Hoşgeldiniz!

paralel bacak

Adnan Oktar Rock'n Roll House 02:21
Adnan Oktar Rock'n Roll House 1.848 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamızın Brazilyalı talebesinin ve aslanın Little Richard şarkısı eşliğindeki performansını izliyoruz.
Adnan Oktar'la Münafık Kızdırmaca 02:56
Adnan Oktar'la Münafık Kızdırmaca 1.453 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamızın aslanları ile münafıkları çok kızdıracak hareketlerde bulunmuş. Tabi Evrim teorisinin ne kadar saçma olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 01:28
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 1.004 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamız interneyjıl talebe ağına sahip olduğunu birkez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
Adnan Oktar - Prens Charles Hakkında (Yeni Ürün İçerir) 00:42
Adnan Oktar - Prens Charles Hakkında (Yeni Ürün İçerir) 1.392 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamız Prens Charles'ın İslamiyet üzerine söylediği sözleri değerlendiriyor.Maşallah.
Adnan Hoca'nın Programında Format Değişikliğine Gitmesi 01:08
Adnan Hoca'nın Programında Format Değişikliğine Gitmesi 1.013 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamızın kedicikleri göğüslerini gere gere programda konuk olurlardı. Fakat Bülent Arınç'ın sözlerinden sonra format değişikliğine gitti. Adnan hoca ve talebelerinin nasıl ayakta kaldığını sütun bacaklar ile göstermekte. Fakat hiç bişi MMnin yerini tutamaz.Maşallah.
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 01:03
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 492 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamızın en sevdiği talebelerinden bizimde güzelliğine bayıldığımız Alona hocamıza duymuş olduğu sevgiyi kelimelere döküyor.
Adnan Oktar ile İngilizce Öğreniyorum (Adriana Lima Benzeri İçerir) 05:03
Adnan Oktar ile İngilizce Öğreniyorum (Adriana Lima Benzeri İçerir) 589 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamızın yabancı talebeleri vasıtasıyla bizlere bir lisan bir insan demek olduğu göstermekte. Hocamızı dili çok iyi kullanıyor. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 00:58
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 559 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hocamızı Ve Talebelerini Çok Özledik Biliyorum. Adnan Hocamız Sezonu Açmış Ve İnterneyşınıl Talebe Ağından Bi Talebesini Konuk Etmiş. Maşallah.
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 01:18
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 352 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamız Ukrayna'daki olaylardan ötürü sıkıntı çeken talebelerine evini açtığı ve ne kadar hayır sever olduğunu bi kez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
Kobra Adnan Oktar Şov 2 01:29
Kobra Adnan Oktar Şov 2 395 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamızın dergahı bütün renkten insanlara açık bir ortam.Musiki sevgisi belli kalıplarda olmayan bir zevke sahip Adnan hocamız.Maşallah.
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 00:58
Adnan Oktar'ın Sırp Talebesi Maya 283 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamızı ve talebelerini çok özledik biliyorum. Adnan hocamız sezonu açmış ve interneyşınıl talebe ağından bi talebesini konuk etmiş. Maşallah.
Adnan Oktar Rock'n Roll House 02:21
Adnan Oktar Rock'n Roll House 508 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın Brazilyalı talebesinin ve aslanın Little Richard şarkısı eşliğindeki performansını izliyoruz.
Adnan Oktar'dan Brezilya - Almanya Maçı Yorumu 02:16
Adnan Oktar'dan Brezilya - Almanya Maçı Yorumu 163 izlenme - 1 yıl önce Adnan hocamızın Brazilya'nın yenilgisi hakkında bi iki kelam etmiş. Maşallah.
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 01:03
Adnan Oktar Miss Talebe'14 Birincisi (Aşkısı İçerir) 268 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hocamızın En Sevdiği Talebelerinden Bizimde Güzelliğine Bayıldığımız Alona Hocamıza Duymuş Olduğu Sevgiyi Kelimelere Döküyor.
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 01:28
Adnan Oktar'ın Slovak Talebesi 170 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hocamız İnterneyjıl Talebe Ağına Sahip Olduğunu Birkez Daha Gözler Önüne Seriyor.maşallah.