Hoşgeldiniz!

Paraşütçüler Videoları İzle

Uçmanın Şifresini Bulan Paraşütçüler 02:18
Uçmanın Şifresini Bulan Paraşütçüler 52 izlenme - 4 hafta önce Red Bull firması yine heyecanlı bir klip daha yayınladı ve paraşütle atlama sporunda adrenalini bir seviye daha yukarı çıkardı. Özel tasarım elbiseler ile uçabiliyorsunuz...
Rahatlık Bu Olsa Gerek:) 00:08
Rahatlık Bu Olsa Gerek:) 1.870 izlenme - 9 yıl önce çok güzel 1000 fitte
Kuzey Kutbu'nda Yüzen Buzula Atladılar 00:58
Kuzey Kutbu'nda Yüzen Buzula Atladılar 380 izlenme - 3 yıl önce Rus paraşütçüler tarihte ilk defa Kuzey Kutbu'ndaki bir yüzen buzula indirme yaptı. Murmansk bölgesindeki Olenya hava üssünden IL-76 tipi uçaklarla havalanan 98'inci Hava İndirme Birliği'ne bağlı 90 paraşütçü komando, aşırı hava koşullarında arama-kurtarma tatbikatı çerçevesinde yüzer buzul üzerindeki bir istasyonun yakınlarına indi. Tarihte ilk defa yapılan indirme harekatı çerçevesinde Rus komandolarının aşırı soğuk hava koşullarında giymesi için tasarlanan yeni üniformalar da denendi.
çılgın paraşütçüler :)) 00:52
çılgın paraşütçüler :)) 427 izlenme - 8 yıl önce :))
Çılgın Paraşütçüler 01:45
Çılgın Paraşütçüler 177 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Paraşütçüler
Dünya Ticaret Merkezi'nden Atlayıp Tutuklanan Paraşütçüler 04:57
Dünya Ticaret Merkezi'nden Atlayıp Tutuklanan Paraşütçüler 49 izlenme - 2 yıl önce New Yorktaki Dünya Ticaret Merkezi'nden atlayan James Brady, Kyle Hartwell, Marko Markovich ve Andrew Rossig adlı gençlerin oraya nasıl çıktıkları konusunda güvenlik güçleri uyarılmış, gerekli bilgileri toplamaları istenmiş ve elemanlar da tutklanmış. O kadar güvenlik duvarı bulunan yerden geçmeleri Amerika'da günün en çok konuşulan konusu olmuş.
Bunu Mutlaka İzleyin: Hava Dalışçılarını Taşıyan İki Uçağın Çarpışması 03:24
Bunu Mutlaka İzleyin: Hava Dalışçılarını Taşıyan İki Uçağın Çarpışması 17 izlenme - 2 yıl önce Paraşütçüleri taşıyan Cessna tipi uçak alt taraftan gelen diğer bir uçak ile çarpıştı. Çarpışma sonrası uçaklardan birisi alev alıp yere çakılırken diğeri pilot sayesinde yere indirildi ve olay paraşütçülerin kafa kamerası sayesinde an be an kaydedildi. Olayda yaralanan tek kişi ise pilot oldu.
29 Ekim Paraşütçüler 01:27
29 Ekim Paraşütçüler 39 izlenme - 5 yıl önce