Hoşgeldiniz!

parçala

Gözlüklerim Rayban Parçala Beni Hayvan 00:05
Gözlüklerim Rayban Parçala Beni Hayvan 2.896.109 izlenme - 3 yıl önce Yılın vine'cisiı ödülünü almaya laik, kendini sürekli ilginç şekillerde ifade eden kişiden bir vine...
3 Adam Hakkı ve Mahmut - Vur Kır Parçala Skeçi 13:41
3 Adam Hakkı ve Mahmut - Vur Kır Parçala Skeçi 118.751 izlenme - 4 yıl önce 3 adam Star Tv ekranlarında Eser İbrahim ve Oğuzhan'la kendine iyi bir ... 3 Adam Yetenek Sizsinize katıldı :) Hakkı ve Mahmut Kır Vur Parçala ..
Harddisk Parçalarından Oyun Oynayan Robot Yapan Mucit 02:05
Harddisk Parçalarından Oyun Oynayan Robot Yapan Mucit 3.157 izlenme - 1 yıl önce Ercan Demir'in paylaştığı videoda Piano Tiles 2 oyununu harddisk parçalarından geliştirilen ev yapımı robot oynuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Öpme Sev - Parçala Behçet Dayağı 01:42
Öpme Sev - Parçala Behçet Dayağı 10.396 izlenme - 3 yıl önce Teşkilatın başına çok sinirlenen Behçet, müthiş bir planla mekana camdan dalar ve herkesi şaşkolaza çevirir. Sağlı sollu kroşeler, ölümüne sallanan kalaslar, tepeden inen yumruklar ve surat yoğurma işkencesiyle düşmanları cızlamı çekmeden ağızlarından bir iki tatlı söz sıyırtmayı acaba başarabilecek midir?
Haşin Erkek Tom 00:34
Haşin Erkek Tom 5.269 izlenme - 2 yıl önce Sen neymişsin be Tom helal olsun sana Jerrynin totosu dedirten kur hareketini izliyoruz.
Türkiye'de Uyuşturucu - Kamera Şakası 03:47
Türkiye'de Uyuşturucu - Kamera Şakası 8.646 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Türkiye'de Uyuşturucu - Kamera Şakası Part2 https://www.youtube.com/watch?v=IZigSj0L6ZQ Evet arkadaşlar kısa bir aradan sonra sizlere mükemmel bir kamera şakası ile geldik. bu sefer Türkiye'de uyuşturucu şakası ile karşınızdayız, Ali Muhsin az daha dayak yiyordu... iyi seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Tıpalamadan Olmaz 01:00
Tıpalamadan Olmaz 2.888 izlenme - 3 yıl önce Seks filmleri furyası bir devirse behçet nacar o devrin kralıdır.
Tuz Ruhi Basur Ameliyatı 01:20
Tuz Ruhi Basur Ameliyatı 5.152 izlenme - 9 yıl önce avcar ruinin basuru azdı
Sevişerek Kamufle Olmak 01:53
Sevişerek Kamufle Olmak 2.943 izlenme - 3 yıl önce İnsan fizyolojisi, psikolojisi, anatomisi falan üzerine ihtisas sahibi olan Behçet Nacar üstadımız aynı zamanda "PANTER" lakabıyla dünya çapında ün salmış komando ve gizli ajan karışımı bir efsanedir. Ruanda'da çıkan isyanı bastırmak ve Fransa'nın da peşinde olduğu elmasları isyancıların elinden kurtarabilmek için "Ruanda Başkanı" tarafından acilen yardıma çağrılan "PANTER", isyancıları alt etmek için kah dövüşerek, kah sevişerek operasyon üzerine operasyon düzenler. Bakalım Behçet, çılgın isyancıların elindeki elmas dolu çantayı ele geçirmeyi başarabilecek mi? Not: Normal filmlerin vazgeçilmez -öpüşerek kamufle olma- taktiğinin bi beden büyüğüdür.
