Hoşgeldiniz!

paraşütçüler

Rahatlık Bu Olsa Gerek:) 00:08
Rahatlık Bu Olsa Gerek:) 1.871 izlenme - 10 yıl önce çok güzel 1000 fitte
Uçmanın Şifresini Bulan Paraşütçüler 02:18
Uçmanın Şifresini Bulan Paraşütçüler 57 izlenme - 4 ay önce Red Bull firması yine heyecanlı bir klip daha yayınladı ve paraşütle atlama sporunda adrenalini bir seviye daha yukarı çıkardı. Özel tasarım elbiseler ile uçabiliyorsunuz...
Kuzey Kutbu'nda Yüzen Buzula Atladılar 00:58
Kuzey Kutbu'nda Yüzen Buzula Atladılar 380 izlenme - 3 yıl önce Rus paraşütçüler tarihte ilk defa Kuzey Kutbu'ndaki bir yüzen buzula indirme yaptı. Murmansk bölgesindeki Olenya hava üssünden IL-76 tipi uçaklarla havalanan 98'inci Hava İndirme Birliği'ne bağlı 90 paraşütçü komando, aşırı hava koşullarında arama-kurtarma tatbikatı çerçevesinde yüzer buzul üzerindeki bir istasyonun yakınlarına indi. Tarihte ilk defa yapılan indirme harekatı çerçevesinde Rus komandolarının aşırı soğuk hava koşullarında giymesi için tasarlanan yeni üniformalar da denendi.
çılgın paraşütçüler :)) 00:52
çılgın paraşütçüler :)) 428 izlenme - 8 yıl önce :))
Çılgın Paraşütçüler 01:45
Çılgın Paraşütçüler 179 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Paraşütçüler
Dünya Ticaret Merkezi'nden Atlayıp Tutuklanan Paraşütçüler 04:57
Dünya Ticaret Merkezi'nden Atlayıp Tutuklanan Paraşütçüler 51 izlenme - 2 yıl önce New Yorktaki Dünya Ticaret Merkezi'nden atlayan James Brady, Kyle Hartwell, Marko Markovich ve Andrew Rossig adlı gençlerin oraya nasıl çıktıkları konusunda güvenlik güçleri uyarılmış, gerekli bilgileri toplamaları istenmiş ve elemanlar da tutklanmış. O kadar güvenlik duvarı bulunan yerden geçmeleri Amerika'da günün en çok konuşulan konusu olmuş.