Hoşgeldiniz!

Paraşütü

Yamaç Paraşütünde İmana Gelen Abla 01:57
Yamaç Paraşütünde İmana Gelen Abla 2.524 izlenme - 3 ay önce Yamaç paraşütüne binmek her babayiğidin hakkı değildir. Bu ablada bir an gaza gelip yamaç paraşütüne binmiş ancak binip bineceğine pişman olmuş.
Yamaç Paraşütünde Mangal Yapan Yurdum İnsanı 01:25
Yamaç Paraşütünde Mangal Yapan Yurdum İnsanı 3.189 izlenme - 9 ay önce Ordu’da yamaç paraşütü yapan iki çılgın genç, havada mangal yapıp yemek yedi. Ordu’da son yıllarda büyük bir gelişme gösteren ve meraklısı her geçen yıl artan yamaç paraşütü yapan gençler, ilginç gösterilere imza atıyor. Kadir Mert ve Tunahan Korucu adlı iki çılgın genç, Boztepe'den yamaç paraşütü yaparak unutulmaz anların yaşanmasına neden oldu.
Hayat bize güzel 09:10
Hayat bize güzel 2.601 izlenme - 1 yıl önce Extreme Konya Doğa Sporları, Konya'da kendi imkanları ile etkinlikler yapan eğlenceli bir ekip.
Tatilci Kadının Yamaç Paraşütü İle İmtihanı 01:20
Tatilci Kadının Yamaç Paraşütü İle İmtihanı 2.695 izlenme - 2 yıl önce MUĞLA’nın Milas İlçesi’nde, yükseklik korkusuna rağmen pilot eşliğinde yamaç paraşütüyle atlayış yapan kadın tatilci, korkulu anlar yaşadı. Paraşüt kamerasına yansıyan o anlarda; kadın tatilcinin pilota “Kusuyorum, neremden nefes alacağım” diye bağırdığı ve yere inmesi için yalvardığı duyuldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gökyüzünde Oruç Açmak 00:49
Gökyüzünde Oruç Açmak 1.615 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da 10 yıldır yamaç paraşütü sporuyla ilgilenen 38 yaşındaki Engin Altop, iftar saatinde paraşütüyle süzülerek 800 metre yükseklikte oruç açtı. İftar saatinin yaklaşmasıyla, Zeyniler Paraşüt Pisti’ne çıkan Engin Altop, hazırlıklarını tamamlamasının ardından paraşütüyle Bursa semalarında süzülmeye başladı.
Yamaç Paraşütü Kazası 00:50
Yamaç Paraşütü Kazası 1.871 izlenme - 5 yıl önce Yamaç Paraşütü Kazası
Yamaç Paraşütü ile Dekolte Şovu Yapan Kadın 01:10
Yamaç Paraşütü ile Dekolte Şovu Yapan Kadın 837 izlenme - 1 yıl önce ''Abla oranı buranı örtüp başlasana'' diyeceğim de erkekler beni linç edecek bence ben sustum. Keyifli seyirler...
Yamaç Paraşütçüsü Yola İndi 00:53
Yamaç Paraşütçüsü Yola İndi 211 izlenme - 6 ay önce Rize’de Dağbaşı Mahallesinden yamaç paraşütüyle sahile inmek isteyen 34 Yaşındaki Temel Korkmaz inişi ayarlayamayınca Karadeniz Sahil Yolundaki refüje inmiş.
yamaç paraşütü yaparken korkan adam [abi nolur abi] 01:13
yamaç paraşütü yaparken korkan adam [abi nolur abi] 1.854 izlenme - 7 yıl önce
Yamaç Paraşütü 01:00
Yamaç Paraşütü 938 izlenme - 5 yıl önce
Yamaç Paraşütü Yaparken İmana Gelen Adam 01:13
Yamaç Paraşütü Yaparken İmana Gelen Adam 1.624 izlenme - 5 yıl önce Adam İmana Geldi
Gökyüzünde Rakı Keyfi Yaptı 01:18
Gökyüzünde Rakı Keyfi Yaptı 226 izlenme - 10 ay önce Fethiye'de tatil yapan 58 yaşındaki Mehmet Sarıtaş yamaç paraşütüyle gökyüzünde çilingir sofrası kurdu. Antalya'dan tatil için Ölüdeniz Mahallesi'ne gelen bankadan emekli Mehmet Sarıtaş, 1965 rakımlı Babadağ'dan yamaç paraşütüyle uçup, gökyüzünde çilingir sofrası kurmak istedi. Sarıtaş, teklifi kabul eden paraşüt pilotu Zafer Şekerci ile birlikte Babadağ'ın 1700 metre pistine çıktı. Sarıtaş, eline aldığı içkisi ve tabağa koyduğu meyvelerle, Şekerci ile birlikte ikili atlayış yaptı. Pilotun çantasında taşıdığı tepsiyi dizlerinin üzerine koyan Sarıtaş, 1000 metre yükseklikte çilingir sofrası kurdu. Uçuş sırasında bir yandan Şekerci ile sohbet eden Sarıtaş, bir yandan da paraşüt kamerası aracılığıyla arkadaşlarına selam gönderdi. Koyu Antalyaspor taraftarı olan Sarıtaş, gökyüzünde takımının atkısını açmayı da ihmal etmedi. Yarım saat süren uçuşun ardından ikili Belceğiz Plajı'na sorunsuz indi. Gökyüzünde yaşadıklarını anlatan Mehmet Sarıtaş, herkesin yamaç paraşütüyle uçarak bu tecrübeyi yaşaması gerektiğini söyledi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Deniz Paraşütü Yaparken 30 Metreden Denize Düştü 00:34
Deniz Paraşütü Yaparken 30 Metreden Denize Düştü 217 izlenme - 9 ay önce Tayland’da Avustralyalı turist için tüm hazırlıklar yapılmış, tüm güvenlik önlemleri alınmıştı. Başına gelecekler habersiz olan talihsiz adam, yanındakiyle birlikte havalandı. Ancak bir şeyler yolunda gitmedi ve metrelerce yükseklikten suya çakıldı. Onlarca kişinin gözleri önünde meydana gelen dehşet verici olayda adam hayatını kaybetti.
