Hoşgeldiniz!

Paranoya Videoları

Hayko Cepkin - Paranoya 02:47
Hayko Cepkin - Paranoya 206.721 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin'in Yeni Albümü "Aşkın Izdırabını"nın Çıkış Şarkısı "Paranoya" Klibiyle İlkkez Ve Sadece İzlesene.com'da Hayko Cepkin Paranoya Şarkı Sözleri bana bi baktı beni bi gördü beni bi süzdü ban sokuldu buda demekki dedemedikki soruyu sordum ona ne sordum soruyu sordum sen banamı baktın benimi gördün benimi süzdün elimi tuttun yanıma geldin benimi kırdın sesimi duydun bak bak haline kül oldum bir bir eridim banamı baktın benimi gördün bunumu gördün benimi sevdin benimi öptün banamı sordun elimi kaptın birimi vardı benimi gördü soruyu sordu sonumu sordu banamı sordu vah vah halime sensin sözün sana kul oldum köpek oldum birimi gördü halimi birimi vurdu birimi bozdu bu dengemi bak halime bir an olsun gülmedi
Hayko Cepkin - Paranoya 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya 13.513 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya - Aşkın Izdırabını - Türkçe Rock
Hayko Cepkin - Paranoya (video klip) 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya (video klip) 10.704 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya | Aşkın Izdırabını (2012) - EMİ-KENT ELEKTRONİK SAN.
Hayko Cepkin - Paranoya 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya 9.408 izlenme - 4 yıl önce Banamı baktı benimi sordu?
Hayko Cepkin - Paranoya 02:53
Hayko Cepkin - Paranoya 14.488 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya / Şarkı Sözleri Bana bi baktı beni mi gördü Beni mi süzdü, bana sokuldu Bu da demek ki bu da demek ki Ne demekti ki ne demekti ki Soruyu sordum, Ona ne sordum, soruyu sordum Sen bana mı baktın beni mi gördün Beni mi süzdün elimi tuttun Yanıma geldin belimi kırdın sesimi duydun Bak, bak haline kül oldun dimi eridin Bana mı baktın beni mi gördün Bunu mu gördün beni mi sevdin Beni mi öptün bana mı sordun Elimi kaptın, Bak, bak halime Emin olursan iyi Öyle bi baktı benimi gördü Sonumuz oldu, sonumuz oldu Bana mı sordu Bak, bak halime Sensin sözüm sana Kulun oldum, köpek oldum Biri mi gördü halimi Biri mi vurdu, biri mi bozdu Bu ruh dengemi Bak halime Bir an olsun gülmedim Beni bi durdur Beni bi durdur Dilimi durdur Sesimi durdur Bana bi doktor Gör halime bak beynime Yaşlandığımı bilemedim Söz | Müzik: Hayko Cepkin
Hayko Cepkin - Paranoya (Klasik) 04:21
Hayko Cepkin - Paranoya (Klasik) 10.840 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya (Aşkın Izdırabını 2012 Full Albüm)
Hayko Cepkin - Paranoya (Beyaz Show) 02:46
Hayko Cepkin - Paranoya (Beyaz Show) 7.872 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin Paranoya Şarkı Sözü Bana bi baktı beni mi gördü Beni mi süzdü, bana sokuldu Bu da demek ki bu da demek ki Ne demekti ki ne demekti ki Soruyu sordum, Ona ne sordum, soruyu sordum Sen bana mı baktın beni mi gördün Beni mi süzdün elimi tuttun Yanıma geldin belimi kırdın sesimi duydun Bak, bak haline kül oldun dimi eridin Bana mı baktın beni mi gördün Bunu mu gördün beni mi sevdin Beni mi öptün bana mı sordun Elimi kaptın, Bak, bak halime Emin olursan iyi Öyle bi baktı benimi gördü Sonumuz oldu, sonumuz oldu Bana mı sordu Bak, bak halime Sensin sözüm sana Kulun oldum, köpek oldum Biri mi gördü halimi Biri mi vurdu, biri mi bozdu Bu ruh dengemi Bak halime Bir an olsun gülmedim Beni bi durdur Beni bi durdur Dilimi durdur Sesimi durdur Bana bi doktor Gör halime bak beynime Yaşlandığımı bilemedim Söz - Müzik: Hayko Cepkin
Hayko Cepkin - Paranoya 02:52
Hayko Cepkin - Paranoya 4.933 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin'in 4. stüdyo albümü olan Aşkın Izdırabını... albümünün ilk parçası Paranoya'nın klibi.
