Hoşgeldiniz!

paranoya

Hayko Cepkin - Paranoya 02:47
Hayko Cepkin - Paranoya 207.148 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin'in Yeni Albümü "Aşkın Izdırabını"nın Çıkış Şarkısı "Paranoya" Klibiyle İlkkez Ve Sadece İzlesene.com'da Hayko Cepkin Paranoya Şarkı Sözleri bana bi baktı beni bi gördü beni bi süzdü ban sokuldu buda demekki dedemedikki soruyu sordum ona ne sordum soruyu sordum sen banamı baktın benimi gördün benimi süzdün elimi tuttun yanıma geldin benimi kırdın sesimi duydun bak bak haline kül oldum bir bir eridim banamı baktın benimi gördün bunumu gördün benimi sevdin benimi öptün banamı sordun elimi kaptın birimi vardı benimi gördü soruyu sordu sonumu sordu banamı sordu vah vah halime sensin sözün sana kul oldum köpek oldum birimi gördü halimi birimi vurdu birimi bozdu bu dengemi bak halime bir an olsun gülmedi
Hayko Cepkin - Paranoya 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya 13.532 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya - Aşkın Izdırabını - Türkçe Rock
Hayko Cepkin - Paranoya (video klip) 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya (video klip) 10.712 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya | Aşkın Izdırabını (2012) - EMİ-KENT ELEKTRONİK SAN.
Hayko Cepkin - Paranoya 02:53
Hayko Cepkin - Paranoya 14.740 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya / Şarkı Sözleri Bana bi baktı beni mi gördü Beni mi süzdü, bana sokuldu Bu da demek ki bu da demek ki Ne demekti ki ne demekti ki Soruyu sordum, Ona ne sordum, soruyu sordum Sen bana mı baktın beni mi gördün Beni mi süzdün elimi tuttun Yanıma geldin belimi kırdın sesimi duydun Bak, bak haline kül oldun dimi eridin Bana mı baktın beni mi gördün Bunu mu gördün beni mi sevdin Beni mi öptün bana mı sordun Elimi kaptın, Bak, bak halime Emin olursan iyi Öyle bi baktı benimi gördü Sonumuz oldu, sonumuz oldu Bana mı sordu Bak, bak halime Sensin sözüm sana Kulun oldum, köpek oldum Biri mi gördü halimi Biri mi vurdu, biri mi bozdu Bu ruh dengemi Bak halime Bir an olsun gülmedim Beni bi durdur Beni bi durdur Dilimi durdur Sesimi durdur Bana bi doktor Gör halime bak beynime Yaşlandığımı bilemedim Söz | Müzik: Hayko Cepkin
Hayko Cepkin - Paranoya 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya 9.414 izlenme - 5 yıl önce Banamı baktı benimi sordu?
Hayko Cepkin - Paranoya (Klasik) 04:21
Hayko Cepkin - Paranoya (Klasik) 10.900 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya (Aşkın Izdırabını 2012 Full Albüm)
Doğum Kontrol İçin Takılan Spirali Dinleme Cihazı Sanmışlar 01:19
Doğum Kontrol İçin Takılan Spirali Dinleme Cihazı Sanmışlar 7.812 izlenme - 3 yıl önce Savcı Sayan, Kanal A'da yayınlanan A Politik programında, Güneydoğu'da uygulanan doğum kontrol yöntemleriyle ilgili ilginç bir hikaye anlattı.
Hayko Cepkin - Paranoya (Beyaz Show) 02:46
Hayko Cepkin - Paranoya (Beyaz Show) 7.900 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin Paranoya Şarkı Sözü Bana bi baktı beni mi gördü Beni mi süzdü, bana sokuldu Bu da demek ki bu da demek ki Ne demekti ki ne demekti ki Soruyu sordum, Ona ne sordum, soruyu sordum Sen bana mı baktın beni mi gördün Beni mi süzdün elimi tuttun Yanıma geldin belimi kırdın sesimi duydun Bak, bak haline kül oldun dimi eridin Bana mı baktın beni mi gördün Bunu mu gördün beni mi sevdin Beni mi öptün bana mı sordun Elimi kaptın, Bak, bak halime Emin olursan iyi Öyle bi baktı benimi gördü Sonumuz oldu, sonumuz oldu Bana mı sordu Bak, bak halime Sensin sözüm sana Kulun oldum, köpek oldum Biri mi gördü halimi Biri mi vurdu, biri mi bozdu Bu ruh dengemi Bak halime Bir an olsun gülmedim Beni bi durdur Beni bi durdur Dilimi durdur Sesimi durdur Bana bi doktor Gör halime bak beynime Yaşlandığımı bilemedim Söz - Müzik: Hayko Cepkin
Hayko Cepkin - Paranoya 02:52
Hayko Cepkin - Paranoya 4.933 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin'in 4. stüdyo albümü olan Aşkın Izdırabını... albümünün ilk parçası Paranoya'nın klibi.
Çağatay Ulusoy'dan Kısa Film 'Paranoya' 01:55
Çağatay Ulusoy'dan Kısa Film 'Paranoya' 4.086 izlenme - 6 yıl önce Çağatay Ulusoy'dan Kısa Film 'Paranoya'
Paranoya - Hayko Cepkin 02:49
Paranoya - Hayko Cepkin 3.106 izlenme - 5 yıl önce Aşkın Izdırabını (2012) - Emi-kent Elektronik San.
