Hoşgeldiniz!

parası

Keloğlan'ın Başlık Parası İçin Didinmesi 17:13
Keloğlan'ın Başlık Parası İçin Didinmesi 9.935 izlenme - 3 ay önce Sevdiğine kavuşabilmek için İstanbul'a gelen Keloğlan yeni tanıştığı arkadaşı ve Bulvar gazetesinin iş ilanlarına bakarak bir gece kulübünde gitar çalarak para kazanmaya başlar.
350 Kiloyu Sırtlayan Emekçi 00:57
350 Kiloyu Sırtlayan Emekçi 5.062 izlenme - 4 ay önce Tam 350 kiloyu sırtlayan Kırşehirli işçi arkadaşları tarafından kameraya alınmış. Yedi çuval unu sırtlayan Savaş adındaki adamın bu halde yürümesi mümkün görülmese de ekmek parası için ter döken işçiler alkışı hak ediyor efendim.
Ablasını Kaçıracaktı Kaçırdığı Kardeşi Çıktı 01:45
Ablasını Kaçıracaktı Kaçırdığı Kardeşi Çıktı 4.787 izlenme - 5 ay önce Muş'ta aynı kızı daha öncede kaçıran genç ikinci kez bu duruma yeltendi ancak yanlışlıkla kaçıracağı kızın kız kardeşini kaçırdı.
17 Aylık Sigara Parasıyla Motorsiklet Almak 03:22
17 Aylık Sigara Parasıyla Motorsiklet Almak 17.571 izlenme - 1 yıl önce 17 aylık sigara parasının kumbaradan çıkışı ve 12 bin TL ile yarış motoru almak. Çalan Müzik: Yahşi Olar (https://www.youtube.com/watch?v=AzprvlckeZg)
Yüzde 50 Vicdanlı Hırsız! 01:22
Yüzde 50 Vicdanlı Hırsız! 2.436 izlenme - 5 ay önce Antalya'da yaşanan olayda bir eve giren hırsız karşısında yaşlı kadın görüp,yaşlı kadın paramı çalma kra param deyip hırsızın vicdan yapması olayıdır
Halk Otobüsünde Rakı Parası Toplamak 03:37
Halk Otobüsünde Rakı Parası Toplamak 5.296 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da akşam saatlerinde bir halk otobüsüne binen 4 kadın, "akşam rakı içeceğiz" diyerek diğer yolculardan para topladı. Olayı önce kamera şakası zanneden yolcular, kadınların ısrarına dayanamayıp üzerlerindeki bozuk paraları verdi. Kadınlar, yolcularla kalmayıp şoförden de 1 lira koparmayı başardı. Bütün yaşananlar ise halk otobüsü içerisinde bulunan güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
IŞİD Kendi Parasını Bastı 01:20
IŞİD Kendi Parasını Bastı 8.374 izlenme - 3 yıl önce IŞİD terör örgütü, Irak ve Suriye'de ele geçirdiği topraklarda kullanılmak üzere kendi parasını bastı. Doların kullanımını tamamen yasaklayan örgüt, "Amaç kapitalist köleliği sonlandırmak" diyor...
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 03:38
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 7.027 izlenme - 2 yıl önce hacıbey akay Şehirlerarası yolda her gün yaklaşık 20 kilometre yürüyor. Araçlardan atılan teneke kutuları, şişeleri topluyor. Yozgatlı 69 yaşındaki Hacıbey Akay, bu yorucu işi hepsi engelli iki çocuğu ve eşine bakabilmek için yapıyor.
Esra Ceyda Boxer Çekiminde 01:53
Esra Ceyda Boxer Çekiminde 35.360 izlenme - 8 yıl önce esra ceyda kardeşler aptallıklarıyla akılları sıra bizi aptal yerine koyduklarını zannediyorlar..
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 02:59
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 8.276 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'den Yunan Adası "Kos"a göçen bir mülteci genç "Türkiye'de yaşamaktansa denizde boğulup ölüp gitmek daha iyidir" dedi. Tabi savaştan önce süper güç olan kişi başına milli hasılası 120.000 olan suriyeli vatandaşlara Türkiye'yi beğendiremezsin.kusura bakma sana yattığın yerden işsizlik maaşı veremedik babana kişi başı ayrı ayı çocuk parası veremedik.affet bizi çocuk Kendisini 3 siktir git'le uğruyoruz.yıldızın parlasın nankör asalak.hiç olmazsa canını kurtardığımız için bi teşekkür edeydin.
Ölüm'den 1 Saniye Kıl Payı İle Kurtulmak 00:28
Ölüm'den 1 Saniye Kıl Payı İle Kurtulmak 5.990 izlenme - 2 yıl önce Şansmı dersin kadermi dersin vay be adam 1 saniye ile ölümden kurtuldu.Mesleği temizlik abimizin trafiğin vızır vızır geçtiği yerde işinin ortalarına doğru bir tır geliyor son anda farkedip kurtuluyor.