Çağatay Ulusoy'dan Kısa Film 'Paranoya' 01:55
Çağatay Ulusoy'dan Kısa Film 'Paranoya' 3.937 izlenme - 5 yıl önce Çağatay Ulusoy'dan Kısa Film 'Paranoya'
Paranoya - Hayko Cepkin 02:49
Paranoya - Hayko Cepkin 3.081 izlenme - 4 yıl önce Aşkın Izdırabını (2012) - Emi-kent Elektronik San.
Duman - Paranoya 04:12
Duman - Paranoya 2.604 izlenme - 5 yıl önce
Çağatay Ulusoy'un Şok Görüntüleri Ortaya Çıktı! 04:52
Çağatay Ulusoy'un Şok Görüntüleri Ortaya Çıktı! 1.768 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz ay Narkotik operasyonunda gözaltına alınan ve savcılık sorgusunda içici olduğunu itiraf eden Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol aldığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıllarda çekilen, Özgür Özer'in yönettiği 'Paranoya' adlı kısa filmde; Ulusoy bir paranoyağı canlandırdı. Ulusoy, iki dakikalık film boyunca dışarıdan gelen seslerden korkuyor ve her şeyden endişe duyuyor.
Hayko Cepkin - Paranoya 02:47
Hayko Cepkin - Paranoya 2.250 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya - (2012) - (alisayar)
Beta - Paranoya @ Hiphoplife.com.tr 04:02
Beta - Paranoya @ Hiphoplife.com.tr 3.494 izlenme - 7 yıl önce beta - paranoya - nafile mixtape @ hiphoplife.comçtr
xir gokdeniz - paranoya 03:41
xir gokdeniz - paranoya 2.087 izlenme - 7 yıl önce paranoya
kedinin  paranoya  anı 00:07
kedinin paranoya anı 1.071 izlenme - 5 yıl önce .
Hayko Cepkin - Paranoya 02:49
Hayko Cepkin - Paranoya 929 izlenme - 3 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya Bana bir baktı, beni bir gördü Beni bir süzdü, bana sokuldu Bu da demek ki, bu da demek ki Ne demekti ki, ne demekti ki Soruyu sordum, ona ne sordum, soruyu sordum Sen bana mı baktın, beni mi gördün Beni mi süzdün, elimi tuttun Yanıma geldin, belimi kırdın, sesimi duydun Bak, bak haline, kül oldun dimi, eridin Bana mı baktı, beni mi gördü Bunu mu gördü, beni mi sevdi Beni mi öptü, bana mı sordu, elimi kalktı Vah, vah halime, emin olursam iyi Biri mi vardı, biri mi gördü Soruyu sordu, soru mu sordu Soru mu sordu, bana mı sordu! Vah, vah halime Sensin, sözüm sana Kulun oldum, köpek oldum, biri mi gördü halimi Biri mi vurdu, biri mi bozdu bu dengemi Bak halime, bir an olsun gülmedim Beni bir durdur, beni bir durdur Dilimi durdur, sesimi durdur, bana bir doktor! Gör halimi, bak beynime Yaşandı mı bilemedim
Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans) 02:42
Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans) 1.397 izlenme - 3 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans - Makina Kafa)
Şizofreni Nedir? 26:14
Şizofreni Nedir? 141 izlenme - 9 ay önce Şizofreni; düşünüş, duyuş ve davranışlarda önemli bozuklukların görüldüğü, hastanın kişiler arası ilişkilerden ve gerçeklerden uzaklaşarak kendi dünyasında yaşadığı, genellikle gençlik çağında başlayan bir ruhsal hastalıktır. Şimdi şizofreniyi uzun soluklu bu belgeselde , birebir bu ruhsal problemi yaşayan insanlardan dinleyecegiz.. İyi seyirler.
Şapka - Paranoya 04:01
Şapka - Paranoya 1.999 izlenme - 10 yıl önce Şapka\'nın en iyi parçalarından biri.Yakıyorum bir cigara dumanında seni görüyorum ve beni özlüyormuşsun düşlerine kapılıyorum..
