Hoşgeldiniz!

parçaladı

tir otomobili parçaladı 00:26
tir otomobili parçaladı 39.373 izlenme - 9 yıl önce tir, otomobili parçaladı
Kuşu Parçalayan Helikopter 00:55
Kuşu Parçalayan Helikopter 20.468 izlenme - 3 yıl önce Helikopter kalkış yaptığı sırada bir kuşu havada böyle parçaladı
kaplan adama saldırıyor 00:27
kaplan adama saldırıyor 25.543 izlenme - 8 yıl önce saldırı anı
Eğlence Olsun Diye Kediyi Timsahlara Atmak 00:52
Eğlence Olsun Diye Kediyi Timsahlara Atmak 7.317 izlenme - 2 yıl önce Peru’da insanca eğlenmekten bihaber olan 2 kişi, yakaladıkları bir sokak kedisini timsahlarla dolu nehre attı. Zavallı kedi hayatta kalma savaşı verirken, onlar da kahkahalar içinde o anları kameraya kaydetti. İlk mücadelesinde başarılı olan kedi ise, önüne tırmanamayacağı bir yükseklik çıkınca timsahlar av oldu.
pitbull polis arabasını böyle parçaladı! 01:10
pitbull polis arabasını böyle parçaladı! 13.184 izlenme - 7 yıl önce
Acun Ilıcalı Yürek Parçaladı! 04:05
Acun Ilıcalı Yürek Parçaladı! 7.190 izlenme - 3 yıl önce Acun Ilıcalı Yürek Parçaladı!
David Villa Polis Arabası Parçaladı. 01:40
David Villa Polis Arabası Parçaladı. 7.661 izlenme - 5 yıl önce David Villa Polis Otomobilini Hurdaya Çevirdi Barcelona'nın yıldız golcüsü David Villa, Need For Speed'in yeni oyunu Most Wanted 2'nin reklam filmi için kamera karşısına geçti. Electronic Arts'ın en çok beğenilen oyunlarından birisi olan Need For Speed'in yeni serisi Most Wanted 2, Kasım'da oyun severlerle buluşacak. Barcelona'nın İspanyol golcüsü David Villa oyunun reklamı için kamera karşısına geçti. reklamda Porsche marka otomobil kullanan Villa, park halinde bulunan polis otomobilini parçaladı. Ancak Barcelona Kulübü reklamı yanlış mesaj verdiği gerekçesi ile geri çekmek istiyor
vahşi kartal yılanı böyle parçaladı - 02:00
vahşi kartal yılanı böyle parçaladı - 7.401 izlenme - 7 yıl önce vahşi kartal yılanı böyle parçaladı -
dolu yağışı arabaları mahvetti !! 00:40
dolu yağışı arabaları mahvetti !! 7.023 izlenme - 7 yıl önce arabaların camlarını paramparça etti.
adam karavanı parçaladı 02:02
adam karavanı parçaladı 2.263 izlenme - 7 yıl önce zorlarsan olacagı bu
İşinden Kovulunca Milyon Dolarlık Jeti Kepçeyle Parçaladı 00:36
İşinden Kovulunca Milyon Dolarlık Jeti Kepçeyle Parçaladı 420 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da havalimanında çalışan bir işçi, kovulunca sinirini bir jetten böyle çıkardı. Sözleşmesi fes edildiği iddia edilen adamın sinirini jeti parçalayarak çıkardığı bu görüntüleri internette çılgın atıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pitbull Sahibinin Yüzünü İşte Böyle Parçaladı 01:11
Pitbull Sahibinin Yüzünü İşte Böyle Parçaladı 266 izlenme - 2 yıl önce ir sandalyenin üzerinde oturan kadın, torunlarından üzerine buzlu su dökmelerini istedi. Çocukların buzlu suyu dökmesinin ardından sahibi oldukları pitbul cinsi köpek kadının suratını ısırarak parçaladı. Yaşlı kadını köpekten zor kurtardılar. Hastaneye kaldırılan kadının yüzüne dikiş atıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
sinirden ekranı parçaladı =) 03:03
sinirden ekranı parçaladı =) 873 izlenme - 8 yıl önce pc kolık ya bu resmen :) prdn pardon oyunkolık x)
Öğretmeni Köpekler Parçaladı 01:25
Öğretmeni Köpekler Parçaladı 508 izlenme - 5 yıl önce Öğretmeni Köpekler Parçaladı
Pitbull Bisikleti Böyle Parçaladı 01:49
Pitbull Bisikleti Böyle Parçaladı 176 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da yaşanan olayda pitbull cinsi köpek ısırdığı bisikleti paramparça etti. Sahibi bisikletini, köpeğin ağzından ısırdığı lastiği keserek kurtardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vale 320 bin Euroluk Ferrari'yi parçaladı 00:44
Vale 320 bin Euroluk Ferrari'yi parçaladı 239 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/DJYALNIZLIK İtalya’da bir otopark valesi müşterisine Ferrari'sini götürürken fren yerine gaza basınca aracı paramparça etti.
