ile İngilizce Öğreniyorum (Adriana Lima Benzeri İçerir) 709 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın yabancı talebeleri vasıtasıyla bizlere bir lisan bir insan demek olduğu göstermekte. Hocamızı dili çok iyi kullanıyor. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 01:18
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 495 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız Ukrayna'daki olaylardan ötürü sıkıntı çeken talebelerine evini açtığı ve ne kadar hayır sever olduğunu bi kez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 00:58
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 434 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızı ve talebelerini çok özledik biliyorum. Adnan hocamız sezonu açmış ve interneyşınıl talebe ağından bi talebesini konuk etmiş. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 00:58
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 562 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamızı Ve Talebelerini Çok Özledik Biliyorum. Adnan Hocamız Sezonu Açmış Ve İnterneyşınıl Talebe Ağından Bi Talebesini Konuk Etmiş. Maşallah.
Kobra Adnan Oktar Şov 2 01:29
Kobra Adnan Oktar Şov 2 496 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın dergahı bütün renkten insanlara açık bir ortam.Musiki sevgisi belli kalıplarda olmayan bir zevke sahip Adnan hocamız.Maşallah.
Adnan Oktar Rock'n Roll House 02:21
Adnan Oktar Rock'n Roll House 526 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamızın Brazilyalı talebesinin ve aslanın Little Richard şarkısı eşliğindeki performansını izliyoruz.
Adnan Oktar'dan Brezilya - Almanya Maçı Yorumu 02:16
Adnan Oktar'dan Brezilya - Almanya Maçı Yorumu 193 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın Brazilya'nın yenilgisi hakkında bi iki kelam etmiş. Maşallah.
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 01:03
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 280 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamızın En Sevdiği Talebelerinden Bizimde Güzelliğine Bayıldığımız Alona Hocamıza Duymuş Olduğu Sevgiyi Kelimelere Döküyor.
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 01:28
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 177 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamız İnterneyjıl Talebe Ağına Sahip Olduğunu Birkez Daha Gözler Önüne Seriyor.maşallah.