Fedakar - Diss To Master Sezer [paranoya] 01:14
Fedakar - Diss To Master Sezer [paranoya] 1.115 izlenme - 7 yıl önce fedakar - diss to master sezer [paranoya]
Duman - Paranoya 04:13
Duman - Paranoya 367 izlenme - 5 yıl önce
Rapzadeh4n.paranoyabimar.cesetreaksiyon 05:15
Rapzadeh4n.paranoyabimar.cesetreaksiyon 987 izlenme - 8 yıl önce t,rap
Duman - Paranoya 04:13
Duman - Paranoya 294 izlenme - 3 yıl önce Duman - Paranoya
Hayko Cepkin - Paranoya 02:52
Hayko Cepkin - Paranoya 314 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya - (yeni Video Klip) - (2012) - (alisayar)
Paranoya - Hayko Cepkin Hd Orjinal Video Klip 2012 02:49
Paranoya - Hayko Cepkin Hd Orjinal Video Klip 2012 355 izlenme - 4 yıl önce Paranoya (Hayko Cepkin) HD Orjinal Video Klip 2012 ilk defa İzlesene.com 'da..
Doğum Kontrol İçin Takılan Spirali Dinleme Cihazı Sanmışlar 01:19
Doğum Kontrol İçin Takılan Spirali Dinleme Cihazı Sanmışlar 316 izlenme - 3 yıl önce Savcı Sayan, Kanal A'da yayınlanan A Politik programında, Güneydoğu'da uygulanan doğum kontrol yöntemleriyle ilgili ilginç bir hikaye anlattı.
Duman - Paranoya 04:13
Duman - Paranoya 300 izlenme - 4 yıl önce
Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans) 03:57
Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans) 277 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Paranoya (Canlı Performans -Beyaz Show)
Bu Hafta Vizyondakiler (18 Ekim 2013) 01:46
Bu Hafta Vizyondakiler (18 Ekim 2013) 469 izlenme - 3 yıl önce 7 yeni film vizyona giriyor Bu hafta 2'si yerli 7 yeni film izleyiciyle buluşacak. İşte, vizyona girecek filmlerden detaylar! Bu hafta 2'si yerli 7 film vizyona girecek. Hollywood'un tanınan oyuncuları Gary Oldman ve Josh Holloway'in başrollerde yer aldığı 'Paranoya', haftanın merakla beklenen filmlerinden biri olarak dikkati çekiyor. Amerika-Fransa ortak yapımı filmin yönetmen koltuğunda, Robert Luketic oturuyor. Amber Heard, Harrison Ford ve Liam Hemsworth'un da oyunculuklarıyla katkı verdiği filmin senaryosunda Jason Dean Hall, Barry Levy ve Joseph Finder'in imzası bulunuyor. Filmin özeti şöyle: "Adam Cassidy (Liam Hemsworth) haberleşme devi Wyatt Corporation'da yükselmeye çalışan hırslı bir teknoloji uzmanıdır. Adam, yaptığı büyük bir hatadan sonra CEO Nicholas Wyatt'ın (Gary Oldman) şantajına maruz kalır. Adam'dan firmanın en büyük rakibi olan ve Wyatt'ın eski akıl hocası Jock Goddard (Harrison Ford) tarafından yönetilen başka bir firmaya giderek casusluk yapması istenmektedir. Adam, kendisini kısa süre sonra hayalindeki hayatı yaşarken bulur. Ancak bu görüntünün arkasında Wyatt'ın güç oyununda sadece bir piyondur ve milyar dolarlık avantajını koruyabilmek için asla durmayacak olan patronundan kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır." 'Son Aşk' Sandra Nettelbeck'in yönetttiği 'Son Aşk'ın oyuncu kadrosu Michael Caine, Clemence Poesy, Gillian Anderson, Jane Alexander ve Justin Kirk'ten oluşuyor. Filmin senaryosunu ise yönetmen Nettelbeck ve Françoise Dorner yazdı. Paris'te yaşayan ve yalnız bir adam olan Matthew Morgan'ın hikayesini konu alan filmin hikayesi özetle şöyle: "Matthew Morgan, bir tesadüf sonucu Pauline ile tanışır ve yaşama gücünü yeniden kazanır. Birlikte gerçek dostluk ve içten bir ilişkiye adım atan ikili, bu süreçte aile olmanın değerini de anımsar. Pauline bir araba kazasında ailesini kaybetmiş ve bu acı olayın sonrasında asla başka biriyle birlikte kendini güvende hissedememiştir. Matthew ise karısının ölümünden sonra çocuklarıyla sarsıcı sorunlar yaşamıştır. Pauline, Matthew'un bu sorunlarının neden olduğu son derece trajik bir olaya tanık olur ve Matthew ve oğlu Miles'ın arasındaki problemleri çözmeye karar verir." 