Zengin Çocuğu Bmw M3'ü Parçaladı 00:41
Zengin Çocuğu Bmw M3'ü Parçaladı 464 izlenme - 5 yıl önce Zengin Çocuğu Bmw M3'ü Parçaladı
kızgın çinli laptopu böyle parçaladı! 00:40
kızgın çinli laptopu böyle parçaladı! 516 izlenme - 7 yıl önce kızgın çinli laptopu hp binasında böyle parçaladı
David Villa polis aracı parçaladı! 01:36
David Villa polis aracı parçaladı! 358 izlenme - 5 yıl önce Electronic Arts'ın en çok beğenilen oyunlarından birisi olan Need For Speed'in yeni serisi Most Wanted 2 Kasım'da oyun severlerle buluşacak. Reklamları yapılmaya başlanan oyun için futbol severlerinde yakından tanıdığı bir isim, Barcelona'nın İspanyol golcüsü David Villa kamera karşısına geçti. Reklamda Porsche marka otomobil kullanan Villa, park halinde bulunan polis otomobilini parçalıyor.
Yolu Kapattı Diye Kamyonu Kağıt Gibi Parçaladı 01:24
Yolu Kapattı Diye Kamyonu Kağıt Gibi Parçaladı 196 izlenme - 3 yıl önce Bir Dondurma Kamyonunun 20 Dakika Boyunca Yolu Kapatmasına Sinirlenen Vinç Operatörü, Sinirleniyor Ve Kamyonu Bir Kağıt Gibi Parçalara Ayırıyor.
Canlı Yayında Elbisesini Parçaladı! 01:21
Canlı Yayında Elbisesini Parçaladı! 276 izlenme - 5 yıl önce Benzemez Kimse Sana yarışmasında Seyfi Dursunoğlu ile Asena arasında sahnede çok ilginç diyaloglar yaşandı.
Katil Balina Eğiticisini Parçaladı 01:27
Katil Balina Eğiticisini Parçaladı 136 izlenme - 2 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,özel belgeseller
parçaladı 00:10
parçaladı 153 izlenme - 6 yıl önce
Pitbull köpeği Sahibinin yüzünü böyle parçaladı 01:12
Pitbull köpeği Sahibinin yüzünü böyle parçaladı 107 izlenme - 2 yıl önce Pitbull köpeği Sahibinin yüzünü böyle parçaladı
smaç yapıyım derken potayı parçaladı 00:44
smaç yapıyım derken potayı parçaladı 406 izlenme - 8 yıl önce
Aç Kalan Kurtlar Çoban Köpeğini Parçaladı 01:25
Aç Kalan Kurtlar Çoban Köpeğini Parçaladı 27 izlenme - 6 ay önce Aç Kalan Kurtlar Çoban Köpeğini Parçaladı
potayı parçaladı :)) 00:44
potayı parçaladı :)) 249 izlenme - 8 yıl önce yuuh bee
n73 ü acımadan parçaladı... 00:50
n73 ü acımadan parçaladı... 151 izlenme - 6 yıl önce n73'ü böyle parçaladı............para babası h.ç telefonun şarjı bitince sinirden telefonu yerlere çarptı ve parçaladı.....
İlk Defa Tüfek Kullanan Acemi Avcı Burnunu Parçaladı 01:55
İlk Defa Tüfek Kullanan Acemi Avcı Burnunu Parçaladı 43 izlenme - 8 ay önce İlk Defa Tüfek Kullanan Acemi Avcı Burnunu Parçaladı
Sinirden Bilgisayarı Parçaladılar 07:02
Sinirden Bilgisayarı Parçaladılar 114 izlenme - 2 yıl önce Ofiste Çalışırken veya Oyun Oynarken Sinirlenip Bilgisayarı Parçaladılar. Sinir krizi geçiren insanlar. Daha fazlası için, lütfen abone olunuz.