ameno 02:35
ameno 7.084 izlenme - 9 yıl önce ameno türk versiyon
günah keçisi 01:44
günah keçisi 1.183 izlenme - 7 yıl önce karayılan tv sunar
Parçala Behçet2 01:56
Parçala Behçet2 1.624 izlenme - 10 yıl önce adem ab i dayak yiyo
Empire Total War Attila (Türkçe) 01:56
Empire Total War Attila (Türkçe) 613 izlenme - 3 yıl önce Bilen bilir total var manyakları çoktur ve bekledikleri oyun total war Attila piyasaya sürülmüş bulunmaktadır atalarımız olan Hunların komutanı Atilla'nın romayı parçalaması üstüne kurulmuş bu oyunu herkese tavsiye ederim şimdiden herkese iyi eğlenceler
Vuracak Halim Kalmadı 01:49
Vuracak Halim Kalmadı 481 izlenme - 3 yıl önce Kadınlarda aradığım en önemli özelliklerden birisi de benim gibi kendini bilmesidir. Bazı şeyler yaşanacaksa mutlaka isteklerini sınırsızca yaşanması önemlidir. Şimdiye kadar dövülmekten hoşlanan kızlarla pek karşılaşmasam da o günü iple çekmekteyim, sevgili sitedaşlarım.
Futbol Tarihinin En acımasız Faul'ü 00:15
Futbol Tarihinin En acımasız Faul'ü 505 izlenme - 3 yıl önce Öpenler, ısıranlar derken futbolda neler oluyor sorusunun aklımıza geldiği şu günlerde, bir futbol skandalı daha..
hain eray 01:12
hain eray 867 izlenme - 9 yıl önce 2 çekere düşmüş gp rc aracıyla teker parçalayan eray.
Madonna Efsaneyi Anlatıyor!!!! 05:56
Madonna Efsaneyi Anlatıyor!!!! 716 izlenme - 8 yıl önce kesinlikle izleyin ders alınacak bir video...
Apartman Yöneticisi Seçimi - Tatlı Hayat 01:48
Apartman Yöneticisi Seçimi - Tatlı Hayat 240 izlenme - 3 yıl önce Apartmana yönetici seçilecektir ve sadece 2 aday vardır. bunlar İhsan ve Sevinç'tir. Gayet komik ve en az o kadar göndermeli bir parça.
Aziz Mollaahmetoğlu 06:57
Aziz Mollaahmetoğlu 285 izlenme - 9 yıl önce
Carmageddon (1997) 03:11
Carmageddon (1997) 90 izlenme - 3 yıl önce Efendim bilen bilir bilmeyen içinse görsellik olarak çok kötü gözükecek bu oyun zamanın en kral oyunudur. Seçtiğiniz aracı modifiye edip yenı araçlar alıp birer yıkım makınesine dönüştürüp önünüze çıkan insanları ezip, karşınıza çıkan arabaları patlatmayı parçalamayı hedef kılan oyunumuz artık nostalji köşesinde bize o eski grafiksel olarak kötü ama oynanabilirliği mükemmel olan oyunların hüküm sürdüğü dönemı anlatıyor.
Arabada Kaplan Gezdirmek 00:36
Arabada Kaplan Gezdirmek 160 izlenme - 3 yıl önce Hayvansever bir vatandaşın arabasına koyduğu kaplanın trafikteki görüntülerini izleyeceğiz, iyi seyirler.
Atıl Kurt 00:17
Atıl Kurt 226 izlenme - 10 yıl önce yeğenim atıf eren sizlerle de paylaşmak istedim
Bir Beetle'ın Veda Anları 02:25
Bir Beetle'ın Veda Anları 55 izlenme - 3 yıl önce Güzelim arabayı çatıır çatırr parçaladılar. İnsanın içi gidiyor gerçekten, yazık.
Gerçek Fruit Ninja 01:06
Gerçek Fruit Ninja 77 izlenme - 4 yıl önce Bu Adamın Limolarla Çok Büyük Sorunları Olmalı; Yoksa Bu Hırsı Açıklamak Çok Zor.
Yastık Savaşı Hepsi Manyaklar 01:45
Yastık Savaşı Hepsi Manyaklar 51 izlenme - 8 yıl önce manyağız
Ufuk Demir- Rahat Batıyor-Matrax 02:18
Ufuk Demir- Rahat Batıyor-Matrax 67 izlenme - 6 yıl önce parçaladım rahatladımm yawww ........