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü 07:33
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü 3.591 izlenme - 9 yıl önce ölüdeniz yamaç paraşütü fethiyelee@hotmail.com
Çinli Turistin Yamaç Paraşütü İle İmtihanı 02:09
Çinli Turistin Yamaç Paraşütü İle İmtihanı 342 izlenme - 12 ay önce Ölüdeniz Babadağ 2000 metreden havalanıp özgürce gökyüzünün tadını çıkarmak isteyen Çinli turist yamaç paraşütüne binmeye karar vermiş.
Uçmakdere Yamaç Paraşütü 04:15
Uçmakdere Yamaç Paraşütü 695 izlenme - 4 yıl önce Adrenelin Tutkunlarına..
400 metreden yere çakıldı 01:28
400 metreden yere çakıldı 1.095 izlenme - 5 yıl önce Muğla’nın Fethiye ilçesinde gökyüzünde akrobasi denemesi yaparken yamaç paraşütünün ipleri dolanarak kapanan Norveçli Luis Fonseca (43), 400 metre yükseklikten denize çakıldı.
Hadımlı Kayalıklarında Yamaç Paraşütü 02:25
Hadımlı Kayalıklarında Yamaç Paraşütü 135 izlenme - 10 ay önce Iğdır'ın Hadımlı köyü sakinlerinin talebi üzerine, İskender Iğdır Ağrı Dağı Arama Kurtarma Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Dönüş Kancar ve kulüp üyeleri, doğa sporlarına kazandırılması amacıyla kayalıklarda inceleme yaptı.
Gökyüzünde güldüren kazalar kameralara yansıdı 05:08
Gökyüzünde güldüren kazalar kameralara yansıdı 1.116 izlenme - 5 yıl önce Muğla’nın Fethiye ilçesinde sezon içerisinde meydana gelen ve gülümseten küçük kazalar kameralar tarafından kaydedildi. Dünyaca ünlü yamaç paraşütü merkezi Babadağ'dan 2013 yılının ilk 6 ayında 26 bin kişi yamaç paraşütü ile atlayış yaptı. Geçen yıla oranla yüzde 28 artış gösteren bu rakam bölgedeki turizmcilerin yüzünü güldürdü. Uçuşlar sırasında herhangi bir ölümlü kazanın yaşanmamış olması yüz güldüren bir başka veri oldu. Her yıl 60 binden fazla atlayışın gerçekleştiği Babadağı’nda küçük çaplı kazalar komik görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Babadağ'da sezon boyunca görülen çok sayıda paraşüt kazası amatör kameramanlar tarafından görüntülendi. Görüntülere göre kalkış sırasında paraşütü hava dolmayan bir pilot taklalar atarak düşüyor. Bir başka kazada ise ineceği yeri iyi ayarlayamayan paraşüt pilotu, Belcekız Plajı'nda karaya çekilmiş balıkçı kayığına çarpıyor. Tecrübesiz pilotlar kalkış ve iniş sırasında sık sık yere kapaklanıyor, bazı pilotlar iniş sırasında Belcekız Plajı'na yürüyüş yapan turistlere çarparak yere düşüyor. Özellikle bir pilotun çocuk arabası taşıyan bir aileye çarpması ve kadının arabayla birlikte yere düşmesi yürekleri ağza getiriyor. Havada paraşütü kapanan ve denize düşen pilotların yara almadan kurtulması ise yüzleri güldürüyor. Görüntülerde sadece kazalar yok, usta pilotların akrobasi görüntüleri de kayıtlardaki yerini aldı. Havada taklalar atan pilotlar ve paraşütünün ucunu denize değdirerek karaya iniş yapan pilotların görüntüleri büyük alkış topluyor.
