Hoşgeldiniz!

parasailing

Kerimcan Durmaz'ın Parasailing İle İmtihanı 01:27
Kerimcan Durmaz'ın Parasailing İle İmtihanı 4.279 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde genellikle yaz aylarında tatil yörelerinde eğlence amaçlı yapılan aktivitelerden biri olan Parasailing'i son dönemin fenomen ismi Kerimcan Durmaz'da denemiş.
Parasailing Yaparken Ölen Adam - Tayland 00:59
Parasailing Yaparken Ölen Adam - Tayland 367 izlenme - 2 yıl önce Görüntüde Tayland Kata Plajında Parasailing yaparken ölen Avustralyalı turisti izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Parasailing 12:01
Parasailing 361 izlenme - 10 yıl önce parasailing winch-boat 11.50 meters
Alişan Güven Parasailing Yaparken 00:50
Alişan Güven Parasailing Yaparken 460 izlenme - 9 yıl önce antalya wow topkapi palace da alişan güven parasailing yaparken
Parasailing Boot Kaptan 00:26
Parasailing Boot Kaptan 244 izlenme - 11 yıl önce deniz paraşütü ibrahim saydam
Parasailing Yapan İnsanların Halatının Kopmasıyla Korku Dolu Anlar Yaşanması 00:40
Parasailing Yapan İnsanların Halatının Kopmasıyla Korku Dolu Anlar Yaşanması 84 izlenme - 3 yıl önce Parasailing Yapan İnsanların Halatının Kopmasıyla Korku Dolu Anlar Yaşanması Sürat motorunun vincine bağlanıp havaya karşı direnç gösteren bir paraşütün hızla havalanmasıyla yapılan bir su sporu olan Parasailing'i yapan insanların fırtına nedeniyle halatları koptu. Kopan halat sonrasında paraşütün havada ilerlemeye başlaması üzerine korkulu anlar yaşandı. Daha sonra yere düşen paraşütte bulunan iki insan yaralandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Samara Watersports Parasailing 03:11
Samara Watersports Parasailing 84 izlenme - 5 yıl önce Extreme Sports Parasailing
Parasailing 01:49
Parasailing" Halatı Koptu: 1 Yaralı 9 izlenme - 2 yıl önce "Parasailing" halatı koptu: 1 yaralıANTALYA - Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde sürat teknesinin arkasına bağlanarak deniz üzerinde paraşütle havalanmayı sağlayan "parasailing" halatın kopması sonucu plaja düşen çocuk yaralandı.