Duman - Paranoya 04:12
Duman - Paranoya 2.613 izlenme - 6 yıl önce
Beta - Paranoya @ Hiphoplife.com.tr 04:02
Beta - Paranoya @ Hiphoplife.com.tr 3.498 izlenme - 8 yıl önce beta - paranoya - nafile mixtape @ hiphoplife.comçtr
Çağatay Ulusoy'un Şok Görüntüleri Ortaya Çıktı! 04:52
Çağatay Ulusoy'un Şok Görüntüleri Ortaya Çıktı! 1.798 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz ay Narkotik operasyonunda gözaltına alınan ve savcılık sorgusunda içici olduğunu itiraf eden Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol aldığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıllarda çekilen, Özgür Özer'in yönettiği 'Paranoya' adlı kısa filmde; Ulusoy bir paranoyağı canlandırdı. Ulusoy, iki dakikalık film boyunca dışarıdan gelen seslerden korkuyor ve her şeyden endişe duyuyor.
Hayko Cepkin - Paranoya 02:47
Hayko Cepkin - Paranoya 2.252 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya - (2012) - (alisayar)
xir gokdeniz - paranoya 03:41
xir gokdeniz - paranoya 2.087 izlenme - 8 yıl önce paranoya
Hayko Cepkin - Paranoya 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya 933 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya Bana bir baktı, beni bir gördü Beni bir süzdü, bana sokuldu Bu da demek ki, bu da demek ki Ne demekti ki, ne demekti ki Soruyu sordum, ona ne sordum, soruyu sordum Sen bana mı baktın, beni mi gördün Beni mi süzdün, elimi tuttun Yanıma geldin, belimi kırdın, sesimi duydun Bak, bak haline, kül oldun dimi, eridin Bana mı baktı, beni mi gördü Bunu mu gördü, beni mi sevdi Beni mi öptü, bana mı sordu, elimi kalktı Vah, vah halime, emin olursam iyi Biri mi vardı, biri mi gördü Soruyu sordu, soru mu sordu Soru mu sordu, bana mı sordu! Vah, vah halime Sensin, sözüm sana Kulun oldum, köpek oldum, biri mi gördü halimi Biri mi vurdu, biri mi bozdu bu dengemi Bak halime, bir an olsun gülmedim Beni bir durdur, beni bir durdur Dilimi durdur, sesimi durdur, bana bir doktor! Gör halimi, bak beynime Yaşandı mı bilemedim
Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans) 02:42
Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans) 1.397 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans - Makina Kafa)
Şapka - Paranoya 04:01
Şapka - Paranoya 2.001 izlenme - 11 yıl önce Şapka\'nın en iyi parçalarından biri.Yakıyorum bir cigara dumanında seni görüyorum ve beni özlüyormuşsun düşlerine kapılıyorum..
Fedakar - Diss To Master Sezer [paranoya] 01:14
Fedakar - Diss To Master Sezer [paranoya] 1.115 izlenme - 8 yıl önce fedakar - diss to master sezer [paranoya]
Şizofreni Nedir? 26:14
Şizofreni Nedir? 170 izlenme - 1 yıl önce Şizofreni; düşünüş, duyuş ve davranışlarda önemli bozuklukların görüldüğü, hastanın kişiler arası ilişkilerden ve gerçeklerden uzaklaşarak kendi dünyasında yaşadığı, genellikle gençlik çağında başlayan bir ruhsal hastalıktır. Şimdi şizofreniyi uzun soluklu bu belgeselde , birebir bu ruhsal problemi yaşayan insanlardan dinleyecegiz.. İyi seyirler.
Duman - Paranoya 04:13
Duman - Paranoya 368 izlenme - 6 yıl önce
Rapzadeh4n.paranoyabimar.cesetreaksiyon 05:15
Rapzadeh4n.paranoyabimar.cesetreaksiyon 987 izlenme - 9 yıl önce t,rap
Hayko Cepkin - Paranoya 02:52
Hayko Cepkin - Paranoya 314 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya - (yeni Video Klip) - (2012) - (alisayar)
Duman - Paranoya 04:13
Duman - Paranoya 303 izlenme - 4 yıl önce Duman - Paranoya
Paranoya - Hayko Cepkin Hd Orjinal Video Klip 2012 02:49
Paranoya - Hayko Cepkin Hd Orjinal Video Klip 2012 355 izlenme - 5 yıl önce Paranoya (Hayko Cepkin) HD Orjinal Video Klip 2012 ilk defa İzlesene.com 'da..
Duman - Paranoya 04:13
Duman - Paranoya 300 izlenme - 5 yıl önce
Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans) 03:57
Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans) 278 izlenme - 5 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans -Beyaz Show)
Feridun Düzağaç - Paranoya 03:25
Feridun Düzağaç - Paranoya 256 izlenme - 6 yıl önce
Hayko Cepkin - Paranoya 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya 189 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: Bana bir baktı, beni bir gördü Beni bir süzdü, bana sokuldu Bu da demek ki, bu da demek ki Ne demekti ki, ne demekti ki Soruyu sordum, ona ne sordum, soruyu sordum Sen bana mı baktın, beni mi gördün Beni mi süzdün, elimi tuttun Yanıma geldin, belimi kırdın, sesimi duydun Bak, bak haline, kül oldun dimi, eridin Bana mı baktı, beni mi gördü Bunu mu gördü, beni mi sevdi Beni mi öptü, bana mı sordu, elimi kalktı Vah, vah halime, emin olursam iyi Biri mi vardı, biri mi gördü Soruyu sordu, soru mu sordu Soru mu sordu, bana mı sordu! Vah, vah halime Sensin, sözüm sana Kulun oldum, köpek oldum, biri mi gördü halimi Biri mi vurdu, biri mi bozdu bu dengemi Bak halime, bir an olsun gülmedim Beni bir durdur, beni bir durdur Dilimi durdur, sesimi durdur, bana bir doktor! Gör halimi, bak beynime Yaşandı mı bilemedim