Hoşgeldiniz!

paravan

Paravandan Annesi Çıktı! 02:25
Paravandan Annesi Çıktı! 181.467 izlenme - 4 yıl önce Fox TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da duygusal anlar yaşandı. Gelin adayı Elif, paravan açılınca karşısında aylardır görmediği annesini görünce şoke oldu.
Zuhal Topal Gelin Adayıyla Dalga Geçti 04:32
Zuhal Topal Gelin Adayıyla Dalga Geçti 2.525 izlenme - 2 yıl önce Paravanın açılmasını bekleyen gelin adayına Topal, "Şansınıza bir arıza çıkmış, açılamıyor paravan." diyerek şaka yaptı. Gelin adayının verdiği tepki ise herkesi kırıp geçirdi.
Saklambaç Yarışması - 1992 (Tam Bölüm) 29:54
Saklambaç Yarışması - 1992 (Tam Bölüm) 4.307 izlenme - 3 yıl önce Nurseli İdiz'in 1991 yılında sunduğu ve günümüz aleni çiftleşme programlarının anasıdır. 94 yılında Rüya Ersavcı tarafından da sunulmuştur.
Mehmet Ali Erbil ile İlk Temaslar 01:09
Mehmet Ali Erbil ile İlk Temaslar 5.035 izlenme - 3 yıl önce Evet sevgili alkıslarlayasıyorum.com takipcileri..Bu video’da Mehmet Ali Erbil’in yıllar önce sunduğu sözde çöpçatan programından bir kesit izleyeceğiz. Gerek yarışma katılımcıları, gerek stüdyodaki izleyenler “ güzel, yakışıklı ve seks olgunlugu açısından doymuş” halkımızın en güzide örneklerini bizlere göstermekteler. Stüdyoda dönmekte olan abuklukları bir yana bırakırsak Mehmet Ali Biey’in yarışmacıyı zorla düşürdüğü duruma gülmek bir yana dursun, sadece ve sadece stüdyodakı insanların yılışık tepkilerine şahit olmak bile midemi bulandırıyor. not: Allah Kabul etsin ne la ?
Nurseli İdiz, Polat Şanlı - Saklambaç Programı (Show Tv - 1992) 29:54
Nurseli İdiz, Polat Şanlı - Saklambaç Programı (Show Tv - 1992) 1.347 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşım Polat Şanlı'nın yarıştığı program.
Hande Ataizi - Sen Zaten İyice S.çtın 01:00
Hande Ataizi - Sen Zaten İyice S.çtın 911 izlenme - 3 yıl önce Herhangi bir program sunuculuğu vasfından uzaktan yakından alakası olmayan, boş muhabbet kadını, seksilik abidesi Hande Ataizi nin tarafımca tespit edilen basit küfür videosu...Bence sen s.çtın Hande...
Sagopa Kajmer - Paravan 02:31
Sagopa Kajmer - Paravan 1.265 izlenme - 10 yıl önce sagopa kajmer paravan
Almanyalı Erkan ve İranlı Zehra 10 Dakikada Evlenme Kararı 17:30
Almanyalı Erkan ve İranlı Zehra 10 Dakikada Evlenme Kararı 433 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da taliplerini arayan Almanyalı Erkan, kendisine Tahran İran'dan gelen Zahra'nın güzelliği karşısında 10 dakika içinde evlenmeye karar verdi. KANALIMA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ... BEĞENMEYİ VE PAYLAŞMAYIDA UNUTMAYINIZ... İYİ SEYİRLER...
Paravan Açıldıgında Beğenmezsen Tepkin (Scrop Videoları) 01:32
Paravan Açıldıgında Beğenmezsen Tepkin (Scrop Videoları) 151 izlenme - 2 yıl önce 30.11.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'PARAVAN AÇILDIGINDA BEĞENMEZSEN TEPKİN (Scrop Videoları)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kadınlar Matinesinde Erkek Müzisyenleri Paravanla Gizlemek 02:40
Kadınlar Matinesinde Erkek Müzisyenleri Paravanla Gizlemek 137 izlenme - 5 yıl önce DÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde bir otelde sahne alan Nadide Sultan'ın orkestrasında yer alan erkeklerin görünmemesi için sahneye paravan koyulması ilginç bir görüntü oluşturdu. Akçakoca'da deniz kenarında bulunan Sky Tower Otel'de düzenlenen kadınlar matinesinde ünlü sanatçı Nadide Sultan sahne aldı. Nadide Sultan'ın konseri için havuz kenarına sahne kuruldu. Nadide Sultan'ın erkeklerden oluşan orkestrasının görünmemesi için ise otel yönetimi tarafından ilginç bir önlem alındı. Nadide Sultan'ın parçalarını seslendirdiği sahne ile orkestrası arasına paravan koyularak erkeklerin görünmesi engellendi. Orkestrası ile kendisi arasına paravan koyulması ünlü sanatçıyı da şaşkına çevirdi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Nadide Sultan seslendirdiği parçalarla geceye katılanları coşturdu. Otelde bulunan erkek müşteriler odaların pencelerinden ve balkonlarından konseri izlerken bazı erkek müşterilerde gecenin ilerleyen saatlerinde eşlerinin yanına gelerek konseri izlediler. İnsanların görüşlerine saygı duyduklarını belirten Nadide Sultan, Orkestramla ben her türlü iletişim kurarım. Bu kez de şarkılarımı böyle söyleyeyim diye konuştu
Orkestranın Görünmemesi İçin Araya Paravan Çekmek 02:40
Orkestranın Görünmemesi İçin Araya Paravan Çekmek 56 izlenme - 3 yıl önce Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde otelde sahne alan Nadide Sultan'ın orkestrasında yer alan erkeklerin görünmemesi için sahneye paravan koyulması böyle bir görüntü oluşturmuş. Hanımların kocaları da balkonlardan izlemiş.