 Paraşütle Atlarken Tuba Çaldı 01:15
Paraşütle Atlarken Tuba Çaldı 168 izlenme - 9 ay önce Avustralya'da paraşütle atlayan adrenalin tutkunu olup aynı zamanda profesyonel bir müzisyen olan 31 yaşındaki Brazen Danny Mallia gökyüzünde tuba çalarak eğlenmiş.
Serbest Atlayış İle 5 Saniyede Sekiz Takla Atma 00:27
Serbest Atlayış İle 5 Saniyede Sekiz Takla Atma 103 izlenme - 6 ay önce Yüksek binalardan, uçurumlardan ve dağ yamaçlarından atlayıp, belirli bir süre havada süzüldükten sonra paraşütün açılması ile sona eren Base Jumping sporundan adrenalin dolu görüntüleri izliyoruz efendim.
Yamaç Paraşütüyle Uçan Tatilcinin Korkusu 01:36
Yamaç Paraşütüyle Uçan Tatilcinin Korkusu 348 izlenme - 2 yıl önce Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde, yükseklik korkusuna rağmen yamaç paraşütü pilotu 33 yaşındaki Abu Alay ile Babadağ’dan uçan bir tatilci, havada 20 dakika boyunca bağırıp, pilota yere inmesi için yalvardı. Tatilcinin korku dolu anları paraşüt kamerasına yansırken, Abu Alay’ın sosyal paylaşım sitesinde 30 saniyelik bölümünü yayınladığı görüntüler, izleyenleri kahkahaya boğdu.
Kayseri Yamaç Paraşütü Mehmet İshak Budak 03:09
Kayseri Yamaç Paraşütü Mehmet İshak Budak 1.634 izlenme - 9 yıl önce kayseri, yamaç paraşütü , mehmet ishak budak, heyecan , korko , eglence , adrenalin , paraşüt kazaları , kazalar, yaprak dökümü , cem yılmaz , kemal sunal , fb, gs, bjk , erciyes , alidağn
İlk Defa Yamaç Paraşütü Yapan Adamın Dramı 01:49
İlk Defa Yamaç Paraşütü Yapan Adamın Dramı 278 izlenme - 2 yıl önce Muğla’nın Fethiye ilçesinde, ilk defa yamaç paraşütü ile Babadağ’dan atlayan tatilci, korkuya kapılınca havada çığlıklar atıp pilota yere inmesi için yalvardı. Tatilcinin gökyüzünde heyecan dolu anları paraşütçünün kamerasına yansıdı. Ölüdeniz Mahallesi’ne tatil için gelen bir tatilci, paraşütüyle uçmak için dünyaca ünlü yamaç paraşütü merkezi Babadağ’ın bin 700 metre pistine çıktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak 01:48
Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak 527 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız elbette bir Rus. Himalayalar'da yamaç paraşütünde ilk deneyimini yaşarken kartallara denk gelir ve birisi paraşüte takılır. Zaten bu olaydan korkardım artık hiç denemem. Not: Bazı sitelerde kartal değil, akbaba olduğu söylenmiş karar sizin. +Not: Hd İngilizce izlemek isterseniz; http://www.youtube.com/watch?v=xRzhloqMUFs
Yamaç Paraşütü Mehmet Budak 01:15
Yamaç Paraşütü Mehmet Budak 999 izlenme - 10 yıl önce mehmet ishak budak, kayseri ,alidağ , yamaç paraşütü , paraşüt , erciyes , extrem spor , heyecan , korko , paraşüt , kayseri spor
2009 Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası 02:29
2009 Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası 882 izlenme - 9 yıl önce 2009 türkiye yamaç paraşütü Şampiyonası
Google Sketchup 03:46
Google Sketchup 1.612 izlenme - 8 yıl önce google sketchup model ve 3d animasyon nasıl yapılır ın cevabı
Sahilde Yaşanan Paraşüt Kazası 00:16
Sahilde Yaşanan Paraşüt Kazası 18 izlenme - 1 ay önce Meksika’nın Oaxaca şehrinde yapılan etkinlikte iki paraşüt havada çarpıştı. Ağır yaralanan şahıs, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken dehşet anları amatör kameraya böyle yansıdı.
 Yamaç Paraşütü Yapan Çinli Turistin Gökyüzünde Bayılması 01:24
Yamaç Paraşütü Yapan Çinli Turistin Gökyüzünde Bayılması 39 izlenme - 3 ay önce Denizli'nin Pamukkale ilçesinde pilot eşliğinde yamaç paraşütüyle atlayış yapan Çinli turist gökyüzünde bayıldı. İnişe geçtiği sırada çığlıklar atarak hareketsiz kalan Çinli kadın turistin görüntüleri yamaç paraşütü kamerasından da saniye saniye görüntülendi.