İkinci Hanım Almak İsteyen Berduş Gencin Başlık Parası Engeli 01:44
İkinci Hanım Almak İsteyen Berduş Gencin Başlık Parası Engeli 3.854 izlenme - 3 yıl önce Efendim şimdi bu genç bir kadına daha aşık olmuş onu almak için başlık parası yetmiyormuş pasatını satıp 30 milyar başlık parası vermeyi düşünüyormuş , Arabayı verince ne yiyeceğini sorunca karanlık işlerinin olduğunu bu işinde araba alım satım olduğunu açıkça belirten şuursuz bir vatandaşın rezil dakikaları..
İzmir'de İçki Parası İçin Yapılan Sosyal Deney 02:20
İzmir'de İçki Parası İçin Yapılan Sosyal Deney 1.101 izlenme - 7 ay önce İzmir’de yapılan bir sosyal deneyde “Alkol almam gerekiyor, para lazım lütfen yardım edin” pankartı açan genç büyük ilgi görmüş ve gerekli parayı kısa sürede toplamış.
IŞİD Paralarını Basmak İçin Gaziantep'te Darphane Oluşturmuşlar 00:46
IŞİD Paralarını Basmak İçin Gaziantep'te Darphane Oluşturmuşlar 4.430 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz aylarda kendi kontrolü altındaki bölgelerde geçerli olmak üzere para bastırdığı iddia edilen terör örgütü IŞİD'in bu işlem için Gaziantep'te adeta bir darphane kurduğu ortaya çıktı. İlde yapılan operasyonda para baskı kalıpları ele geçirildi. Yakalanan 6 kişi de tutuklanarak cezaevine konuldu.
şahinciler 02:39
şahinciler 8.584 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/şahinciler/147852145255009 beqenirmisin??
Halk Otobüsünde Alkol Parası Toplayan Kadın 03:37
Halk Otobüsünde Alkol Parası Toplayan Kadın 2.086 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da akşam saatlerinde bir halk otobüsüne binen 4 kadın, akşam alkol alacağız diyerek yolculardan para topladı. Olayı önce kamera şakası zanneden yolcular kadınların ısrarına dayanamayıp üzerlerindeki bozuk paraları verdi. Kadınlar, yolcularla kalmayıp şoförden de 1 lira almayı başardı. Bütün yaşananlar ise halk otobüsü içerisinde bulunan güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
Gazze'de Osmanlı Parası  00:52
Gazze'de Osmanlı Parası 2.083 izlenme - 2 yıl önce Gazze Şeridi'nde Osmanlı dönemine ait madeni para bulundu. Gazze Belediyesi Mimarlık ve Planlama Genel Müdürü Nihad El-Muganni, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eş-Şucaiyye Mahallesi Bağdat Caddesi'ndeki kanalizasyon altyapı kazı çalışmaları sırasında içinde çok sayıda madeni para olan küpler bulunduğunu söyledi.
Murat Yalçın - Baba Parası Yemeyiz 04:26
Murat Yalçın - Baba Parası Yemeyiz 4.157 izlenme - 3 yıl önce Murat Yalçın - Baba Parası Yemeyiz (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri
Ustalara Taş Çıkaracak Nitelikteki Hamarat Çocuk 01:17
Ustalara Taş Çıkaracak Nitelikteki Hamarat Çocuk 431 izlenme - 3 ay önce Annesi ve kardeşlerine bakan Suriyeli Muhammed, evine ekmek parası götürebilmek için küçük yaşlarda başladığı fırıncılık işine Türkiye'de davam ediyor.
Bir Başlık Parası Geleneği Marsilya Kiremiti 02:49
Bir Başlık Parası Geleneği Marsilya Kiremiti 993 izlenme - 9 ay önce Karaburun'un Sarpıncık Köyü'nde genç kızların damat adaylarından Marsilya kiremitli evlilik talebi. Keyifli seyirler...
Kibar Feyzo - Umumi Abdesthane 05:43
Kibar Feyzo - Umumi Abdesthane 3.691 izlenme - 3 yıl önce Kibar Feyzo başlık parasını denkleştirmek için bu sefer daha önce şehirde gördüğü umumi tuvaletten bir tane de köye açar ve olaylar gelişir. bunu gören ağa o meşur sözü söyle: ağa bokunun üstüne bok olurmu... ve Feyzo yine köyden kovulur.