'Onur Savaşı' Bir Danimarka yapımı olan 'Onur Savaşı' adlı filmin yönetmenliğini Thomas Vinterberg üstlendi. Ağırlıklı olarak Danimarkalı oyunculardan oluşan kadroda Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Annika Wedderkopp, Troels Thorsen ve Soren Ronholt bulunuyor. Lucas'ın geçirdiği zor boşanma süreci ve ardından yaşadıklarını konu alan filmde Lucas'ın hayatını düzene koyabilme çabaları yer alıyor. 'Kesişen Hayatlar' Hırvatistan, Sırbistan, Slovenya, Almanya ve Fransa ortak yapımı filmin yönetmenliğini Srdan Golubovic yaptı. Leon Lucev, Boris Isakovic, Nebojsa Glogovac, Emir Hadzihafizbegovic ve Jasna Djuricic'in başrollerinde yer aldığı filmin konusu özetle şöyle: "Bosna Savaşı sırasında Sırp askeri Marko, silah arkadaşlarının Müslüman bir sivile yaptığı kötü muameleyi durdurmaya çalışırken kendi hayatını tehlikeye atar. Aradan 12 yıl geçer, savaş biter fakat Marko'nun kötü sonuçlanan bu kahramanca hareketinin, babası, nişanlısı, en yakın arkadaşı ve yardım ettiği adamda açtığı derin duygusal yaralar kapanmaz. Aksine bu kadar zaman sonra hepsi bir kez daha bu acı olayla yüzleşmek zorunda kalacak ve bunun onlarda bıraktığı derin izlerle başa çıkmaya çalışacaklardır." 'Buraya Kadar' Haftanın komedi türündeki filmi 'Buraya Kadar'ın yönetmenliğini Seth Rogen ve Evan Goldberg üstlenirken, başrollerinde ünlü aktrit Emma Watson, James Franco, Rihanna, Jason Segel, Seth Rogen bulunuyor. Yaşanan garip felaket olaylarıyla yıkılan Los Angeles kentinde, altı arkadaşın bir evde mahsur kalmalarını ve yaşadıklarını konu alan filmde, kaderleriyle arkadaşlıkları kesişen 6 kişi, esaretten kurtulmanın gerçek anlamıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Yerli yapımlar Haftanın iki yerli yapımından biri olan 'Sev Beni'nin yönetmenlik koltuğunu Mehmet Bahadır Er ve Maryna Er Gorbach paylaşıyor. Ushan Çakır, Viktoria Spesivtseva, Güven Kıraç, Yavuz Bingöl ve Murat Şeker'in başrollerinde yer aldığı filme mekan olarak Kiev ev sahipliği yaptı. Filmin hikayesi şöyle: "Cemal çıktığı yurt dışı seyahatinde genç ve güzel Sasha'yla tanışır, geceyi beraber geçirmek için gece kulübünden ayrılan ikilinin beraberlikleri alışılmışın dışında devam eder. Beyaz Şehir Kiev'in eşsiz güzelliğinde Sasha ve Cemal başlarına gelen zorluklarla mücadele ederken birbirlerini tanır, etkilenirler. Aşk onları beklemedikleri bir zamanda yakalar, her şeye sıfırdan başlamak için ellerine bir şans geçiren ikili birbirlerine söyleyemedikleri gerçekleri aşma konusunda çaba harcayacak. 'Gözümün Nuru' Haftanın dram türündeki yerli yapımı olan 'Gözümün Nuru' adlı yapımda Melik Saraçoglu ve Hakki Kurtuluş yönetmenlik becerilerini konuştururken, Ahmet Saraçoğlu ile Melik Saraçoglu da oyunculuklarıyla sinemaseverlerin beğenisini bekleyecek. Genç bir sinema sevdalısının film yapma hevesini konu alan filmde üst üste iki retina dekolmanı geçiren ve kör olmanın kıyısından dönen yönetmen adayının 40 günde yaşadıkları anlatılıyor.