Ferdi Tayfur-Ekmek Parası Albüm Tanıtımı 1976 10:17
Ferdi Tayfur-Ekmek Parası Albüm Tanıtımı 1976 7.164 izlenme - 8 yıl önce ferdi babanın en damar meyhane havasındaki şarkıları bir araya topladığı eşsiz unutulmaz efsane albümü benim gibi sevenler bende özledim ah bir çoçuk olsaydım filimlerinden şarkılara uyacak kesitlerle bysiirtli56 murat acar farkı ile sizlerle-murat acar
Sigorta Parası İçin Cinnet Geçiren Eleman 00:18
Sigorta Parası İçin Cinnet Geçiren Eleman 4.724 izlenme - 3 yıl önce Malumunuz bu sigorta parası için arabaların önüne atlamalar felan Doğu Asya'da pek bi meşhur, bunun için millet kendini arabaların önüne atıyor, balkondan atlıyor gibi gibi. Bunun bir örneğini de dashcamden haberi olmayan bu arkadaş yaşatmış.
Son 3 Cumhurbaşkanının Bütçe Harcama Karşılaştırması 02:10
Son 3 Cumhurbaşkanının Bütçe Harcama Karşılaştırması 2.932 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Necdet Sezer, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan. Üç Cumhurbaşkanı'nın görev yaptıkları süreler ile ilgili ödenek rakamları ortaya çıktı. 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 16 aylık sürede geçmiş iki Cumhurbaşkanı'na fark attığı rakamlara yansıdı.
ferdİ tayfurun 1974 de çikardiĞi şarkı 05:01
ferdİ tayfurun 1974 de çikardiĞi şarkı 8.860 izlenme - 10 yıl önce ferdİ tayfurun 1974 de çikardiĞi ama sonradan yasaklana muhteŞem Şarkisi pİyasada yok bu Şarki dİnlenmeden ferdİcİ olunmaz
Ferdi Tayfur - Ekmek Parası (Full Albüm Şarkıları) 57:41
Ferdi Tayfur - Ekmek Parası (Full Albüm Şarkıları) 3.149 izlenme - 4 yıl önce Fulll Albüm Şarkıları : Ferdi Tayfur Bilinmeyen Şarkılar
Fakirler Ölsün Diyen Melda Gece Alemlerinde 03:00
Fakirler Ölsün Diyen Melda Gece Alemlerinde 2.868 izlenme - 3 yıl önce Kızımız yine fakirlerden yana olan isyanıyla yürekleri dağlamaya devam etmekte bu seferde ruju çalınmış vah yazık
İçki Parasını Çıkarabilmek İçin Otobüste Striptiz Yapan Kızlar 00:39
İçki Parasını Çıkarabilmek İçin Otobüste Striptiz Yapan Kızlar 1.384 izlenme - 2 yıl önce Benzer Videolar İçin Abone Olun !! -- Detay : Şehirler arası otobüste çekilen bu skandal görüntülere tepki yağdı Mexio city’de yaşanan olayda, Pachuca kentine hareket eden otobüste binen 3 kadın, içki parasını çıkarabilmek için yolcuların içinde striptiz yaptı Otobüste bulunan yolculardan biri o anları cep telefonuyla kameraya kaydetti. Çocuk yolcuların da bulunduğu otobüste yaşanan bu olayda bazı yolcular bu durumdan memnun kalırken bazı yolcular ise kadınlara tepki gösterdi.
İnek Şaban - Efsane Kız İsteme Sahnesi 03:19
İnek Şaban - Efsane Kız İsteme Sahnesi 3.063 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal 'ın hem kaleci hem karpuzcu rollerini oynadığı 1978 yapımı "İnek Şaban" filminden unutulmaz kız isteme sahnesini izliyoruz efendim. Kemal Sunal ile birlikte bu filmde unutulmaz performanslar sergileyen Ali Şen,Dinçer Çekmen ve Baykal Kent 'i de alkışlarla yaşatıyoruz.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13338/uc-kagitci-patlamis-mal-geri-alinmaz! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64338/kemal-sunal-inek-saban-1978-82-dakika
Bahar - Roman - Çingene Belgeseli 14:45
Bahar - Roman - Çingene Belgeseli 3.850 izlenme - 3 yıl önce Edirne Roman mahallesinde baharı karşılama kutlamaları. Filmde, Hıdrellez (Kakava) gelenekleri, şenlikler sırasında baharın gelişinin nasıl kutlandığı, genç kızların bu kutlamalarda neden gelinlik giydikleri, kapılarına neden bir ağaç dalı taktıkları ve genç kızların evlilik hayatına bakışları konu alınmaktadır. Önyargısız, bütün nefret düşüncelerinden arınarak izlemeliyiz. Yaşadığımız hayatı seçemiyoruz ve her insanın, her toplumun bulunduğu durumla ilgili sebepleri vardır. Zaten güzel insanlardır, yakından tanıyan seviyor. Yönetmenler: Batuhan Kurt, Özge Arslan, Sezen Çobanoğlu, Gözde Karavit Müzik: Kardeş Türküler / Şukar Şukar Katıldığı festivalleri, gösterildiği yerleri ve kazandığı ödülleri uzun olmasın diye böyle paylaşıyorum: http://i.imgur.com/UoUCAGo.jpg